Salça

Salça

Sofraların vazgeçilmez yiyecekleri arasında yer alan domatesler tek başına tüketilmesinin yanı sıra sos ve salça olarak da kullanılır. Yemeklerin vazgeçilmez malzemelerinden biri olan salça yemeklerinize lezzet ve renk katar. Mutfaklarda önemli bir yer tutan bu ürünler sayesinde lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Hem et hem de sebze yemeklerinde kullanabileceğiniz bu ürünün içindeki domates ve baharatlar ile yemeklerinizi lezzetlendirebilirsiniz. Ürünlerde yer alan salça içindekiler kısmını inceleyerek ürünün içindekileri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yaz aylarında taze domatesler kullanılarak kış ayları için kullanıma hazır hale getirilen salçalar, besin değerleri açısından da oldukça önemli bir kullanım sunar. Domates salçasının yanı sıra biber salçası da mutfaklarda sıklıkla kullanılır. Yemeklere tat katmak için ideal olan bu ürünlerin kullanımı oldukça pratiktir.

Domates ve biber tadı katarak yemeklerinizi lezzetlendiren bu ürünler mutfakların kurtarıcı ürünleri arasında yer alır. Bu ürünlerin farklı boyut ve çeşitleri ile ihtiyacınıza ve kullanım alanınıza uygun seçenekleri vardır. Günlük kullanım için ya da profesyonel kullanım için tercih edebileceğiniz bu ürünleri uzun süre rahatlıkla saklayabilirsiniz. Salçaların hem maliyeti nedeniyle hem de hazırlanma süresi uzun olduğu için hazır salçalar daha pratik ve fonksiyonel bir çözümdür. Yemeklerde ve sos olarak tüketebileceğiniz bu ürünler kolay bir kullanıma sahiptir. Bu ürünleri yemeklerinizin lezzetini yoğunlaştırmak ve yoğun bir kıvam elde etmek için kullanabilirsiniz. Domates ve biber kullanılarak hazırlanan bu ürünler, yazın bol ve taze olan sebzelerin kış aylarında kullanılabilmesi için idealdir. Mutfağın vazgeçilmez bir parçası olan salçalar, sulu yemeklerde sıklıkla kullanılır. Yemeklerinize kusursuz bir lezzet katan bu ürünler aynı zamanda yemeklerin daha güzel bir renk almasını sağlar. Kırmızı biber ve domates kullanılarak üretilen bu ürünler mutfakların en önemli malzemeleri arasında yer alır.

Salça Fiyatları ve Çeşitleri

Hem profesyonel mutfaklarda hem de evlerde sıklıkla kullanılan salça biber ve domatesten yapılan çeşitleri ile yemeklere renk ve lezzet katar. Domates ve biberin taze olduğu mevsimde salçalar hazırlanarak kış ayları için kullanıma hazır hale getirilir. Sağlıklı bir kullanım sunan bu ürünler domatesin içindeki vitamin ve mineralleri içerir. Günlük kullanım için çeşitli besin maddelerini içeren salça çeşitleri besin değeri olarak oldukça faydalıdır. Farklı birçok seçeneği bulunan ürünler arasından glutensiz salça çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Geniş boyut ve çeşitlere sahip olan bu ürünler yüksek kaliteli ve taze malzemelerden üretilir. Hem günlük kullanım için hem de uzun süre kullanım için hazırlanan salça çeşitleri bulunur. Hemen tüketebileceğiniz salçalar günlük kullanım için ideal ve pratiktir. Bunun yanı sıra uzun süre kullanım için kalabalık ailelerin kullanımına uygun olan büyük boyutlardaki salçaları tercih edebilirsiniz. Farklı ambalaj seçenekleri ile sunulan bu ürünlerin karton ambalaj, cam kavanoz ve teneke ambalaj tasarımları bulunur. Hava geçirmeyen tasarıma sahip olan bu ürünler uzun süre dayanıklı bir şekilde durabilir. Yoğun domates tadına sahip olan salçaları domates lezzeti eklemek istediğiniz bütün soslar ve yemeklerde kullanabilirsiniz. Köftelerde ve harçlarda kullanabileceğiniz bu ürünler pratik ve lezzetli bir çözüm sunar.

