Bargello Parfüm

İmalata başladığı ilk günden bu yana hız kesmeden ve ara vermeden en güzel kokuları üretmeye devam eden Bargello parfüm, bin bir çeşidi ile sizlerle tanışmaya devam ediyor. Birbirinden hoş içeriklere sahip olan parfüm çeşitleri hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden tarza sahiptir. Ağır kokulardan hafif kokulara, çiçekli kokulardan odunsu kokulara, baharatlı kokulardan okyanus içerikli kokulara varana dek dilediğiniz her türlü kokuya ulaşmanızı sağlar. Doğal koku tonları ve notaları sayesinde, parfümleri kalıcı bir şekilde uzun günler boyunca kullanmanıza da yardımcı olur. Günlük parfümlerin yanı sıra özel anlara eşlik ederken kullanabileceğiniz kokuları da sizlere sunar. 

Bargello Parfüm Çeşitleri

Hem kadınlar için hem de erkekler için birbirinden şık kokuları sunmaya devam eden Bargello açık parfüm imalatında her zaman öncü bir marka olmaktan yanadır. Müşterilerini daima memnun edici kokular ile sarıp sarmalayan markanın parfümleri ile tanıştığınızda ne kadar memnun edici olduğunu da görebilirsiniz. Günlük hoş kokularınız sayesinde hem kendiniz mis gibi kokmaya devam edebilirsiniz hem de çevrenizi muhteşem kokularınız ile etkileyebilirsiniz. Kadınlara özel birbirinden hoş feminen kokularıyla, erkeklere özel birbirinden hoş maskulen kokuları ile sizleri tanıştırmaya özenle devam ediyor. Çiçeksi kokular, odunsu kokular, baharatlı kokular, çikolatalı ve meyveli kokular, fresh ve okyanus kokuları ile her geçen gün çeşitlerinde modern bir artış yaşanır. 

Bargello Kadın Parfüm Çeşitleri

Kadınlar için hoş kokma güzelliğin en temel unsurlarından birisidir. Misler gibi kokmak her kadının sürekli hayalinde olan bir eylemdir. Bu durumu eyleme dökebilmek için Bargello parfüm kadın çeşitleri ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir. Birbirinden hoş kokulara sahip olan kadın parfümleri sayesinde gün boyu mis gibi kokmaya devam edecek ve girdiğiniz her ortamda kokunuzla imzanızı atıyor olacaksınız. Çeşitli parfümlerini numara ve içeriklerine göre ayıran Bargello parfüm bayan çeşitleri içerisinden zevkinize ve koku algınıza en uygun olanları bulmanız mümkündür. 122 numaralı parfümden 134 numaralı parfüme, 193 numaralı parfümden 112 numaralı parfüme her çeşidin içeriği ve koku tarzı farklıdır. Yediden yetmişe tüm yaş grubu kadınlar için uygun kokular mevcuttur. Sizler de hem yaşınıza hem de koku zevkinize en uygun olanları temin edebilir ve gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. Hafif kokuları yaz aylarında tercih ederken ağır kokuları sonbahar ve kış aylarında tercih edebilirsiniz. İster tek başına kullanabileceğiniz ister deodorant çeşitleri ile uyum içerisinde kullanabileceğiniz onlarca kadın parfüm çeşidi mevcuttur. 

Bargello Kadın Parfüm 122 Oriental

En çok tercih edilen çeşitler arasında yer alan 112 Oriental kadın parfümü, oryantal notaları en güzel şekilde içinde taşıyan bir türdür. Turunçgil meyveler kullanılarak elde edilir. Alt notalarına indikçe çiçeksi kokular meyve kokuları ile birleşir. Orta notalarında yer alan vanilya ve odunsu içerikler ile nabız noktalarında kendini daha fazla açığa çıkarır. Günlük kullanım için son derece uygun olan 122 Oriental kadın parfüm meyve ve çiçek kokularından vazgeçemeyen ve aynı zamanda vanilya gibi ağır içerikleri sevenler için oldukça idealdir. 

Bargello Kadın Parfüm 134 Edp

Çiçeksi kokuları farklı notalar olarak taşıyan çeşitlerden biri de 134 numaralı parfüm türüdür. 50 ml ve 100 ml şeklinde şişelenen bu parfümü kullandıkça balsam, turunçgil, misk, beyaz çiçek ve odun notalarını en detaylı şekilde alıyor olduğunuzun farkına varacaksınız. Son derece hoş bir koku skalasına sahip olan 134 numaralı parfüm kullanan her kadını mutlu etmeye hızla devam ediyor. 

