SEG çamaşır makineleri, zorlu lekelerle baş etmek ve kıyafetlerinizin ilk günkü gibi kalmasını sağlamak için akıllı ev teknolojileri kullanıyor. Zengin teknik özellikleri ile ön plana çıkan SEG çamaşır makinesi, yıkama işleminin en kolay şekilde yapılmasını sağlıyor. Kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen çamaşır makinesi, yüksek verimlilik performansı ve çeşitli teknik özellikleriyle kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. 

Çeşitli Fonksiyonlarıyla SEG Çamaşır Makinesi

Yüksek teknoloji kullanan çeşitli fonksiyonların çalışma performansı ile beğeni toplayan  SEG çamaşır makinesi, A++ enerji sınıfı olması sayesinde enerjiden  de tasarruf edilmesini sağlıyor; ev bütçesine katkıda bulunuyor. 9 kg kapasitesi ile her çeşit kumaş türüne ait kıyafetlerinizi yıkarken markanın modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. SEG çamaşır makinesi ile etiketinde “Elde yıkayın.” yazan hassas kıyafetlerinizi Narin 30°C programı sayesinde düşük sıcaklık ve uygun devirle yıpranmadan yıkayabilirsiniz. Derinlemesine temizlik sağlayan çamaşır makinesi, hiçbir deterjan veya kalıntı kalmadan giysilerinizde çok daha hijyenik sonuçlar elde edebilirsiniz.

Daha Az Zaman Harcayın

Zaman erteleme özelliği bulunan çamaşır makinesi ile yıkama aşaması ertelenerek, yıkamanın kullanıcının istediği zaman yapılması sağlanıyor. Çamaşır makinesinin 60 dakika hızlı yıkama programı ile kirlilik oranı az olan günlük giysiler, sadece 60 dakikada temizleniyor ve böylelikle daha pratik bir kullanım sunuluyor. En kısa sürede mükemmel sonuçlar sağlayan programlar, kullanıcı açısından hem ekonomik hem de hızlı oluyor. Acil durumlarda Hızlı 15 Dakika Yıkama programı ile çamaşırlarınızı hızlıca yıkayabilirsiniz. Ön yıkama fonksiyonuna sahip çamaşır makineniz, çok kirli çamaşırlarınız için ana yıkamadan önce ön yıkama yaparak daha hijyenik sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.

Dengesiz Yük Kontrol Sistemi

Makinenizde bulunan dengesiz dağılmış yükleri kontrol eden sistem, tambur içindeki dengeli ya da dengesiz yük seviyesine göre sıkma devrinin değiştirilmesini sağlıyor. Her dönüş çevriminden önce aşırı titreşimi önlemek ve yükü tek bir yönde dağıtmak için tambur, yıkama dönüş hızından biraz daha fazla bir hızda sürekli dönüyor. Birkaç denemeden sonra ağırlık eşit şekilde dengelenmezse makine, düşük bir dönüş hızında dönmeye başlıyor. Ağırlık, eğer tamburun bir kısmına yığılmışsa çamaşır makinesi, döndürme yerine dağıtma işlemini uyguluyor. Gelişmiş yük dağılımı ve dengeyi desteklemek için küçük ve büyük giysilerin tambur içerisinde karıştırılması tavsiye ediliyor. 
Böylece makinenin sarsılması engellenerek sessiz yıkama gerçekleştiriliyor.

SEG Çamaşır Makinesi ile Kusursuz Temizlik

Gelişen teknoloji ile beraber kendini geliştiren SEG çamaşır makinesi, yepyeni özellikleri ile kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Çok sayıda lekeyi algılayan 15 program sayısı ile rahatlıkla temizleyen makine, sahip olduğu 9 kg kapasitesi ile yıkama işlemi için geniş bir alan sunuyor. Gelişmiş enerji tasarrufu düzenlemeleri ile geliştirilen 
çamaşır makinesi, herhangi bir işlem algılanmadığında 30 dakika içinde devreye sokulan otomatik bekleme sistemi de barındırıyor. Açma/Kapama düğmesine bir süre bastıktan sonra makinenin tekrar çalıştırılmasını sağlayabiliyorsunuz. LED paneli sayesinde çamaşır makinesinin kullanımı da en kolay hâle geliyor. LED panel, kullanıcılarına pratik ve kolay bir kullanım sağlıyor. Çocuk kilidi özelliği sayesinde çocuklarınızın programı yanlışlıkla değiştirmesini ya da durdurmasını engelleyebiliyorsunuz. Bunun için çocuk kilidi düğmesine 2 saniye basılı tutmanız gerekiyor. Çamaşır makinesinin pompası kendini temizleyebilen bir özelliğe sahip olup, ayrıca temizlik gerektirmiyor.  

Süper sessiz çalışan çamaşır makinesi sayesinde evinizin huzurunu bozmadan çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Her bütçeye uygun çamaşır makinesi fiyatları, kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Tüm SEG çamaşır makinesi çeşitlerine göz gezdirebilir ve kullanıcıların çamaşır makinesi yorumları sayesinde ürünler hakkında fikir edinebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

SEG Çamaşır Makinesi Fiyatları

Renk
DSACategoryId/2147483637/235604/155121/seg