Thermoad

Thermoad birbirinden ideal boyut, tasarım, renk ve özellikleri içeren ürünler sunar. Bu sayede marka, her ihtiyaca ve beklentiye cevap vermeyi başarır. Thermoad sahan seti modelleri gereksinim duyulan her ihtiyacı karşılar. Sos, pankek, vb. az ürün pişirmek isteyenlere küçük ölçülere sahip ürünler olduğu gibi kalabalık ailelere veya misafir ağırlayan aileler için büyük boy seçeneklere rastlamak da mümkündür. Tava boyutları, farklı yemek miktarlarının pişirilmesi için kolaylık sağlar. Thermoad tava seti birbirinden ideal boylardan meydana gelir. Aynı şekilde thermoad 3’lü granit seti, birbirinden farklı granit döküm tencerelerden ibarettir.

Thermoad tava hem kullanışlı hem de modern görünümüyle birçok mutfağa hitap eder. İster sportif ister klasik bir mutfak dizaynına sahip olunsun, Thermoad tavalar ile uyum sağlanabilir. Ürünler granit, çelik ve alüminyum malzemelerden elde edilir. Alüminyum döküm tava seti adından da anlaşılacağı üzere alüminyum malzemelerden elde edilir. Söz konusu tavalar döküm gri, füme, mavi gibi açık renklerin dışında siyah gibi koyu renklerden de oluşur. Bu sayede her kullanıcı kendi zevkine ve mutfak eşyalarına uygun bir rengi seçebilir. Tava setleri tek bir renk ile sınırlı değildir. Bazı tava setleri çok şirin renkleri de içerdiğinden kullanıcıları yemek yapmaya motive eder. Bu sayede kullanıcı zevkine ve tarzına uygun bir rengi alarak mutfağını taçlandırır. Farklı renkleri ayrı ayrı sipariş vererek takım da oluşturabilir. Bunun dışında set şeklinde alınarak daha hesaplı fiyata Thermoad tencere sahibi olunur. Birbirinden güzel, dayanıklı ve kaliteli Thermoad tava modellerini incelemek üzere sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ürünleri hemen sepetinize ekleyerek kısa zamanda sahibi olabilirsiniz. 

Thermoad Tava Modelleri ve Özellikleri 

Thermoad tava modelleri her kullanıcının beklentisini karşılayacak tasarımlara sahiptir. Bu modeller arasında en fazla Thermoad alüminyum döküm 3'lü tava seti tercih edilir. Bu üçlü set ideal boyutları ile son derece kullanışlı olur. Thermoad tava modelleri kaliteli ve dayanıklı yapısı ile uzun seneler kullanmaya olanak tanır. Yapışmayan özelliği ile yemeklerin pişmesini pratik kıldığı gibi temizliği de kolay kılar. Az yağ kullanarak ve yağsız yapmayı istediğiniz yemekleri bu tavalar içerisinde tabana yapışmadan kolayca pişirebilirsiniz. 

Thermoad tart kalıbı da sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Yapışmaz ve yanmaz özellik gösteren bu ürün sağlıklı tatlılar yapılabilmesine olanak tanır. Thermoad markası üretimini yaptığı ürünlerde yüksek ısıya karşı dayanıklılık gösteren granit kaplama boyalardan tercih eder. PFOA, yani teflon zararlı olan hiçbir maddeyi içerisinde barındırmaz. Alanında uzman olan insanlar sağlıklı yiyecek pişirmenin yolunun döküm tava ve tencereleri kullanmaktan geçtiğini söyler. Kimyasal barındırmayan bu modeller, metal malzemelerden elde edilirler. Sağlam yapılı ürünlerde hem çatal hem de kaşık kullanılmasında herhangi bir sakınca görülmez. Thermoad tencere seti genelde sulu yemekler ve et yemekleri için de sıklıkla tercih edilir. 

Thermoad Tava Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mutfakta çok çeşitli yardımcı ürünler kullanılmaktadır. Bu ürünler aracılığıyla yemek yapabilir sevdiklerinize veya kendinize güzel tatlılar, börekler hazırlayabilirsiniz. Sabah kahvaltıları, öğün araları veya akşam yemekleri için çeşitli tarifler deneyebilir ve masalarınızı süsleyebilirsiniz. Yemek yapmayı seven herkes bu tarz ortamları yaratmak için çeşitli ürünlerden yardım alır. Lezzetli bir yemek hazırlamak için kaliteli mutfak gereçlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Yemek yapmak için genelde ihtiyaç duyacağınız ürünlerden biri de tavalardır. Tavalar aracılığıyla pek çok yiyeceği yapabilirsiniz. Thermoad tava her ihtiyaca, zevke ve kritere cevap verebilmek üzere çeşitli seçeneklere ayrılır. Her gereksinime yanıt verebilmek için çeşitliliği arttıran marka, müşterilerinin seçim yapabilme sürecini uzatabilir. Aşağıdaki detayları göz önünde bulundurarak ideal tavayı seçebilirsiniz;

