Takma Kirpikler

Takma Kirpik Ürünleri

Kişisel bakım her zaman herkes için önde gelenlerin başında yer almıştır. Birinin kişisel bakımına önem vermesi ve dikkat etmesi sonucunda özgüveninin de arttığı söylenebilir. Kişisel bakım için yapılması tercih edilen birçok nokta vardır. Herkese göre bakımlı olmanın anlamı değişebilir. Kimine göre makyaj yapmak kişisel bakım sağlarken kimine göre ise saç boyatmak kişide büyük değişiklere sebep olabilen bir kişisel bakım türü olarak görülür. Herkes için göreceli olabilen bu konuda gözler de önemli bir yere sahiptir. Gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarmak ve iddialı bakışlarınızı ortaya koymak için ihtiyacınız olan tek şey kirpiklerdir. Kirpikler güzel bir göz yapısı için en önemli etken olarak görülebilir. Kısa kirpikler gözlerin çevresinde kaybolurken, belirgin kirpikler göz rengini ve güzelliğini ön plana çıkarır. Siz de kendinizde bu eksikliği hissediyorsanız, kendiniz için bir çözüm oluşturmanız mümkündür. Doğala oldukça yakın bir formda sahip olabileceğiniz takma kirpikler sayesinde dilediğiniz o göz yapısına sahip olma şansı yakalayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz farklı çeşit ve modellerde kirpikler bulunur. Özelliklerini karşılaştırarak ihtiyacınız doğrultusunda sizin için en uygun kirpiği seçebilirsiniz.

Takma Kirpik Modelleri

Gözlerinizi ön plana çıkarabilecek ve istediğiniz o güzel görüntüyü sağlayabilecek olan takma kirpik modelleri arasında birçok farklı ürün mevcuttur. Kullanım şekli açısından farklılıklar görüldüğü gibi modellerin yapısı olarak da farklılıkların görüldüğü söylenebilir. Mıknatıslı kirpikler sık tercih edilen kirpik modellerinden biridir. Yapısındaki mikro mıknatıslar sayesinde kirpikleriniz için oldukça doğal bir görünüm oluşturur. Dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca hafif bir yapıda oldukları için günlük kullanımlarınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. En pratik yanının yapıştırıcı gerektirmemesi olduğu söylenebilir. Bu modelleri kolay ve pratik bir şekilde takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bununla birlikte yapıştırıcı yardımıyla kullanabileceğiniz ipek kirpikler de mevcuttur. Oldukça doğal bir görünüme sahip ipek kirpikleri yapıştırma işlemi yaptıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapıştırıcıyı gerektiği kadar sürmeye özen göstermelisiniz. Kısa süre içerisinde tanık olabileceğiniz doğal kirpik görünümlü yapısı sayesinde sonuçtan memnun kalırsınız. Ayrıca kendinden yapışkanlı takma kirpik seçeneği de mevcuttur. Kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde kolay bir şekilde takıp çıkartabilirsiniz. Yapışkan özelliği geçene kadar kullanım sağlamanız mümkündür. Tekrar herhangi bir yapıştırıcı yardımıyla yapıştırmanız gerekmez. Kutu içerisinde kirpikler sağ ve sol olmak üzere belirli şekillerde bulunur. Bu modeller arasından sizin için hangisinin daha uygun olacağını düşünüyorsanız bu doğrultuda bir seçim yapabilirsiniz.

Takma Kirpik Yapıştırıcısı 

Uzun ve belirgin kirpikler her zaman dikkat çekmiş ve sizler tarafından da ilgi görmeyi başarmıştır. Uzun kirpiklere sahip olmak hemen hemen herkesin isteyebileceği bir durumdur. Kimileri buna doğuştan sahip olurken, kimilerinin kirpikleri oldukça kısadır. Yalnız bu durum kalıcı değildir. Dilerseniz kısa bir sürede doğal bir kirpik görünümüne kavuşurken aynı zamanda istediğiniz o uzun ve dolgun kirpik yapısını da elde edebilirsiniz. Sağlam bir takma kirpik yapıştırıcısı aracılığıyla ekleyebileceğiniz kirpikler sayesinde yepyeni bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Bu şekilde, kavuşmuş olduğunuz kirpiklerinizi uzun sürelerce kullanabilirsiniz. Birkaç haftaya varabilen kullanım süresiyle de sizleri memnun etmeyi başarır. Bir kez sağlam bir şekilde yapıştırdığınız zaman çıkma veya kenarlardan atma gibi durumlar söz konusu olmaz. Dilediğiniz boyut ve yoğunluktaki kirpiği alabilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Yarım Takma Kirpik

