Urban Care Kuru Şampuan

Çabuk yağlanan ve hacmini kaybeden saçlar, özellikle gün içinde yoğun bir tempoya sahip olan ve zaman kısıtlılığı yaşayan kişiler için ciddi bir problemdir. Bazı saç tipleri, aynı gün içinde yıkanmış olsalar dahi saatler geçtikçe sönükleşmeye başlar ve yağlı bir görünüm kazanır. 

Yağlanmış bir saça şekil vermek veya onu daha hacimli bir hâle getirmek de oldukça zordur. Bu sebeple Urban Care, sizlere gün içerisinde hem zamandan kazandıracak hem de saçlarınızın ışıltısını ve parlaklığını koruyacak formüller geliştirmiştir. Urban Care Kuru Şampuan çeşitleri ile saçlarınızın görünümü her daim yeni yıkanmış gibi ferah, temiz ve sağlıklı olur. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünleri çok kısa bir süre içinde kolaylıkla saçınıza uygulayabilir, gün boyu hacimli ve dolgun saçlara sahip olabilirsiniz.

Kuru Şampuan Nedir?

Kuru şampuan, saça su kullanmadan uygulanan ve saç derisindeki fazla yağı emerek onu temiz bir görüntüye kavuşturan formüller ile üretilmiş bir kozmetik ürünüdür. Özellikle ince telli ve hızlı yağlanan saçlara sahip olan kişilerce oldukça rağbet gören kuru şampuan çeşitleri, her an her yerde kolaylıkla saça uygulanabilecek pratiklikte tasarlanmıştır. Urban Care Kuru Şampuan çeşitleri ile gün içerisinde saçınızı yıkamak için yeterli vakit bulamadığınızda ya da saçınızı yıkasanız da yağlı görünümden kurtulamadığınızda, yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak saçlarınızı dilediğiniz canlılığa kavuşturabilirsiniz. Urban Care kuru şampuan çeşitleri içinden saç tipinize ve beğendiğiniz kokuya göre kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

Urban Care Kuru Şampuan Çeşitleri Ne işe Yarar?

  • Urban Care Kuru Şampuan çeşitleri, hacmini kaybetmiş ve şekle girmeyen saçları tazelenmiş ve dolgun bir görünüme kavuşturur.
  • Gün boyunca saçlarınızın bir katman hâlinde kafa derinize yapışması, sönük durması ya da kirli görünmesi gibi problemler ile karşılaşmazsınız.
  • Saçınıza kuru şampuan uygulayarak birkaç dakika içinde yeni yıkanmış gibi görünen saçlara sahip olabilirsiniz.
  • Saçlarınızda yağlanma sorunu yaşamasanız dahi, gün içinde saçlarınıza nüfuz eden kötü kokuları gidermek için de kuru şampuana başvurabilirsiniz. Spordan çıktığınızda ya da ter, sigara gibi kokulara maruz kaldığınızda saçınızı kolaylıkla ferahlatabilirsiniz. 

Kuru Şampuan Nasıl Kullanılır?

Saçlarınızın birbirine karışmaması ve kuru şampuanın kafa derinize kolaylıkla ulaşabilmesi için öncelikle saçlarınızı tarayın. Saçlarınızı ince tutamlara ayırın. Ayırdığınız tutamların arasından kuru şampuanı saç diplerinize en az 15 cm mesafede tutarak sıkın. Uygulamanız gereken kuru şampuan miktarı saçlarınızın yoğunluğu ve uzunluğuna göre farklılık göstermektedir. Ancak her tutama eşit ve az miktarda uygulamanız yeterli olacaktır.

Kuru şampuanın saç diplerinizdeki yağı tam anlamıyla emebilmesi için en az beş dakika bekleyin. Saçlarınızı öne atarak parmaklarınızla karıştırın ve kuru şampuanın saç derinizin her noktasına temas etmesini sağlayın. Saçlarınızı tekrar geriye atarak tüm yağın emildiğine emin olun ve saçlarınızı dilediğinizce şekillendirin.

Kuru Şampuan Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kuru şampuan kullanmak saçlarınıza ya da kafa derinize herhangi bir zarar vermez. Ancak kuru şampuan kullandıktan sonra saçlarınızı yıkarken şampuanı tamamen arındırdığınızdan emin olmanızda fayda vardır. Kuru şampuan direkt olarak saç derinizle temas ettiği için, saçtan tam olarak arındırılmaması hâlinde saç diplerinizde birikerek kepek sorununa yol açabilir. 

Saç diplerinize zarar vermemek adına kuru şampuanı saçlarınıza uygularken çok yakından sıkmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Urban Care Kuru Şampuan çeşitlerinden her biri, ambalajında detaylı bir kullanım açıklaması barındırmaktadır. Tercih ettiğiniz ürünün kullanım talimatlarına uymanız hâlinde hiçbir problem yaşamadan ferah, canlı ve temiz saçlarınızın keyfini gün boyu sürebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Urban Care Kuru Şampuan

30 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 30 / 30 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?