Teknolojisi ile hayatınızın her alanında konforunuzu artıran Siemens, geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Buzdolabı modellerinden derin dondurucu çeşitlerine, elektrikli süpürgelerinden bulaşık makinelerine kadar yüzlerce farklı ürün özellikleri ve kullanıcı dostu detayları ile işinizi kolaylaştırıyor. Klima kategorisi altında yer alan farklı klima modelleri kullanım alanınıza göre alternatiflerinizi artırıyor. Salon tipi klimalar ya da ev/duvar tipi klima modelleri yüksek performansı ile her türlü hava koşulunda istediğiniz konforu sunuyor. 

Siemens Klima Modelleri ile Maksimum Konfor

Salon tipi Siemens klima modelleri, restoran veya kafe gibi büyük alanlarda tüm beklentilerinizi karşılıyor. Otomatik çalışma, nem giderme, soğutma ve ısıtma gibi özelliklerle donatılan salon tipi klimalar uyku modu ile enerji tasarrufu da sağlıyor. Çocuk kilidi bulunan salon tipi klima modelleri küçük çocukların klima programına müdahale etmesi riskini en aza indiriyor. Ev tipi ya da duvar tipi Siemens klima modelleri yer kaplamayan şık tasarımları ile bunaltıcı havalarda serinlemenize, soğuk günlerde ısınmanıza yardımcı oluyor. Kısa sürede ortamı istediğiniz sıcaklığa getiren klimalar Inverter teknolojisi ile rahatlık vadediyor. Inverter teknolojisi bulunduğunuz ortam arzu ettiğiniz sıcaklığa geldiğinde enerji kullanımının azaltılmasını sağlıyor. Siemens klimaları uzaktan kumandası sayesinde oturduğunuz yerden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Siemens Klimaların Özellikleri

 • Yer kaplamayan split klimalar çok büyük olmayan alanlarda ve salonlarda rahatlıkla kullanılıyor.
 • Split klimaların büyütülmüş iç fanı daha fazla hava üflemesi sağlıyor.
 • Farklı fan kademelerine sahip modeller kaliteli hava akışı sunuyor.
 • Zaman ayarı fonksiyonu sayesinde klimanın çalışma zamanını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
 • Düşük enerji tüketimi sunan Siemens klima modelleri bütçenize destek oluyor.
 • Stand-by özelliği ortam istenen sıcaklığa geldiğinde enerji tüketiminin azalmasına olanak tanıyor.

Pratik Kullanım Sunan Detaylar

 • Turbo soğutma özelliği kullanım avantajı sunuyor.
 • Hava dağıtımı sağlayan kanatçıklar otomatik ya da manuel olarak ayarlanabiliyor. 
 • Siemens klima modelleri gaz kaçağı tespiti ve donma koruması işlevi sayesinde güvenliğinize yardımcı oluyor. 
 • Ortama üflenen hava kalitesini artıran yüksek yoğunluklu toz filtresi yıkanabiliyor. 
 • Siemens klimalar kolay monte edilebilme özelliği ile de beğeni topluyor. 
 • Uzaktan kumanda klimanın tüm fonksiyonlarını kolaylıkla yönetmenize olanak tanıyor.

Siemens Klima Fiyatları

Teknolojisi ile yaşam alanınızı dilediğiniz ısıda tutan Siemens klima modelleri her koşulda kaliteli hava akımı sunuyor. En sıcak yaz günlerinde Siemens klima modelleri ile serinleyebilir, soğuk kış günlerini sıcak bir ortamda geçirebilirsiniz. Siemens klimalar çalışmaya başladıktan çok kısa bir süre sonra ortamın havasını değiştiriyor. Otomatik dikey hava salınımı siz fark etmeden ortam havasının istediğiniz sıcaklığa gelmesini sağlıyor. Ayarlanabilir fan kademesi ile klimanızı düşük, orta ya da yüksek hızda çalıştırabilirsiniz. Hava kanatçıkları isterseniz otomatik olarak isterseniz manuel şekilde ayarlanabiliyor. Otomatik kullanımda kanatçıklar yukarıdan aşağıya hava dağıtımı yapıyor. Manuel olarak kanatçıkların sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. Klimaların nem giderme fonksiyonu ortamdaki nemi toplayarak konforunuzu artırıyor. Toz filtresinin çıkartılıp yıkanabilmesi hava kalitesini ve hijyeni artırıyor. Siemens klima modellerinin tüm işlevlerini uzaktan kumanda ile kolaylıkla yönetebilirsiniz. Zaman ayarlı çalışma fonksiyonuna sahip klima modelleri konforunuzu yükseltiyor. Özellikleri ile beğeni toplayan klimalar tasarruflu enerji tüketimi ile de öne çıkıyor. Inventer teknolojisi, eco modu ve uyku işlevi enerji tüketimini azaltıyor. Siemens klima modelleri cazip fiyat alternatifleri ile her bütçeye hitap ediyor.

Ortamdaki havayı kısa sürede istediğiniz düzeye getiren ve kullanıcı dostu detayları ile dikkat çeken Siemens klima modelleri, Hepsiburada'da sizi bekliyor. Siz de istediğiniz klimayı en uygun fiyatlarla kolaylıkla satın alabilir, Siemens rahatlığının ve kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Siemens Klima Fiyatları

2 ürün listeleniyor
Güvenle Kapında
Klima Türü
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/siemens