Bargello Kadın Parfüm 193 Edp

Ferah kokuları sevenler ve girdiği ortamda dikkat çekmek isteyen kadınlar için 193 numaralı edp oldukça uygun bir parfüm türüdür. Aromatik kokuların yanı sıra taze baharatları da içeren bir parfüm çeşididir. Yeşil misk ve vanilyanın birleşmesiyle alt notaları tamamlanan 193 numaralı kadın parfümü en alt notalarında ise odunsu kokuları açığa çıkarıyor. Böylece ilk başlarda ferah olarak algılanan koku yerini romantik bir kokuya bırakıyor. Sizler de hem günlük olarak hem de özel anlarda bu parfüm çeşidini tercih edebilir ve kendinize has imza bir kokuya sahip olabilirsiniz. 

Bargello Kadın Parfüm 141 Edp Floral

Pudralı ve aynı zamanda hafif çiçeksi kokulardan vazgeçemeyenler için 141 floral edp en ideal parfüm çeşitlerinden biri olarak sizlerledir. Bargello parfüm en çok satanlar listesine de girmeyi başaran bu parfüm yeşil misk ve pudra içeriği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Üstelik son derece kaliteli olmasından ötürü, pudra içermesine rağmen kıyafetler üzerinde de kullanıma uygundur. Nabız noktalarına, bileklere, kulak arkalarına ve bilek içlerine sıkabileceğiniz gibi, kol ve yaka kısımlarına da gönül rahatlığıyla sıkabilirsiniz. Böylece gün boyu ve hatta haftalarca mis gibi kalıcı parfümünüzden memnun kalırsınız. 

Bargello Kadın Parfüm 323 Edp

Tekli ya da ikili alımı bulunan 323 numaralı edp kadın parfüm türü ise vanilya ve pudranın eşsiz uyumuyla elde edilen bir türdür. Turuncu meyveler ve miskli çiçekler kullanılarak elde edilen 323 numaralı parfümü özel davetlerde ve sonbahar ile kış aylarında tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında biraz daha ağır kaçan parfüm sonbahar ve kış kombinlerinize ideal bir uyum sağlar. Hem tende hem de kıyafetlerde uzun süreli bir kalıcılık sağlar. 

Bargello Kadın Parfüm 112 Floral Edp

Çiçeksi kokuların müptelası olanlar için tasarlanan 112 Flora Edp, kalıcılığı ve hafif içeriği sayesinde kendine hayran bırakan Bargello parfüm isimleri içerisinde yer alır. Üst notalarında tamamen çiçeksi içeriklere yer verilen 112 Floral edp, alt notalara indikçe farklı tonları sizlere sunar. Orta notalarında meyve ve şeker içeriği yer alırken en alt notalarında ise sıcak tonlar, baharat kokuları ve özellikle de beyaz çiçekler tercih edilir. Sıkmaya başladıktan sonra ilk olarak fresh çok hafif çiçek kokularını aldıktan sonra koku dağıldıkça şeker ve sıcak kokuları almaya başlarsınız. Her açıdan son derece kullanışlı olan parfümü dört mevsim boyunca tercih edebilirsiniz. 

Bargello Kadın Parfüm 409 Floral Oriental

Yuvarlak, kare ya da uzun şişelerde çeşitli tasarımlara sahip olan 409 kadın parfümü oryantal bir koku çeşidine sahiptir. Balsam ve beyaz çiçekler kullanılarak güçlendiren üst notaları, odunsu kokular ve misk kokuları tamamlar. Aynı anda hem ferah hem de pudralı kokuları üzerinizde taşımanıza yardımcı olur. Günlük kullanıma uygun olabildiği gibi özel anlarda kullanıma da son derece uygundur. Dört mevsim boyunca tercih edebileceğiniz oryantal kokular arasında yer alır. 

Bargello Erkek Parfüm Çeşitleri 

En az kadınlar kadar hoş kokmaktan hoşlanan erkekler için de birbirinden güzel kokulara sahip olan Bargello parfüm erkek çeşitleri, numaralı edp’ler şeklinde sizlere sunulur. Birbirinden özel içeriklere, notalara ve farklı kalıcılığa sahip olan bu çeşitleri yakından tanıyabilir ve inceleyebilirsiniz. Gün boyu kalıcı bir koku ile her yerde dikkatleri üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz. Edp ve Edt şeklinde sunulan parfümlerin her biri ayrı düzeyde kalıcılığa sahiptir. Ancak günlük ve özel anlarda kullanıma sahip olan bu kokular arasında Edp içeriği olanlar her zaman daha kalıcıdır. Her gün parfüm sıkmaktan üşenenler için Edp içerikler daha uygunken, sık sık parfüm değiştirenler için Edt içerikler daha uygundur. 