Kirpikler, gözlerinizin ihtiyacı olan etkiyi yaratmakta etkilidir. Doğal yollarla sahip olamadığınız uzun ve yoğun hacimli kirpikleri sağlamak için birkaç farklı kirpik yöntemi kullanabilirsiniz. Bu sayede arzu ettiğiniz kirpiklere kavuşmanız mümkündür. Bu tür kirpikler oldukça doğal bir görüntüye sebep olduğu için sık sık tercih edilir. Aslında tüm takma kirpik çeşitleri doğal bir görüntü sağlar. Bu noktada aranılan ilk özelliğin de doğal durması ve kendi kirpikleriniz arasında fark edilmemesi olduğu söylenebilir. İhtiyacınız olan bu doğal görüntü birkaç farklı şekilde sağlanabilir. Tercihinize bağlı olarak yapışkan kullanabileceğiniz, kendinden yapışkanlı ya da mıknatıslı kirpik türlerinden birini seçebilirsiniz. Mıknatıslı kirpik türleri de kendi arasında farklılık gösterir. Bunlar arasında tam, parçalı ya da yarım takma kirpik modelleri bulunur. Oluşturmak istediğiniz görüntüye bağlı olarak bunlar arasından seçim yapmanız gerekir. Tam bir yoğunluk istiyorsanız tam kirpik modelini kullanmalısınız. Çok yoğunluk tercih etmiyor ve gözleriniz arasındaki mesafeyi de arttırmak istiyorsanız bu durumda parçalı ya da yarım olan modeli kullanmanız önerilir. Dış köşelere doğru uyguladığınız bu modeller sayesinde mesafeyi fazlalaştırabilir ve istediğiniz görüntüyü oluşturabilirsiniz. Bu seçenekler arasından sizin için en uygun olan kirpik modelini değerlendirmeye alabilir ve kategoriden güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Takma Kirpik Fiyatları

Hemen hemen herkesin hayalinde ‘keşke’ dediği durumlar vardır. Bunlar zaman zaman bedeninizle ilgili de olabilir. Saç renginizin veya göz renginizin doğuştan farklı olmasını istemek bu keşke’lerden iki tanesi olabilir. Kimileri için de kirpikler ön plandadır ve doğal, uzun, yoğun hacme sahip kirpikleri olsun isteyebilirler. Sizler de kirpiklerinize önem verip bu boyutlarda bir kirpiğe sahip olmak isteyebilirsiniz. Genelde bunun doğal yoldan olmasını tercih etseniz de artık ortaya çıkan seçenekler sayesinde oldukça doğal şekillerde bu işlemler tamamlanır. İşlem gerçekleştiğinde ise sonuç inanılmazdır. Doğal kirpiklerinizden ayırt edemeyeceğiniz bu ürünler sayesinde yapay bir görüntüye yer vermeden kendinizi şımartabilirsiniz. Oldukça kısa bir sürede gerçekleştirebileceğinizi bilmek de bir an önce almak istemenizde etkili olacaktır. Kirpiklerinizi hayal ettiğiniz boyutlara getirebilmek için takma kirpik fiyatları konusunda kafanızda soru işaretleri oluşabilir. Bu kadar kısa sürede ve kolay bir şekilde dilediğiniz görüntüye ulaşmanın karşılığını doğal olarak merak edersiniz. İşlemin kısalığı kadar fiyatın uygunluğu da sizi cezbeden noktalardan biri olur. Bütçenizi aşmadan sahip olabileceğiniz bu ürünler sayesinde hedefinize ulaşabilirsiniz. Farklı modeller doğrultusunda, bu farklılıklara bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterebilir. Oldukça uygun fiyatlar üzerinden sahip olacağınız bu hizmet sizleri de mutlu edecektir. Hemen hemen her bütçeye uygun olarak kirpik modelleri bulunur. Öncelikle ihtiyacınızı belirleyebilirsiniz ve sonrasında bütçeniz doğrultusunda alabileceğiniz modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Hayal ettiğiniz o görüntüye en uygun fiyatlarla buradan ulaşabilirsiniz. 

Takma Kirpik Nasıl Takılır?

Öncelikle kirpiklerin boyutunu ayarlamanız gerekir. Sonrasında bir aplikatör yardımıyla ya da küçük bir fırça desteğiyle yapıştırıcıyı kirpik şeridinin dış dikişine sürmelisiniz. Bu şeridi şimdi de göz kapağınızın üzerine yerleştirmeniz gerekir. Doğal kirpiklerinize olabildiğince yakın yerleştirmeniz önemlidir. Yapıştırıcının kurumasını bekleyebilirsiniz. 

Takma Kirpik Yapıştırıcısı Sorun Yaratır mı?

Doğru bir kullanım içerisinde uyguladığınız takdirde takma kirpikler sizin için bir sorun teşkil etmeyecektir. Gerekenden fazla yapıştırıcı sürdüğünüz zaman kirpik diplerinizde kalabilir ve bu da kendi kirpiklerinizin de karışmasına sebep olacaktır. Bu durumda silerek yapıştırıcıyı temizlemeniz gerekir.

Takma Kirpik Ne Kadar Dayanır?

Takma kirpikler farklı çeşitlerde bulunur. Eğer günlük bir takma kirpik modeli kullanıyorsanız temiz tutma sürenize bağlı olarak birkaç kez kullanabilirsiniz. Bir başka model olarak bazı kirpikler ise uzun süreli kullanımlar için uygun olarak tasarlanıyor. Bu model kirpikleri hiç çıkarmadan birkaç hafta boyunca kullanmanız mümkündür. 

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Takma Kirpik Ürünleri

3365 ürün listeleniyor
3liyao
Misyul
Nagaraku
Orzax
Nascita
Loreen
Kaşmir Kirpik
Kiss
Lovely
Ocean
Dlux Professional
Ellea
Lionesse
Gala Professi̇onal
Vanmbo
Ayla
Trina
Lush Lash
Prodiva
Eyes
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 3365 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?