Her kullanıcının şüphesiz en çok kullandığı kişisel bakım ürünü diş macunudur. Her evde bulunan ve birçok farklı markanın ürettiği çeşitleri olan diş macunları, ağız sağlığını ve diş eti bakımını sağlamaktadır. Piyasada birçok yeniliğe imza atan Signal diş macunları, ürün çeşitliliği ve performansı ile en çok tercih edilen diş macunu markalarından biridir.

Signal Diş Macunu

Uzun yıllardır kullanıcı ihtiyaçları ve diş eti hastalıkları konusunda araştırmalar yapan marka, ürettiği ürünler ile en yaygın diş ve diş eti problemlerini çözmeyi amaçlıyor. Signal diş macunu çeşitleri kullanıcıları için dişlerde doğal beyazlık sunarken, ağız bakımı ve uzun vadede karşılaşılabilecek sağlık sorunları konusunda da önlemler alıyor. Ağız ve diş sağlığını destekleyen içerikleri sayesinde diş kayıplarını engellemeyi ve ağızda oluşabilecek hastalık riskini minimuma indirmeyi amaçlayan markanın tüm ürünleri çeşitli sağlık testlerinden geçirilerek üretilmiştir.

Son yıllarda White Now serisi ile büyük ilgi gören Signal markası, ilk kullanımdan itibaren dişlerde doğal beyazlık ve parlaklık görünümü sağlıyor. Ürünün düzenli kullanımında kısa zamanda dişerldeki sararma, çay, kahve ve sigara kullanımından kaynaklanan lekeleri büyük ölçüde azalttığı gözlenmiştir. İçeriklerindeki mavi kovarin maddesi ile etkili sonuçlar bırakan seride, yoğun sararma problemi olan kullanıcılar için etkisi üç kat arttırılmış White Now Gold serisi öneriliyor. Erkekler için tasarlanan bir diğer seri olan White Now Men, genellikle erkeklerin en büyük sorunlarından biri olan sigara kaynaklı lekelerin azaltılmasında etkilidir. Blue Light teknolojisi ile üretilen erkeklere özel diş macunu ilk kullanımdan itibaren gözle görülür sonuçlar verir.

Dişlerinde leke ve sararmalar bulunan herkesin kullanabileceği White Now serisi farklı diş eti problemlerine de çözümler sunmaktadır. Diş eti hassasiyeti yaşayan ve diş etlerinde kızarıklık, kanama gibi problemler gözlenen kullanıcılar ağız bakımı konusunda uzman bakıma ihtiyaç duyar. Bu sebeple sadece hassas diş etlerine özel farklı ürünler üretilmiştir. Düzenli kullanımda diş etlerindeki yoğun hassasiyet ve acı hissini azaltan Sensitive diş macunları çok sayıda kullanıcı için devrim niteliğindedir. White Now Sensitive serisi diş macunları yumuşak yapıda bir diş fırçası ile birlikte kullanıldığında dişleri beyazlatmanın yanı sıra diş eti sorunlarında da etkili olmaktadır.

Signal Diş Macunu Fiyatları

Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına özel ürünler üreten Signal diş macunları, fiyatlarıyla da her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Ürün içerikleri ve miktarlarına göre fiyat konusunda farklılık gösteren Signal diş macunları arasından ihtiyacınıza en uygun seçimi yapabilirsiniz. Ürünlerin içeriği ve detaylı bilgileri ürün açıklamaları bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

Ağız bakımı konusunda her isteğe yanıt veren ürünler sunan diş macunları, diş ve diş etlerinde koruma sağlayan Expert Protection serisi ile de dikkat çekmektedir. Dişlerde maksimum koruma sağlayan bu seri ile ağızda bakteri oluşumunu büyük ölçüde engelleyebilir, ağız kokusu, sıcak ve soğuğa karşı oluşan diş hassasiyetini de yok edebilirsiniz. Ağızda gün boyu koruma sağlayan bu seri sayesinde daha ferah, sağlıklı ve beyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

Çocukların da severek kullanabileceği çeşitleri bulunan Signal diş macunu çeşitleri ile çocuklarınıza diş fırçalama alışkanlığını kazandırabilirsiniz. Eğlenceli ambalajları ve çocukların çok seveceği meyve aromalarıyla tatlandırılan Signal çocuk diş macunları, ağızda yapay bir tat bırakmaz, güvenle kullanılabilir. Şekersiz olarak üretilen Signal diş macunları çocuklarınız için zararlı olabilecek bir içeriğe sahip olmadığı gibi, içerdiği kalsiyum ve E vitamini sayesinde küçük kullanıcıların sağlıklı diş gelişimine destek olur. Çocuklara özel yumuşak yapılı diş fırçaları ile kullanılması önerilen diş macunları, hassas diş etleri için de uygundur.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Signal Diş Macunu

139 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Signal Diş Macunları
  2. Sensodyne Diş Macunları
  3. Oral-B Diş Macunları
  4. Colgate Diş Macunları
  5. Marvis Diş Macunları
  6. Farmasi Diş Macunları
  7. İpana Diş Macunları
  8. Parodontax Diş Macunları
  9. Eyüp Sabri Tuncer Diş Macunları
  10. Organicadent Diş Macunları
  11. Agarta Diş Macunları
  12. SPLAT Diş Macunları
  13. Dermokil Diş Macunları
  14. White Glo Diş Macunları
  15. LR Diş Macunları
  16. Rocs Diş Macunları
  17. Clinomyn Diş Macunları
  18. Amway Diş Macunları
  19. Dk Dent Diş Macunları
  20. Biosmile Diş Macunları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Türü
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Signal
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012110/26012118/signal
Başa dön