1966 yılında Heinz Hankammer tarafından tasarlanan Brita, içme suyu miktarını arttırmayı hedef edinir. Bu doğrultuda şebeke sularını içme suyu kalitesine göre optimize eder. 50 yılı aşkın süredir aktif olarak üretim hayatı içerisinde yer alan Brita, geliştirdiği ürün çeşitleri ile alanında öncü isimler arasında yer alır. Markanın kurucusu Heinz Hankammer tarafından yapılan ilk ürünler zaman içerisinde pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarır. Her geçen gün üretim hayatında hızlanan marka, içme suyunu optimize etme işleminde lider konuma ulaşır. Başarısı sayesinde 5 farklı kıtada ve 69 ülkede aktif olarak faaliyet gösterir. Kullanıcıların beklentilerini analiz eden başarılı marka ürünlerini bu doğrultuda geliştirir. İçme suyundaki miktarın azalmasının yanı sıra içilecek sulardaki kalite düşüklüğünün de farkında olan Brita bu doğrultuda çalışmalar geliştirir. Alanında öncü marka benimsediği sürdürülebilirlik anlayışı ile kullanıcıları yüksek miktarda ve kalitede içme suyuna ulaştırır. Bu işlem sırasında aktif olarak rol alan çeşitli ürünler geliştirir. Özenle geliştirilen ürünler içerisinde yer alan Brita sürahi kompakt tasarımı ve işlevselliği bir arada sunar. Estetik görünümü ve yüksek su arıtım kapasitesini bir arada sunan Brita akıllı sürahi çeşitleri farklı renk seçenekleriyle kullanıcıların ilgisine sunulur.

Kullanım Kolaylığına Sahip Brita Sürahi Modelleri

Kullanıcılarını temiz ve kaliteli suya ulaştırmak isteyen markalar tarafından pek çok farklı işlevsel su arıtma cihazı geliştirilir. Şebeke suları içerisinde bulunan ve insan sağlığının korunması için tüketimi tavsiye edilmeyen aktif karbon ve klorlu bileşikleri azaltmaya yönelik geliştirilen arıtma cihazları pek çok kişinin ilgisini çeker. Aktif karbon, klorlu bileşik ve klorun sudan uzaklaştırılması ile birlikte hem su kalitesinde hem de suyun tadında artış yaşanır. Suyun tadını olumsuz anlamda etkileyen bu maddelerin sudan uzaklaştırılması için özel filtreler tasarlanır. Brita filtre sürahi kompakt tasarımıyla bu alanda yapılan öncü tasarımlar içerisinde yer alır. Sürahi içerisinde özenle yerleştirilen Brita filtre şebeke sularında yer alan kireç ve klor gibi insan sağlığına olan olumsuz etkisi nedeniyle istenmeyen maddeleri ayırır. Brita su arıtma cihazları sayesinde filtrelerden geçerek arıtılan su tüketilebilecek kaliteye ve standartlara uygun yapıdadır. Kolaylıkla çıkarılıp takılma imkanına sahip olan filtreler 100 litreye varan suyu arıtma kapasitesine sahip olacak biçimde geliştirilir. Bir filtre yaklaşık olarak 4 hafta kullanım imkanına sahiptir. 4 haftalık sürenin dolmasının ardından mevcut filtre sürahiden kolaylıkla çıkarılıp yeni filtre yerleştirilir. Brita su arıtma sürahisi etkin performansının yanı sıra kolay bir kullanım kolaylığına da sahip olması sayesinde pek çok kişi tarafından yaygın olarak tercih edilen bir su arıtma cihazıdır. Tüm bunların yanı sıra sürahi şeklindeki formu sayesinde cihaz, tutuş kolaylığına da sahiptir. Dayanıklı kulp yapısı sayesinde sürahi kolayca taşınır. Ayrıca dayanıklı dış yüzeye sahip olan cihaz, dış etkenlerden dolayı oluşabilecek ezilme, çizik ve yıpranmalara karşı son derece dirençlidir.

