?Beko Ekmek Yapma Makineleri

Beko ekmek yapma makineleri sağlıklı ve doğal ekmekleri, ev ortamında kendi isteğinize göre yapmanıza olanak sağlamaktadır. Farklı türdeki ekmekleri, kolayca ve hızlı bir şekilde ihtiyacınıza ve arzunuza göre pişirebileceğiniz bu makinelerde, 12 farklı pişirme programı bulunmaktadır. Bu programlar, damak tadınıza uygun ve ihtiyacınız olan ekmeği en iyi şekilde pişirmek için size yardımcı olacaktır.

Beko Ekmek Yapma Makinesi

Beko ekmek yapma makinesi, 3 farklı hızda pişirme seçeneği ile ön plana çıkmaktadır. Cİhaz, hızlı ekmek pişirme modunda beyaz ekmeği 1 saat 40 dakikada hazır hale getirmektedir. Ultra hızlı seçeneği ise pişme süresini bir saate kadar düşürür, üstelik ultra hızlı I seçeneği ile daha küçük, ultra hızlı II seçeneğiyle ise daha büyük ekmekleri daha hızlı pişirebilirsiniz.

Standart ekmeğin yanında, köy ekmeği, tam buğday ekmeği, kepek ekmeği, sandviç ekmeği, cevizli ekmek gibi ekmek çeşitlerinin pişirilmesine imkan veren Beko ekmek yapma makineleri aynı zamanda reçel hazırlama, kek pişirme, sadece hamur hazırlama ve sadece fırınlama gibi farklı özellikleriyle rakiplerinden ayrılır. Ekmek yaptığınız makineyle aynı zamanda reçel veya marmelat kaynatmak, kek pişirmek ya da farklı bir unlu mamul için hamur hazırlamak size hem yer hem de zaman kazandıracaktır. Sağlığınız için tuzsuz ekmek yemeniz gerekiyorsa, bunu da rahatlıkla evinizin konforunda sağlayabilirsiniz.

Pişirme seçimi özelliğiyle, kabuğun pişkinliği ve hatta rengini seçmenize olanak veren Beko ekmek makinelerinde iki farklı ekmek boyutu bulunmaktadır. Sesli uyarı sistemi ile cevizli ekmek pişirirken, cevizi eklemeniz gerektiği zaman makine sizi uyaracak, malzemeyi unutma riskinizi ortadan kaldıracaktır. İstediğiniz zaman, sıcacık ekmek yeme özgürlüğünü sizlere sunarken, istediğiniz ekmek türünü kolaylıkla tüketmenize yardımcı olan bu makineler, kullandığı az elektrik sayesinde faturalarınızı kabartmayacaktır.

Beko Ekmek Yapma Makinesi Fiyatları

Beko ekmek yapma makinesi, sunduğu faydalar ve performans özellikleri göz önüne alındığında oldukça ekonomiktir.

Ulaşılabilir fiyatı ile Beko ekmek yapma makineleri sizlere ev ekonominize katkı sağlamak için farklı ve sağlıklı bir yöntem sunar. Evinizin ihtiyacı kadar, istediğiniz lezzette ve pişkinlikte ekmekleri, sadece malzeme fiyatını ödeyerek basitçe yapabilir, ekmek israfını engellediğiniz gibi, özel ekmekler için özel fiyatlar ödemenin de önüne geçebilirsiniz.

Ekonomik fiyatlı ekmek yapma makineleri arasında, marka bilinirliği ve servis ağının yaygınlığı ile Beko ön plana çıkmaktadır. Ürünün herhangi bir arızası durumunda servisinin size yakın olması ve hızlı çalışması da tercih edilirliğini artırmaktadır.

Beko Ekmek Yapma Makinesi Yorumları

Beko ekmek yapma makinesi içerisinde yer alan farklı pişirme seçenekleri ve ekmek pişirme dışında kullanılabilme opsiyonu sayesinde kullanıcılarından tam not alır. Kullanıcıların hem tam tahıllı, hem tam buğdaylı, hem beyaz, hem de gluten alerjileri varsa glutensiz un kullanarak birbirinden farklı birçok ekmek pişirebildikleri bir makinede reçel yapabilmeleri, kek pişirebilmeleri ya da sadece hamur yoğurabilmeleri bir ekmek yapma makinesinde aradıkları özellikleri fazlasıyla bulmalarını sağlar. Bu nedenle Beko ekmek yapma makinesi yorumları olumludur.

Kullanıcıların artı puan verdikleri bir diğer özellik ise makinenin az yer kapmasına rağmen 1 kilograma yaklaşan ağırlıkta büyük ekmekler pişirebilir özellikte olmasıdır. Üstelik yine makinede yer alan diğer bir özellik ile bu büyük ekmeklerin yaklaşık bir saatte hazırlanabiliyor olması da büyük avantaj olarak görülmektedir.

Makinenin az elektrik tüketmesi, elektrik faturasında tasarruf sağlaması bir diğer beğenilen özelliğidir. Elektrik kesintisi durumunda programı 15 dk boyunca hafızasında tutması, zamanlayıcısını 13 saate kadar ayarlayarak ekmeğin istenen saatte hazır olması, geniş servis ağı ve servisin hızı da bu ürünün yorumlarında dikkat çeken özellikleridir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Beko Ekmek Yapma Makinesi Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Beko Ekmek Yapma Makineleri
  2. Tefal Ekmek Yapma Makineleri
  3. Arzum Ekmek Yapma Makineleri
  4. Homend Ekmek Yapma Makineleri
  5. Fakir Ekmek Yapma Makineleri
  6. Arçelik Ekmek Yapma Makineleri
  7. Caso Ekmek Yapma Makineleri
  8. WMF Ekmek Yapma Makineleri
  9. Kiwi Ekmek Yapma Makineleri
  10. Princess Ekmek Yapma Makineleri
  11. Profilo Ekmek Yapma Makineleri
  12. Tristar Ekmek Yapma Makineleri
  13. Çağdaş Ekmek Yapma Makineleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Program Sayısı
 5. Satıcı
 • Marka Beko
DSACategoryId/2147483637/22001/22276/beko
Başa dön