Hijyen markaları tarafından piyasaya sürülen bulaşık makinesi tabletleri hem kullanıcılara konfor sağlar hem de bulaşıkları derinlemesine temizler. Finish bulaşık makinesi tabletleri hem deterjan içeriği hem de ürün çeşitleri ile hem hijyeni hem de konforu artırır. Marka tecrübesi tarafından geliştirilen üstün formüllü modelleri ile hijyeni sağlarken porselen ve cam tabaklara zarar vermez. Değerli çatal, kaşık ve bıçakların çizilmesini engeller. Bunlara ek olarak da bulaşık makinesini korur. Bulaşıklar üzerindeki kurumuş lekeler, donmuş yağlar ve inatçı kalıntıları ön yıkama yapmadan temizler. Benzer olarak bulaşıkları makineye yerleştirirken de herhangi bir durulama işlemi gerektirmez. Böylelikle hem su ve elektrik tasarrufuna hem de zaman tasarrufuna destek verir. Finish bulaşık makinesi tabletleri, yağlı tencerelerde bile zorlu yiyecek kalıntılarını yerinde çözer ve yiyecek kalıntılarının yıkama suyunun içerisinde gezerek tekrar bulaşıkların üzerine yerleşmesini engeller. Bu özellik yiyecek artıklarından arınmış bulaşık makinesi filtresi, hijyenik su püskürtme kolları ve daha temiz bir bulaşık makinesi tabanı anlamına gelir. Bunlara ek olarak Finish tablet, özel formülü sayesinde hem yiyecek artıklarından hem de su lekelerinden arınmış tabak ve bardaklar sunar. Tüm bu nitelikleri ile Finish, birçok teknoloji markası tarafından dünyanın en çok tavsiye edilen deterjan markası olma özelliği taşır.

Finish Bulaşık Makinesi Tablet Fiyatları

Finish bulaşık makinesi tablet çeşitlerinin her biri powerball olarak adlandırılır. Powerball tabletler ise powerball, powerball max, quantum, quantum max serileri olarak farklılık gösterir. Seriler de kendi içlerinde kokulara göre çeşitlere ayrılır. Tablet çeşitleri, her seride yeniden formülize edildiği için her yeni seri yeniden adlandırılmıştır. Ancak Finish’in marka tecrübesi sayesinde ilk piyasaya sürülen tablet çeşitleri bile yeni piyasaya sürülen birçok markaya göre güçlüdür. Her Finish bulaşık makinesi tableti her türlü bulaşık yüzeyini maksimum performansla temizler. Bu sebeple her biri çok yönlüdür. Porselen, cam ve metal mutfak gereçlerinin üzerinde mineral birikimini önler. Gereçlerin renginin solmasını engeller. Bunu her tabletin içerisinde bulunan korozyon önleyici ajan sodyum silkatla yapar. Sodyum silkata eklenen özel katkılı formülüyle desenli tabak ve bardakların renklerini korumaya alır. Buna ek olarak fosfat içeren Finish bulaşık makinesi tableti dış çeperi ve özel sıkıştırılma sayesinde fosfatı bulaşık makinesi içerisinde dengeyle dağıtır. Tablet içerisindeki fosfat makine ve bulaşıklar üzerindeki kireç lekelerini engellemek için kalsiyum ve magnezyum iyonlarını bağlar. Tablet içerisinde bulunan yüzey aktif maddeleri suyun gerilimini düşürür. Yiyecek lekelerini ve inatçı yağları söker atar ve kuruma esnasında bulaşıklar üzerinde damlacık oluşmasını engeller. Dolayısıyla özellikle cam bardaklarda hoş olmayan su lekeleri görünmez. Güçlü enzimleri sayesinde Finish bulaşık makinesi tableti, protein bazlı yemek artıklarını küçük parçalara bölerek yok eder. Oksijen bazlı ağartıcı içeriği sayesinde cam ve porselen tabak, bardakların daha parlaklığını korumasını sağlar. Ek olarak içerdiği köpük önleyici maddelerle bulaşık makinesinin çalışma sisteminin etkilenmemesine yardımcı olur. Çünkü yoğun köpük oluşumu yıkama sırasında makinenin su sensörlerine dolabilir ya da dışarı sızıntı yapabilir. Finish tabletler üst düzey temizleyicilerdendir. Bu sebeple Finish bulaşık makinesi tablet fiyatları serisine göre farklılık göstermesine rağmen özel fiyatları içerir. Ancak özelliklerine göre ulaşılabilecek makul düzeyde sunulur.

