Tena hasta bezi çeşitlerinin tamamı cilt sağlığı dikkate alınarak tasarlanmıştır. Tena hasta bezi özellikle yüksek sızdırmazlık özelliği ile bantlı çeşitleri de olan bir inkontinans bakım ürünüdür. Farklı emicilik seviyeleri ile kendiniz ya da hastanız için en doğru Tena hasta bezini kullanabilirsiniz. Tena hasta bezi çeşitleri her türlü inkontinans için uygun olacak şekilde tasarlandığı için her ihtiyaca, yaşa bedene uygun bezi bulabilirsiniz. Tena hasta bezi çeşitlerinde pamuksu tekstil sayesinde dış yüzeyi nefes alabilen bezler sayesinde cilt sağlığınız da desteklenir. Sızdırmazlık özelliğinin ön planda olduğu Tena hasta bezleri, hızlı ve yüksek emicilik sağlayan çift katlı emici tabakaya da sahip. Tena hasta bezi çeşitleri arasında ön plana çıkan özellikler; cildin kuru kalmasını sağlayan ve cildin nefes almasını sağlayan yumuşak doku ile beraber uzun süre kuruluk sağlamasıdır. Tena hasta bezi çeşitleri her ihtiyaca, her kalça ölçüsüne ve her yaşa göre hasta bezi bulunur.

Tena Hasta Bezi Damla Külotlu Modelleri

Tena hasta bezi farklı damla özelliklerde külotlu hasta bezi üretir. Tena 5,6 damla külotlu hasta bezi modelinde bel çevresi 100 ve 135 cm olan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. İç çamaşırı gibi doğal ve rahat hissettirmesi için tasarlanmış olan bu modelde; kuru ve yumuşak üst yüzey ile beraber külot gibi giyilip çıkarılabilme özelliği ile kolaylık sağlar. Hızlı ve yüksek emicilik özelliği olan bu hasta bezleri; koruma ile beraber kuruluk da sunarak ihtiyacınız olan güveni sağlar. Özel olarak dizayn edilmiş anatomik yapısıyla vücudu sıkıca sarar. Bu sayede de kullanan kişi için maksimum konforu sağlar. Vücudu sıkıca sarması için özel bir donanıma sahip olan Tena hasta bezi çeşitlerinde özel anatomik tasarım ile konfor ve rahatlık ön planda tutulur. Dermatolojik olarak test edilmiş olan Tena hasta bezi çeşitleri, bez değişimi için de ıslaklık göstergesi bulunuyor. Bu gösterge; sıvı ile doldukça renk değiştirir. Bu sayede de bezi açmaya gerek kalmadan, bez durumunu dışardan bakarak anlayabilirsiniz.

Tena Hasta Bezi Özellikleri Nelerdir?

Tena hasta bezi çeşitlerinin genelinde nefes alıcı dış yüzey, cilt üzerinde alerjiye ya da tahrişe yol açmayacak yapı ve üstün sızdırmazlık özellikleri ön planda tutulur. Tena hasta bezi çeşitlerinde ortaya çıkan bir diğer özellik ise yan bantlarının birden fazla defa açılıp kapanabilmesi... Bu sayede vücuda olması gerektiği gibi oturmasını sağlarken, yan bantların yapışkanlığı konusunda endişe etmeniz gerekmez. Cilt sağlığını destekleyen ve yumuşak yapısıyla rahatsızlığa yol açmayan Tena hasta bezi; gün boyunca rahatlık ve güven sağlar. Sıvıyı hızlı emen ve iki kat emici yapısı ile maksimum kuruluğu daha hızlı sağlayan Tena hasta bezi çeşitleri; esnek bel bandına da sahiptir. Esnek bel bandı sayesinde özellikle sırt ve bel bölgesine bezin sıkı ve tam şekilde oturmasına destek olur. Bezin yanındaki cırt bantlar, yeniden açılıp kapanabilen özellikte tasarlanmıştır.

Tena Hasta Bezi Çeşitleri Nelerdir?

Tena hasta bezi çeşitleri her beden, her yaş ve her cinsiyet için farklı özelliklerde ve farklı yapılarda üretilir. Tena Slip Classic yetişkin hasta bezi modelinde yenilenmiş ambalajı ile yaşam kalitesini arttırmayı sağlayacak bir tasarım kullanılmıştır. Tena Slip Classic modelinde cilt sağlığını destekleyecek ve sıvıyı daha hızlı emmeyi sağlayan özel mavi emici tabaka bulunur. Tena hasta bezi çeşitlerinin tamamında olduğu gibi bu modelde de defalarca açılıp kapanabilen yan bantlar kullanılmıştır. Uyumlu kalça beden seçeneği de tüm Tena hasta bezi çeşitlerinde oldukça zengindir. İstenmeyen kokulara karşı özel olarak tasarlanmış olan; özel koku teknolojisi kullanılmıştır. Bu sayede Tena hasta bezi çeşitlerinde istenmeyen kokular, hasta bezi ile kontrol edilebilir. Tena hasta bezi çeşitlerinin içinde kullanılmış olan süper emici tanecikler ile sıvının yüzeye çıkması engellenir.

Tena Hasta Bezi Fiyatları

77 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Tena
  2. Canped
  3. Joly
  4. Önlem
  5. Depend
  6. Selped
  7. Hartmann
  8. EVONY
  9. Sleepy
  10. Holder
  11. Mavi Beyaz
  12. Abena
  13. Life Net Medikal
  14. Actual
  15. Adulped
  16. Glory
  17. Incoped
  18. Selpak
  19. Freshlife
  20. Flexilife
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Tena
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012170/26012244/tena
BAŞA DÖN