Beko Fırınlar

Mutfağın en temel ihtiyaçlarından biri olan fırınlar, farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde üretilir. Gazlı veya elektrikli ocak kısmı bulunan fırınlar, ankastre fırınlar ve midi fırınlar olarak farklı özelliklere sahiptir. Farklı modelde solo fırın ve ankastre fırınları Beko markasından inceleyebilirsiniz.

Beko Fırın

Hayatı kolaylaştıran beyaz eşyalar, kişisel aletler ve elektronik eşyalar üreten Beko, farklı mutfaklara hitap eden fırın çeşitlerine sahiptir. Dynamic flow pişirme sistemine sahip Beko fırınlar, yiyeceklerin her tarafını eşit bir şekilde pişirir ve tam kıvamında pişmiş yemekler hazırlamanıza imkân verir. Çift raflı fırınlarda, sıcak havanın sadece o tepsi üzerinde kalmasını sağlayan ısı teknolojisi ise yemek kokularının birbirine karışmasını engeller ve aynı anda lezzetli yemekler pişirmenizi sağlar.

Kolay yıkanan panelleri ve çıkabilen cam kısmı ile zahmetsizce temizlenen fırınlar arasında, solo fırın çeşitleri de dikkat çeker. Oto gaz emniyet sistemi gibi özellikler ile güvenli bir kullanım sunan ürünler, aile boyu geniş tepsisi ve üç tepsi yemeği aynı anda pişirme özelliği ile geniş aileler için ideal çözümler sunar. Yemek türüne bağlı olarak pişirme sistemleri ve hızlı ısıtma özelliği ile kolay kullanılan ürünler, farklı ihtiyaçlar için başarılı çözümler sunar.

Beko Fırın Modelleri

Beko fırınlar arasında gazlı fırınlar ve ankastre fırınlar bulunur. Güçlü performansı ile A enerji sınıfına sahip solo fırınlar arasında dört gözlü gazlı ocak kısmı bulunan ürünler yer alır. Turbo ısıtıcı özelliği, fırın içi aydınlatması ve ızgara fonksiyonu gibi farklı özellikleri bulunan ürünler, geniş aileler için idealdir. Gümüş, beyaz ve siyah gibi renk seçeneklerine sahip solo fırın çeşitlerinden mutfak dekorunuza uygun olanı seçebilirsiniz. Modern bir görünüme sahip olan solo fırın çeşitlerini, kapak tiplerini ve iç hacimlerini detaylıca inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünleri bulabilirsiniz.

Beko ankastre fırın modellerinde ise gelişmiş pişirme sistemlerine sahip olan A enerji sınıfı fırınlar bulunur. Tek bölmeli veya çift bölmeli pişirme bölümü ve farklı ayarlarda pişirme programları ile öne çıkan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Elektro turbo fırınlarda ise parmak izi bırakmayan şık tasarıma sahip ürünler öne çıkar. Altı pişirme fonksiyonu ve programlanabilir saati olan fırın çeşitleri ise kolay bir kullanım sunar.

Beko Fırın Fiyatları

Farklı özelliklere ve modellere sahip olan Beko fırınların fiyatları da değişiklik gösterir. Tam boy solo fırınlar arasında lüks tasarımları ile modern mutfaklara yakışacak ürünler, farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Pişirme bölmeleri, programları ve kullanım kolaylığı gibi özellikleri değişiklik gösteren Beko fırınlar arasında, LED ekrana sahip ürünler de bulunur. Kullanılan iç hacimleri değişiklik gösteren fırınlarda çekmeceli saklama bölümüne sahip fırınlar farklı fiyat aralıkları ile kullanıcıya sunulur.

Ankastre fırın çeşitlerinde ise A enerji sınıfına sahip ürünler oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Parmak izi bırakmayan dış çerçeveye sahip elektro turbo fırınların fiyatları ise değişiklik göstererek farklı bütçelere hitap eder.

Beko Fırın Yorumları

Diğer markalara oranla modern tasarımları ile öne çıkan Beko fırınlar, en fazla tercih edilen modellerin başında gelir. Özellikle birden fazla tepsi yemeğini, kokuları birbirine karışmadan pişiren fırın çeşitleri, geniş ailelere tavsiye edilir. Gaz güvenlik önlemi ve çocuk kilidi bulunan ürünler ise güvenli kullanımı tercih eden aileler için ideal bir seçim olur.

Ankastre fırın çeşitlerinde ise şık ve modern tasarımlı ürünler, mutfağına şıklık katmak isteyenler için uygundur. Pişirme özellikleri ve A enerji sınıfı özelliği ile tasarruf etmenize imkan veren ürünler arasında, ihtiyaçlarınıza hitap eden modelleri seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beko Fırın

31 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Güvenle Kapında
Kullanım Şekli
Toplam 24 / 31 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22016/beko