1970 yıllarından beri dermokozmetik alanındaki çalışmalarıyla zengileştirdiği ürünleri ile Bioderma, özellikle kadınların beğenisini toplar. Çevresel faktörlerden, fiziksel değişikliklerden etkilenen cildin doğal bariyerini koruyucu, cildin nem dengesini destekleyen ürünler sunmayı hedefler. Sağlık makamlarının tavsiyelerine öncelik veren, ürünlerinin içeriğinde özellikle cilde zararlı maddeleri kullanmamaya çalışan Bioderma, cildiniz için hassas davranır.

Cilt İçin Hassasiyet İçeren Yaklaşım

Bioderma uzmanları, her cilt tipinin ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, ihtiyaçlarına etkili çözümler sunabilmek için sürekli araştırmalar yapar. Bioderma cildinizin doğal dengesini korumasına yardımcı olan ürünleriyle, çevresel etkilere karşı daha güçlü bir cilt yapısı kazanmanıza destek olur. Bioderma saç bakımından güneş koruyuculara, nemlendiricilerden vücut losyonlarına kadar birçok ürün ile cildinizin her noktasına ayrı bakım sağlar. Bedeninizin her noktasının ayrı cilt tipine sahip olduğunu, ayrı ihtiyaçların karşılanması gerektiğini bilen Bioderma, ürünlerinde etkili çözümler sunmak için uğraşır. Leke karşıtı kremleri, makyaj temizleyici losyonları, güneş koruyucu kremleri gibi cilt bakım rutininize eşlik edebilecek ürünler sunar. Bioderma nemlendirici ürünler;

  • Cildin doğal nem dengesini korumasına yardımcı olur.
  • Esnek ve yumuşak bir cilt görünümü sağlar.
  • Cilt pürüzlerini gidermeye destek olur.
  • Renk eşitsizlikleri, erken yaşlanma belirtileri, sivilce ve akne gibi farklı cilt problemlerin çözümlerinde yardımcı olan ürün seçenekleri sunar.

Bioderma yağlıdan karmaya, kurudan hassas ciltlere kadar her cilt tipi için ayrı ürün setleri oluşturur. Kızarıklık, çatlama, kuruma ve tahrişe meyilli ciltler için yatıştıran formüller kullanır. Yağlı ve karma ciltler için fazla sebumu dengeleyici, gözenek görünümünü azaltıcı etkisi olan kremler, jeller ve losyonlar sunar. Leke karşıtı ve aydınlatıcı ürün serileri ile cilt lekeleriyle savaşmanızda size destek olur. Çok kuru ve nem desteğine ihtiyaç duyan ciltler için yoğun nem bakımı yapan ürünler sağlar. 

Sağlıklı Bir Cilt İçin Doğru Yaklaşım İle Seçilen Ürünler

Düzenli cilt bakımı yapmanız cildinizin sağlıklı ve ışıl ışıl olması açısından önem taşır. Gün boyu makyaj, hava kirliliği, stres, hormonal değişiklikler, yorgunluk, uykusuzluk gibi birçok olumsuz etkene maruz kalan cildinizi temizlemeniz ve nemlendirmeniz gerekir. Güneşin ve birçok farklı etkenin zarar verdiği cildiniz zamanla kurumaya ve kırışmaya başlar. Doğru ürünlerle cildinizi nemlendirmeniz erken yaşlanma belirtileri olan mimik çizgileriyle savaşmanıza da yardım eder. Düzenli günlük cilt bakımının yanı sıra haftalık olarak cildinizin ihtiyacına yönelik yoğun destek seansları da uygulayabilirsiniz. 

Bioderma cilt bakım ürünleri sprey, krem, jel, losyon ve maske gibi birçok farklı formda bulunur. Her kullanım alışkanlığına hitap edebilen bu ürünler ile cilt bakımınızı pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Cilt bakımı ürünlerinin öncelikle cildinize uygun olduğundan emin olmanız gerekir. Cilt yapınızı tanımak, cildinizin ihtiyacını doğru anlamak, var olan cilt problemlerinizi çözebilmek ve herhangi bir alerjik reaksiyonla karşılaşmamak için cilt uzmanlarının görüşünü almanız önem taşır. Size uygun ürünleri seçebilmek için dermatologlarla görüşmeniz daha sağlıklı bir yaklaşım olur. Her cilt farklı yapıya sahiptir. Farklı birçok ürün içerisinden sizin yapınıza uyan ürünü bulmak her zaman kolay ve doğru bir tercih olmayabilir. 

Cildiniz sizi dış etkenlere karşı koruyan en önemli kalkanınızdır. Zamanla karşılaştığı olumsuzluklardan dolayı yıpranır, kırışır ve çatlar. Cildinizi yenilemek, tazelendirmek ve doğal bariyerini korumasına destek olmak için doğru bir cilt bakımı yapmanız gerekir. Doğru cilt bakımı yaptığınızda daha genç ve daha sıkı cilt görünümü elde edilebilirsiniz. Bioderma nemlendirici ürünleri, farklı birçok cilt problemi için çözümler üreten seçenekler sunar. Size uygun olan ürünlerle cildinizi besleyebilir ve daha pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bioderma Nemlendirici Kremler

202 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 202 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010885/32010894/bioderma