Samsung Çamaşır Makineleri

Ev işlerini önemli ölçüde kolaylaştıran çamaşır makineleri, günümüzde evlerin olmazsa olmazları haline geldi. Kilolarca çamaşır yıkamayı bir tuşa basmak kadar kolaylaştıran çamaşır makineleri, günlük hayatta en çok kullanılan ev aletlerinden biridir. Bu yüzden de birçok marka, çamaşır makineleri üretir. Dolayısıyla kullanıcıların önünde çok sayıda seçenek yer alır ve onlar da tercih etmekte oldukça güçlük çeker. Çok sayıda makine üreticisi bulunması, aynı zamanda ihtiyaçlara yönelik olarak yeni teknolojiye sahip makinelerin geliştirilmesine de olanak sağlar. Böylece gün geçtikçe, başka bir ihtiyacı kolayca üstlenen yeni çamaşır makineleri piyasaya sunulur.

Samsung Çamaşır Makinesi

Elektronik ürünler anlamında, tüm dünyada bilinen ve en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Samsung’un beyaz eşya ürünleri arasında, çamaşır makineleri başı çeker. Samsung marka çamaşır makineleri, dayanıklılık ve yüksek performans üzerine yoğunlaşılarak geliştirilir. Bu da, makinelerin ömürlerinin uzun süreli olmasını sağlar. Böylece yıllarca özen gösterilerek kullanılan bir çamaşır makinesi, yıllar sonra bile ilk günkü performansına sahip olur.

Samsung, tüm ürünlerinde olduğu gibi, çamaşır makinelerinde de tasarım özelliklerine önem verir. Makineler, tamburundan yıkama ayarlarının yapıldığı kontrol paneline, hatta makineye çamaşır yüklenmesini sağlayan kapağa kadar farklı bir estetik anlayışı ile tasarlanır. Bu özelliği ile Samsung, diğer marka çamaşır makinelerinden kolaylıkla ayrılır. Eco bubble, speed spray, hava ile yıkama, bubble soak gibi ileri teknolojilere sahip Samsung çamaşır makinesi modellerinin motor gücü de, Samsung güvencesi altındadır.

Samsung Çamaşır Makinesi Fiyatları

Diğer tüm markalardan farklı bir takım özelliklere sahip olan Samsung marka çamaşır makineleri, diğerlerinden daha pahalı fiyatlarda olmadığı gibi üstün teknolojilerle de fark yaratır. Piyasadaki beyaz eşya üreticilerinin sunduğu fiyatlardan çok farklı olmayan Samsung çamaşır makineleri fiyatları, genel olarak kullanıcıların ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre şekillenir. Çamaşır yıkama sıklığına, yıkanılan çamaşır ağırlığına, çamaşırların kumaş türlerine kadar çok sayıda ihtiyaca yönelik olarak geliştirilen çamaşır makinesi ürünleri, kullanıcının beklentilerine göre farklı kapasiteye ve program ayarlarına sahiptir.

Makinenin sahip olduğu özellikler ve teknik aksamında kullanılan malzemeler, ürünün fiyatını etkileyen bazı değişkenlerdir. Dolayısıyla kullanıcılar yeni bir çamaşır makinesi satın almadan önce, ihtiyaçlarını iyi bir şekilde analiz etmeli ve ona göre alışverişe çıkmalıdır. Böylece ihtiyacı tam olarak karşılayan çamaşır makinesi satın alınıp, uzun yıllar boyunca yıkama performansından memnun kalınabilir. Ayrıca Samsung’un satış sonrası sunduğu destek hizmetlerinden de faydalanılabilir. Müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı ilke olarak benimseyen Samsung, marka kalitesini tüm ürünlerinde garanti eder.

Samsung Çamaşır Makinesi Yorumları

Dünya devi Samsung markasının çamaşır makineleri için yapılan yorumlar, genel olarak geniş servis ağı ve ürünlerin kullanışlılığına yönelik görüşlerden oluşur. Ülkenin her yerinde yer alan Samsung servisleri, kurulum ve teknik destek konularında müşterilere hizmet için her zaman açıktır. Markanın ulaşılabilirliği kadar ürünlerinin dayanıklılığı ve programlarının uygunluğu da müşterileri memnun eden faktörlerdendir. Samsung kullanıcıları, çoğunlukla satın aldıkları çamaşır makinelerinin beklentilerini karşıladıkları görüşündedir.

Kullanıcılar, ihtiyaçlarını belirledikten sonra çamaşır makinesi satın aldıklarında, ürünlerden daha fazla memnun kalırlar. Ürünler hakkında yapılan gerçekçi yorumlar, bir sonraki potansiyel müşterilerin satın alma tercihlerini de önemli ölçüde etkiler. Ürün geliştirme konusunda birinci ağızdan müşterilerin görüşleri her zaman marka için daha faydalıdır. Özellikle internet ortamında yapılan ürün yorumları hem daha gerçekçi hem de daha bilgi verici olabilir. Bu yüzden Samsung markası, müşteri memnuniyetini karşılamak ve ihtiyaçlarını doğru tayin ederek doğru teknolojiler üretebilmek için her görüşe açıktır.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Samsung Çamaşır Makinesi Fiyatları

27 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Samsung Çamaşır Makineleri
  2. Bosch Çamaşır Makineleri
  3. Vestel Çamaşır Makineleri
  4. Siemens Çamaşır Makineleri
  5. Regal Çamaşır Makineleri
  6. Hoover Çamaşır Makineleri
  7. Altus Çamaşır Makineleri
  8. Arçelik Çamaşır Makineleri
  9. Miele Çamaşır Makineleri
  10. Profilo Çamaşır Makineleri
  11. LG Çamaşır Makineleri
  12. Beko Çamaşır Makineleri
  13. Hotpoint Ariston Çamaşır Makineleri
  14. Electrolux Çamaşır Makineleri
  15. Grundig Çamaşır Makineleri
  16. Moyu Çamaşır Makineleri
  17. Vestfrost Çamaşır Makineleri
  18. Windsor Çamaşır Makineleri
  19. SEG Çamaşır Makineleri
  20. Teka Çamaşır Makineleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Yıkama Kapasitesi
  1. 9 kg
  2. 8 kg
  3. 10 kg
  4. 17 kg
 5. Renk
  1. Inox
  2. Gri
  3. Beyaz
  4. Siyah
  5. Kahverengi
 6. Ek Özellikler
 7. Kontrol Paneli
 8. Genişlik (cm)
 9. Derinlik (cm)
 10. Kurutmalı
 11. Fotoğraflı Değerlendirme
 12. Fırsat Ürünleri
 13. Yükseklik (cm)
 14. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Samsung
DSACategoryId/2147483637/235604/155121/samsung
Başa dön