Yemek sunumlarını kolaylaştıran servis setleri, mutfaktaki en büyük yardımcınız olmaya aday ürünlerdir. Yemek masalarında servisi kolaylaştıran ve sunumların şık bir şeklide sergilenmesine yardımcı olan bu ürünler, set şeklinde olup 3'lü, 4'lü, 5'li, 6'li parçalardan meydana gelir. Her biri birbirini tamamlayan kepçe setleri, salata setleri, çorba ve makarna servis setleri, pasta setleri olmak üzere fonksiyonel ve çok çeşitli ürünlerden oluşur. Sayısız amaç için kullanılan bu setler stantları sayesinde şık bir görsel de sağlar. Servis setlerinin içinde ayrıca peçetelikler, süzgeçler, maşalar, çırpıcılar, doğrama setleri, limon takımı, dondurma kaşığı ve şekilli soyuculara kadar bir çok tamamlayıcı ürünler de bulunur. Servis setleri hem yemek yaparken hem de yemek esnasında sunum yaparken pratiklik katarak, hayatınızı kolaylaştırır.

Sofralara Şıklık Katan Ürünler

Servis setlerinin görünüşü, kalitesi, modelleri ve ergonomisiyle sofralara şıklık katar. Gold, rose, esnek ve plastik kaplı ürünleri ile her zevke hitap eden birbirinden farklı çeşitleri bulunur. Günlük kullanım için esnek ve plastik kaplamaları ürünler tercih edebilirsiniz. Misafirlerinizi ağırlarken ya da şık akşam yemeği sofralarında ise gold, rose ve çelik kaplamalı ürünleri kullanabilirsiniz. Farklı tasarımları ile gözlerinizi alamayacağınız bu servis setleri ile yemeklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çok Kullanımlı Fonksiyonel Ürünler

Servis setleri özünde mutfaktaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan ürünlerden meydana gelir. Rendelerden ceviz kıracağına pizza kesiciden konserve açacağına kadar çok geniş yelpazede ürün sunar. Ayrıca çatal, bıçak ve kaçıklara kadar temel ve vazgeçilmez mutfak ihtiyaçlarına içinde bulunduran servis setleri sunar. Mat ve parlak ürün seçeneğinin yanı sıra country tarza sahip mutfaklar için de ahşap ağırlıklı servis setlerine sahip olan ürün alternatifi de bulunur. 

  • 3'lü Servis Setleri: Hem salata hem de pasta setleri için kullanıma uygun olan 3'lü setleri içeriğinde salata servis kaşığı, salata servis çatalı ve maşasından oluşur.
  • 4'lü Servis Setleri: Yardımcı 4 parça kelepçe setlerinden oluşan bu ürünlerin içeriğinde kaşık süzgeç, kesici ve servis dilimleyici, yayvan kaşık ve dar kaşıklardan meydana gelir.
  • 5'li Servis Setleri: Mutfak ürünlerinin temel ihtiyaçlarını bulunduran 5'li setin içeriğinde servis kaşığı, servis kevgiri, servis kelepçesi, salata servis çatalı, pasta servis spatulasından oluşur.
  • 6'li Servis Setleri: Çok fonksiyonel 6'li servis setlerinin içinde kepçe, spatula, kevgir, servis kaşığı, makarna kepçesi ve askılık bulunur.

Bunların dışında 84 parçaya kadar tüm mutfak gereçlerinin içinde bulunduğu setlerde mevcuttur. İhtiyacınıza göre tüm parçaları tamamlayabilirsiniz. Ayrıca tüm servis setleri için geçerli olan mat ve parlak, spor ya da şık servis setlerinden seçim de yapabilirsiniz.

Davet Sofralarında Servis Sunumlarının Önemi

Yemek masalarının en önemli ayrıntısını oluşturan servis sunumları ile masanızda şık bir atmosfer yaratabilirsiniz. Genel olarak yemek masalarına pratiklik katan servis sunumları, görsel olarak da zenginlik sağlar. Daha titizlikle hazırlanan davet sofralarının vazgeçilmezi olan servis setleri ile misafirlerinizi ağırlamanın keyfine varabilirsiniz. 

Servis Setleri Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Servis setlerini satın alırken ihtiyaç, fonksiyonellik, tasarım, ürün set içeriği ve kullanım alanlarına dikkat edilmesi gerekir. Gündelik kullanım için tercih edeceğiniz servis setlerinin makinede yıkanmaya uygun olması kullanım açısından faydalı olur. Özel davetler için tercih edeceğiniz setlerde ise kararmayan, renk ve desenlerini kaybetmeyen ürünlerin seçimi önem taşır. Model olarak dilerseniz modern çizgilerin hâkim olduğu desenleri ve geometrik şekilleri dilerseniz de çiçek ya da klasik desenlerin hâkim olduğu gösterişli modeller arasından bir seçim yapabilirsiniz.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Servis Setleri

Nehir
Bambum
Karaca
Jumbo
Le Mutfaq
Hira
Fackelmann
Lamedore
Acar
Avcı
Bayraktar
Neva
Yiğitsan
Aryıldız
Menzir
Arow
Bager
Emsan
Nefnef Home
Tupperware
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 1782 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80320060/60003764/80667011