Voonka Kolajen 

Voonka kolajen ürününün yanı sıra, farklı gıda takviyesi çeşitlerini piyasaya süren bir markadır. Voonka, sıvı ve hap kolajen olarak farklı formda takviyeler üretir. Titiz bir şekilde hazırlanan collagen beauty shake bu anlamda oldukça etkili bir üründür. Teknolojik gelişimlerin takip edilerek, yenilikçi kapaklara sahip olan kolajenler rahat bir şekilde tüketilebilir. Kolajen açısından zengin olan yeşil çay ekstraktları, üzüm çekirdeği ekstreleri, B, C ve E vitaminleri, hyaluronik asit ve kolajen barındıran gıda takviyeleri bulunmaktadır. Kolajen beauty shake ile C ve B vitaminlerini alarak günlük direncinizi kazanabilirsiniz. Aynı zamanda, vücudunuzdaki kolajen oranını da bu içerikler ile artırabilirsiniz. Bunun yanı sıra, yeşil çayın antioksidan etkisi sayesinde, kolajen ürünlerinin yaşlanmayı geciktirici özelliği olduğunu da söyleyebiliriz. 

Zengin içeriklere sahip olan kolajen takviyelerinin vücudun farklı noktalarına katkı sağladığını söyleyebiliriz. Kolajenlerin toz formunda içeriklere yer vermesi harika etkiler alabilmenize olanak sağlar. Örneğin, Kolajen active men toz formlu olan gıda takviyelerinden bir tanesidir. B12, C, B6 gibi vitaminler ile yoğunluğu azaltılan ve enerji oluşumuna yardımcı olan çinko, saç, kemik ve tırnakların sağlığının korunmasını sağlar. Kolajenlerin içeriğinde yer alan maça kökü, l-arjin, rodiola gibi ürünler de oldukça etkilidir. Aynı zamanda, kafein bulunan kolajen formülleri de seçenekler arasındadır. Sağlık deposu olan bu formüllerin erkek kullanıcılara hitap ettiğini söyleyebiliriz. Kolajen etkisi ile makyajını temizleyen kadınların da cildi arınacaktır. Aynı zamanda, rahatlama ve cilt nemlendirmesi için de etkili olan ürünler bulunmaktadır. 

Voonka Omega Ürünleri

Voonka kolajen kullananlar, markanın ürettiği gıda takviyesi ve kolajenlerden oldukça memnundur. Markanın omega anlamında da bireyler için sunduğu takviyeler bulunmaktadır. Yararlı özellikleri içinde barındıran omega yağ asitlerinin oldukça faydalı olduğunu söyleyebiliriz. Omega, vücut için son derece önemi yüksek olan bileşiklerden bir tanesidir. Genellikle, farklı özütlerin bir araya getirildiği ve vücut sağlığının korunabilmesi adına işlevsel özellikte ürünler de bulunmaktadır. Omega 3 DHA max yanı sıra, Omega 3 (EPA, DHA) gibi vitaminler, yağ asitleri anlamında zengin olan ürünler arasında yerini alır. İhtiyaçlar doğrultusunda ise farklı miligram özellikleriyle satışa sunulan Omega 3 ürünleri vardır. Voonka, squalene olarak da bilinen farklı bir yapıdaki ürün seçenekleri de beğeni toplamaktadır. Squalene ise squalid cinsindeki köpekbalıklarının karaciğerleridir. Bu karaciğerleri, markanın özel teknikler kullanarak takviye ürünleri ürettiğini söyleyebiliriz. 

Markanın ürünlerinde köpek balığı karaciğer yağı, skualen ve benzeri içerikler bulunmaktadır. Ürünlerin içeriklerinde kullandığı bu malzemeler kalite güvencesi veren ve son derece yararlı formüllerdir. Dolayısıyla markanın ürettiği ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Omega 7 kır iğdesi yağı da markanın takviye ürünlerinde kullandığı içeriklerden bir tanesidir. Voonka kolajen tablet, toz ve sıvı formda takviye üretimleri yapar. Omega grubunda yer alan takviyelerde Omega 3, 5 ve 7 gibi gruplara yer vermektedir. Krill Oil gibi içerikler, Omega 3 krill bakımından zengin olan ürün modelleri arasında yerini alır. Krill ise karidese benzer olan deniz ürünlerinden bir tanesidir. Omega 3 ve krill canlısı, birçok ürün grubunda kullanılan bileşikler arasında yerini alır. Krill yağının kolesterol düşüren ve ödemi azaltan etkisi bulunmaktadır. Değerli yağlar olduğu için genellikle bu özlerin bulunduğu ürünler sık sık tercih edilir. 