Pratik Yapısıyla Öne Çıkan Brita Sürahi

Brita sürahi kullanımı pratik yapısı sayesinde pek çok kişi tarafından kolay bulunur. Şeffaf yapıdaki dış yüzeyi, ürün içerisindeki suyu görme imkanı sunar. Ayrıca hafif bir yapıya sahip olmasından dolayı farklı yaş gruplarındaki kullanıcıların kullanımına uygundur. Dayanıklı bir yapıya sahip olan Brita su sürahisi farklı mevsimlerde ve hava şartlarında kullanım imkanına sahiptir. Bu duruma paralel olarak özellikle yaz aylarında ve sıcak havalarda soğuk su içme ihtiyacından dolayı sürahi buzdolabında kullanım imkanına sahiptir. Dayanıklı yapısı ve dış yüzeyi sayesinde kullanıcılarına farklı ortam şartlarında depolanma fırsatı sunar. Bu sayede kullanıcılar diledikleri sıcaklıktaki ve miktardaki suya yıl boyunca kolaylıkla ulaşabilir. İlgi çekici özellikleri nedeniyle pek çok kullanıcının beğen ile kullandığı pratik bir ürün konumuna gelir. Bu duruma paralel olarak ürünü kullananlar tarafından Brita sürahi tavsiye edilme oranı son derece yüksektir. Pratik yapısından kaynaklı olarak sahip olduğu kullanım kolaylığının yanı sıra estetik görünümüyle de dikkat çeken ürüne olan ilgi her geçen gün artar. Cihaz hafif yapısının yanı sıra farklı renk seçeneklerine sahip olacak biçimde geliştirilir. Şeffaf, mavi ve siyah renklere sahip modellerde geliştirilen ürün kullanıcıların tarzına ve isteklerine göre farklılık gösterir. Ayrıca mutfakların yapısı ve rengine göre de kullanıcıların yönelimi çeşitlenir. Müşterilerinin beklenti ve isteklerini her zaman önemseyen alanında öncü marka tasarımlarını bu doğrultuda geliştirir ve çeşitlendirir. Bu duruma paralel olarak kullanıcıların siyah renge sahip ürün çeşiti beklentisinden dolayı Brita sürahi siyah renk seçeneğini şeffaf ve mavi renge sahip olan ürün çeşitlerinden sonra geliştirir. Şeffaf rengin yanı sıra siyah rengin de farklı desen ve renklere sahip olan mutfaklarla kolaylıkla uyum içerisinde olmasından dolayı bu modele de olan yönelim son derece fazladır.

Hızlı Kuruluma Sahip Brita Sürahi

Brita sürahi nedir diye merak ediyor olabilirsiniz. Su kaynaklarına verilmesi gereken önemin her zaman farkında olan başarılı marka bu doğrultuda ürünler geliştirir. Çevre kirliliğinin artmasıyla birlikte su kaynaklarında da kirlenmeler yaşanır. Su kaynaklarının kirlenmesinin sonucunda bir yandan içilecek su miktarı azalırken diğer yandan suların kalitesinde düşüş görülür. Bu problemleri minimum düzeye indirmek ve insan hayatını tehdit etmeyecek sulara erişim sağlamak her geçen gün önemli bir hale gelir. Bu nedenle pek çok isim tarafından farklı su arıtma cihazları geliştirilir. Brita sürahi ve su arıtma cihazları suyun içerisinde bulunan fakat insan sağlığını olumsuz etkileyen bileşenleri uzaklaştırmayı hedef edinir. Bu işlemin gerçekleşmesi için de filtrelerden yararlanılır. Söz konusu arıtım işleminin gerçekleşmesinin ardından musluk suları içilmeye uygun forma gelir. Bu işlem sırasında önemli olan nokta filtrelerin kalitesidir. Kalitesi yüksek olan filtrelerin zararlı bileşik ve maddeleri ayırma oranı fazladır. Bu sayede kalitesi yüksek içme suları elde edilmesine olanak tanır. Bu kapsamda özenle geliştirilen Brita sürahi çeşitleri kullanıcılarına yüksek kaliteye sahip suları ulaştırmayı hedefler. Tüm bunların yanı sıra mevcut su kaynaklarının boşa gitmesini ve israfı önlemeyi de amaçlayan alanında öncü marka geliştirdiği cihazlar sayesinde çok boyutlu tasarruf sağlar. Özenle geliştirilen Sürahi Brita geniş haznesi ve su doldurma alanı sayesinde suların boşa akmasını minimum düzeye indirir. Bu sayede kaliteli ve içime uygun suların elde edilmesine olanak sağlarken tasarrufu da beraberinde getirir. Ürünleri sayesinde pek çok kişinin ilgisini ve dikkatini çekmeyi başaran Brita, alanında öncü isimler içerisinde yer alır. Özenle tasarlanan ürünler sahip olduğu tüm bu avantajlı özellikleri sayesinde her geçen gün daha fazla sayıda kişiye ulaşmayı başarır.

