Siemens Bulaşık Makineleri

Mutfaktaki en büyük yardımcınız olan bulaşık makinesi seçimini doğru yapmak, ürünlerin hayatınıza kattığı artı değeri fark etmenizi sağlar. Misafir ağırlamak, yemek yapmak ve mutfakta zaman geçirmek ne kadar keyifli ise bulaşık yıkmak bir o kadar keyifsiz bir ev işidir. Siemens bulaşık makineleri arasından yapacağınız, ihtiyacınıza yönelik doğru bir seçimle mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve tasarruflu kullanabilirsiniz.

Siemens Bulaşık Makinesi

1847 yılında Berlin'de kurulan Siemens enerji, sağlık ve teknoloji alanında yaptığı yatırımlar ve geliştirdiği teknolojiler ile çağın ilerisinde olmayı her zaman başarır. Girdiği her sektörde pek çok ilki başaran şirket, beyaz eşya ve ev aletlerinde de bu duruşundan ödün vermez. Üretim ve geliştirme geleneğini inovasyona bağlı bir şekilde koruyan Siemens, kentsel yaşamdan aldığı ilhamı geliştirerek mutfaklarınıza getirir.

Siemens bulaşık makineleri, sunduğu farklı kullanım ve yerleşim çözümleri ile mutfaklarınıza rahatlık sunar. Siemens sunduğu hijyen standartlarını değiştirmeden, mümkün olan en kısa zamanda, en temiz bulaşıkların yıkanmasını sağlayan teknolojileri ile zaman ve enerjiden tasarruf ettirir. Tasarımları göz alıcı olarak ifade edilen ve teknolojisi ile öncü beyaz eşyalar üreten Siemens, yenlikçi teknolojileri yüksek performans ve kolay kullanım ile bir araya getirir.

Siemens Bulaşık Makinesi Fiyatları

Beyaz eşyalar daha uzun ömürlü kullanım sağladıkları için tercihinizi yapmadan önce araştırmanızı iyi yapmalısınız. Siemens bulaşık makineleri arasında seçiminizi yapmadan evvel, ilk olarak kullanım alanınızı iyi analiz etmelisiniz.

Tezgah altı, tezgah içi veya bağımsız kullanım imkanı sunan modeller arasında mutfağınıza en uygun olanı belirleyerek seçim yapmaya başlayabilirsiniz.

Siemens bulaşık makinesi fiyatları da kullanım alanı ve sahip olduğu teknolojilere göre farklılık gösterir. Ancak aklınızdan çıkarmamanız gereken bilgi kullanım alanı farklı olan bulaşık makinelerinde ihtiyacınız olan teknolojileri bir arada bulabileceğinizdir.

Siemens Bulaşık Makinesi Modelleri

Ailenizin genişliği, mutfakta geçirdiğiniz zaman, yemek yapma sıklığınız bulaşık makinesi tercihinizi etkileyecek faktörler arasında yer alır. Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak program süresi, program sayısı, bulaşık makinesi iç hacmi gibi farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Mutfağınızın alanına ve mutfak mobilyanıza göre Siemens solo bulaşık makineleri, tezgah altı bulaşık makineleri, yarı ankastre bulaşık makineleri ve tam ankastre bulaşık makineleri modellerini inceleyebilirsiniz. Ankastre modeller, mutfak dolabınıza monte edilen, sadece isteğe bağlı olarak kapağı gözüken modellerdir. Tezgah altı ise monte edilmeyen ancak tezgah altında kullanabileceğiniz bulaşık makinesi modelleridir.

Siemens Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Siemens bulaşık makineleri ihtiyacınız olan hijyen, hız ve tasarrufu bir arada sunuyor. A+ ile A++ arasında enerji tasarrufu seçenekleri sunan bulaşık makineleri yüzde 66'ya varan zaman tasarrufu seçenekleri ile de acil ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor.

Esnek sepet tasarımı ve ışıklandırmaya sahip modeller ile kullanıcılardan kullanım kolaylığı bakımından tam not alan bulaşık makineleri, geniş iç hacimleri sayesinde, büyük yüklerin altından kolayca kalkıyor. Narin bulaşıkları koruma altına alan iç tasarımı, çatal - bıçak takımlarınızın temizliği için ayrılan özel bölmeleri ile Siemens bulaşık makineleri, aklınıza gelebilecek her ihtiyacınıza çözüm üretiyor.

hygienePlus teknolojisi düzenli kullanımında bakteri ve mikropları yüzde 99.99 oranında yok ediyor. intensiveZone yıkama seçeneği ise sepetlerinizdeki bulaşıklara göre farklı yıkama çözümleri getiriyor ve ön yıkama yapmayı ortadan kalkıyor. Bir bilgisayarın çalışırken çıkardığı sesten çok daha azını çıkararak yıkama yapan modeller, özellikle gece bulaşık yıkamayı seçenler tarafından beğeni ile karşılanıyor. Farklı teknolojileri ile her kullanıcıya çözüm üretmeyi amaçlayan Siemens, pratik ve tasarruflu çözümleri ile kullanıcılarından beğeni topluyor.

Siemens Bulaşık Makinesi Fiyatları

28 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Siemens
  2. Vestel
  3. Beko
  4. Bosch
  5. Miele
  6. Profilo
  7. Samsung
  8. Electrolux
  9. Altus
  10. Hoover
  11. Vestfrost
  12. Grundig
  13. Arçelik
  14. Regal
  15. Hotpoint Ariston
  16. Finlux
  17. Franke
  18. Teka
  19. AEG
  20. LG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Enerji Sınıfı
 5. Kapasite (Yemek Takımı Kişi Sayısı)
 6. Kullanım Şekli
  1. Solo
  2. Ankastre
 7. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) A-Z
 8. Su Tüketimi (lt/program)
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Program Sayısı
 11. Ses Seviyesi (db)
 12. Renk
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Satıcı A-Z
 • Marka Siemens
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/siemens
Başa dön