Voonka kolajen içeriği farklı bileşen ve özler ile zenginleştirilerek, bireylerin taleplerine yanıt verilmektedir. Markanın ürünlerini doğaya ve doğal kaynaklara dayandırdığını söyleyebiliriz. Üretilen takviyelerin doğallığı sayesinde, bu ürünleri tereddüt yaşamadan kullanabilirsiniz. Trigliserid formlarda üretilen sığır ham maddeleri sayesinde, kapsül halinde üretilen gıda takviyeleri bulunmaktadır. Kapsül formuna getirilen içerikler, balık yağı ile daha etkili bir özelliğe getirilir. 

Voonka Vitamin Takviyeleri

Voonka kolajen kullanımı ile daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Çünkü markanın ürettiği takviyeler, mineral ve vitamin yönünden zengindir. Markanın öne çıkan C vitamini takviyesi ürünleri vücut direncini yükselten bir etkiye sahiptir. Voonka vitamin C çiğneme tabletini farklı aromatik özlerden seçebilirsiniz. Örneğin, portakal aromalı olarak üretilen C vitamini takviyeleri son derece lezzetli ürünlerdir. Aynı zamanda, yorgunluğu azaltan, enerji veren, kemik ve diş sağlığını da düzenleyen ürünler olduğunu söyleyebiliriz. C vitamini ile üretilen takviyeler, cilt sağlığını da destekler. Bağışıklık güçlendiren etkisi sayesinde de özellikle kış aylarında etkili sonuçlar alınır. Bunun yanı sıra, demir emilimi artıran ve meydana gelebilecek hastalıkların da engellenmesinde C vitaminlerinin etkisi büyüktür. Voonka markası, D vitamini ürün grubuna da kategorileri içinde yer vermektedir. Bu ürün modelleri sayesinde ise diş ve kemik sağlığınızı koruyabilirsiniz. D vitaminleri solunum enfeksiyonlarını, depresyonu ve diyabeti azaltan etkilere sahiptir. 

Hamilelik döneminde alınacak olan D vitaminleriyle değerlerinizi normale çevirebilirsiniz. Örneğin, Ayçiçek yağı, kolekalsiferol D 3 barındıran formüller de bulunmaktadır. Kapsül jelatini ise sığırın jelatininden üretilen bir üründür. Voonka markasına ait D vitamini kullanan bireyler, ürünlerden alacakları fizyolojik yararlardan memnun kalmaktadır. D 3 vitamininin çocuklara özel olarak geliştirilen formülleri olduğunu da söylemek mümkündür. For kids 400 IU spray damla, şeker ilavesiz ve koruyucu içermeyen ürünler, çocuk takviyelerinden bir tanesidir. Çocukluk çağlarında D vitamininin kazandırılması çocukların diş ve kemik sağlığını geliştirecektir. Çocuk vitaminleri olarak üretilen formüller, normal beslenmenin yerine geçmez. Ancak çocukların gelişimi için oldukça destekleyici olan ürünlerdir. Günlük tüketimlerinize özel olarak takviye gıda almak ya da çocuklarınızın gelişimlerini desteklemek adına Voonka ürünlerini satın alabilirsiniz. 

