Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Silk'n Silhouette Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Masaj Aleti

Silkn
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012170/26012186
Silk'n Silhouette Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Masaj Aleti

Cerrahi müdahale olmadan daha sıkı bir cilt ve selülitlerin giderilmesini mi istiyorsunuz?
Artık Silk’n Silhouette ile bunu evde sağlayabilirsiniz! Selülit azaltımı
konusunda devrim yapan ve HT™- teknolojisi ile cilt ve vücut hatlarınızı
sıkılaştıran yeni buluş ile siz de tanışın!SILK’N SILHOUETTE VE FAYDALARI:


  • • Devrim niteliğinde HT™ Teknolojisi
  • • Cildin derin katmanlarını güçlendirir
  • • Sarkan cildi güçlendirir
  • • Selülit oluşumunu azaltır
  • • Fazla kilolu görünümünü azaltır
  • • Vücut hatlarını sıkılaştırır
  • • Cildin yapısını ve elastikiyetini düzeltir
  • • Cildin dengesini düzeltir
  • • Vücudun her bölgesi (kalça, kolların üst kısmı, baldırların iç ve dış kısımları) için uygundur


SILK’N SILHOUETTE’I ŞİMDİ KEŞFEDİN


Bir çok kadın cildin yaşlanmasından ve selülit oluşumundan dolayı kendini rahatsız hisseder. Kremler genelde pek etkili olmaz. Ayrıca plastik cerrahi bir çok kişi için oldukça pahalıdır. Peki o zaman pes etmek mi gerekir? Silk’n Silhouette ile artık çözüm elinizde! Silk’n Silhouette ile hem selülit oluşumunu azaltabilir hem de cildinizin elastikiyet kazanmasını sağlayabilirsiniz. HT™- teknolojisi ile çalışır. Bu teknoloji 3 enerji kaynağının birleşimidir: Bi-Polar RF Enerjisi, LED Light Enerjisi ve IR Isı Enerjisi. Bu teknoloji sayesinde cildinizdeki yağ tabakaları eritilir!


YAŞLANAN CİLT


Yaşlanma süreci bir bozulma sürecidir. Yıllar geçtikte cildimiz doğal sıkılığını kaybeder ve gevşer. Selülite (bazen gynoid lipodistrofi veya portakal kabuğu görünümü de denmektedir) kadınlarda gençlik çağında bile rastlanılabilmektedir. Adipositler (cilt altındaki yağ hücreleri) fazla besin maddelerini yağ olarak depolarlar. Bazen aşırı miktarda, normalinden 30 kat çoğalabilirler.Adipositler üç aşamada oluşurlar: Ergenlik çağının başlangıcında (beslenme alışkanlıklarına bağlı olarak), hamileliğin ilk üç ayında ve bebeğin doğumundan sonra. Adipositlerin hacmi arttıkça adeta birbirlerine bağlanırlar. Genişleyecek başka bir yer bulamadıklarından cildin altında depolanırlar. Bu süreç cildin yaşlanması ile birlikte hızlanmaktadır. Yaşlandığımızda bağdokusu azalır. Cilt incelir ve aynı zamanda kolajen maddesi de azalır.Bunun neticesinde cilt gevşemeye başlar. Hacmi çoğalan yağ hücreleri cildin altında birikir ve yaşlanan cildi dışarı doğru iter ve böylece selülit oluşumu belirginleşir. Bu görünüm engebeli bir portakal kabuğu şeklindedir.
HER VÜCUT BÖLGESİNDE
GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE
KULLANABİLİRSİNİZ


Silk’n Silhouette doktorlar ve dermatologlar tarafından tavsiye edilmektedir. Tıbbi kuruluşlar tarafından onaylanmıştır. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi klinik testlerden geçmiştir. Testler vücudun çeşitli bölgelerinde yapılmış, kullanımın güvenli ve etkili olduğu anlaşılmıştır.


EŞSİZ EMNİYET MEKANİZMASI:
CİLDİNİZİ KORUYAN
TERMAL SENSÖR


Silk’n Silhouette termal sensörle cildinizi korur. Bu ısı stabilizatörü sayesinde seans sırasında cildinizin sıcaklığı ölçülür. Aleti sadece 15 dakika süreyle cildinizin üzerinde ileri geri hareket ettirmeniz yeterlidir. Cildinizin ısındığını hissedersiniz. Eğer bu süreyi aşarsanız ve termal sensör 41°C dereceyi aşan bir sıcaklık ölçerse, cihaz sıcaklık yaymayı otomatik olarak keser. Cildiniz soğuduğunda cihaz tekrar ısı yaymaya devam eder. Böylece cildiniz aşırı ısınmaz.


SLİDER JEL DAHİLDİR


Silk’n Silhouette ambalajında bir şişe Slider Jel (kayganlaştırıcı jel) bulunmaktadır. Bu jeli seansa başlamadan önce cildinize ince bir tabaka halinde sürün. Su bazlı jel cildinizi nemlendirir ve iletkendir. Silk’n Silhouette’in cildinizin üzerinde daha kolay hareket etmesini sağlar. Cildiniz fazla ısınmaz ve kızarmaz. Slider Jel’i ayrı olarak da satın alabilirsiniz.ŞİMDİ ÖNLEM ALMANIN TAM ZAMANI!


Silk’n Silhouette çoklu etki gösteren yenilikçi bir üründür. Selülit oluşumunu azaltmak, gevşeyen cildi sıkılaştırmak için özel olarak geliştirilmiştir. HT™ (Home Tightening) evde sıkılaştırma teknolojisini temel almaktadır. Bu teknolojide 3 ayrı enerji türü: Bi-Polar RF Enerjisi – LED Light Enerjisi ve IR Isı Enerjisi’nden yararlanılır. Daha önce vücudu bu şekilde gençleştirmek mümkün olmamıştı!SILK’N SILHOUETTE NASIL ÇALIŞIR?


Bi-Polar RF Enerjisi – LED Light Enerjisi ve IR Isı Enerjisi güçlerini birleştirerek cildi ısıtır ve cildin epidermis – yağ tabakasına dek bütün katmanlarına ulaşır. Cilt kompleksindeki lifler sıkılaşır ve gerginleşir. Silhouette cildi içten dışarıya doğru görünür şekilde gerginleştirir. Cildiniz gençleşir ve kendini yeniler.

HT™(HOME TIGHTENING) TEKNOLOJİSİ 3 AYRI ENERJİYİ BİRLEŞTİRİR:


1 - Bi-Polar RF Enerjisi: Cildin 10 mm’ye kadar olan katmanını sıkılaştırır ve selülit oluşumunu azaltır.
2 - LED Light Enerjisi: Cildi dengeler, düzeltir ve onarır
3 - IR Heat (Isı) Enerjisi: Cildin yapısını düzeltir

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön