Vichy, saç sağlığını koruyan ve böylece saçınızın her zaman parlak ve canlı görünmesini sağlayan saç ürünleri ile beğeni topluyor. Kuru, yağlı ya da kepekli gibi her saç tipi için ayrı şampuan ürünü sunan Vichy, saçınızı kökünden uçlarına kadar korumanıza olanak tanıyor. Vichy şampuan ürünleri kepek oluşumundan saç dökülmesine kadar pek çok saç problemi için pratik ve kolay uygulanabilir çözümler sunuyor ve ince telli saçlardan yağlı saçlara kadar birçok saç tipinde en hızlı ve etkileyici sonuçları veriyor. Herkes için saç bakımını daha kolay hale getiren Vichy, tüm kullanıcılardan tam not alıyor.  

Vichy, şampuan ürünleri ile saçınızın ve saç derinizin hem dermokolojik sağlığını hem de kozmetik güzelliğini temin ediyor. Vichy, farklı şampuan ürünleri sayesinde her saç tipine hitap ediyor. Hem kadınların hem erkeklerin ortak saç problemlerinden biri olan saç dökülmesine karşı özel olarak geliştirilmiş Vichy şampuanları kullanabilirsiniz. Başlangıç ya da ileri seviyede saç dökülmesi için üretilmiş dökülme karşıtı şampuanlar, saç dökülmesi problemlerini azaltarak saçınıza güç ve canlılık katıyor. Dökülme karşıtı şampuan, saç köklerinin zayıflamasından kaynaklı problemlerle savaşmanıza imkan tanıyor. Saç dökülmesi dışında zayıf ve sönük saçlar için de Vichy şampuanları tercih edebilirsiniz. Daha yoğun ve dolgun görünümlü saçlar için üretilmiş şampuan sayesinde zayıf ve ince telli saçlarınıza hacim ve parlaklık katabilirsiniz. Ayrıca saç derisinden itibaren etki eden şampuan saç tellerine güç ve kalınlık katıyor.

Yağlı saçlar için tasarlanmış Vichy şampuanlar fazla sebum üretimini önleyerek saç derisinde yağlanmaya yol açan dengesizlikleri gideriyor. Böylece ürün yağlanma nedeniyle mat ve sönük görünen saçlarınıza hacim ve canlılık kazandırıyor, ve yağlanmayı geciktiriyor. Birçok kadın ve erkeğin karşı karşıya kaldığı bir diğer problem olan kepek oluşumu için özel olarak geliştirilmiş olan Vichy şampuanlar, ilk kullanımından itibaren kepek görünümünde gözle görülür bir azalma sağlıyor. Kepek karşıtı şampuanlar saç derisindeki kaşıntı hissini de en aza indiriyor. Ürünü düzenli kullandığınızda kepek oluşumundaki azalmayı fark edebilirsiniz. Ayrıca hassas ve kuru saç derileri için geliştirilmiş şampuanlar da yatıştırıcı özelliği sayesinde rahatlama hissi sağlıyor.  

Vichy Şampuan Fiyatları

Vichy, ürünleri ile saç bakımını size özel hale getiriyor. Kepek karşıtı, yağlanma karşıtı, saç dökülmesine karşı ya da ince ve zayıf telli saçlar için geliştirilmiş saç şampuanı çeşitleri ile Vichy saçınıza kökünden ucuna kadar bakım yapıyor. Mat ve cansız görünen saçlarınız ilk kullanımdan itibaren neme ve parlaklığına kavuşuyor. Saç dökülme problemine karşı geliştirilmiş ürünler sayesinde saç kökleriniz güçlenerek dökülme oranı hızla azalıyor. Pek çok kişinin en temel saç problemlerinden biri olan kepek oluşumu, Vichy ile kısa sürede çözüme ulaşıyor. Kısacası, her saç tipi için profesyonel çözümler üreten Vichy sayesinde her zaman canlı ve çekici görünen saçlara kavuşabilirsiniz. Üstelik Vichy, paraben içermeyen saç ürünleri ile de dikkat çekiyor. Saçta kalıntı bırakmayan ve ilk kullanımdan itibaren rahatlama hissi veren şampuan ürünleri sayesinde saç derinizin tazelendiğini, saçlarınızın sağlıkla parladığını ve dolgun göründüğünü fark edebilirsiniz.

Her saç tipi için özel olarak geliştirilmiş şampuan çeşitleri sayesinde saç bakımına ilişkin tüm soru işaretlerinize en uygun cevapları üreten Vichy şampuan fiyatları ile de her bütçeye hitap ediyor. Vichy şampuan fiyatları ürün çeşidine ve ürün hacmine göre farklılık gösteriyor. Cazip Vichy şampuan fiyatları sayesinde her zaman daha sağlıklı, daha canlı ve daha hacimli saçlara kavuşabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vichy Şampuan Ürünleri

Dökülen Saçlar
Yağlı Saçlar
Kepekli Saçlar
Yıpranmış Saçlar
Kuru Saçlar
Tüm Saçlar
Zayıf Saçlar
Normal Saçlar
Hassas Saçlar
Erkek
Kadın
Parabensiz
Standart
Amonyaksız
Dökülme Karşıtı
Kepek Karşıtı
Güçlendirici
Besleyici
Canlandırıcı
Nemlendirici
Hacim Verici
Onarıcı
Arındırıcı
Dengeleyici
Konumseçilmedi
Saç Tipi
Toplam 24 / 40 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012282/vichy