SVR güneş kremi sahip olduğu yüksek koruma faktörüyle, cildin güneşe karşı korunmasını sağlayan anti ultraviyole nitelikler taşıyor. Yağlı ve karma cilt yapısına hitap eden bu güneş kremi, cildinizde güneşe bağlı olarak gelişen nem ve sebum kaybını önleme ve mevcut nem ile sebum açığını gidermek suretiyle cildinizin güneşe karşı korunması konusunda destekleyici rol oynuyor. SVR güneşe karşı koruyucu ürünler, günlük olarak kullanıma uygun bir şekilde üretiliyor.

SVR Güneş Kremi & Losyon

Yapışkan olmayan yağsız bir yapıda üretilen SVR Güneş Kremi & Losyon, bu sayede cildiniz tarafından pratik bir şekilde emilerek cilt üzerindeki etkisini hızla gösteriyor. Cildiniz üzerindeki sebum oluşumunu azaltan bir etki gösteriyor. UV ışınlarına karşı taşıdığı SPF 50 düzeyli yüksek koruma ve güneşe karşı etkili engelleyici formülü ile özellikle hassas ciltler için ideal bir koruma sağlıyor. Faydalarının aktif hale gelmesi için güneşe çıkmadan 20 dakika önce kullanmanız gerekiyor. Kullanımı ile birlikte koruyucu vasıflarından faydalanacağınız gibi cildinizin ihtiyaç duyduğu güneş etkilerinin temini de gerçekleşiyor.

Kullanımı ile birlikte ferahlatıcı bir etki de sunan SVR güneş kremleri ve losyonları, cilt üzerinde güneş ışınlarının sorumlu olduğu lekeler gibi birçok zararlı etkenin oluşumunu minimize ediyor. Güneşe karşı cildinizin doğal renk görünümünü korumasına yardım edip, cilt üzerindeki nem ve yağ dengesini sağlamak suretiyle üst düzeyde koruyucu destek sağlıyor. Günlük yaşamda güneşe maruz kalan cildinizin yüzeyinde meydana gelen koyu dikkat çekici lekeler, yanığa benzer kırmızımsı kızarıklıklar ve süreğen kaşıntılar SVR güneş kreminin koruma sağladığı sorunların başında geliyor. SVR güneş kremi ve losyonu, güneşe bağlı gelişen bu olası cilt semptomlarına karşı yüksek düzeyde koruma temin ederek, yaşam alanlarınızın güneşe karşı güvenli hale gelmesini sağlıyor.

SVR Güneş Kremi ve losyonlarının öngördüğü destekleyici etkilerin, cildiniz üzerinde tam nüfuzunu sağlamak için SVR ürünlerinin doğru bir şekilde kullanımı büyük önem taşıyor. Doğru kullanımı sağlamanız için satın alacağınız ürün niteliği ile cilt tipiniz arasında uyumluluk olması ve ürünü güneşli ortamlara çıkmadan 20 dakika önce temizlenmiş cildinize uygulamanız gerekiyor. 

SVR Güneş Yağı 

SVR güneş yağı, cilt üzerinde soyulmalar gerçekleşmeksizin cildinizin ideal bir şekilde bronzlaşmasına yardımcı olduğu gibi; içeriğindeki özel formül sayesinde cildinizin güneş, deniz tuzu ve klor gibi zararlı faktörlerden korunmasını sağlıyor. Güneş yağlarının faydalarından üst düzeyde yararlanmak için güneşlenmeden 20 dakika önce vücudunuza uygulamanız gerekiyor. SVR Güneş Yağı, güneşin zararlı kızıl ötesi ışınları ve UVA ile UVB ışınlarına karşı cildinizin ihtiyaç duyduğu korumayı özel formülüyle etkin bir şekilde sağlıyor. Su ve terlemeye karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan SVR güneş yağları; yapışkan olmayan bir yapıda olup, cilt tarafından kolay emilen özellikte üretiliyor. 

Cildiniz için önemli bir ihtiyaç olan nem düzeyinin güneş etkisiyle düşmesi, cildinizin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı korumasız kalmasına yol açıyor. SVR güneş yağları, güneşin cildiniz üzerindeki dengeli nem miktarını bozucu etkisini önleyerek, cildinizi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı koruyor. Cildiniz üzerindeki nem açığının kapanması ile birlikte cildiniz tekrar güneş ışınlarına karşı güvenli bir hale geliyor.

SVR güneş yağını güneş etkisinin bulunduğu alanlara çıkmadan 20 dakika önce cildinize uygulamanız, SVR güneş yağının potansiyel koruyucu özelliklerinden faydalanmanız için yeterli oluyor. SVR güneş yağı, cildinizin serbest radikallerden korunmasında yardımcı rol oynuyor. SVR güneş yağını düzenli olarak kullanmanız, güneşin cildiniz üzerinde uzun vadede sebep olabileceği cilt lezyonlarından korunmanızı da sağlıyor. 

SVR Güneş Kremi ve Yağları

14 ürün var
 1. Türü
 2. Koruma Faktörü
 3. Miktar
 4. Markalar A-Z
  1. SVR
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Garnier
  6. Nivea
  7. Lancaster
  8. Avon
  9. Bioderma
  10. Solante
  11. Babe
  12. Vichy
  13. Cumlaude Lab
  14. Hawaiian Tropic
  15. Roc
  16. Uriage
  17. Hamilton
  18. Nuxe
  19. Arko
  20. Cosmed
  21. Daylong
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Ürün Puanı
 7. Satıcı
 • Marka SVR

Güneş Krem ve Losyonları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/svr
BAŞA DÖN