Peeling Ürünleri

Sağlığın en önemli adımlarından biri cilt temizliğidir. Yıllar geçtikçe cildimizde oluşan ölü deriler ciltte yıpranmaya neden olduğu gibi cildinizi de yaşlandırır. Cildinizi ölü derilerden arındırmak adına vücut için ölü hücrelerden arındırıcı temizleme ürünlerini kullanabilirsiniz. Cilt tipinize uyumlu vücut için arındırıcı ölü hücre temizleyiciler daha sağlıklı bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Kendinizi daha sağlıklı hissetmek ve yumuşak cilt dokusuna sahip olmak için çeşitli peeling özelliği bulunan ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olanı tercih ederek temiz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Vücut İçin Arındırıcı Ölü Hücre Temizleyiciler

Temiz bir cilde sahip olmanın ilk basamaklarından biri cildi ölü hücrelerden arındırmaktır. Vücut için arındırıcı ölü hücre temizleyiciler yüz ve vücut olmak üzere cildin tamamında uygulanabilir. Saçınızı temizlemek için kullandığınız şampuanlar gibi vücudunuzu temizlemek için de vücut bakım şampuanları kullanabilirsiniz. İçeriğinde bulunan doğal peeling özleri sayesinde duşta yaptığınız masajla birlikte cildinizin kendi yapısına zarar vermeden rahatlıkla temizlik sağlanabilir. Bitkisel özler, deniz tuzları ve çeşitli killerin içinde bulunduğu vücut için arındırıcı ölü hücre temizleyiciler derinlemesine temizlik sağlayarak bedeninizi rahatlatır. Gün içerisinde makyaj ve dış etkenler nedeniyle kirlenen yüzünüzü bir duş esnasında rahatlıkla bu ürünler sayesinde kirlerinden arındırabilirsiniz. Ölü hücre temizleyici ürünler cilt tiplerine göre farklı farklı sınıflandırılır. Alerjik ciltler için öncelik cildin fazla soyulmaması ve nemini kaybetmemesi olduğundan, içeriğinde bitkisel yağlar bulunan kozmetik ürünlerine yönelmeleri doğru olacaktır.

Vücut için arındırıcı özelliğe sahip ölü doku temizleyici ürünler kullanım sıklığınıza, kokularına, kıvamlarına ve miktarlarına göre değerlendirilir. Haftalık bakım uyguladığınızda vücudunuzun daha yumuşak bir dokuya sahip olduğunu fark edebilirsiniz. İçeriğinde bulunan meyve özlerine göre sevdiğiniz kokulara sahip olan temizleyici ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ultra hassas ciltler için özel olarak tasarlanan peeling özellikli ölü hücre temizleyiciler cildinizi soymaz ve yıpratmaz, temizlik sırasında cildi nemlendirir ve korur. İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçiminizi yaparken ürünlerin içeriklerini göz önünde bulundurmanız sağlığınız için doğru olacaktır. Sabun ve paraben içermeyen arındırıcı vücut temizleyiciler uzun vadede sağlığınızı olumsuz yönde etkilemez. Yoğun nemlendirici içeren ürünler yağlı cilt tipine sahip kişiler için önerilmez, bu tür ürünler yerine cildinizin yağ oranını dengeleyecek ürünlere yönelmelisiniz. Vücut için arındırıcı ölü hücre temizleyiciler arasında yalnızca şampuanlar bulunmamaktadır. Tek kullanımlık maskeler, vücut ovalama tuzları ve ısı veren tuz peelingleri bu ürünler arasında mevcuttur.

Vücut İçin Arındırıcı Faydaları

Ölü hücrelerden arınmak yalnızca temizlik için değil beden sağlığı için de son derece önemlidir. Bu nedenle tercih edeceğiniz cildi ölü hücrelerden arındıran ürünleri tercih ederken çeşitli faydalarını da göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin bazı cilt problemleri düzenli kullanımla birlikte ölü dokular vücuttan arındırılarak giderilebilir. Yüzünüzde oluşan siyah nokta ve sivilceleri, haftalık peeling kullanımıyla en aza indirebilirsiniz. Cildinizin yağ dengesini korumak sebum oluşumunu azaltır ve daha sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlar, cildi hem temizlemek hem de doğal nemini korumak istiyorsanız vücut killerini tercih edebilirsiniz. Vücut killeri geçmişten günümüze kadar sürekli tercih edilen bir ürün olmuştur, doğal bir yöntem olduğundan her cilt tipine uygun bir temizleyici olarak görülür. Sırt ve omuz bölgelerinde oluşan sivilcelerin giderilmesinde, topuk çatlaklarını yok etmede uzun yıllarca kullanılmıştır. Killerin içeriğinde bulunan zengin bileşenler sayesinde oluşan siyah nokta ve akneleri cildi yıpratmadan yok eder. Vücutta oluşan ölü dokular uzun sürede cilde kötü bir görünüm kazandırır, bu görüntüden kurtulmak ve daha sağlıklı bir tene sahip olmak için organik deniz tuzu ürünleri kullanılabilir. Düzenli kullanımda bacağınızda oluşan selülitleri yok edeceği gibi, nemlendirme özelliği sayesinde bacaklarınıza daha hoş bir görünüm katacaktır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vücut İçin Arındırıcı ve Temizleyiciler

1849 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 1849 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?