Samsung Çamaşır Makinesi

Temizlik denince akla ilk gelen ürünlerden olan çamaşır makineleri günümüzde evlerin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarmıştır. Günlük hayatta büyük kolaylıklar sağlayan çamaşır makineleri temizlik ürünlerinin başında gelmektedir. Fonksiyonel ve programlı çalışmalarıyla birlikte sunulan bu makineler büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu makineler özellik ve model olarak kategorilere ayrılmaktadır. Teknoloji devi markalardan olan Samsung da çamaşır makinesi üretimi yapmaktadır. Beyaz eşya markalarında önde gelen markalardan olan Samsung’un ürünleri özellikleri ile büyük beğeni kazanmaktadır. Siz de Samsung çamaşır makinesi büyük avantajlardan yararlanabilirsiniz. Samsung çamaşır makinesi seçmek istediğinizde önünüze pek çok ürün çıkar. Markanın beyaz eşyaları özellik ve modellerine göre ayrılmaktadır.

Samsung çamaşır makineleri farklı kapasitelere sahiptir. Son teknolojiyi tüm ürünlerine adapte etmeyi başaran marka, bu makinelerde farklı fonksiyonlarla birlikte özel yıkama, kurutma gibi seçenekleri de sunmaktadır. Makinelerdeki tüm donanımların insan hayatına büyük katkısı bulunmaktadır. Bu ürünlerde bir makinede aranan özelliklerin yanında ekstra donanımlar da yer almaktadır. Bu özellikleriyle çamaşır makinenizi kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Her çamaşır makinesi belli bir kapasiteye kadar yıkama yapabilmektedir. Bu bakımdan Samsung makinelerin de kapasitesi kilogramlarla belirtilmiştir. Her modelin yıkama kapasitesi farklılık gösterebilir. Kapasite belirlerken ne kadar eşya yıkamak istediğiniz önemli bir noktadır. Evdeki kişilerin sayısına göre kilogramı uygun beyaz eşyayı alabilirsiniz. Markanın ürünlerinde çok çeşitlilik olması fiyatların da değişiklik göstermesine neden olmuştur. Bu nedenle Samsung çamaşır makinesi fiyatları ürünler arasında farklılık gösterebilir. Markanın tüm beyaz eşyalarında son teknoloji ve kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Samsung çamaşır makinesi modellerinin kaliteli malzemelerden üretilmesi daha uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.

Samsung Çamaşır Makinesi Özellikleri

Üstün teknolojilerle üretilen Samsung çamaşır makineleri, kapasite ve donanım olarak farklı özelliklere sahiptir. Ürünlerde özelliklerinin yanı sıra şık ve zarif tasarımlar da fazlasıyla kullanılmaktadır. Makinelerin özellikleri kullanıcıları fazlasıyla memnun etmektedir. Samsung çamaşır makineleri kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun yıllar boyunca tam performans çalışmayı sürdürebilir. Bu ürünler tam performansıyla çalışırken tasarruf da sağlar. Markanın çamaşır makinesi modelleri A+++ tasarruf özelliklerine sahiptir. Bu sayede makinenizi en iyi şekilde kullanabilir ve az enerji tüketmesini sağlayabilirsiniz. Markanın çamaşır makinelerinde öne çıkan özelliklerden bir tanesi de akıllı kapak sistemidir. Bu sistem yıkamaya başlandıktan sonra çamaşır eklenmesine imkan tanır. Akıllı kapak sistemini kullanmak istediğinizde yıkama derecesinin 50’nin altında olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca akıllı kapak sistemi olan makinelere deterjan ve yumuşatıcıyı sonradan ekleyebilirsiniz. Akıllı kapak olan modeller pek çok işlemin yapılmasını sağlamaktadır. Durulanması veya kurutulması gereken çamaşırlarınızı Samsung akıllı kapak sistemi ile sonradan ekleyerek kurutabilirsiniz.

