Geçmişten günümüze insanlar için cezbedici özellikler taşıyan güzel kokular, günümüzde parfüm olarak aktif bir şekilde kullanılıyor. Stili tamamlayan bir husus olarak günümüzde kullanımı süreklilik kazanan parfümler, kullanım amacına göre değişebiliyor. Temel olarak ise cinsiyetler arasında değişen parfümler, kadın ve erkek parfümleri olarak farklı markalar altında piyasada bulunuyor. Kadın parfümleri ürettiği gibi erkek parfümlerinde de farklı ürün çeşitlerine sahip olan ünlü markalardan biri Versace markası oluyor. Kaliteli parfümleri ile tanınan markanın geniş çaplı erkek parfümü koleksiyonuna ulaşabilirsiniz.

Versace Erkek Parfüm Çeşitleri

Dünyaca tanınan ünlü bir marka olan Versace’nın erkek parfümlerinde birbirinden farklı kokular içeren ürünleri bulabilirsiniz. Özellikle markanın cezbedici koku özellikleri ile beğeni kazanan günlük parfümleri arasında odunsu kokuların hâkim olduğu çeşitlerin ağırlıkta olduğu görülüyor. Maskulen tarzı ile daha sert ve cazip bir aromaya sahip olan günlük parfümlerde ardıç ağacı ve sedir gibi ağaç kokularının yanında vanilya gibi tatlı kokuların da parfümlerde kullanılması ilgi çekiyor. Bilhassa günlük parfümlerde daha yumuşak bir tarz sergileyen odunsu tatlı kokular kaliteli kokulardan hoşlanan beyler için iyi bir tercih oluyor. Günlük kullanılan parfüm çeşitlerinde bahar ve yaz ayları için ferahlatıcı ve hoş bir havaya sahip kokuların birleştirildiği ürünleri inceleyebilirsiniz.

Versace erkek parfüm çeşitleri arasında daha erkeksi kokuların hâkim olduğu parfüm serileri de bulunuyor. Nane yaprağı, amber, meşe yosunu gibi daha güçlü kokuların kullanıldığı parfümler, cesur ve tutkulu bir aromaya sahip olduğu için ilgi gören ürünler arasında yer alıyor. Gece parfümü olarak ise daha sıcak ve oryantal kokular taşıyan ürünler dikkat çekiyor. Baharatlar ve kehribar gibi çekici kokuların uyumu ile oluşturulan ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz. Markanın ürünleri arasında yalnızca gündüz ve gece kullanımına uygun parfüm çeşitleri değil deodorant çeşitleri de bulunuyor. Set halindeki ürünler arasında ise duş jeli gibi ürünler içeren setlerini temin edebilirsiniz.

Versace Erkek Parfüm Fiyatları

Kaliteli ve farklı koku çeşitleri ile beğenilerek kullanılan Versace erkek parfüm fiyatları, ürün türüne bağlı olarak oldukça değişken oluyor. Genellikle tüm cilt türlerine uygun üretilen markanın parfümleri arasında diğer ürünlere oranla hem daha popüler bir kullanım sunan hem de fiyatıyla farklı olan ürünlere erişebilirsiniz. Özellikle vahşi çiçekler gibi daha nadide çiçeklerin kullanıldığı parfüm çeşitlerini fiyat açısından değerlendirebilirsiniz. Versace erkek parfüm türlerinde fiyat açısından orta bütçelere hitap eden ürünler arasında ise günlük kullanıma uygun parfümler ve markanın klasikleşmiş beğenilen parfümleri yer alıyor. Daha hafif odunsu kokuların yoğunlukta olduğu günlük parfümlerin bileşimini inceleyebilir, yakın fiyat aralıkları satılan günlük parfüm türlerinden beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Versace erkek parfüm çeşitleri arasında daha cazip fiyatlar ile alıcıya ulaştırılan ürünler ise günlük kokular ve deodorantlar oluyor. Deodorantlar, tıpkı parfümlerde olduğu gibi kendi aralarında değişen fiyatlara satılıyor. Uygun fiyatlı günlük parfümler arasında markanın klasik kabul edilen parfüm türlerini bulabilirsiniz. Versace erkek parfüm fiyatları yalnızca parfümlerin kokusuna bağlı olarak değil, litresine bağlı olarak da değişiyor. Benzer fiyat aralığında satılan ürünler arasında aynı ürünlerin 100 ml’lik ve 75 ml’lik kutuları fiyat açısından farklı oluyor. Aynı zamanda markanın ürünleri arasında 200 ml’lik kutularda satılan ürünlere erişebilirsiniz. Parfüm setlerinde ise cazip bütçelere uygun ürün seçeneklerini değerlendirebilir, aynı kokulara sahip deodorant, parfüm, duş jeli gibi ürünleri birlikte kullanabilirsiniz. Kaliteli parfümleri ile tanınan Versace markasına ait parfüm çeşitlerini inceleyebilir, markanın birbirinden farklı kokular içeren parfüm çeşitleri arasında uygun ürünü seçebilirsiniz.

Versace Erkek Parfümü

17 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Versace
  2. Calvin Klein
  3. Burberry
  4. Bvlgari
  5. Giorgio Armani
  6. Hermes
  7. Tom Ford
  8. Paco Rabanne
  9. Diesel
  10. Avon
  11. İxora
  12. Florancia
  13. Sansiro
  14. Adidas
  15. Givenchy
  16. Oriflame
  17. Dior
  18. Dolce & Gabbana
  19. Hugo Boss
  20. Azzaro
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Parfüm Mililitre
 7. Parfüm Türü
 8. Koku Tipi
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Versace
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/32010683/versace
BAŞA DÖN