Voonka Ürünleri 

Voonka kolajen toz, sıvı ve tablet formunda farklı gıda takviyesi üretimleri yapar. Vücudunuzdaki farklı bölgelere etki eden B12 vitaminlere önem veren Voonka, bu vitamini sık sık ürünlerinde kullanmaktadır. Voonka markalı B12 sprey damla ve tabletler, farklı alternatif kullanımlarıyla üretilmektedir. Bu takviye ürünlerini kullanarak, metabolizmanızı düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda, bağışıklık sisteminize destek olarak, direncinizi de yükseltebilirsiniz. Çünkü B12 eksikliğinde unutkanlık ve zihin bulanmaları gibi problemler sık sık yaşanmaktadır. Ancak alacağınız B12 vitamini sayesinde, bu şikayetlerinizden kurtulabilmeniz mümkündür. Normal beslenmenizin haricinde alacağınız B12 vitamini, vücut fonksiyonelliği üzerinde etkilidir. Tablet olarak üretilen ürünlerin sprey ve damla alternatifleriyle aynı özelliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda, sprey ve damla gibi ürün gruplarında B12 vitaminine aroma katılarak satışa sunulur. Bisküvi vanilya aromalı olarak üretilen vitaminler, sık sık tercih edilmektedir. 

Yetişkin kullanımlarına uygun olan ve şeker ilavesiz B12 destekleri de bulunmaktadır. Bu vitaminin eksikliğinde meydana gelebilecek problemlerin önüne geçen takviye ürünleri başarılı sonuçlar almanıza olanak sağlar. Voonka markalı takviyeleri kullanan bireyler, ürünlerdeki sertifikalar sayesinde, doğal yaşamı destekleyen ürünlerden güvenilir bir etki alabilirler. Markanın senelerin getirdiği birikim ve tecrübe ile doğanın katkıda bulunduğu gıda takviyelerini ürün gamı içinden kontrol edebilirsiniz. Marka, nesilden nesle aktarmış olduğu içeriklerinin son derece etkili olduğunu da söyleyebiliriz. Sağlık sektörünün hassasiyetini bilen markanın, çözümcül ürün yelpazesi vardır. Voonka, insan sağlığını önemseyen nitelikte takviye üretimi yapar. Bunun yanı sıra, üretimlerini yaparken, çevre bilincini de göz önüne alan bir markadır. İnsan ve doğanın birlikteliği ile doğanın avantajlarını tüketiciler ile buluşturulmaktadır. Voonka markası, üretimlerini yaparken, kullanıcılar için bu ürünleri fırsata dönüştürmektedir. Yararlı ve kaliteli ürünler ile bireylerin sağlığını destekleyen sağlığın destekleyicisi takviyeler bulunmaktadır. 

Voonka Yeni Nesil Yaşam Desteği

Voonka kolajen içerik yönünden zengin ve yaşam kalitesini yükselten üretimler yapar. Ginseng özlü olarak üretilen yaşam destek ürünleri, her bireyin ihtiyaçlarına yön vermektedir. Bu öz, yararlı bitki türlerinden bir tanesidir. Voonka ginseng coenzyme q10 32 kapsül olarak üretilen takviyeler, ginseng bitkisi ve Q10 birleşiminden meydana gelmiştir. Kapsüllerin jelatininde ise sığır kaynaklı maddeler kullanılmıştır. Ginseng, genel olarak bağışıklığı yükselten, güçlendiren ve geliştiren bir bitkidir. Aynı zamanda, beyin işlevlerini artıran, kan şekeri düşüren, enerji artıran özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Q10 koenzim içeren takviyelerin yaşlanmayı yavaşlatan özellikleri vardır. Bununla birlikte, tansiyonu dengeleyen olumlu etkileri olan formüller de bulunmaktadır. Bu yönde tasarlanan yararlı bileşenleri alarak, sağlığınız için bir adım atabilirsiniz. Sağlığınıza katkıda bulunmak için markanın ürün yelpazesini inceleyebiliriz. 

Ginseng ve Q10 özlü olarak özel teknikler ile üretilen sağlık dolu içerikler, son derece yararlıdır. Voonka markasının selenium tablet olarak ürettiği takviyeleri de etkili özelliklere sahip içeriklerden bir tanesidir. Antioksidan yönünden güçlü olan selenyum elementi, saç ve tırnaklarınızın sağlığını korur. Günlük beslenmenin yanı sıra, bu koruma özelliğiyle tiroit hormonunuzun da işlevselliği artar. Bağışıklık sisteminizi koruyabilmek adına da selenyum içerikli formülleri satın alabilirsiniz. Bu ürün seçenekleriyle normal beslenme düzeninizde selenyum eksiğinizi tamamlayabilirsiniz. Voonka markası, propolis kapsül ekstresi de içeren takviyeler üretmektedir. Propolis, bitki ve arıların ortak şekilde ürettiği şifa kaynağı ürünlerdir. Propolisin kullanımı ile cilt sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda, mikrop ve bakterilerden de arınabilmeniz mümkündür. Propolisler ile vücudunuzun hastalıklar ile daha kolay savaşabildiğini de söyleyebiliriz. 

Şifa kaynağı olarak bilinen kara mürver ekstresi de hazırlanan takviyelerin içinde yer alan formüller arasındadır. Voonka markası, sambucus nigra kara mürver meyvesini kullanarak takviyeler üretmektedir. Yetişkinler için özel olarak üretilen bu bileşenler, çocuklara özel formüller geliştirilerek de formülize edilir. Sambucus nigra kids olarak üretilen bileşenler çocukların rahatlıkla tüketebileceği bileşenlerdir. 

Voonka Ne İşe Yarar?

Voonka kolajen ne işe yarar? Gibi sorular, gıda takviyesi almak isteyen bireyler tarafından sık sık yönlendirilir. Voonka, markanın demir elementli olan ürünlerinden bir tanesidir. Demirin faydalarını içeren, demir bisglisinat içerikli iron bisglycinate takviyesi oldukça yararlı olan içeriklerden bir tanesidir. Vücudunuz için önemli bir element olan bisglisinat, hareketinizi rahatlatacak ürünlerdir. Enerji verimliliğinizin artırılmasına olanak sağlayan bu ürünler, oksijenin taşınmasını da destekler. Bağışıklığı güçlendiren ve yorgunluğunuzu azaltan ürünler olduğunu da söyleyebiliriz. Demir maddesinin en önemli maddeleri arasında, hemoglobin ve kan hücresi destekleyen içerikleri markanın ürün seçenekleri arasında bulabilirsiniz. Bireyler, normal beslenme programının yanında markanın ürettiği bu formülleri kullanabilirler. Çünkü sağlığınız için ihtiyacınız olan takviyeler marka formülleri arasında yerini alır. Voonka, ürünlerinin kullanım şekillerini farklı formlarda tasarlamaktadır. Şurup, çiğneme, şase formatlı olarak satışa sunduğu takviye ürünleri bulunmaktadır. Örneğin, sambucus nigra şase ve kolajen şase gibi ürünler bu formatlardan bir kaçıdır. Kolajen ürün gamı içinde yer alan Collagen beauty plus, 7’li ve 30’lu gibi seçenekler halinde üretilir. Sıvı formlu ürünlerin yanı sıra, kullanım açısından kolaylık sağlayan şase ürünler sık sık tercih edilmektedir. 

Sıvı ürünler ile tabletler arasında şekil dışında başka bir farklılık yoktur. Ancak markanın ürün tasarımı yaparken, bu gibi unsurlara göre fiyatlarının değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz. Kalite düzeyi yüksek ve sağlık standartlarından asla taviz vermeyen markanın, fiyat açısından bütçe dostu üretimler yaptığını söyleyebiliriz. Voonka, kolajenlerin fiyat tablosu genel olarak ekonomik bütçeye uyum sağlar. Voonka kolajen ve gıda takviyeleri, vücudunuzdaki dengeleri sağlayacağınız ürünlerdir. Normal beslenme takviyesi olarak imal edilen ürünler, kullanım olarak son derece basittir. Farklı yağlar, bitkiler ve özler ile üretilen gıda takviyeleri sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmenize olanak sağlar. 