Pürelerden yoğun bir kıvama sahip olan salçaları yavaş pişmesi gereken yemeklerde lezzeti yoğunlaştırmak için kullanabilirsiniz. Hızlı tariflerde de kullanabileceğiniz bu ürünlerden üst düzey bir lezzet elde etmek için tariflerinize et suyu ve diğer malzemeleri eklemeden önce kavurarak pişirebilirsiniz. Bu sayede domateslerin karamelleşmesini sağlayabilir, daha lezzetli bir sonuç alabilirsiniz. . Yemeklere lezzet katmak için pratik bir kullanım sunan bu ürünler farklı üretim yöntemleri ile hazırlanır. Geleneksel köy tipi ve standart salçalar olarak üretilen bu ürünlerin hem kırmızı biber hem de domatesi birlikte içeren karışık salça çeşitleri vardır. Bunun yanı sıra acılı ve acısız seçeneklere sahip olan bu ürünler sofraların vazgeçilmezidir. Yemeklerin daha canlı bir renge sahip olmasını sağlayan bu ürünler aynı zamanda yemeklerin lezzetini üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olur. Yemeklerinize, soslara ya da harçlara 1 ve 2 yemek kaşığı salça katarak daha lezzetli olmasını sağlayabilirsiniz. Her damak tadına yönelik seçenekleri bulunan salçaları buzdolabında rahatlıkla saklayabilirsiniz. Farklı tat, boyut ve ambalaj seçenekleri arasından ihtiyacınıza ve damak tadınıza uygun olan ürün çeşidini bulabilirsiniz.

 Yemeklerin Vazgeçilmezi; Salça

Yemeklerde sos olarak ve tek başına tüketebileceğiniz salçalar, önemli bir besin kaynağıdır. Günlük kullanım için vazgeçilmez bir yere sahip olan bu ürünleri sebze yemeklerinde ve et yemeklerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ana yemeklerin yanı sıra ara öğünlerde de kullanabileceğiniz bu ürünler ile farklı birçok yemek hazırlayabilirsiniz. Pratik bir şekilde hazırlanabilen bu ürünler aynı zamanda oldukça doyurucudur. Makarna hazırlarken salça sosu yaparak lezzetli ve pratik bir yemek yapabilirsiniz. Sebze yemeklerinin yanı sıra et yemeklerine de oldukça uyumlu olan bu ürünler köfteli birçok yemekte kullanılır. Yemeklerin ve atıştırmaların yanı sıra kahvaltılarda da sıklıkla tüketilen sosisleri salçalı bir sosla hazırlayabilirsiniz. Güne daha keyifli başlamanızı sağlayan kahvaltılık salça üzerine baharat ekleyerek ekmeklerinizin üzerine sürebilir, lezzetli kahvaltılık atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra özel davetlerde ve toplantılarda kanepeleri salça sosları ile birlikte sunabilirsiniz. Salçalı yumurta yaparak hızlı ve lezzetli bir kahvaltı yapabilirsiniz. Mutfakların vazgeçilmezi olan bu ürünleri her yemeğe katabilir ve lezzetini bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Biber ve domates salçaları yemeklere tat katmanın yanı sıra içindeki yararlı mineral ve vitaminler ile günlük ihtiyaç duyduğunuz besini almanızı sağlar. Hem Türk mutfağının hem de birçok Dünya mutfağının önemli yardımcı malzemelerinden biri olan salçalar, kırmızıbiber ve domateslerden üretilir. Hem biber hem de domates salçasından oluşan karışık salçalar ile biber ve domates tadını aynı anda alabilirsiniz. Farklı lezzet ve kaliteye sahip olan organik ve köy salça çeşitlerine göre salça fiyatları farklılık gösterebilir. Yemeklere lezzet ve renk katmak için ideal bir kullanım sunan bu ürünler, her mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Her yemeğe ekleyebileceğiniz bu ürünlerin domates ve biberden üretilen seçenekleri bulunur. Yemeklerin vazgeçilmez yardımcısı olan salçaları soslarda, çorbalarda ve birçok ana yemekte kullanabilirsiniz. Taze ve sağlam domatesler kullanılarak hazırlanan bu ürünler kusursuz bir lezzet sunar. Dilerseniz ürün sayfamızı inceleyerek istediğiniz boyut ve çeşitteki salçayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Pratik Bir Sos;  Salça

