1874 yılında ABD, York’ta kurulan ve yenilikler konusunda birçok ilke imza atan York markası, sıcaklık kontrol çözümleri ve iklimlendirme sistemleri alanında dünyanın en önemli markaları arasında yer alıyor. Johnson Controls firması ile güçlerini birleştiren York, yeni nesil üretim teknolojileri ile inovatif ürünler imal ediyor. Markanın farklı özelliklere sahip olan klima çeşitleri, 130 yılı aşkın bir süredir ısıtma, havalandırma, iklimlendirme ve soğutma (HVAC&R) ihtiyaçları için kullanılıyor. York klimalar; serin, sessiz ve kuru bir yaşam ortamı oluşturarak, evinizde ve ofisinizde benzersiz bir konfora sahip olabilmenize katkıda bulunuyor. Evinizin ve ofisinizin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan çok sayıda klima modeli içinden tarzınıza, bütçenize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü seçebilmek de mümkün oluyor.

York Klima Modelleri

York klima çeşitleri, yüksek verimlilik sunan “Multi-Split” yapısı sayesinde kapalı alan iklimlendirmelerinde ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılıyor. Şık ve modern dış görünüme sahip olan York klima modelleri; duvar tipi, salon tipi ve kaset tipi olarak imal ediliyor. Ofis, banka, atölye ve iş yeri tarzı geniş ve büyük alanlarda kaset tipi klima sistemleri sıklıkla tercih ediliyor. 48000 BTU gibi yüksek kapasitelere sahip olan York kaset tipi klimalar, tek bir ünite ile birden fazla odayı kolaylıkla ısıtıp soğutabiliyor. Tavana ya da havalandırma kanallarına doğrudan bağlanabilen ürünler, oda içerisinde herhangi bir eşya kalabalığına da neden olmuyor.

Salon, oturma odası, mutfak ve yatak odası gibi alanlarda kullanılan markaya ait duvar tipi klimalar, fonksiyonel özellikleri ve pratik kullanım olanakları ile öne çıkıyor. “Ulusal Çevre Ajansı” tarafından "çok iyi" olarak derecelendirilen ve A sınıfı enerji verimliliğine sahip olan York duvar tipi klimalar, ev ekonomisine de katkıda bulunuyor. Zarif, çağdaş ve minimalist tasarım hatları ile şekillendirilen ev tipi klimalar; odanızın mimarisine ve stiline aykırı bir görünüm de oluşturmuyor. Kompresör, fan, yoğuşturucu ve soğutucu gibi ana parçalar yardımıyla ortam içindeki hava dışarıya, dışarıdaki hava da soğutulmuş bir şekilde iç ortama aktarılıyor. Böylece, havanın sürekli olarak dolaşımda kalması sağlanıyor.

York Klima Fiyatları

Kule veya salon tipi klima olarak da bilinen dikey iklimlendirme modelleri; ofis, atölye, banka ve galeri gibi yüksek tavanlı alanları soğutabilmenize yardımcı oluyor. Salon tipi York Inverter klimalar, belirli bir yüzeye sabitlenebiliyor veya desteksiz olarak kullanılabiliyor. Markaya ait tüm klimalar, hem kontrol paneli üzerinden hem de uzaktan kumanda desteği ile yönetilebiliyor. Opsiyonel olarak sunulan Wi-Fi bağlantı sistemi sayesinde, klima uzaktan açılıp kapatılabiliyor. Akıllı ev sistemleri ile de entegre edilebilen ürünler, kullanıcılara hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor. Ayrıca, çevre dostu kompresörleri ve R410a tipi soğutucuları üzerinde taşıyan York klima modelleri, hem yaşam alanlarına ve iç ortamlara hem de bahçe ve çevreye yanıcı ya da toksik atıklar bırakmıyor.

İyonizer filtreler ile desteklenen York klimalar, size ve sevdiklerinize daha temiz ve ferah bir hava sunuyor. Belli aralıklarla temizlenen filtreler, stabil ve temiz bir ortama sahip olabilmenize destek oluyor. “Follow Me” özelliğine sahip olan modeller, iç ünite ayar sıcaklığını uzaktan kumandanın bulunduğu yere göre algılayarak daha hassas ve ölçülü bir iklimlendirme sağlıyor. Genel anlamda York klima fiyatları ise; ürünün modeli, tipi, tasarımı, fonksiyonları, Btu kapasitesi, teknik detayları ve üretim teknolojileri gibi birbirinden farklı hususlara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.Ürünlerin soğutma kapasitesi ve teknik özellikleri artış gösterdikçe, fiyat üzerinde de belli oranlarda artış gözlemlenebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

York Klima Fiyatları

13 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Klima Türü
Toplam 13 / 13 ürün
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/york