Voonka Kolajen Çeşitleri

Farklı formlarda kullanıcılara çeşitli kolajenler sunan Voonka, bu anlamda kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alan bir markadır. Tablet formlu olarak satışa sunulan ürünler, takviye gıda grubu içinde yer alır. Kullanıcıların vücudunun ihtiyaçları arasında pek çok maddenin karşılanması için son derece önemli ürünlerdir. Takviye edici bu ürünler, besin yerine geçmez. Ancak yüksek besin değerlerine sahip olan ürünlerdir. Üretilen takviye gıdalar ile kullanıcıların cildi normalden daha gergin ve pürüzsüz olur. Yüksek değerlerdeki maddeler ise bileşen şeklinde kolajenlerin içinde bulunmaktadır. Üretilen çoğu kolajen içeriklerinde yer alan C vitamini takviyeleri, bağışıklık sisteminizi güçlendirecektir. Bununla birlikte, cildiniz için sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandıran takviyeler olduğunu söyleyebiliriz. Bu gıdalar sayesinde, bağışıklık sisteminiz güçlenirken, cildinizde de yenilenme avantajı elde etmiş olursunuz. Sağlık açısından da her anlamda avantaj sağlayacağınız Voonka kolajen ürünleriyle cilt problemlerinden de kurtulabilirsiniz. Kırışıklık, sarkma ve yaşlanma belirtileri bu ürünler ile en aza indirilir. 

Voonka kolajen içinde bulunan yararlı asit, vitamin, mineral gibi gıdalar, insan sağlığı için son derece yararlıdır. Bu ek gıdalar ise organların ve hücrelerin daha iyi çalışmasına olanak sağlar. Kullanmaya başladığınız andan kısa bir süre içinde yaşamsal faaliyetlerinizin daha iyi çalışmasını sağlayan ürünlerdir. Bu sayede, kaliteli bir yaşam da elde etmiş olursunuz. 

Voonka Kolajen Fiyatları

Voonka kolajen fiyat aralıkları, ürünlerin çeşitlerine ve formüllerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Örnek verilecek olursa, 32’li kolajen tabletlerin fiyatları ile tablet oranı düşük olan ürünlerin fiyat aralıkları aynı olmayacaktır. Bununla birlikte, gıda takviyelerinin içindeki maddeler ve özler de fiyatsal olarak değişkenliklere neden olur. Fiyat üzerinde etkili olan faktörler arasında, kolajenlerin formu da yer alır. Örneğin, şase kolajen ürünleri sıvı olan ürünlere oranla daha uygun fiyatlıdır. Dolayısıyla kullanıcıların bütçesine uygun olarak satın alabileceği ürünler seçenekler arasında yerini alır. 

Bazı zamanlar ikili olarak kullanıcıların hizmetine sunulan ekonomik kolajen takviyeleri de bulunmaktadır. Tekli ya da ikili olarak satışa sunulan kolajenler ise fiyat bazında aynı oranlara sahip değildir. Bu ürünlerden yararlanarak hem yaşam kalitenizi artırabilir hem de bütçenize uygun bir alışveriş yapabilirsiniz. Bu anlamda, bütçenizi sarsmayan gıda takviyesi ve kolajen desteklerini seçenekler arasından kontrol edebilirsiniz. 

Voonka Kolajen İçeriğinde Ne Var?

Genel olarak, markanın ürettiği ürünler, cildin normal fonksiyonları için gerekli olan kolajen oluşumuna katkı sağlar. Dolayısıyla genel olarak, markanın ürettiği ürünler arasında, hyaluronik asit, hidrolize kolajenler ve takviye eden gıdalar yer alır. Voonka Kolajen Hangi Ülkenin Markasıdır?

Voonka, Eczacıbaşı tarafından 1942 senesinde faaliyetlerine başlayan bir markadır. Eczacıbaşı topluluğu bünyesinde farklı tip takviyelerin yanı sıra, kolajen üretimi de yapan markalardan bir tanesidir. 

Voonka Kolajen Sağlık Bakanlığı Onaylı Mı?

Voonka markalı üretilen gıda takviyesi ve kolajenler Gıda Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Bu onay ile Türkiye’ye sunan FDA onaylı kanallar ile de tüketicilere sunulan takviye ürünlerdir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Voonka Kolajen

48 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 48 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26000865/80759000/voonka