Thomas Süpürge

Bir evin en temel gereçlerinden olan elektrikli süpürgeler, Thomas markasının ürün koleksiyonu ile sizlere sunulur. Thomas markası, üst düzey kalite anlayışı ile uluslararası pazarda söz sahibi markalardan biridir. 100 yılı aşkın tarihi ile profesyonel üretim anlayışına sahip olan Almanya menşeli firma, High Quality ödülü ile adından söz ettirir.

Markanın süpürge koleksiyonunda yer süpürgeleri, buharlı temizleyiciler, ıslak ve kuru süpürgeler bulunur. Aynı zamanda halı yıkama makinelerine de sahip olan marka, farklı mekânlar için başarılı temizlik çözümleri sunarak yaşamı kolaylaştırır.

Toz Torbalı ve Torbasız Süpürge Modelleri

Thomas elektrikli süpürge modelleri arasında evlerde en çok tercih edilen toz torbalı süpürgeler ve toz torbasız süpürgeler bulunur. Toz torbalı süpürgeler, HEPA filtreli modeller olarak karşınıza çıkar. Yüksek verimli parçacık filtresi, HEPA filtre ile içeri emilen tozların dışarı çıkmasını engelleyerek ortamın havasını temiz tutmanızı sağlar. Torbalı süpürgeler, tekerlekli yapısı ile pratik ve esnek bir kullanım sunar.

Toz torbasız modelleri, yıkanabilir toz haznesi ile birlikte üst düzey çalışma özelliklerine sahiptir. Modeline göre 3D süpürme özellikleri taşıyan süpürgeler, başta kuru süpürme ve ıslak süpürme olmak üzere pek çok farklı türde çalışabilir. Toz torbasız süpürgelerin ayırt edici noktası ise ıslak silme özelliğidir. Böylece daha hijyenik sonuçlar veren cihazlar, başarılı bir kurutma deneyimi de sunar.

Fark Yaratan Özellikleri ile Thomas Sulu Süpürgeler

 • Thomas sulu süpürgeler, su haznesi ile sulu temizlik yapmayı ve su çekmeyi mümkün kılar. Sulu süpürme tipi ile eşsiz bir temizlik deneyimi sunan ürünler, hava temizleme özelliği de taşır.
 • Özel filtre sistemleri ile desteklenen modeller, ortamın havasını temizlemeye yardımcı olur. İnce toz filtre sistemi sayesinde tozları içeri hapseden modeller, hayvan sahipleri ve alerjisi olanlar için idealdir.
 • Aqua Box filtre sistemi, özel hijyen filtresi ve mikro filtre özelliği markanın sulu süpürgelerinde bulunan tipik özellikler arasında yer alır.

Temizliği Kolaylaştıran Thomas Halı Yıkama Makineleri

Halı yıkama makineleri, çok kademeli çalışma özelliğine sahip fonksiyonel ürünleri içerir. Koltuk yıkama, halı yıkama gibi fonksiyonlar ile donatılan cihazlar, farklı zeminlerde çalışma özelliği ile alıcıya hitap eder. Halı yıkama makineleri, özellikle cam yıkama gibi ekstra fonksiyonlar ile fark yaratırken süpürme özellikleri ile iki farklı ürünü tek cihazda birleştirir. Hem halı yıkama işlevi ile kullanılan hem de elektrikli süpürge olarak görev gören ürünler, deterjan kullanım özellikleri ile farklılık gösterir. Aynı zamanda yıkama gücü, basınç gücü gibi çalışma nitelikleri açısından değişen ürünler, filtre sistemleri ile de farklılık gösterir.

Thomas Süpürge Aksesuarları

 • Thomas süpürge aksesuarları arasında süpürge filtreleri bulunur. Filtreler, markanın süpürge çeşidine göre su filtreleri, standart toz filtreleri ve HEPA filtreler olarak değişir. HEPA filtreler tekli ve çoklu setler halinde satılabilir. Su filtreleri ise süpürge modeline göre değişir.
 • Thomas toz torbaları, süpürge aksesuarları arasında en gerekli ihtiyaçlardan biri olur. Kullan at tarzında torbalar, kuru süpürmeye uygun süpürgeler için alıcıya sunulur.
 • Markanın yedek parça kategorisinde ise süpürgenin donanımsal parçaları yer alır. Kırılmalara karşı değiştirilebilen parçalar arasında tekerlek, hava filtre kapağı, toz haznesi, tetik mekanizması, filtre yatağı gibi parçaların yanında iç donanım için elektronik kart çeşitleri de bulunur.
 • Temel yedek parçalar arasında ise teleskopik boru, süpürme başlığı gibi ana ekipmanlar yer alır. Boru çeşitleri metal ve plastik olarak bulunabilirken süpürme başlıkları makine türüne göre değişebildiği gibi her makineye takılabilen standart kullanıma uygun ürünler olarak da temin edilebilir.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Thomas Süpürge Fiyatları

104 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Thomas
  2. Philips
  3. Rowenta
  4. Dyson
  5. Arnica
  6. Arzum
  7. Electrolux
  8. Anker
  9. Xiaomi
  10. iRobot
  11. Fakir
  12. Parmis
  13. Mabello
  14. Arçelik
  15. AeroFlow
  16. Beko
  17. Populer
  18. Bosch
  19. Miele
  20. Karcher
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ses Seviyesi (dB)
 5. Ürün Puanı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Thomas
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/thomas
Başa dön