Brita Sürahi Kullanımının Faydaları

Kullanıcıların içme suyuna ulaşım imkanını kolaylaştırmayı hedef edinen su arıtma cihazları farklı formlara sahip olacak biçimde geliştirilir. Bu formlar içerisinde pratik yapısı ve kompakt tasarımı ile sürahiler ön plana çıkar. Her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen su arıtma özelliğine sahip olan sürahiler özenle tasarlanır. Bu kapsamda geliştirilen Brita sürahi ne kadar su alır diye merak ediyor olabilirsiniz. Alanında öncü marka müşterilerinin beklenti ve isteklerini her zaman önemser. Bu nedenle farklı ebatlara sahip sürahi çeşitleri geliştirir. Brita sürahi 2.4 lt, 3.5 lt su depolama kapasitesine sahip olan seçeneklerde geliştirilir. Kullanıcılar su içme alışkanlıklarına, ürünün kullanım sıklığına ve ürünü kullanacak kişi sayısına bağlı olarak farklı ürün seçeneklerini kolaylıkla tercih etme imkanına sahiptir. 3,5 litre hacme sahip olan Brita sürahi XL modeli ile geniş aileler ve kalabalık ortamların vazgeçilmezi olan mutfak eşyaları içerisinde yer alır. Evlerdeki kullanımının yanı sıra ofislerde ve işyerlerinde de sık sık tercih edilen büyük boy sürahiler pek çok açıdan tasarrufu da beraberinde getirir. Ürünün kullanıcılarına sağladığı tasarruflar içerisinde boş yere su akışı olmasını önlemesi yer alır. Sürahinin kompakt tasarımından ve kullanım imkanından kaynaklı olarak su doldurmak son derece kolaydır. Ürünün açılır kapanır kapak yapısı sayesinde yaygın olarak yaşanan su dökülme probleminin önüne geçilir. Ayrıca geniş haznesi sayesinde su devamlı olarak arıtım halinde bulunur. Bu nedenle gün içerisinde ürünün yeterli miktarda su arıtımı yapmasını beklemeye gerek duyulmadan kolaylıkla su içilir. Ürün, sağladığı tasarrufların yanı sıra dayanıklı kulp yapısı sayesinde de taşıma kolaylığına sahiptir. Bu sayede farklı yaş gruplarındaki kişilerin kullanımına uygun bir yapıdadır.

Brita Sürahi Özellikleri

Su arıtma işlemi aşamasında kullandığı teknikler ve yaklaşımlar sayesinde alanında öncü konumda olan Brita sürahi özellikleri bakımından da pek çok avantajı beraberinde getirir. Brita sürahi 3 filtreli yapısı sayesinde şebeke suyunu üst düzeyde filtreler. Bu sayede istenen seviyeye ulaşan sular kolaylıkla içilir. Brita sürahi modelleri gelişim aşamasında Maxtra+ MicroFlow teknolojine yer verilir. Bu sayede ürün, musluk suyunda yer alan kireç ve klor başta olmak üzere suyun tadı üzerinde olumsuz etkiye sahip olan bileşenleri ve kötü kokuyu minimum düzeye indirir. Bu sayede istenmeyen maddelerden dolayı oluşabilecek problemlerin önüne geçmeyi hedef edinir. Bu işlem sonucunda kullanıcılar lezzetli bir içme suyuna erişim sağlar. Brita sürahi satın almadan önce ürün özellikleri hakkında detaylı bilgilere sahip olmak isteyebilirsiniz. Bu durumu çözmek için öncelikle ürünün özelliklerini ve ürünün kullanıcılarına sağladığı avantajları keşfetmek gerekir. Brita sürahi çeşitlerinin en belirgin özellikleri şunlardır:

  • Cihazın temel amacı musluk suyunu içme suyu kalitesine getirmektir. Bu nedenle şebeke suyu içerisinde yer alan fakat istenmeyen bileşenleri ve maddeleri filtreler.
  • İstenmeyen maddelerin sudan uzaklaştırılması sonucunda kireç birikiminin önüne geçilir.
  • Şebeke suyu içerisinde yer alan kireç, klor, bakır, kurşun ve diğer istenmeyen maddelerin sudan uzaklaştırılması sonucunda suda yumuşama meydana gelir.
  • Yumuşayan su içime uygun hale gelir.
  • Cihaz, filtrelerin sahip olduğu etkin performans sayesinde yüksek kaliteye sahip içme suyu imkanı sağlar.
  • Filtreler kullanım sıklığına göre farklı süreler içerisinde değiştirilir.
  • Pratik bir şekilde takılıp çıkarılma imkanına sahip olan filtreler kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlar.
  • Filtrelerin yüksek performansından dolayı kullanım ömürleri yaklaşık olarak dört haftadır. Bu kapsamda kullanıcılara günlük ortalama üç litre su tüketim fırsatı sunulur.
  • Sağladığı tüm bu avantajlar ve sahip olduğu gelişmiş özellikler sayesinde Brita sürahi kullananlar ürünü sıklıkla çevresindeki kişilere tavsiye eder.
Uygun Fiyatlı Brita Sürahi Modelleri