Yemeklerde ve atıştırmalıklarda kullanılan salçalar yiyeceklere lezzet katmasının yanı sıra güzel ve yoğun bir renk katar. Çorbalarda kullanabileceğiniz bu ürünler sotelerde, iç harçlarda ve birçok fırın yemeğinde kullanılır. Yoğun aromaya sahip yemekler hazırlamanızı sağlayan bu ürünler konforlu ve pratik bir kullanım sunar. Çorbalara ve soslara eklediğiniz organik salça ile tariflerinize lezzet ve renk katabilirsiniz. Biber ve domates salçalarını birlikte kullanarak sevdiğiniz tencere yemeklerinin tadını güzelleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra dolma harçlarında kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde harçların lezzetini arttırabilirsiniz. Yemeklerinizde daha acı ve baharatlı bir tat arıyorsanız acı biber salçalarını kullanabilirsiniz. Bununla birlikte daha az acı ve yumuşak bir tat için tatlı biber salçalarını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yemeklerinize yoğun bir tat katmak için daha geleneksel bir şekilde üretilen köy salçalarını deneyebilirsiniz. Standart salça çeşitlerine göre daha fazla domates kullanılarak hazırlanan köy tipi ürünlerin kıvamı oldukça yoğundur. Bunun yanı sıra bu ürünler daha baskın bir tada sahiptir. Biber ve domates salçalarının birçok farklı boyut ve çeşide sahip seçeneği bulunur. 1, 2 ve 5 kg salça fiyatları boyutlarına göre farklılık gösterebilir. İhtiyacınıza göre büyük ve küçük ambalajlarda sunulan bu ürünler arasından kullanım alanınıza uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Sofraların vazgeçilmezi olan domatesler kullanılarak hazırlanan salçaları uzun süre konforlu bir şekilde saklayabilirsiniz. Zengin kullanım alanına sahip olan bu ürünler mutfaklarda oldukça önemli bir yere sahiptir. Et yemekleri ve sebze yemeklerinde kullanılan bu ürünler içindeki baharatlar, tuz ve domates sayesinde yemeğinizin daha lezzetli olmasını sağlar. Kolay kullanıma sahip olan bu ürünler farklı gramajlardaki paketlere sahiptir. Her ihtiyaca ve her damak tadına yönelik seçenekleri bulunan bu ürünler arasından kullanım alanınıza ve damak tadınıza uygun ürünü bulabilirsiniz. Günlük olarak kullanabileceğiniz bu ürünlerin uzun süre saklayabileceğiniz seçenekleri de bulunur. Yemek yaparken kolaylık sunan salçalar ile benzersiz lezzete sahip yemekler ve soslar hazırlayabilirsiniz.

Salça ile Lezzetli Yemek ve Atıştırmalıklar

Geniş kullanım alanına sahip olan salçalar ile lezzetli yemekler ve atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Sık yemek pişirin ya da pişirmeyin, domates salçası kilerde saklamak isteyeceğiniz kullanışlı malzemelerden biridir. Taze domatese benzer besin değerine sahip olan bu ürünler konsantre formdaki domatesin özüdür. İyi bir antioksidan kaynağı olan bu ürünler hızlı ve pratik bir kullanım sunar. Bu ürünlerin içeriğinde vücudun ihtiyacı olan mineralleri ve vitaminleri karşılaması salça faydaları arasında yer alır. Çeşitli boyutlarda seçeneklere sahip olan bu ürünlerin farklı çeşitleri ile yemeklerinize lezzet katabilirsiniz. Farklı boyutlardaki salça 1 kg ve salça 5 kg seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Her sofranın vazgeçilmezi olan bu ürünler doğal ve kaliteli malzemelerden üretilir. Doğal içeriğe sahip olan ürünleri tercih ederek hem yemeklerinizin lezzetini arttırabilir hem de sağlıklı bir kullanım elde edebilirsiniz. Birçok çeşidi bulunan bu ürünleri etli yemeklerde konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra sebze yemeklerinde ve çorbalarda da sıklıkla kullanılan bu ürünlerin kullanım alanı oldukça geniştir.

Domatesten üretilen seçeneklerinin yanı sıra biberden de üretilebilen bu ürünler yemeklerinizin daha lezzetli ve yoğun bir tat kazanmasını sağlar. Acısız ve acılı seçenekleri ile her damak tadına uyum sağlayan bu ürünleri yemeklerinizde ve atıştırmalıklarınızda kullanabilirsiniz. Yoğun kıvam ve renk sunan bu ürünler yemeklerinizi lezzetlendirirken daha iştah açıcı görünmesini sağlar. Pratik ve fonksiyonel bir kullanım sunan salçaları kullanarak birçok yemek hazırlayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde yapabileceğiniz salçalı makarna ile lezzetli bir öğün yiyebilirsiniz. Bunun yanı sıra salçalı sosis ile güne keyifli bir şekilde başlayabilirsiniz. Aynı zamanda kullanımı oldukça kolay olan bu ürünler ile lezzetli çorbalar yapabilirsiniz. Salçalar acılı ve acısız seçenekleri ile mercimek köftesi ve çiğ köfte gibi birçok köfte harcında da kullanılır. Bununla birlikte bu ürünleri pizza için sos hazırlarken de kullanabilirsiniz. Farklı kıvamda ve tatta çeşitleri bulunan salçalar arasından damak tadınıza uygun ürünü bulabilirsiniz. Yemeğin lezzetini ve kıvamını arttırmak için kullanabileceğiniz bu ürünler pratik bir kullanım sunar. Acıseverler için özel olarak hazırlanan acı biber salçaları ile yemeklerinize istediğiniz acı tadını katabilirsiniz. Yemeklerin daha lezzetli olmasını sağlayan salçaları kullanarak birçok yemek ve atıştırmalık hazırlayabilirsiniz.