Samsung çamaşır makinesi kullananlar arasında en beğenilen özelliklerden biri akıllı kapak sistemidir. Ürünlerin özellikleri arasında düşük sıcaklıklarda en iyi yıkamayı yapma da bulunmaktadır. Bu özellik yıkamanın en iyi ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Ayrıca enerji tasarrufu da sağlayabilirsiniz. Makineler belli oranda kıyafet alma kapasitesine sahiptir. Bu kapasiteler kilogramlar ile belirtilmektedir. Samsung beyaz eşyalarda en küçükten en büyük kapasiteye kadar eşya alma kapasitesi bulunmaktadır. Samsung 7 kilo çamaşır makinesi ve diğer kapasiteli modellerde deterjanda bekletme özelliği bulunmaktadır. Bubble Soak olarak adlandırılan bu özellik, eşyalarınızın bir süre deterjanda beklemesini sağlar. Bu sayede deterjan kumaşlara işler ve en iyi şekilde temizlik yapar. Tüm Samsung çamaşır makinesi modelleri özellikleri arasında farklı programlar bulunur. Bu programlar kumaşlara ve eşyalara göre belirlenmektedir. Makinede tül gibi hassas kumaşlar için gerekli program bulunur. Ayrıca hızlı yıkama programı da yüksek derecede zamandan tasarruf ederek yıkama yapmanızı sağlar. Samsung’un tüm kapasiteli beyaz eşyalarında deterjan ve yumuşatıcı haznesi özel olarak tasarlanmıştır. Miktarların belli edildiği bu hazneler Samsung 6 kg çamaşır makinesi ve diğer modellerde kendini temizleme özelliğine sahiptir. Bu sayede çamaşır makinenizin çekmeceleri sürekli olarak temiz kalır. Makinelerin üretiminde dayanıklı malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler ürünün ömrünün uzun olmasını ve dış darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca Samsung marka çamaşır makineleri çalışırken çok fazla ses çıkarmaz. Düşük desibelle çalışan makineniz çok fazla gürültü çıkarmaz ve rahatınızı bozmaz.    

Samsung Çamaşır Makinesiyle Hızlı ve Pratik Yıkama

Samsung çamaşır makineleri az ve kalabalık nüfuslu aileleri düşünerek tasarlanmıştır. Bu nedenle makinelerin kapasiteleri farklılık göstermektedir. Tek kişi veya kalabalık bir ailede yaşıyorsanız kendinize uygun Samsung marka beyaz eşyaya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Markanın çamaşır makineleri 16 kilogram kapasiteye kadar çıkabilmektedir. Makinelerin hepsinde pamuklu, günlük, sentetik, hassas gibi yıkama programlarının tümü bulunmaktadır. Evinizde çok fazla kişi yaşıyor ve fazla eşya yıkanması gerekiyorsa Samsung çamaşır makinesi 16 kg modellerini tercih edebilirsiniz. Tüm kapasitedeki makineler hızlı ve pratik yıkama özelliğine sahiptir. Hızlı ve pratik yıkamanın yanı sıra durulama ve sıkma işlemlerini zamanlamanıza göre ayarlayabilirsiniz. Hızlı yıkama sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Hızlı yıkama ile özellikle günlük kıyafetlerinizi pratik bir şekilde yıkayabilir ve kurutabilirsiniz. Çamaşır makinelere farklı boyutlarda olabilir. Bu nedenle seçim yaparken banyo veya mutfağınızdaki yeri iyi belirlemelisiniz. Makinenizin belirlediğiniz yere tam anlamıyla sığacak şekilde olması gerekmektedir. Ortalama ebatlarda üretilen Samsung beyaz eşyalar mutfak veya banyonuza kolay bir şekilde koyulabilir. Samsung beyaz eşyalar yıkama işlemlerini oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Pratikliğin yanı sıra makinenizi daha iyi kullanmak için kendi ayarlarınızı yapabilirsiniz. Yıkama programları ile birlikte istediğiniz devri de ayarlayabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesiyle sunulan çamaşır makinelerinde tül, nevresim gibi eşyaların hızlı bir şekilde yıkamasını yapabilirsiniz. Tül gibi hassas eşyalar için özel programlar bulunur. Bu programları eşyaların zamandan tasarruf edilerek yıkanmasına katkı sağlar. Samsung 8 kilogram çamaşır makinesi veya diğer modeller yıkadıkları kıyafetlere zarar vermezler. Makineniz attığınız kıyafetlere göre uygun su sıcaklığını ayarlar. Samsung çamaşır makinelerinin bazı modellerinde diğer cihazlarla uyumlu çalışabilme özelliği bulunmaktadır. Bu özellik ile akıllı telefonunuzdan makinenin çalışma zamanını ayarlayabilirsiniz. Ekstra donanımlar olarak adlandırılan akıllı yıkama ile dışarda veya evden çıktığınız anlarda makineyi çalıştırabilirsiniz. Samsung beyaz eşyalar tüm donanımlarının yanında şık tasarımlara da sahiptir. Makineler genel olarak beyaz ve gri tonlarında renklere sahip olmaktadır. Bu renkler ev tasarımlarına en iyi şekilde uyum sağlaması için tasarlanmıştır. Samsung çamaşır makinesi gri rengini ürünü yerleştireceğiniz yere göre belirleyebilirsiniz. Gri rengi kullanılan ortamlara en iyi şekilde uyum sağlayan tonlardan bir tanesidir. Marka makinelerinde inox tasarımlara da fazlasıyla yer vermektedir. Samsung inox çamaşır makinesi modelleri tasarım olarak oldukça şıktır. Samsung inox çamaşır makinenizi tasarım ve rengine göre belirleyebilirsiniz.