Brita akıllı sürahiler kullanıcıların kaliteli suya zahmetsizce ulaşmasını sağlar. Özenle geliştirilen ürün, kullanıcılara hem temiz bir su hem de kolay kullanım imkanı sunar. Kullanıcıların istek, ihtiyaç ve beklentilerini her zaman önemseyen ve dikkate alan alanında öncü marka Brita sürahi fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterir. Bu duruma paralel olarak geniş bir kitleye ulaşmayı hedef edinen Brita akıllı sürahi fiyatı bakımından kullanıcılarına esnek aralıklar sunar. Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen marka en ucuz Brita sürahi seçeneğinde bile üst düzey performans gösterir. Çünkü Brita sürahi en ucuz modellerinde bile gelişmiş özelliklere sahip olacak şekilde geliştirilir. Ürün sahip olduğu özellikler ve gösterdiği yüksek seviyedeki performan sayesinde geniş kitlelere ulaşmayı başarır. Online alışveriş fırsatları sayesinde kampanyaları takip ederek avantajlı fiyatlardan yararlanabilir bu sayede en uygun brita sürahi seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Brita akıllı sürahi yorum alanından ürün hakkında yapılan değerlendirmeleri görebilirsiniz. Daha önce ürünü kullanan kişiler objektif şekilde yapılmış olan Brita sürahi yorumları ve değerlendirmeler sayesinde aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Tüm bu işlemler sonucunda dilediğiniz ürünü kısa süre içerisinde zahmetsizce temin edebilirsiniz. Brita sürahi modellerine ulaşmak son derece kolaydır. Hepsiburada sayesinde istediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Brita Sürahi Nasıl Kullanılır?

Etkili performansı sayesinde su arıtımı alanında öncü isimler içerisinde yer alan Brita sürahi kolay kullanım imkanıyla pek çok kişi tarafından beğenilir. Gövdesi içerisinde filtreye sahip olan su arıtma cihazı, musluk sularında bulunan fakat tüketim açısından uygun olmayan çeşitli bileşen ve maddelerin uzaklaştırılmasını sağlar. Filtresi takılı halde bulunan Brita akıllı sürahiler hacimleriyle orantılı olacak şekilde musluk suyu ile doldurulur. Suyun doldurulmasından itibaren arıtma işlemi başlar. Filtreden geçen arıtılmış su içmeye hazır hale gelir.

Brita Sürahi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Brita sürahi alırken öncelikle hangi alanda kullanılacağına ve bu duruma paralel olarak kaç kişi tarafından kullanılacağına dikkat etmek gerekir. Brita sürahinin kullanılacağı alana ve ürünü kullanacak kişi sayısına uygun olacak biçimde filtre temini sağlanmalı ve düzenli aralıklarla filtreler değiştirilmelidir. Günde 3 litre tüketim yapıldığında bir filtrenin kullanım süresi 4 hafta olarak belirtilir. Bunun yanı sıra filtrenin performans durumu sürahi üzerinde yer alan göstergeden de kolaylıkla takip edilir.

Brita Su Arıtma Sürahisi Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Brita su arıtma sürahisi musluk suyunu arıtacağı için yüksek performansa sahip filtreler içermelidir. Açılır kapanır yapıdaki kapağa sahip olması gereken akıllı sürahi bu sayede kontrollü bir şekilde su doldurma imkanı sağlar. Ayrıca ürünü temin ederken kullanılacağı alana ve sıklığa bağlı olarak uygun hacme sahip olması beklenir. Bu nedenle başarılı marka tarafından geliştirilen farklı ebatlardaki akıllı sürahi seçenekleri mevcuttur.

Brita Sürahi Nerelerde Kullanılır?

Geniş bir kitleye hitap eden Brita akıllı su arıtma sürahisi farklı kullanım alanlarına sahiptir. 2,4 litre ve 3,5 litre hacme sahip seçenekleri bulunan Brita su arıtma sürahisi, cihazı kullanacak olan kişilerin sayısına göre tercih edilir. Bu kapsamda küçük hacimde geliştirilen Brita akıllı su arıtma sürahisi seçenekleri genel olarak evde kullanılırken büyük hacimdeki sürahi çeşitlerinin kullanımı işyeri ve ofislerde son derece yaygındır.

Filtreler Brita Sürahiye Nasıl Takılır?

Günlük olarak ortalama 3 litre su arıtımı yapıldığında 4 haftaya yakın kullanım imkanı bulunan Brita su arıtma sürahisi filtreleri zamanının dolmasının ardından değiştirilir. Pratik kullanımıyla öne çıkan Brita akıllı su arıtma sürahisinin filtresini değiştirmek de son derece kolaydır. Filtre değiştirme durumunu takip etmek için sürahinin üzerinde yer alan ve filtrenin su arıtma etkinliğini gösteren bölme takip edilir. Filtre değiştirileceği zaman ambalajından çıkarılan yeni filtre, sürahi içerisinde yer alan alana boşluk kalmayacak şekilde yerleştirilir ardından cihaz kullanıma hazırdır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Brita Sürahi

75 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Hacim
Toplam 36 / 75 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?