Kişisel ihtiyaçlarına göre herkese, mümkün olan en iyi içme suyunu sunmak vizyonu ile yola çıkan Brita, ev kullanımına uygun su filtresini 50 yıl önce icat etmiştir. Farklı ürün ihtiyaçlarına, geniş bir ürün portföyü sunan Brita, kullanım kolaylığı ve tasarımın yanında sürdürülebilir çözümler sunmaktadır.

Brita Akıllı Sürahiler

Lezzetli içme suyunun her an elinizin altında olmasını sağlayan Brita Sürahiler, kullanışlı ve uzun ömürlü bir klasik. Kartuşları pratik bir şekilde saniyeler içinde takılıp çıkarılabilen Brita Sürahiler, akıllı tasarımı ve modern görünümü ile de mutfağınıza şıklık katacak.

Brita akıllı sürahi genel olarak işlem görmüş şehir musluk suları için tasarlanmış son derece pratik bir sürahidir. Özel flip-top entegre kapak sistemi sürahinizin içindeki suyun kirlenmesine fırsat vermez. Tutma sapı tek elle kullanım için gayet pratiktir. Memo özelliğiyle de filtrenizi ne zaman değiştirmeniz gerektiğini sürekli aklınızda tutmanıza gerek kalmaz. 

Brita Sürahiler, MAXTRA+ MicroFlow teknolojisiyle musluk suyunu kısa sürede filtreleyerek, kireç klor ve diğer koku ve tadı olumsuz etkileyen maddeleri azaltır. Farkını hem tadında hem kokusunda hissedebileceğiniz filtrelenmiş Brita suyunu içme suyu olarak kullanabileceğiniz gibi daha lezzetli çay, kahve gibi içecekleri hazırlamak için de kullanabilirsiniz.

Brita sürahilerin, tek filtreyle 150 litre veya 4 haftaya kadar kullan imkanı sunan MAXTRA+ Universal filtreleme kartuşları ile plastik atıkların azaltılmasına da katkıda bulunursunuz. Brita filtreleme teknolojisi, daha çevreci olmasının yanında, lezzetli suyu su şişelerinin maliyetinin çok daha azına sağlayarak aile bütçenize katkıda bulunur.

Dünyada 250 milyon kişinin tercih ettiği Brita su filtreleme ürünleri, TÜV gibi bağımsız kuruluşlar tarafından onaylanmıştır. Filtreleme özelliğinin yanında üstün kireç azaltma özelliği ile de su ısıtıcısı, çaydanlık, kahve makinesi gibi ürünlerinizin ömrünü uzatır. Brita sürahilerin üstün özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Yeni MAXTRA+ Universal Filtre Kartuşu
  • Kolay dolum sağlayan pratik flip-top kapak
  • Kolay tutuş sağlayan şekilli sap ve buzdolabı kapağına sığabilen tasarım
  • Suyu, dış etkenlerden kaynaklı kirlenmeden koruyan entegre kapak veya çıkarılabilir kapak
  • BRITA Memo - Kartuş değişim zamanının geldiğini gösteren güvenilir hatırlatıcı
  • Kapak hariç bulaşık makinesinde yıkanma özelliği
  • Farklı modelleri ile 3.5 litreye kadar toplam hacim ve 2 litreye kadar filtrelenmiş su kapasitesi
  • Mavi ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği

MAXTRA+ Universal Filtreleme Kartuşu

Brita sürahiler için özel geliştirilen ve su filtrelemede yeni bir çığır açan MAXTRA+ Universal filtre kartuşları, suyun tadını ve kalitesini bozan klor ve kireci saniyeler içinde filtreleyip lezzetli suyunuzu hazırlamak için imkan sağlar. Maxtra+ Universal filtreler, geliştirilmiş MicroFlow teknolojisiyle, tek bir kartuşla 150 litreye kadar suyu filtreleyerek tasarruf etmenizi sağlar. Tüm MAXTRA+ Universal kartuşlar, eski ve yeni sürahilerle uyumludur.

MAXTRA+ Universal filtre kartuşları ince ağ yapısı, ince filtre gözenekleri ile tat bozucu maddeleri emen ve daha küçük mikro karbon incileri ile lezzetli su sağlayan MicroFlow teknolojisine sahiptir. Her bir MAXTRA+ Universal filtre kartuşu 3.5 futbol sahasına eşdeğer bir filtre yüzeyine sahiptir.

Filtrenizi kullanıma hazır hale getirmek oldukça kolaydır. İlk kullanımdan önce soğuk su dolu bir sürahi ya da kâseye daldırmanız ve kabarcıklar çıkana kadar suyun içinde tutmanız gerekir. Bunun için suyun içinde hafifçe sallamanız yeterlidir. Daha sonra filtreyi sürahinin huni kısmına yerleştirebilirsiniz. Yerleştirdikten sonra sürahinizi 2 kez doldurup boşalttıktan sonra normal kullanıma geçebilirsiniz. Kullanılmamış filtrelerinizi paketini açmadan ve uygun saklama koşullarında 4 yıla kadar muhafaza edebilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Brita Sürahi Fiyatları

.
.
Toplam 24 / 36 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/60003714/brita