Classic Finish Powerball Bulaşık Makinesi Tabletleri

Dünyanın en çok tavsiye edilen hijyen markasının Finish Classic Powerball ve Finish Powerball Hepsi 1 Arada bulaşık makinesi tabletleri, toz deterjanlara kıyasla daha hızlı temizleme gücü sunar. Classic Powerball tabletler içerdiği özel yumuşatıcılarla yüzde yüz lekesiz bardak ve tabaklar sağlar. Süper güçlü Finish Powerball hepsi bir arada teknolojisi de özel formülüyle yanık lekelerini bile çözücü özellik gösterir. Finish Hepsi 1 Arada tabletleri, toz deterjanlara göre sekiz kat daha fazla güçlüdür. Her iki seri de Powerball teknolojisini kullanır. Powerball teknolojisi, tabletin ortasında tasarlanmış bulaşık makinesi deterjanlarından daha üst düzey temizlik sağlayan formüldür. Hem leke çıkarıcı ajanları hem de leke yumuşatıcılarını içerir. Finish Powerball teknolojisi sayesinde bulaşık makinesinde çözünen güçlü mikro zerrecikler, tabaklar ve tencereler üzerinde kalan sert yiyecek artıkları için anında harekete geçer. Güçlü formülü, kahve ve çay gibi içeceklerin bardaklar üzerine yerleşmiş lekelerini bile çıkartır. Tablet içeriğinde akışkan deterjan bu kirleri yumuşatırken, zerrecikler bardakları nazikçe fırçalar. Fresh kokusuyla bulaşık makinesinin her zaman güzel kokmasını sağlar. Bu seri birtakım avantajlara sahiptir. Örneğin; klor bazlı ağartıcı içermez. Bu sebeple, yıkama esnasında renkli tabak ve bardaklar korunmuş olur. Finish Classic Powerball ve Hepsi 1 Arada tabletleri 40 tabletten 100 tablete kadar farklı ambalaj büyüklüklerinde piyasaya sürülür. Bunlara ek olarak, Classic Powerball serisinin hassas, deterjan kokusu sevmeyen kullanıcılarına özel olarak sunduğu Finish %100 Hepsi 1 Arada tabletleri de vardır. Bu tabletler Finish temizleme gücünden ödün vermez. Ancak fosfat, parfüm ve cilt alerjenleri içermez. Powerball tabletlerinin her biri Finish temizleme gücü sayesinde bulaşık makinesi deneyimini konforlu hale getirir.