Samsung Çamaşır Makinenizle Yıkama ve Kurutma Yapın

Samsung çamaşır makinelerinde bulunan tüm donanımlar günlük hayatı daha kolay hale getirmektedir. Günlük hayatta eşyaların yıkanmasının yanında kuruması da belli bir zaman gerekmektedir. Bu nedenle Samsung bazı beyaz eşya modellerine kurutma özelliğini eklemiştir. Yağışlı ve güneşin olmadığı günlerde eşya kurutmak oldukça zordur. Bu soruna çözüm arayan Samsung markası kurutma özellikli çamaşır makinelerini üretmeye başlamıştır. Kurutma yapabilen makineler avantajları beraberinde getirir. Yaşadığınız yerde çamaşır asmak için gerekli alan yoksa kurutmalı Samsung makinelere bakabilirsiniz. Sağladığı avantajlar ve hızlı kurutma bu makinelerin büyük beğeni kazanmasını sağlamıştır. Samsung kurutmalı modellerinde farklı kapasite ve özellikler bulunur. Makinelerin hemen her kilogram kapasitesine göre kurutmalı modelleri bulunmaktadır. Samsung 7 kilogram çamaşır makinesi modelleri arasından kurutmalı olanları bulabilirsiniz. Kurutma olan modellerde standart donanımlardaki gibi akıllı kapak sistemi bulunmaktadır. Bu sistem ile kuruması gereken kıyafetlerinizi makinenize yerleştirebilirsiniz. Kurutmalı makinelerde hava ile koku giderme özelliği bulunur. Bu özellik kıyafetlerinizin kuruma sırasında koku yapmasını engeller. Ayrıca yine bu özellik ile kıyafetlerinizin güzel kokması sağlanır. Kurutma sırasında makineniz sadece ısıtılmış hava kullanır. Isıtılmış hava sayesinde eşyalarınız herhangi bir şekilde kırışmaz.

Samsung çamaşır makinesi 12 kg kapasitelilerinden kurutma yapabilenleri bulabilirsiniz. Makineniz kurutma yaparken sağlığa zararlı hiçbir işlem yapmaz. Kurutma işlemi tamamıyla hijyen ve sağlıklı bir şekilde yapılır. Kurutmayı en iyi şekilde yapan beyaz eşyanız sayesinde kıyafetlerinizde bakteri veya mikrop kalmaz. Samsung çamaşır makinesi fiyatları kurutma ve diğer özelliklerine göre değişebilir. Kurutma olan ve olmayan modeller arasındaki fiyatlar farklılık gösterebilir. Kurutmalı makinenizi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre belirleyebilirsiniz. Samsung kurutmalı çamaşır makinelerinde yoğuşmalı sistem bulunur. Yoğuşma özelliği sayesinde ürünü evinizin pek çok yerinde değerlendirebilirsiniz. Kurutma yapılırken oluşan buhar suya dönüştürülür ve bir haznede toplanır. Makinenin haznesinde biriken bu suyu ütü yaparken değerlendirebilirsiniz. Markanın kurutmalı çamaşır makinelerinde kırışıklık önlemeye yarayan donanımlar bulunur. Ayrıca üründeki su tankı göstergesi, kuruluk, nem sensörü, zamanlı başlatma ve özel programlar büyük avantaj sağlamaktadır. Çamaşır makinesinin ürünlere göre ayarlanabilen programları kurutma sırasında da devam etmektedir. Sentetik, yünlü, kumaş gibi kıyafetlere göre uygun kurutma yapabilirsiniz. Bu sayede hem kıyafetlerinizi yıkayabilir hem de kurutmasını pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Bu modeller iki işlemin de bir arada yapılmasını sağladığı için öne çıkmaktadır. Kurutmalı çamaşır makinenizi ihtiyaç duyduğunuz kapasiteye göre belirleyebilirsiniz. Bu modeller ile yıkama ve kurutma işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Samsung Çamaşır Makinesi Modelleri

