Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Baby Turco
Baby Turco Doğadan Bebek Bezi 4 Numara Maxi 150'li

Baby Turco Doğadan Bebek Bezi 4 Numara Maxi 150'li

Baby Turco
410,00 TL (Adet 2,73 TL)
(2,73 TL / adet)
beden
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (4)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

237,77 TL
(1,59 TL / adet)
249,90 TL
(1,67 TL / adet)
DSACategoryId/2147483619/60001048/60001049

Bebeklerin bakımı için farklı ürünler kullanılır. Tuvalet eğitimini tamamlama çağına kadar bebeklerin düzenli olarak ihtiyaç duyduğu ürünlerin başında bebek bezi gelir. Bebek bezi kullanımı özellikle ilk yıllarda düzenli ve sürekli olarak gereklidir. Gün boyu bebeğin cildine temas eden bezlerin doğal ve sağlıklı olması gerekir. Baby Turco Doğadan Bebek Bezi 4 Numara Maxi 150'li ürünü bebeklerin sağlığını korumak için doğal içeriklerden üretilir. Bebek bezi kullanımında gerekli olan ihtiyaçların tamamını karşılayan ürün 14 saate kadar kuruluk sağlar. Doğal pamuk ve zeytinyağı içeriğine sahiptir. 150’li paket boyutu sayesinde uzun süre kullanım imkanı sağlar ve ekonomik bir çözüm olarak bütçenize katkıda bulunur. Bebeğin cildi ile temas eden iç yüzeyde katkı maddelerinin bulunmaması önemlidir. Baby Turco bebek bezinin iç yüzeyinde alkol, paraben, koruyucu, losyon benzeri hiçbir kimyasal bulunmaz. Tamamen doğal içeriği sayesinde bebeğinizin cilt yapısını korur. Doğal ege zeytinyağı içeriği ile yumuşak bir dokuya sahiptir. Böylece bebek cildinin hassas yapısına uygun şekilde davranır.

Baby Turco Doğadan Bebek Bezi 4 Numara Özellikleri

Bebek bezinin sahip olduğu temel özellikler hem sağlık hem de konfor açısından son derece önemlidir. Bebeğin cildi ile direkt temas halinde olan iç yüzeyin içeriği ve emicilik seviyesi kullanım sırasında önem arz eden noktalardan biridir. Baby Turco bebek bezinin en önemli özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Bebek cildi için zararlı olan boya, paraben, BPA, boya ve klor maddelerinin hiçbirini içermeyen iç yüzeyi bebek cildini koruyan yapıya sahiptir.
  • Adana’nın doğal pamukları ve Ege’nin doğal zeytinyağı kullanılarak üretilir.
  • Yüksek emicilik özelliği sayesinde 14 saate kadar kuru kalır ve uzun süreli konfor sağlar.

Bebek bezinin emicilik düzeyi özellikle bebeğin konforu açısından son derece önemlidir. Bezin sürekli olarak ıslak kalması bebeğin rahatsız hissetmesine sebep olur. Aynı zamanda bezin üzerinde idrar birikmesi bebeğin sağlığı açısından da iyi değildir. Baby Turco Doğadan Bebek Bezi yüksek emiciliği sayesinde ideal konfor sağlar. 14 saatlik kullanım süresi boyunca maksimum kuruluk sunar. Emicilik sağlayan iç yüzeyde sentetik ürünler yerine tamamen doğal Adana pamuğu kullanılır. Böylece bebeklerin sağlığını riske atacak hiçbir içeriğe sahip değildir.

Konforlu Baby Turco Doğadan Bebek Bezi

Bebek bezinin sahip olduğu özellikler bebeğin konforunu önemli oranda etkiler. Bezin bebeğin bedenine tam oturması, gün içinde bebeğin hareket kabiliyeti açısından son derece önemlidir. 4 numara olarak verilen bez bedeni, ilgili bebek yaş grubu için ideal kullanım sağlar. Esnek bel bölgesi ile bebeğin beline tam olarak oturur. Aynı zamanda bez ile bebeğin kalçaları arasında da boşluk kalmaz. Böylece gün içinde bebeğin son derece rahat şekilde hareket etmesi sağlanır. Bebek bezinin iç yüzeyi gün içinde sürekli olarak bebek ile temas halindedir. Bu temas sürecinde bezin iç yüzeyinin sert bir yapıda olması bebek cildini tahriş edebilir. Yumuşak bir doku oluşturmak için tasarlanan Baby Turco bebek bezinin iç yüzeyi doğal Ege zeytinyağı uygulamasına tâbi tutulur. Böylece gün içinde sık sık hareket eden bebeklerde bile iç yüzeyden kaynaklı konfor sorunları görülmez. Tek pakette 150 adet bez içeren ürün ekonomik kullanım imkanı sunar. Böylece bütçenize uygun şekilde ideal paket boyutunu tercih edebilirsiniz. Siz de bebeğinizin sağlığını korumak ve konforlu bir bez deneyimi sunmak için Baby Turco Doğadan Bebek Bezi 4 Numara Maxi 150'li paketini tercih ederek avantajları yakalama fırsatını sakın kaçırmayın!


Baby Turco Doğadan 4 Numara Maxi 150'li

Adet 150
Kiloya Göre 8 - 14 kg
Paket İçi Bez Adedi 130 - 169 adet
Türü Bantlı Bez
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV0000114FDE
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Sleepy Extra Günlük Aktivite Avantajlı Paket Bebek Bezi 5 Numara Junior 120 Adet
Sleepy Extra Günlük Aktivite Avantajlı Paket Bebek Bezi 4 Numara Maxi 144 Adet
Sleepy Extra Günlük Aktivite Avantajlı Paket Bebek Bezi 3 Numara Midi 168 Adet
Sleepy Extra Günlük Aktivite Avantajlı Paket Bebek Bezi 2 Numara Mini 204 Adet
236,66 TL
233,21 TL
296,99 TL
238,88 TL
Satıcı
ZORSAM E-Ticaret 9,8
ZORSAM E-Ticaret 9,8
GÖRÜR-E TİCARET 10
ZORSAM E-Ticaret 9,8
Değerlendirmeler
(788)
(788)
(788)
(788)
Adet 120 144 168 204
Türü Bantlı Bez Bantlı Bez Bantlı Bez Bantlı Bez
Başa dön