Bargello Erkek Parfüm 685 Fresh

Ferah kokulardan biri olan ve ilkbahar ile yaz aylarında kullanıma uygun olan 685 numaralı erkek parfümü, aromatik turuncu meyvelerden elde edilir. Hafif baharat içeriği yaz aylarında bunaltmadan kullanmanıza yardımcı olur. Alt tonlarında yeşil odunsu notalara yer verilir. İlkbahar ve yaz aylarında teninize güvenle uygulayabileceğiniz bir parfüm türüdür. Gün boyu kalıcılık sağlar. Yaz aylarında odunsu ve vanilya gibi sıcak baharatlar içeren kokuları kullanmak istemediğinizde, 685 fresh edp imdadınıza yetişir. Ferah kokmanızın yanı sıra gün boyu çevrenizdekilerin de koku algısını üzerinize çekmenize yardımcı olur. 

Bargello Erkek Parfüm 709 Edp Oriental

Sarı içeriği ve turuncu kutusu ile oldukça hoş bir tasarıma sahip olan 709 edp oryantal erkek parfümü kokusuyla da baş döndüren bir kıvama sahiptir. Üst notalarında bulunan aromatik kokular ve hafif baharatlar, bunaltıcı kokulardan uzak durmanıza yardımcı olur. Orta notalara indikçe şekerli ve vanilyalı bir içerikle karşılaşırsınız. En alt notalarında ise tamamen sıcak baharatlara yer verilen tam bir maskulen koku içeriği mevcuttur. Sıktığınız andan itibaren kalıcılığıyla ve hoş kokusuyla baş döndürmeye hazır bir parfüm türüdür. Kalitesinden ötürü kıyafet üzerine de ten üzerine de rahatlıkla uygulanabilir. Cildi tahriş etme ya da kıyafette leke bırakma gibi bir durum söz konusu olmaz. Hem oryantal kokuları hem de erkeklerin tarzını yansıtan kokuları bir arada kullanmak isteyenlerin tercihi 709 edp’dir. 

Bargello Erkek Parfüm 585 Floral Edp

Tekli ya da ikili alımları bulunan 585 numaralı floral erkek edp parfüm, sıcak baharatlar içeren bir parfüm türüdür. İlk notalarında tarçın, meyve ve vanilyanın buram buram sıcaklığını sunan parfüm orta notalarında odunsu içeriklerle sizleri buluşturur. En alt notalarında ise baharatlar ve vanilya birleşerek ortaya aşırı romantik bir koku çıkmasını sağlar. Tarzını kendine özel imza bir parfümle tamamlamak isteyen erkekler için en ideal parfümlerden birisidir. Özellikle de nabız noktalarına sıktığınız zaman günlerce kalıcı kokuyu taşımaya devam edebilirsiniz. Vanilyanın yoğun olarak kullanıldığı bu parfüm çiçeksi içeriğiyle de farklı bir erkeksi tarz yaratmanıza yardımcı olur. 

Bargello Erkek Parfüm Woody Edp

Woody olarak adlandırılan edp erkek parfüm 50 ml ya da 100 ml’lik şişelerde temin edilebilir. Şeffaf şişesi ve mavi kutusu ile dikkat çeken bu parfüm tamamen ahşap ve odunsu kokulardan elde edilir. Tam anlamıyla erkek parfümü olduğunu buram buram yansıtan woody edp, farklı notalarında hafif baharatlara ve hafif içerikli turunçgil kokularına da yer verir. Sıktığınız andan itibaren odunsu kokuları keskin bir şekilde hissedebileceğiniz bir parfüm türüdür. Misk ile daha canlı hale gelen notaları sayesinde gün boyu süren kalıcılığı da üzerinizde taşımaya devam edebilirsiniz. Ferah bir odunsu koku kullanmak isteyenler için en uygun türler arasında yer alır. 

Bargello Erkek Parfüm 711 Fresh Edp

Çiçeksi kokular yalnızca kadınlar tarafından kullanılır gibi bir algı tamamen yanlış bir düşüncedir. Bargello farkıyla ve kalitesiyle, erkek parfümlerinde de çiçeksi notalara yer verilir. Özellikle de ilkbahar ve yaz aylarında, bunaltıcı kokulardan uzak durmak isteyen erkekler için 711 fresh edp en ideal kokulardan birisidir. Sıktığınız andan itibaren ferahlığı sizlere anında iletir. Hem tende hem de kıyafetlerde uzun süre kalıcılık sağlar. Tekli ya da ikili şekilde satın alabileceğiniz bu parfüm türü aynı zamanda alt notalara indikçe aromatik bir kokuyu ve özellikle de erkeklere özel odunsu kokuları da sunar. En alt notalarında ise tamamen uyumlu bir şekilde kullanılan ve kendini son derece net bir şekilde hissettiren sıcak baharatlara da yer verir. Böylece ferah kokuları maskulen kokular ile tamamlamanıza yardımcı olur. Günlerce süren kalıcılığı ise sizler için en büyük karlardan birisidir. 