Üstün teknolojileri evlerle buluşturmayı hedefleyen Samsung markası, beyaz eşyaları farklı özellik ve modellerde sunmaktadır. Markanın her ihtiyaca yönelik çamaşır makinesi bulunmaktadır. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre olan Samsung marka beyaz eşyaya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Zamandan tasarruf edilmesini ve hızlı yıkama sağlayan makineler farklı kapasitelere sahiptir. Markanın çamaşır makineleri modellerinin kapasitesi 6 kilogramdan başlar ve 16 kilograma kadar çıkabilmektedir. 9 kg Samsung çamaşır makinesi modellerini evinizde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Ortalama kapasitedeki modeller evlerde en fazla kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Tek kişi yaşıyorsanız daha az kapasiteye sahip bir makine tercih edebilirsiniz. Bunun için 6 veya 7 kg kapasiteli modelleri inceleyebilirsiniz. Tek kişi yaşıyorsanız Samsung 7 kiloluk çamaşır makinesi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Makine tercihinizi ekstra özelliklere göre yapabilirsiniz. Bazı modellerde akıllı sistemler bulunur. Akıllı donanımlar sonradan kıyafet eklenmesini veya yıkama zamanın ayarlanmasına yardımcı olur. Seçtiğiniz Samsung çamaşır makinesi 7 kg kapasiteli olanları kurutma ve akıllı sistemlerle alabilirsiniz. Bu sayede seçtiğiniz modellerden en iyi şekilde verim alabilirsiniz. Makine modellerinde kapasitelerin yanı sıra sıkma devir hızları da değişebilir. Markanın bu ürünlerinde genellikle 1200 ve 1400 sıkma devri tercih edilmektedir. Sıkma devri seçtiğiniz modelin performansını belirler. Ortalama ailelerin kullanımı için 10 kilo kapasiteli makineler önerilmektedir. Samsung çamaşır makinesi 10 kg modellerinden 1200 veya 1400 sıkma devri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca bazı modellerde sıkma devrini sonradan ayarlayabilirsiniz. Sıkma devri ve kapasitesi ne kadar olursa olsun tüm ürünlerde maksimum tasarruf ile çalışmaktadır.

Üstün teknolojilerin sonuna kadar kullanıldığı modellere yeni özellikler de eklenmektedir. Makineniz eşya durumunuza göre yıkama programını seçmenize yardımcı olabilir. Bu özellik akıllı modellerde sıklıkla kullanılmaktadır. Modeller arasında renk ve tasarım farklılıkları da olabilir. Tasarım ve renkler evinize en iyi şekilde uyum sağlaması için seçilmiştir. Inox veya diğer renklerde olan makinenizi kullanmak istediğiniz alana göre belirleyebilirsiniz. Tüm modellerin tasarımları ortama şık ve zarafet katabilir. Markanın kapasite modellerinin bazılarında kurutma sistemleri de bulunur. Kurutma özelliği olan modeller ile yıkama işlemi daha pratik bir hale gelir. Hem kurutma hem de yıkama yapabileceğiniz bu modeller büyük kolaylık sağlar. Samsung çamaşır makinelerinin bütün modelleri en iyi deneyimi yaşamanız için tasarlanmıştır. Ürünlerin özellikleri modellere göre değişebilir. Markanın geniş ürün yelpazesinden ihtiyacınıza göre olanı bulabilirsiniz. Samsung çamaşır makinesi modelleri özellikleri ve donanımıyla hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.      