Finish Hepsi 1 Arada Max Tabletleri

Finish Hepsi 1 Arada Max tabletleri Hepsi 1 Arada serisinin en son ve yeniden formülize edilmiş ürünüdür. Bu sebeple içeriği standart tablet deterjanlarına göre on kat daha fazla güçlendirilmiştir. Finish Hepsi 1 Arada Max çeşitleri orijinal ve yağ çözücü, limon kokulu olarak ikiye ayrılır. Finish limonlu tablet, bulaşıklarda sevilen fresh limon kokusunu sunar. Ancak içerik olarak Hepsi 1 Arada Max ile aynı özelliklerdedir. Hepsi 1 Arada Max bulaşık makinesi tabletleri tavaların dibindeki yanmış yağ lekelerini bile hızlıca temizler. Buna ek olarak ekstra cam koruyucu bileşeni içerir. Bu sebeple camlar için güçlü temizlik ve parlaklık sağlarken üzerlerinde oluşabilecek korozyonu önler. Bu durum da ekstra parlaklık ve temizlik anlamına gelir. Hepsi 1 Arada Max tabletler özel formülüyle kıvrımlı bulaşıkların kıvrımlarında biriken lekeleri dahi tespit ederek lekeler üzerine nüfuz eder. Superball gücüyle zor lekelerin anında minik parçalara ayrılmasını sağlar. Bu sırada da temizleyici ajanlarını devreye sokarak hijyeni garanti eder. Antiredepozisyon ajanları kirlerin tekrar yüzeye yapışmasını ve birikmesini önlemek için kirlere karşı bariyer oluşturur. İçeriğindeki sitrik asit ve sodyum karbonat, temizleme aktiflerinin daha etkili çalışmasına yardımcı olmak için sert suyu ve mineralleri bağlar. Alkol poliglikoleter ise yüzey üzerindeki kötü kokuları gidermeye yardımcı olur ve fresh kokuyla karışarak hem  bulaşık makinesinin hem de bulaşıkların zararlı olmayacak nitelikte temiz kokmasını sağlar. Hepsi 1 Arada max tabletler 40, 60 ve 100 tablet içerikleri ile sunulur. Her tablet, her bulaşık makinesi hacmiyle yüzde yüz uyum sağlar.

Finish Powerball Quantum Tablet Serisi

Finish Quantum bulaşık makinesi tablet serisi, bulaşık makinesi tabletlerinin en yeni ve güçlendirilmiş halidir. Toz deterjanlara göre on dört kat daha fazla hijyen ve koruyucu özellik sunar. Quantum orijinal, Quantum yağ çözücü ve limon kokulu, Quantum Max orijinal, Quantum max yağ çözücü ve limon kokulu olarak dört farklı seçenekte piyasaya sürülür. Finish Quantum bulaşık makinesi tabletleri activblu teknolojine sahiptir.  Bu teknolojiyle donatılan Quantum max, serinin en yeni ve son temizleme teknolojileri sunan tablet deterjanıdır. Üstün temizlik için üç ayrı güç sağlar. Quantum serisi tek yıkamada yiyeceklere yapışan zorlu lekeleri parçalamak ve yok etmek için hassas ama güçlü ovma gücü uygular. Bulaşıklar üzerindeki lekeler günlerce beklemiş bile olsa tabletin ovma gücü sayesinde lekeler fırçalanmış gibi temizlenir. Ağartıcı ajanlarla geliştirilen Quantum’un toz kısmı, tabaklar üzerinde eskiden kalan lekeleri arar ve temizler. Bu işlemler için ön yıkamaya ve yıkama öncesi bulaşıkların durulanmasına gerek olmaz. Jel içeriği ile en zorlu lekelerin bile üstesinden gelir. Tablet içerisindeki sıvı ajanlar kuruyan inatçı yanık izleriyle dahi savaşır. Cam koruma ajanları, cam eşyaların üzerinde bir bariyer oluşturarak ovma esnasında çizilmeyi ve korozyonu engeller. Cam eşyaların parlaklığının korumasına destek verir. Quantum tablet serisi içerisinde tıpkı Hepsi 1 Arada serisinde olduğu gibi antiredepozisyon ajanları ve ağartma aktivatörleri kullanılmıştır. Bunlara ek olarak Quantum serisi, ağartma aktivatörlerinin performansını artıran maddeler içerir. Bu durum da cam tabak ve bardakların kendi renklerini korurken, parlaklıklarını da kaybetmemelerini sağlar. Proteaz enzimleri protein, nişasta ve yağ lekelerini bulaşıklar üzerinde mikro parçalara ayırarak yerinde yok eder. Quantum yüzey dış filmi, polivinil alkolden yapılmıştır. Deterjanın dış yüzeyini kaplar ancak sıcak suda saniyeler içerisinde yüzde yüz çözünerek içeriği serbest bırakır. Böylelikle bulaşık makinesi su püskürtme contaları ve filtresini tıkanmaya karşı korur.

Finish Bulaşık Makinesi Tableti Yardımcı Ürünleri

Finish bulaşık makinesi tabletleri, toz deterjanlara göre bulaşık makinesinin performansının artırılmasına daha fazla yardımcı olur. Ancak Finish marka teknolojisi tarafından bulaşık makinesi koruyucu ürünler de geliştirilir. Bu ürünler bulaşık makinesinin ve bulaşık makinesi tabletlerinin performansını üst düzeye çıkarmasına yardımcı olur. Bunlardan ilki Finish bulaşık makinesi temizleyici ürünleridir. Finish bulaşık makinesi temizleyicisi ısıtma aksamı ve püskürtme kolları gibi ulaşılması zor parçalar da dahil olmak üzere bulaşık makinesinin içinde biriken kireci ve tüm mineralleri güvenli ve etkili bir şekilde parçalayarak temizler. Daha temiz bulaşık makinesi daha temiz bulaşıklar sağlar ve bulaşık makinesi tabletlerinin işlevini daha etkili şekilde gerçekleştirmesine yardımcı olur. Bulaşık makinesi temiz gibi görünebilir ancak kullanıldıkça filtreye, püskürtme kollarına ve borularına kireç ve yağ birikir. Finish bulaşık makinesi temizleyiciyi ayda bir kez kullanmak yeterlidir. Finish parlatıcı ürünleri de bir diğer işlevsel ürünlerdendir. Bardak, tabak ve diğer mutfak eşyaları üzerindeki inatçı artık yiyecekleri ve lekeleri durulamak için Finish bulaşık makinesi tabletleri ile birlikte çalışır. Bulaşıkların hem durulanmasına ve kurumasına hem de parlamasına yardımcı olur. Özellikle hassas, değerli çatal, bıçak takımlarında ve özel yemek takımlarında kullanılması önerilir. Bulaşık makinesinin performansını ve hijyeni etkileyen bir diğer önemli unsur da su sertliğidir. Finish Özel Tuz, Finish bulaşık makinesi tabletlerinin performansını artırarak su lekelerinin engellenmesine destek verir. Bunlara ek olarak bulaşık makinesi içerisinde oluşabilecek kötü kokularla savaşan Finish Deo makine kokusu çeşitleri bulunur. Makine kokusu çeşitleri özel formülleri ile makineye ferahlık verir. Biriken bulaşık artıklarının oluşturabileceği kötü kokuyu önler. Koku kontrolü sayesinde bulaşıklar yıkanırken üzerlerine istenmeyen kokuların yerleşmesini engeller. Finish Deo çeşitlerinin dağ esintisi ve limon ferahlığı olarak iki seçeneği bulunur. Teknoloji firmaları tarafından en iyi sonucu almak için tüm yardımcı ürünlerin Finish bulaşık tabletleri ile birlikte kullanılması önerilir.