  • Thermoad tava setinin yapısını ve şeklini göz önünde bulundurmak gerekir. Büyük boy ve küçük boy olarak satışa sunulan setlerden ihtiyaca göre alınmalıdır
  • Bazı ürünler tek tek satışa sunulduğu gibi bazıları set halinde sunulur. Aynı zamanda ürünler hem tava hem de tencere seti barındırır. Bu setlerin içeriği dikkate alınarak seçim yapılmalıdır
  • Thermoad tava setlerinden satın alırken ihtiyaç duyulan boyut göz önünde bulundurulmalıdır. 20 cm, 24 cm, 28 cm gibi çeşitli boylara sahip olan ürünlerden ihtiyaca uygun tercihi yapabilirsiniz. Eğer yayvan bir ürüne ihtiyaç duyuluyorsa, mutlaka, thermoad gözleme tavası satın alınmalıdır. Söz konusu tava modeli hem çekirdek hem de kalabalık aileler için ideal bir tercih olur
  • Thermoad tava seçenekleri arasında kullanışlı setler vardır. Bunlardan biri olan thermoad 2'li döküm tava sahan seti en fazla tercih edilen modellerden biridir. Siz de kullanışlı bir set arıyorsanız, söz konusu ürüne şans verebilirsiniz
  • Thermoad wok tava en fazla tercih edilen seçeneklerden biridir. İhtiyaç durumunda tavanın boyutuna bakılarak karar verilmesi mühim olur

Thermoad Tava Fiyatları 

Thermoad tava fiyatları ilgili setin türüne, tasarımına, özelliğine ve modeline bağlı olarak değişiklik gösterir. Bunlardan ilki, ilgili tencere içerisinde kaç parçanın bulunduğudur. Her tava seti farklı boy ve adette hem tencere hem de tava içerir. Thermoad 2’li tava seti, diğer setlere göre daha uygun fiyatlıdır. Bunun dışında, thermoad 3’lü set doğal olarak bir tık fazla fiyata sahiptir. Setlerin içerisindeki ürün sayısı düşünüldüğünde biçilen fiyatların ideal olduğu anlaşılabilir. Thermoad tava fiyatı dökümde kullanılan malzeme türlerine göre de değişir. Örneğin, Thermoad alüminyum döküm 3’lü tava seti, alüminyum döküm tencere seti farklı materyallerden elde edildiğinden fiyatları birbirinden farklıdır.

Tava setleri birbirinden farklı olan boyut, parça ve malzemeleri içerir. Bu durum ise, farklı yemekler için ideal tavaların aynı anda satılmasına olanak sağlar. Bir set içerisinde sosluk, karnıyarık tavası, sığ tava, derin tava gibi modelleri yer alır. Ancak her kullanıcı aynı ürün ve boyutlara ihtiyaç duymayacağından thermoad granit setleri ayrı ayrı da satılır. Bu durum fiyatlarının daha düşük olmasına neden olur. Tekli satışa sunulan ürünlerden satın alarak kendiniz takım da yapabilirsiniz. Ancak bu şekilde fiyatının setlere kıyasla daha yüksek olacağından söz edilebilir.

Thermoad Tava Seti Renk Seçenekleri Nelerdir?

Thermoad tava seti her zevke ve ihtiyaca cevap verebilmek üzere farklı renklere sahiptir. Bu renkler kişilerin zevk ve ihtiyaçlarına yanıt vermenin yanı sıra, mutfak eşyalarına ve mobilyalarına da uyum sağlamayı başarır. Söz konusu renkler arasında silver, gold, pembe, siyah, bej, füme gibi renk seçeneklerine rastlamak mümkündür. Bu renkteki parçalar hem tekli hem de set halinde satışa sunulur. 3’lü, 7’li ve 2’li tava setleri arasından bütçeye ve ihtiyaca uygun olan alınabilir. 

Thermoad Tava Seti Kaliteli midir?

Thermoad tava seti dayanıklı, sağlam ve kaliteli malzemelerden elde edilir. Isıya ve darbelere dayanıklı malzemelerin kullanıldığı thermoad marka ürünler kullanıcıya uzun ömürlü kullanım sunar. Söz konusu ürünler hem kalabalık ailelere hem de çekirdek ailelere hitap eder. Bunun dışında çeyiz hazırlığı yapan gençlerin ihtiyacına da uygun olur.

Thermoad Tava Seti Boyutları Neler?

Thermoad tava seti her kullanıcının ihtiyaç ve kriterlerini karşılamak üzere farklı boyutlara sahiptir. İhtiyaçlara uygun boyutlar vardır. 20 cm, 24 cm, 28 cm ve 26 cm gibi çeşitli boylara sahip olan ürünlerden ihtiyacınıza ve beklentinize uygun modeli tercih yapabilirsiniz. Bu sayede ideal boyutlardaki ürünü, hazırlamak istediğiniz yemeğin türüne göre kullanabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Thermoad

178 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler