Avene, iyileştirici etkisi olan termal suyunu ürünlerine katarak 30 yıldır özellikle kadınların cildine sağlık verir. En hassas ciltlerde bile pürüzsüz bir etki bırakan termal suyu ile vitamin ve mineral desteği sağlar. Avene Dermotoloji Laboratuvarları, tüm ciltlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek etkili ürünler hazırlar. Avene termal suyuyla zenginleştirilen ürünler, cildin ihtiyacına yönelik bakım sunar. 

Doğadan Fışkıran Güzellik

Doğadan ilham alan ürünleriyle Avene, cilt bakım rutinlerinize eşlik eder. Temizleme, nemlendirme ve yoğun bakım gibi rutinlerinizde doğanın iyileştirici gücünden destek alır. Yüz, dudak, göz çevresi ve vücut gibi bedeninizin farklı noktalarının ayrı ihtiyaçlarını bilir. Bedeninizin her noktasının cilt yapısına ve ihtiyaçlarına uygun ayrı ürünler sunar. Sağlıklı bir cildin doğru bir nem dengesi olması gerektiğini bilen Avene nemlendirici ürünler;

  • Tahriş olmuş ciltleri anında yatıştırır.
  • Cilt bariyerini korumaya destek olur.
  • Paraben, parfüm, koruyucular ve alkol gibi cilt sağlığına zararlı olduğu bilinen maddeleri içermez.
  • Termal suyu içeriğiyle cildinize ferahlık ve yumuşaklık verir.

Cilt uzmanlarının sürekli araştırması, bilimsel çalışmaların sonuçlarından faydalanmasıyla gelişmeye devam eden Avene ürünleri, yağlıdan karmaya, kuru ve hassas ciltlere kadar her cilde ışıltı verir. Her cilt tipine farklı ürün alternatifleri sunarak kadınların doğal güzelliğini ortaya çıkarır. Avene; sivilce, kızarıklık, siyah nokta, tahriş, çatlama ve kuruma gibi cilt problemlerine meyilli hassas ciltler için yatıştırıcı ve rahatlatıcı etki yapar. 

Düzenli Bakım İle Sağlıklı Bir Cilt

Gün içerisinde güneş, hava kirliliği, stres, uykusuzluk, yorgunluk, hormonal dengesizlikler gibi birçok olumsuz etmene maruz kalan cildinizi arındırmanız ve nemlendirmeniz gerekir. Erken yaşlanma belirtileriyle karşılaşmamak için cildin ihtiyaç duyduğu nem desteğini doğru ürünlerle sağlamalısınız. Avene nemlendirici ürünler, doğanın derinliklerinde saklı olan termal suyun el değmemiş mucizesini evinize getirir. Avene termal suyunun içindeki topraktan aldığı mineral ve vitaminler ile cildinizi besler. Doğal elastik yapısını korumasına fırsat verir. Gün boyu özellikle ten makyajından dolayı gözenekleri kapalı olan cildinizin nefes almasına yardımcı olur. Gün sonunda cildinizden makyajı derinlemesine çıkardığınızda uygulayacağınız Avene nemlendirici ürünler, doğanın iyileştirici ve yenileyici gücünü cildinize sunar. Cildinizin gece boyu hücre yenilemesine destek olur. Daha canlı ve enerjik bir cilde kavuşmanızı sağlar. Mimik çizgilerinizi, kaz ayaklarınızı, erken yaşlanma belirtisi olan ufak çizgilerinizi gözle görülür şekilde azaltır. Daha dolgun ve sıkı bir cilt için cilt tipinize uygun ürünler ile düzenli bakım yapmanız gerekir. 

Farklı ciltler ve farklı sorunlar için hazırladığı ürün setleri ile Avene, dudaktan göze, vücut bakımından yüze kadar tüm bedeninizin tazelenmesine destek olur. Yağlı ciltler için fazla sebumu dengeleyici, doğru nem dengesi oluşturan ürünler sunar. Kuru ve çatlak ciltler için yoğun nemlendirme bakımı yapar. Hassas ciltler için tahrişi, kızarıklığı, kaşıntıyı ve döküntüyü azaltmaya yardımcı olur. Cilt sorununuza göre seçebileceğiniz Avene ürünleri, cilt bakımında size lüks bir hizmet sunar. 

Cildiniz sizi dış etkenlere karşı koruyan doğal bir bariyerdir. Yıllar içerisinde olumsuz etkenlerin etkisiyle yıpranır ve kırışır. Avene nemlendirici ürünler, cildinizi nemlendirirken doğal dengesine kavuşmasına yardım eder. Hafif yapısı ve kremsi formülü ile cildinizde anında emilir, yapışkan his bırakmaz. Ciltteki renk eşitsizliklerini yok ederken pürüzlerle savaşır. Jel, krem, serum gibi farklı formdaki ürünleriyle her kullanım alışkanlığına uyum sağlar. Daha sağlıklı, genç ve sıkı bir cilt için nemlendirici ürünler kullanmanız gerekir. Tazelenmiş bir cilt ile makyajlarınız da kusursuz görünür. Daha az ten makyajına ihtiyaç duyarsınız. Daha az makyaj ürünü kullanmak da yine cildinize fayda sağlar. Avene nemlendirici ürünler, size doğal bir güzellik verir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Avene Nemlendirici Kremler

36 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Cilt Tipi
Toplam 36 / 36 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?