Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Vestel
Vestel KM 9701 9 kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Vestel KM 9701 9 kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Vestel
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483637/235604/153223


Vestel Km 9701 9 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

Vestel kurutma makinesi ile çamaşırları hızlı bir biçimde kurutmak mümkün. Çamaşır makineleri kadar kurutma makinelerinin de önem kazandığı biliniyor. Özellikle hava şartlarının uygun olmadığı yerlerde kurutma makinesi ihtiyacı doğuyor. Aynı zamanda bazen çamaşırları kurutmak için uygun alanlar da bulunmuyor. Bu da evde ciddi bir alan darlığına sebep olabiliyor. Tüm bunları önlemek ve kolayca çamaşırları kurutmak için Vestel kurutma makinesi modelleri bulunuyor. Belirlenen programda kurutulan çamaşırlar kuruyarak anında kullanıma hazırlanıyor. Özellikle kısa sürede kuruması gereken parçalar için bu ürün daha da önem kazanıyor. Vestel Km 9701 9 Kg ısı pompalı kurutma makinesi özellikleri, tasarımı ve renkleri ile büyük bir ilgi görüyor. Üstün teknolojik özelliklerden yararlanan Vestel makineler kullanım kolaylığı ile avantaj sağlıyor. Sade ve anlaşılır düğmeler ile tasarlanan makineler kullanıcıların kafa karışıklığı yaşamasını önlüyor. Kurutma makinesinde yer alan sonradan ekle özelliği ile unutulan çamaşırlar makine çalıştırılsa dahi sonradan eklenebiliyor. Çalışan kurutma makinesinin beklet düğmesine basılarak cihaza mola verdiriliyor. Unutulan çamaşırlar makineye eklendikten sonra tekrar çalıştırılabiliyor. Makine çamaşırların kurutma süresini seçilen programa göre hesaplıyor ve bitiş saatini kullanıcıya gösteriyor.

Vestel Kurutma Makinesi Faydaları

Vestel kurutma makinesi faydaları herkese göre değişim gösteriyor. Ancak özellikle zamandan kazandırması ürünün etkisini de arttırıyor. Bu sayede kısa sürede kuruyan çamaşırlar yeniden kullanılabilir hale geliyor. Aynı zamanda zamandan kazandırırken bunu çamaşırları yıpratarak yapmıyor olması önem kazanıyor. Yıpranmadan kuruyan çamaşırların ömrü de daha uzun oluyor. Nem dengesinin ayarlandığı bu ürünlerde ürünler dışarı ıslak olarak çıkmıyor ve istenen kuruluğa erişiyor. Program sayısının çokluğu ile çamaşıra bağlı olarak en uygun tercih yapılabiliyor. Bu sayede çamaşırlar en doğru programlarda, belirlenen süre ve ısı ile kurutuluyor. Vestel kurutma makineleri modellerinde kurutma esnasında 9 kg iç hacminin olması ile birlikte geniş aileler için de rahat bir kullanım sunuyor. Özellikle çok yoğun çalışan insanların, kalabalık evlerin ve çamaşır asmaya uygun yerlerin olmadığı binaların tercihi olarak görülüyor.

Vestel Km 9701 9 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Vestel Km 9701 9 Kg ısı pompalı kurutma makinesi fiyatları, bu makineler hakkında merak edilen bir diğer özellik oluyor. Fiyatlar ürünün markasına göre olmuyor olsa da pek çok faktöre göre değişiyor. Vestel kurutma makineleri içerisindeki fiyat değişikliğini program sayısı belirliyor. Program sayısının azlığı ve çokluğu belirleyici oluyor. Aynı zamanda Vestel kurutma makineleri için makinenin iç hacmi de önem kazanıyor. İç hacmi geniş olan makine ile dar olan makine aynı fiyatta olmayabiliyor. Buna harcanan elektrik ve ürünün hangi enerji sınıfına girdiği de dahil oluyor. Ürün bir elektronik alet olduğundan garanti süresi de fiyat faktörünü etkiliyor. Hepsiburada Vestel kurutma makineleri ile ilgili açıklamaları sisteminde barındırıyor. Bu sayede açıklamalar ile Vestel kurutma makinesi yorumlarını inceleyerek en uygun sonuca ulaşılabiliyor.

Vestel Km 9701 9 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları

Elektronik ürün satın alırken sunulan özellikler dışında deneyimli kullanıcıların yaptığı yorumlarda oldukça önemli. Aynı şekilde Vestel kurutma makinesi yorumları da kullanıcı için önem arz ediyor. Kullanıcı satın almak istediği ürünle ilgili kararsız kaldığında yorumlara göz atabiliyor. Deneyimli kullanıcıların yaptığı pozitif veya negatif yorumlar ürün hakkında daha detaylı bilgi veriyor. Ürünü satın almayı düşünen kullanıcı bu yorumlardan yola çıkarak kararını netleştirerek sepetine ekleyebiliyor. Kurutma makineleri farklı satıcılar tarafından satışa sunulabiliyor.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön