Badger güneş kremi, sporculara yönelik formülü ile cildi güneşin zararlı etkilerinden korurken nemlendiriyor. Doğal içeriği ile çocukları da güneşten koruyan Badger, genellikle 30 – 35 faktörlü koruma sağlıyor. Stick şeklindeki üretimi ile kolayca yüze uygulanarak yüz için koruma sunuyor. Badger ürünleri, güneşin zararlı etkilerinden ve ciltte oluşturacağı tahribattan uzun süreli olarak koruyan etkili bir güneş kreminin sağlaması gereken özelliklerini taşıyor. Özellikle açık hava sporu ile uğraşan, açık alanlarda çalışan ya da sık sık sıcak bölgelere seyahat edenler için yeterli koruma sunuyor.

Badger Güneş Kremi & Losyon

Badger güneş kremi ve losyon çeşitleri, bitkilerden yararlanarak formüle ettikleri içerikleri ile çevreye dost ürünler hazırlıyor. Doğada kolayca çözünüyor ve denizde yer alan ekosistemi koruyor. Özellikle açık hava sporcuları tarafından, kullanım kolaylığına sahip olması sebebi ile sıklıkla tercih ediliyor. Cilde kolayca yayılıyor ve etkili formül cilt tarafından kolayca emilerek güneşin zararlı etkilerine karşı maksimum koruma sağlıyor. Ürün çeşitlerine göre değişmekle birlikte en az 40 ya da 80 dakika boyunca suya dayanıklılık göstermesi su sporu ile uğraşanlar için tercih sebebi oluyor. Bu etkisi terden en az derecede etkilendiğini de gösteriyor.

Badger ürünlerinden maksimum etkiyi alabilmek için her 2 – 3 saatte bir kremin vücuda yeniden uygulanması öneriliyor. Suya dayanıklı bir ürün olsa da sudan çıktıktan sonra kremi cilde yeniden sürmekte fayda görülüyor. Vücutta kolay emiliyor olması yönünden çocuklar için de etkili bir koruma sağlıyor. Hayatı aktif ve hızlı yaşayan çocuklar için hızlı emiliyor olması kolaylık sunuyor.

UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş koruma alanı sunan Badger güneş kremleri, doğal ve organik içeriğini sertifikaları ile kanıtlıyor. Ambalajlarının küçük olması sayesinde pratik bir şekilde taşınabiliyor. Güneşe çıkmadan 20 – 30 dakika kadar önce vücudun açıkta kalan yerlerine uygulayarak cilt koruma altına alınıyor.

Badger Güneş Yağı

Badger güneş yağı, güneş kremi ve losyon çeşitleri, güneş koruma ürünlerinden beklentinize en iyi şekilde karşılık veriyor. Hızla emilmesi, pratik kullanım sağlayan ambalaj tasarımı, suya dayanıklı olması ve ekosistem ile dost bileşenlerden formüle edilmesi ile dikkat çekiyor. Kokusuz ürünleri sayesinde farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. Parfümlü ürünlerinde, cilde ve çevreye zararsız yağlardan yararlanıyor. Hassas ciltler için uygun kullanım sunan markanın ürünleri, her yaştan kullanıcıya uygun olarak hazırlanıyor. Uzun süreli kullanımda ten renginin değişmediği ve güneşin zararlı etkilerinden korunduğu görülüyor.

Güneş kremlerini sadece yaz aylarında kullanılan bir ürün olarak değil yıl boyu kullanılabilen ürünler olarak düşünmek gerekiyor. Yılın her mevsiminde güneş farklı açılar ile dünyaya etki ediyor. Böylece hassas cilde sahip kişiler güneşten yıl boyu korunmak durumunda kalabiliyor. Badger güneş koruyucu ürünler de yılın her günü kullanılabilecek kalite ve güvenilirlikte olduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Doğa sporları ile uğraşanlar, her mevsimde yürüyüş ve tırmanış yapanlar, koşanlar, bisiklet sürenler açık havada uzun süre vakit geçiriyor. Etkili bir güneş koruma sağlayabilmek için outdoor sporlar ile uğraşanlar markanın ürünlerini sıklıkla tercih ediyor.

Badger güneş ürünleri, ürün çeşitlerine ve içeriğine göre farklılık gösteriyor. Markanın ürünleri, her cilt tipinin ve her yaştan kullanıcının ihtiyaçlarına cevap verebilmek için formülünü geliştirmeye devam ediyor. İhtiyaçlara yönelik ürünler belirlendikten sonra kullanım talimatlarına dikkat edilerek cilde uygulandığında maksimum koruma sağlanıyor. Ürünlerin içeriklerini ve faydalarını detaylı olarak görebilmek için ürün açıklamalarının dikkatle incelendikten sonra ürün tercihinin yapılması öneriliyor.

Badger Güneş Kremi ve Yağları

2 ürün var
 1. Türü
 2. Koruma Faktörü
 3. Miktar
 4. Markalar A-Z
  1. Badger
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Garnier
  6. Nivea
  7. Lancaster
  8. Avon
  9. Bioderma
  10. Babe
  11. Solante
  12. Vichy
  13. Cumlaude Lab
  14. Hawaiian Tropic
  15. Roc
  16. Hamilton
  17. Uriage
  18. Nuxe
  19. Cosmed
  20. Daylong
  21. Arko
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Satıcı
 • Marka Badger
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/badger
BAŞA DÖN