Bargello Erkek Parfüm 561 Fresh Edp

Erkekler için günlük kullanıma da, özel anlarda kullanıma da son derece uygun olan 561 fresh edp çeşidi, aromatik kokuları içerisinde barındırır. Çeşitli boyutlarda şişelere sahip olan bu parfüm, hem turunçgil esintisini hem de okyanus esintisini aynı anda sizlere sunar. Taze baharatlar kullanılarak elde edilen parfümün en alt notalarında odunsu kokulara da erişebilirsiniz. Birbirinden özel içeriklere sahip olan 561 fresh edp, 2 gün boyunca kalıcı bir özellik sunar. Hem taze baharat kokularını hem de turuncu meyve kokularını bir arada hissetmek ve yansıtmak isteyenler için ideal bir parfüm çeşididir. 

Bargello Parfüm Fiyatları

Kalitesine, yıllardır süregelen ürünlerine rağmen bargello parfüm fiyatları oldukça uygundur. Herkesin bütçesine uygun şekilde fiyatlanan bu parfümlerde hem kadınlar için hem de erkekler için binlerce çeşit mevcuttur. Parfümlerin çeşitli şişeleri de, koleksiyonlarda dahi yerini alabilecek şıklığa ve tasarımlara sahiptir. Fiyatlar arasında elbette değişiklik meydana gelebilir. Kullanılan içeriklere, nota tonlarına, şişelerde yer verilen tasarımlara ve özellikle de ml boyutlarına göre bargello parfüm fiyatları 2021 yılında değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak tüm parfümlerde en uygun fiyatlar sizleri bekliyor. Bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan, birbirinden hoş içeriklere sahip olan, kalıcılığı 24 saati geçen, cildi tahriş etmeyen ya da alerjik reaksiyonlara neden olmayan ve özellikle de kıyafetler üzerinde de kullanılabilen parfümlerin sahibi olabilirsiniz. 

Bargello Parfüm Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kadın, erkek ya da unisex parfümleri alırken dikkat edilmesi gereken noktalar mevcuttur. Öncelikle sürekli olarak kullandığınız parfümlerin içeriklerine yakın bir parfüm arıyorsanız, mutlaka notalarında neler içerdiğine bakmanız gerekir. Üst nota, alt nota ve orta notalarında farklı içeriklere sahip olan onlarca parfüm çeşidi mevcuttur. Notaları detaylı bir şekilde inceledikten sonra almak istediğiniz şişenin boyutuna dikkat etmelisiniz. Eğer uzun süre aynı kokuyu kullanmaktan hoşlanmıyorsanız daha küçük ml’ye sahip olan parfümleri seçmelisiniz. Eğer uzun süre aynı kokuyu kullanmak daha çok hoşunuza gidiyorsa, 100 ml ve üzeri ya da ikili şekilde sunulan paketlerden faydalanabilirsiniz.

Parfümleri alırken mutlaka her açıdan inceleme yapmalı ve hem şişe boyutuna hem notalarına hem de fiyat uygunluğu ile kaliteye dikkat etmelisiniz. Bu tür ipuçlarını göz önünde bulundurarak alacağınız parfümleri kullanırken daha fazla memnun kalır ve ömür boyu sürekli parfüm değiştirmek zorunda kalmazsınız. Klasik kokuları sevenler için çiçeksi ve odunsu parfümlere göz atmakta fayda vardır. Klasik dışına çıkan kokuları sevenler ise mutlaka oryantal içerikli çeşitlere göz atmalıdır. 

Bargello Parfüm Çeşitleri Kalıcı mıdır?

Birbirinden çeşitli içeriklere ve farklı notalara sahip olan Bargello parfümleri son derece kalıcıdır. Hafif miktarlarda sıkmanız bile günlerce kokunun kalıcı olması için yeterlidir. 

Bargello Parfüm Çeşitlerinde Unisex Kokular Var mıdır?

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanıma uygun notaları barındıran unisex çeşitler de mevcuttur. 

Bargello Parfüm Çeşitleri Ucuz mudur? 

Çeşitli birçok notaya ve üstün kaliteye sahip olmasına rağmen, Bargello tarafından sunulan tüm parfüm çeşitleri çok uygun fiyatlara sahiptir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bargello Parfüm

Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Parfüm
Parfüm
Erkek Parfüm
Erkek Parfüm
Kadın Parfüm
Kadın Parfüm
Çocuk Parfüm
Çocuk Parfüm
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 2469 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/bargello