Samsung Çamaşır Makinesi Seçimi

Evinize bir eşya almadan önce bazı konuların üzerinde durmanız gerekir. Bu bakımdan çamaşır makinesi seçerken de bazı noktalara dikkat etmelisiniz. En iyi performansı alabilmek için ürün seçimine özen göstermek çok önemlidir. Kendinize uygun ürünü bulmadan önce ihtiyaç ve bütçenizi belirleyebilirsiniz. Samsung çamaşır makinesi modelleri arasından her bütçeye uygun ürün bulmak mümkündür. Fiyatlar ürünlerin özellik ve kapasitelerine göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle ürün seçimini ihtiyacınız kapsamında yapmalısınız. Markanın çamaşır makinesi kapsamında çok fazla ürünü bulunmaktadır. Model seçmek isteyen kişiler hangi makineyi alması gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşamaktadır. Siz de kafa karışıklığı yaşamak için ürünler arasında karşılaştırma ve araştırma yapabilirsiniz. Araştırmanız modellerin özelliklerine bakabilirsiniz. Ayrıca ürün seçerken daha önce kullanmış kişilerin deneyimlerinden de yararlanabilirsiniz. Bunun Samsung çamaşır makinesi yorumları işinizi görecektir. Bu yorumlardan modeller ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Model özelliklerini belirledikten sonra size gerekli olan çamaşır makinesini seçebilirsiniz. Çamaşır makinesi seçerken ihtiyaçlarınızı da dikkate almalısınız. Evinizde ne kadar kişi yaşadığı ve ne kadar eşya yıkanması gerektiği önemlidir. Ortalama aileler için 9 veya 10 kilogram kapasiteli modeller tavsiye edilmektedir. Samsung çamaşır makinesi 9 kg kapasiteli modelleri ile eşyalarınızı tam performans ile yıkayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirlerken makinelerin sunduğu avantajlara da bakabilirsiniz.

Kurutma ve akıllı kapak sistemi olan modeller Samsung’un en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Ekstra özelliklerin zamandan tasarruf etmenizi sağlayacağını unutmayın. Çamaşır makinesini aldığınızda çalışma prensipleri için özelliklere göz gezdirebilirsiniz. Bazı kişiler Samsung çamaşır makinesi nasıl çalışacağı konusunda karışıklık yaşayabilmektedir. Samsung modellerinin nasıl çalışacağı ile ilgili bilgilere kullanım kılavuzundan ulaşabilirsiniz. Ayrıca çamaşır makinesinin programları ve detayları panelde belirtilmektedir. Samsung marka olarak tüm çamaşır makinelerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bunun için özellik ve son teknoloji kullanılmaktadır. Çamaşır makinenizi kullanmak istediğiniz yere göre boyut seçebilirsiniz. Ürünlerde farklı özellik ve sistemler olduğu gibi farklı ebatlar da bulunmaktadır. Samsung beyaz eşyanızın ebatı kullanmak istediğiniz yere uygun olmalıdır. Bu nedenle çamaşır makinenizi uygun büyüklüklerde seçmeniz gerekir. Mekan ile uyumlu bir şekilde duran çamaşır makineleri daha şık bir ortam oluşmasına yardımcı olur. Seçiminizi kendi zevklerinize göre yapabilirsiniz. Samsung çamaşır makinesi renk ve tasarımlarını evinizin dizaynına göre belirleyebilirsiniz. Samsung’un yüksek teknoloji ve dayanıklı çamaşır makinelerini uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Samsung çamaşır makinesi modelleri ve kampanyalarına Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.       

Samsung Çamaşır Makinesi Ne Kadar Çamaşır Yıkar?

Samsung çamaşır makinesi modellerinin kapasitesi farklılık göstermektedir. Makinenizin kapasitesini yıkamak istediğiniz çamaşıra göre belirleyebilirsiniz.

Samsung Çamaşır Makinesi Kaç Programlıdır?

Samsung çamaşır makinelerinde istediğiniz kıyafetleri yıkayabileceğiniz programları bulabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde ön yıkama, hassas, sentetik gibi programlar çeşitlilik göstermektedir.

Samsung Çamaşır Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Samsung çamaşır makinesi seçiminde kapasite, oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken bir kriterdir. Samsung makineleri arasından ihtiyacınıza göre kapasiteli ve özellikli olanları seçebilirsiniz.  

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Çamaşır Makinesi Fiyatları

18 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Yıkama Kapasitesi
Toplam 18 / 18 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?