Fransa volkanlarının derinlerinden gelen Vichy termal suyu, ürünlerinin ana bileşenini oluşturur. Termal suyun içerdiği vitaminler ve mineraller cildinize sağlık ve güç verir. Uzun yılların tecrübesini cilt uzmanlarının bilgisiyle birleştiren Vichy, kadınların cilt problemlerini doğru analiz ederek doğadan aldığı ilhamla etkili çözümler sunar. İlaç hassasiyetindeki ürünleriyle cildin doğal elastik yapısını korumasına destek olur. 

Cildin Doğadan İlham Alan Kurtarıcısı

Yorgunluk, stres, sağlıksız beslenme, hava kirliliği, makyaj kalıntıları gibi birçok olumsuz etkene maruz kalan cildiniz zamanla solgun ve yıpranmış görünür. Cildinizi canlandırmak ve sağlıklı bir yapıya kavuşturmak için bakım yapmanız gerekir. Doğru ürünlerle yapılan cilt temizliği, cildi fazla yağdan ve kirden arındırır. Temiz cilde nemlendirici ve yaşlanma belirtilerini azaltıcı kremlerle destek olmak önemlidir. Nemin yüzün tüm bölgelerine eşit dağıtılmasına destek olan ürünler cildinizi esnek tutar. Vichy nemlendirici ürünler;

  • İçerdiği mucizevi termal suyu ile cilde canlılık kazandırır.
  • Vitamin ve mineral yönünden zengin formülü ile cilt bariyerini güçlendirir.
  • Yaşlanma belirtilerini gözle görülür şekilde azaltır.
  • Düzenli kullanımda renk eşitsizliklerini ortadan kaldırır.

Cildiniz, çevresel faktörlere karşı sizi koruyan etkili bir savunma yapısıdır. Yılların cildinizde bıraktığı izleri, Vichy nemlendirici ürünlerle ortadan kaldırabilir ve daha sıkı bir cildin keyfini çıkarabilirsiniz. Her cilt tipine uygun ürün seçenekleri ile Vichy nemlendirici ürünleri, cildinize özel bakım sunar. Yağlı ve karma ciltler için parlama önleyici, fazla sebumu dengeleyici ve doğru nem dengesi sağlayan formüller kullanır. Kuru ve hassas ciltlerin tahrişe meyilli olması nedeniyle daha hafif ve yatıştırıcı etkisi olan ürünler sunar. Her cildin ihtiyacını anlayarak uygun çözümler sunan Vichy, cildinizi gün boyu nemli tutarak yaşlanma belirtilerini azaltır. 

Farklı İhtiyaçlara Özel Hazırlanmış Bakım Setleri

Farklı ürün setleri olan Vichy nemlendiriciler, her ihtiyaca göre özel üretilmiştir. Çok nemsiz olan ciltler için yoğun nem desteği sunan setleri, menopoz dönemindeki kadınların cildini harekete geçirmek ve canlı göstermek için etkili setler, yaşlanma belirtileri yoğun olan kadınların kırışıklıklarla savaşmasına destek olan ürünler her soruna farklı çözümlerle yaklaşır. Her cildin ihtiyacı farklıdır ve Vichy doğanın derinliklerinden gelen termal suyunu ürünlerine katarak her cilde göre özel formüller üretir. Hassas olan cildinize özel davranarak iyileştirir ve sağlıkla ışıldamasına imkan verir. Vichy nemlendirici ürünleri gece ve gündüz seçenekleriyle tüm gün cildinize tam destek sunar. Vichy cilt bakım kremleri;

  • Cilde kolajen desteği sunar.
  • Esnek ve daha sıkı bir cilt görünümü sağlar.
  • Pürüzsüz bir cilt elde etmenize yardımcı olur.
  • Her soruna farklı ürünlerle çözüm bulur.

Vichy, doğanın iyileştirici ve mucizevi gücünden ilham alarak cildinizi doğal yapısıyla yeniden buluşturur. Cildinizi olumsuzluklardan arındırarak, doğal elastik ve pürüzsüz yapısına kavuşturur. Düzenli olarak kullanıldığında Vichy nemlendirici ürünler cildinizi ipeksi bir yumuşaklığa ulaştırır. Temiz cilde masaj yapılarak sürülen krem, jel, serum veya süt formundaki ürünler tüm kullanım alışkanlıkları için idealdir. Hızlı emilen, yağlı bir dokunuş bırakmayan, yapışkan bir his oluşturmayan yapısıyla ciltle tam uyum sağlar. Gün boyu terlemeye ve suya dayanıklı yapısıyla sizi rahatsız etmez. Cildinizde hafif ve sağlıklı bir parlaklık bırakan Vichy nemlendirici ürünler, bebeksi bir ten sağlar. Göz çevresi ve dudak bölgesi için farklı ürünleriyle cildinizin her noktasına ihtiyaç duyduğu bakımı yapar. Cildinizin farklı noktalarının farklı ihtiyaçlarını bilen Vichy nemlendirici ürünleri, cilt bakım rutininize eklediğinizde cildinizin doğal güzelliğine kavuşmasına destek olabilirsiniz. Doğal güzelliğin, sağlıklı ve bakımlı bir ciltle mümkün olabileceğini bilen Vichy, kadınların içinde saklı olan güzelliği keşfetmelerini sağlar.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vichy Nemlendirici Kremler

14 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Cilt Tipi
Toplam 14 / 14 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?