Finish Bulaşık Makinesi Tabletlerini Kullanmanın Avantajları

Finish bulaşık makinesi tabletleri temizleme verimliliği sunar. Bulaşık deterjanı haznesinde ve bulaşık makinesinin diğer bölümlerinde deterjan kalıntıları oluşmasını engeller. Her kullanım için gerekli dozajı ayarlamak için ekstra bir çaba harcamaya gerek kalmaz. Çünkü her tablet, bir yıkama için gerekli olan dozajı sunar. Doğru dozaj hem hijyen hem de bulaşık makinesinin verimli çalışması için önemlidir. Fazla deterjan, zamanla bulaşık makinesi iç aksamına zarar verebilir. Finish bulaşık makinesi tabletleri, dozaj ayarlama ve makineye zarar verme ihtimallerini tamamen ortadan kaldırır. Ayrıca Finish tabletler, enerji ve su tasarrufuna destek sağlar. Tabletlerin hassas formülasyonu tabletleri çevre için daha iyi hale getirir. Su kaynağına giden sabun ve köpük miktarını azaltarak atık su arıtma tesisleri üzerindeki yükü hafifletir. Sadece çevreye faydalı olmakla kalmayarak kullanıcılarına kullanım kolaylığı sunar. Tabletleri, deterjan haznesine yerleştirmek ve kullanmak oldukça kolaydır. Toz ve sıvı deterjanlar gibi dökülme riskleri bulunmaz. Ayrıca çoğu toz deterjana göre Finish tabletler durulama ve ön yıkama gerektirmeden kullanılır. Özellikle Finish Quantum Max tabletler üçlü sistemleri ile ön yıkama işlemini, standart yıkama sırasında activblu teknolojisi ile fark ettirmeden gerçekleştirir. Zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Bu nedenle de toz deterjanlara nazaran tablet bulaşık makinesi deterjanlarının ihtiyaca göre çok fazla seçeneği mevcuttur. Finish makine tableti çeşitleri, cama üstün parlaklık kazandırmak, çok kirli bulaşıklarda maksimum hijyen sağlamak üzere farklı özellikleri ile özel formüle edilmiş jelleri ve powerbalları içerir. Bunlara ek olarak Finish tabletleri, toz deterjanlara nazaran daha özel fiyatları içeriyor gibi görünebilir ancak uzun vadede daha verimli deterjan kullanılması, onarım ve makinenin ömrünü kısaltma riskini minimuma indirmesi tabletlerin en önemli avantajıdır.

Neden Finish bulaşık makinesi tabletlerini kullanmalıyım?

Bulaşık makinesi deterjanı dendiği zaman akıllara toz, sıvı ve tablet formlar gelir. Her birisi faydalı nitelikler taşır. Ancak Finish bulaşık makinesi tabletlerinin kendine özgü özel faydaları söz konusudur. Finish bulaşık makinesi tabletleri, sıvı deterjanlara nazaran daha yavaş çözülür ve bu sayede hijyen ve parlamaya yardımcı olur. Buna ek olarak toz deterjanlara nazaran daha hızlı çözünerek zaman açısından etkileyici çözümler sunar. Ayrıca tabletler, su bazlıdır bu sebeple narin yemek takımlarını aşındırmaz. Bu nedenle narin yemek takımlarında dahi rahatlıkla bulaşık makinesi tabletlerini kullanabilirsiniz.

Finish bulaşık makinesi tabletlerini makinenin tabanına koyabilir miyim?

Bulaşık makinesi deterjanları her zaman deterjan bölmesine yerleştirilmelidir. Eğer tableti bulaşık makinesinin alt tabanına veya başka herhangi bir bölmesine yerleştirirseniz, tablet ön yıkama esnasında su ile buluşunca hızla çözünür. Ön ıslatma esnasında çözünen tablet ana yıkama döngüsünü doğru gerçekleştiremez. Bu durum da yıkamanın verimliliğinin azalmasına sebep olur.

Finish bulaşık makinesi tabletlerini kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

Finish bulaşık makinesi tabletlerini deterjan bölmesine koyarken tabletlerden maksimum performansı elde etmek için deterjan bölmesinin kuru olmasına özen gösterin. Buna ek olarak tablete dokunurken ellerinizin kuru olmasına dikkat edin ve tablet kutusunun nemden uzak kalmasını sağlamak için ambalajı her kullanımdan sonra mutlaka kapatın. Çünkü ısı ve nem tabletlerin zarar görmesine neden olabilir. Bulaşık makinesi tabletlerinin raf ömrü iki yıldır. Raf ömrünün korunması için bu talimatlar önemlidir. Eski ve yıpranmış bulaşık makinesi tabletleri bulaşık makinesine zarar vermez. Ancak aksi durumlar, tabletlerin verimli olmamasına, maksimum hijyen işlevini gerçekleştirememesine neden olabilir. Bunlara özen göstererek tabletlerinizi uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Finish Bulaşık Makinesi Tablet Fiyatları

347 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 39 / 347 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?