ArmHammer Diş Macunu

Kullanımından yana herkesin memnun kaldığı ve düzenli kullanım sonucunda gerçek manada etkili sonuçlara ulaşılmasını sağlayan ArmHammer diş macunu ile sizler de diş rengini 3 tona kadar açabilirsiniz. Ağız ve diş bakımı hayat boyunca en önemli eylemlerden birisidir. Günde en az iki kez olmak üzere diş yüzeyleri fırçalanmalı, araları ip kullanımıyla temizlenmeli, ağız bakım suyu ile gargara yapılmalı ve dil ve yanak yüzeyleri de düzenli olarak temizlenmelidir. Rutin olarak günde en az iki kez ağız ve diş bakımı yapılmadığı takdirde diş minelerinde ve diş sinirlerinde çürümeler meydana gelmeye başlar. Oldukça ağrılı ve sancılı dişleri beraberinde getiren bakımsızlığa olabildiğince özen gösterilmelidir. 

Diş ve ağız bakımı hiçbir şekilde ertelenmemeli, düzenli olarak diş doktoru kontrollerine de gidilmelidir. Aksi takdirde erken yaşlardan itibaren dişlerde çürüme, apse ve benzeri sorunlar meydana gelebilir. Diş köklerinde çürümeler diş kaybına neden olabilir. Diş yüzeyinde meydana gelen taş ve leke sorunu dişlere estetik olmayan ve beyaz görünmeyen bir görünüm sunarlar. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak ve var olan sorunları en aza indirerek diş kaybını önlemek adına sizler de kaliteli içeriğe sahip olan diş macunu, diş fırçası ve diş macunu sıkma makinelerini kullanmalısınız. Ağız ve diş bakımında kullanılan tüm ürünlerin kalitesine dikkat edilmeli ve güvenilir yerden temin edilmelidir. Dişlere kullanılan kalitesiz içerikli macunlar ve diğer ürünler diş ve diş etlerine de zarar verebilir. Bu tür zararı engellemek adına sizler de ArmHammer tarafından sunulan diş macunlarının ve fırçalarının kullanımına yer verebilirsiniz. Günde en az iki kez sabah ve akşam kullanarak diş tonunda parlaklığı ve beyazlığı elde edebilirsiniz. 

ArmHammer Diş Macunu Çeşitleri

Uygun fiyat politikası ve yüksek kalite politikası sayesinde ArmHammer macunları çeşitli içeriklere sahiptir. Tüm diş ve diş eti tipleri tarafından kullanılmasında herhangi bir sakınca bulunmayan bu macunlar içerisinde beyazlatıcılar, diş minesi onaranlar, kömürlü olanlar ve ekstra beyazlık için karbonat içeriğine sahip olan diş macunları yer almaktadır. Profesyonel bir ağız ve diş bakımı her zaman çok önemlidir. Günlük olarak bu önem arka plana atılmamalı ve düzenli olarak diş bakımına devam edilmelidir. Burada devreye giren ArmHammer macunları sayesinde sizler de artık ağız ve diş bakımınızı çok daha profesyonel düzeyde yaptırabilirsiniz. Herkesin bütçesine uygun fiyatları sayesinde de gönül rahatlığıyla temin edebilir ve hızlıca kullanım aşamasına geçiş yapabilirsiniz. 

Armhammer kalitesiyle kullanacağınız bu macunların içeriğinden, tadından ve hoş kokusundan memnun kalacak ve diş bakımında vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olarak dolaplarınızda yer vereceksiniz. Dilediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her an rutin bakım dışında kullanıma da uygun olan bu diş macunu çeşitleri ile kullanacağınız fırçaların kalitesi de oldukça önemlidir. Diş eti sorunu yaşayanlar için yumuşak ve oval fırçaların kullanımı önerilmektedir. Diş eti sorunu olmayan ancak diş taşı ve diş lekesi sorunu yaşayanlar için de daha sert kıllardan oluşan fırçaların kullanılması uygun olacaktır. Sizler de diş tipinize ve diş eti rahatsızlıklarının boyutuna bağlı olarak diş macunu ve diş fırçası tercihi yapmalısınız. 

ArmHammer 3 Tona Kadar Beyazlatıcı Diş Macunu

En çok tercih edilen ve tüm yaş grupları tarafından kullanıma uygun olan ArmHammer 3 tona kadar beyazlatıcı diş macunu ile parlak ve temiz dişlere sahip olmak istemez misiniz? O halde tek tıkla online bir şekilde bu macunu temin edebilir ve rutin ağız ve diş bakımında kullanmaya başlayabilirsiniz. Arm&hammer beyazlatıcı diş macunu 75 ml ilk kez deneyecek olanlar için oldukça ideal boyutta ve fiyatta sunulmaktadır. Bu sayede beğenip beğenmeme durumunuza karar vermek adına ilk etapta 75 ml tüpte sunulan çeşidi temin edebilirsiniz. Denemeden sonra beğenme oranınıza bağlı olarak daha fazla büyük olan tüpleri tercih edebilirsiniz. 

Yapılan klinik testler ve çalışmalar sonucunda dişleri 3 tona kadar beyazlattığı sonucuna ulaşılmıştır. Diş temizliğinde en güvenilir içeriğe sahip olan diş macunu markasıdır. İçinde yer alan karbonat ve mikro parlatıcı kristaller diş minesine kesinlikle zarar vermemektedir. Diş minesini bu sayede sağlıklı ve güvenilir bir şekilde 3 tona kadar beyazlatmaktadır. Sigara, kahve ve çay, kırmızı şarap ve salça gibi diş minesine çok fazla renk veren maddeleri fazlaca tüketenler tarafından mutlaka kullanılması tavsiye edilen bir diş macunu türüdür. Diş minesi üzerinde renkli ve asitli gıdaların bıraktığı renk ve lekeleri gidermede önemli bir rol oynar. Diş yüzeyini hassas bir şekilde temizler ve uzun süre taze bir nefese sahip olmanızı sağlar. Kullanım şekli ise günde iki kez olmak üzere sabah ve akşamdır. Tercihe göre yemeklerden sonra kullanılması daha uygundur. Fırçalama esnasında yutulmaması gerekir. Aynı zamanda diş minesi için ekstra florid alımı yapan bireyler doktorlarına danışarak kullanmalıdır. 

ArmHammerAdvance White Diş Macunu

Çocuklar ve yetişkinler için kullanımı uygun olan Arm&hammeradvance diş macunu adında da anlaşılacağı üzere profesyonel düzeyde diş bakımı yapılmasına olanak sağlar. Diş tonunu 3 kata kadar açtığı yapılan klinik çalışmalar ve testler sonucunda güvenle kanıtlanmıştır. İspat aşamasından sonra online olarak da satışa sunulmuştur. Diş yüzeyine hiçbir şekilde zarar vermez, erime ve asit gibi sorunlara yol açmaz. Oldukça güvenilir şekilde kullanılmakta olan advance diş macunu dişlerini doğal şekilde ve kimyasal bulaştırmadan temizlemek ve beyazlatmak isteyenler için uygun bir macun türüdür. 6 yaşından küçük çocukların kullanımı durumunda bol su ile durulama gereklidir. İçerdiği parlatıcı özel kristaller diş yüzeyinde parlak ve bembeyaz bir görünüm elde etmenizi sağlar. Aynı zamanda günde 2 kez fırçalama sonucunda ilk kullanımda dahi fark gözle görülür şekilde yansır. Kullanım esnasında bir bezelye tanesi kadar fırça üzerine sıkılması yeterlidir. Yutmayı en aza indirmek amacıyla maksimum bu kadar büyüklük gereklidir. İçerdiği sodyum florür sayesinde diş yüzeylerinizde leke ve taş gibi sorunların birikmesini de önler. 

ArmHammer Diş Minesi Onarım Enamel Repair Diş Macunu

Arm&hammer diş minesi onarım enamel repair diş macunu diş minesinde çok hızlı şekilde kırılmalar, çatlamalar ve lekelenmeler olanlar için uygun bir macun türüdür. Düzenli kullanım sonucunda diş minesinde meydana gelen tüm sorunların en aza indirgenmesinde ve çürüme riskinin azatılmasında önemli bir rol oynar. Diş minesi en hassas alanlardan birisidir ve sıcak, soğuk hassasiyeti, renklenme hassasiyetine karşı da etkilidir. Bu nedenle diş minelerine en doğru şekilde bakım yapmak gerekir. Yapılmadığı takdirde en ufak bir mine çatlağı sonucunda bütüncül olarak diş kaybı yaşanabilir. Diş kaybı yaşamamak ve diş minesinden içeriye doğru çürümeyi engellemek adına diş minesi onarım enamel macunu kullanabilirsiniz. 

ArmHammer Kömürlü Beyaz Diş Macunu

Beyaz macun kullanmak istemeyenler için alternatif olarak üretilen Arm&hammer kömür beyaz diş macunu dişlere zarar vermeden güvenilir ve sağlıklı bir şekilde temizlik olanağı sunar. Kullandıkça memnun kalacağınız ve dişlerinizin beyazlığını gözler görülür şekilde fark edeceğiniz niteliktedir. Üstelik son derece uygun fiyatları sayesinde bütçenizi de aşmadan ağız ve diş bakım ürünü almanızı sağlar. İçerdiği kömür bileşenleri sayesinde diş aralarında ve diş etlerinde üremeye meyilli olan bakterilerin azaltılmasını da sağlar. 

ArmHammer Ekstra Beyazlık İçin Karbonat İçeren Diş Macunu

Karbonat ve misvak kullanımı diş bakımı ve temizliği için oldukça önemli maddelerdir. Buna istinaden içerdiği karbonat maddesiyle dişlerde beyazlığı gözle görülür şekilde öne süren Arm&hammer ekstra beyazlık için karbonat içeren diş macunu online raflarda yerini almaktadır. İçerdiği doğal karbonat mineralleri sayesinde kısa sürede dişlerde gerçek bir temizlik ve beyazlık sağlar. Çay, sigara ve kahve gibi renklerin ve lekelerin dişlerden uzaklaştırılmasını ve doğal rengine kavuşmasını sağlar. Özellikle de rutin ağız ve diş bakımına ekleyeceğiniz kömürlü beyaz diş macunu sayesinde hedeflediğiniz beyaz tona hızlıca ulaşabilirsiniz. Yediden yetmişe herkesin kullanımı için uygun içeriğe sahip olan kömürlü diş macunun dış ve iç kısmı siyah renktedir. Bu ayrıcalıklı özelliği sayesinde keyifli bir diş bakımı sunar. 

ArmHammer Total Care Professional Clean Feeling Diş Macunu

Günlük ağız ve diş bakımını tamamen profesyonel düzeyde yapabilmek için ArmHammer total care Professional Clean Feeling 125 Gr ürünü deneyebilirsiniz. Hem tüp boyutu olarak hem de kullanım pratikliği açısından en çok tercih edilenlerden birisidir. Günde en az iki kez kullanım sonucunda ağız ve diş bakımına yüksek oranda etki sağlar. İlk denemede daha küçük boyutlu bir ürün kullanmak istediğinizde Armhammernaturalclean&white diş macunu 75 ml seçebilirsiniz. Denemeden sonra ise daha büyük tüpler almaya devam edebilirsiniz. 

ArmHammer Diş Macunu Fiyatları

Ağız ve diş bakımı tüm bakım türlerinden daha önemli ve ön plandadır. Bu hususta Arm&hammer diş macunu fiyatı ilk kez kullanacak olanlar tarafından merak edilir. Boyutlarına ve içerdiği özelliklerine bağlı olarak ArmHammer diş macunu fiyatları değişiklik göstermektedir. Her bir ürün için tek sabit fiyattan bahsetmek söz konusu değildir. Ancak genel olarak ele alındığında fiyatlarının son derece uygun olduğunu görebilir ve temin edebilirsiniz. 

ArmHammer Diş Macunları Dişleri Beyazlatır mı?

ArmHammer diş macunları içerdiği mikro parlatıcılar ve kristaller sayesinde düzenli kullanım sonucunda dişlerde 3 tona varan beyazlık ve parlaklık sağlar. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanılması gerekir. İlk kullanımdan itibaren dahi dişlerde ton açısından açılma ve parlaklığın meydana geldiğini görebilirsiniz. Günlük kullanım dışında ihtiyaç duyduğunuz her anda da yanınızda taşıyarak kullanımına yer verebilirsiniz. 

ArmHammer Diş Macunları Herkes İçin Uygun mudur?

Armhammer markası tarafından üretilen diş macunları 6 yaşından itibaren herkes için uygundur. 6 yaşından küçük bireyler ise ebeveynlerinin kontrolünde kullanabilirler. Bol su ile durulanmalı ve yutmamaya özen gösterilmelidir. İçeriği tamamen güvenilirdir ve kalitesi ile gözle görülür farkları ortaya koymaktadır. 

ArmHammer Diş Macunları Rutin Kullanılabilir mi?

Armhammer diş macunları kömürlü, karbonatlı gibi çeşitli içeriklere sahiptir ve rutin ağız ve diş bakımında gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Sizler de günlük diş bakımında sabah ve akşam fırçalamada kullanabilirsiniz. İlk denemede uygun fiyatlı ArmHammer diş macunu almak daha mantıklıdır. Küçük tüplüleri ve daha uygun fiyatlı ArmHammer diş macunu temin ederek seyahat esnasında da yanınızda taşıyabilirsiniz. Böylece diş ve ağız bakımını aksatmadan, ertelemeden güvenle ve sağlıkla yapmış olursunuz. Diş bakımı ve temizliği konusu küçük yaşlarda verilmelidir. Diş bakımı ve temizliği herkeste alışkanlık haline getirilmesi sağlanmalıdır. Diş sağlığının önemi de okullarda sıkça gündeme getirilmelidir. Dişlerde beyazlık için ArmHammer ürünleri sizlere güvenle sunulmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arm & Hammer Diş Macunu

14 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 14 / 14 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?