Taze ve Kaliteli Domateslerden Hazırlanan Salça Çeşitleri

Yemeklerin lezzetini arttırmaya yardımcı olan salçalar, sofraların vazgeçilmezi olan ürünler arasında yer alır. Zengin kıvamı ve yapıya sahip olan bu ürünler ile farklı birçok yiyecek hazırlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra salçalar birçok lezzetli seçeneği ile özel yiyecekler hazırlamanıza yardımcı olur. Kolay bir kullanım sunan bu ürünler yapımıyla farklı ve kaliteli bir lezzet sunar. Türk yemeklerinin kurtarıcı malzemelerinden biri olan salçalar ile yemeklerinize renk ve lezzet katabilirsiniz. Salça üretimi hakkında detaylı bilgi almak için ürün sayfasını inceleyebilirsiniz. Farklı boyut ve çeşit seçenekleri arasından ihtiyacınıza ve damak tadınıza uygun ürün çeşidini bulabilirsiniz. Kullanım alanınıza göre 1 kg salça ya da daha büyük boyutlardaki ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Doğal ve taze domatesler kullanarak hazırlanan salçaları tercih etmek oldukça önemlidir. Organik domates ve biber salçaları kullanarak yemeklerinizi güvenli bir şekilde yiyebilirsiniz. Kolay kullanım sunan bu ürünler sayesinde lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Günlük hayatta sıklıkla tercih edilen bu ürünleri hem sos olarak hem de tek başına kullanabilirsiniz.

Soğan ve salça kullanarak birçok lezzetli yemek hazırlayabilirsiniz. Salçalar, ana yemeklerin yanı sıra ara öğünlerde ve kahvaltılarda da sofraların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Pratik bir kullanım sunan bu ürünler ile salçalı birçok sos yapabilir, lezzetli makarnalar hazırlayabilirsiniz. Et yemeklerinin vazgeçilmezi olan bu ürünleri sebze yemeklerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Salçalı köfteleri isterseniz fırında isterseniz ekmek arası olarak hazırlayabilirsiniz. Yemeklerin ve atıştırmalıkların yanı sıra kahvaltılarda da kullanılabilen bu ürünler ile lezzetli sonuçlar elde edebilirsiniz. Salçalı sosis, salçalı ekmek ve salçalı yumurta gibi birçok yiyecek hazırlayabilir, kahvaltılarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Yemeklerinizi renklendirmek ve tatlandırmak için kullanılan salçaların kullanımı oldukça pratiktir. Soğan ve salçayı birlikte kavurarak lezzetli bir yemek harcı elde edebilir, bu harcı birçok yemekte kullanabilirsiniz. Hem et yemeklerinde hem de sebze yemeklerinde kullanabileceğiniz bu ürünler çorbalarda da sıklıkla kullanılır. Bunun yanı sıra bu ürünleri domates tadı elde etmek istediğiniz atıştırmalıklarda ve yemeklerde kullanabilirsiniz. Kahvaltılık sos olarak kullanabileceğiniz salçaları isterseniz yumurtayla isterseniz ekmeğin üzerine sürerek tüketebilirsiniz. Ürün sayfamızı inceleyerek salça markaları arasında karşılaştırmalar yapabilir, damak zevkinize uygun olan ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Salça Nasıl Saklanır?

Salçayı belirtilen saklama uyarılarını dikkate alarak buzdolabında saklayabilirsiniz. Üründe belirtilen saklama koşullarına göre salçayı son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.

Salça Nelerden Yapılır?

Salça, domates, kırmızı biber, tuz, çeşitli sebzeler ve baharatlar kullanılarak hazırlanır.  Bu sebzeler ezilerek suları çıkarılır ve kaynatılır. Daha sonra püre haline getirilerek salça halini alır.

Salça Hangi Yemeklere Koyulur?

Salça, et yemeklerine, çorbalara ve sebze yemeklerine koyulur. Bunun yanı sıra bu ürünleri birçok atıştırmalığa, harca ve sosa koyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Salça Fiyatları ve Çeşitleri

1124 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Gıda
Gıda
Hazır Yemek, Konserve
Hazır Yemek, Konserve
Salça
Salça
Biber Salçası
Biber Salçası
Domates Salçası
Domates Salçası
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 1124 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001469/80365057/28001481