Musluklardan akan suyu içilebilir hale getirmek için üretilen su arıtma cihazları, filtreleme sistemi ile çalışıyor. Genellikle evlerde devamlı kullanımı masraflı olan damacana suya karşı bir alternatif olarak geliştirilen su artıma cihazları, hem farklı model seçenekleri ile hem de farklı marka seçenekleri ile piyasada bulunabiliyor. Su arıtma cihazı markalarından biri olarak tanınan Brita, yenilikçi ve pratik su artıma cihazları üretiyor. Kuruluşu 50 yıl öncesine dayanan Alman kökenli markalardan biri olan Brita, evde kullanımına uygun ilk su filtresini icat ettiği günden bu yana, sürekli gelişmeyi hedefleyen markalardan biri olarak tanınıyor. Yeni teknolojileri kullanarak musluk suyunu en sağlıklı şekilde sunmayı prensip edinen marka, herkesin sağlıklı suya erişimini mümkün kılmayı amaçlıyor. İnsanlara daha iyi su içme imkanı vermek için modern evlerde kullanılacak şık ve kaliteli su artıma ürünleri üreten markanın geniş ürün konseptinde piyasayı yönlendirecek ürünler bulunduruyor.

Markanın sağlıklı su prensibi ile geliştirdiği su arıtma cihazları, markanın üretim anlayışında olduğu gibi kalitesi ile öne çıkan ürünler oluyor. Ürün çeşitleri arasında genellikle sürahi biçiminde filtreli su artıma cihazları bulunuyor. Üst kapak kısmında filtre sistemi bulunan ve alt haznesi sürahi şeklinde olan ürünlerde artıma işlemi kapak kısmındaki filtrelerde gerçekleşiyor. Markanın ürünlerinde “Maxtra Filtreleme Teknolojisi” kullanılıyor. Özel filtre teknolojisi sayesinde kireç, klor ve diğer istenmeyen maddeleri azaltmaya yardımcı olarak Brita, size hem tadı daha iyi hem de daha yumuşak su sağlıyor. Markanın kendi geliştirdiği “Brita Memo Dijital Gösterge” özelliği de ürünlerinde bulunuyor. Dijital göstergesi sayesinde filtre değişim zamanını bildiren ürünler, temiz ve güvenli kullanımı destekliyor.

Brita markasının ürünlerinde öne çıkan diğer bir özelliği ise ergonomik tasarım oluyor. Markanın ürün konseptinde genellikle sürahi şeklinde su arıtma cihazları yer alıyor ve gerek kapak tasarımı gerekse tek elle kolay kullanımı ile ürünler işlevsel yanı ile öne çıkıyor. Tezgâh altı veya tezgah üzerinde kullanılan harici cihazlara oranla daha az yer kaplayan ve sürahi şeklindeki tasarımı ile hem arıtma cihazı hem de sürahi olarak işlev gören ürünleri ailecek kullanabilirsiniz. Genellikle flip-top kapak sistemini kullanan marka, ürünlerinde yer verdiği entegre kapağı sayesine suyun temiz tutmanıza da yardımcı oluyor. Sağlıklı bir şekilde suyu sizlere sunmak için her ayrıntıyı düşünerek ürünlerinde ince detaylara yer veriyor. Markanın ürünlerinde kolay kullanımı destekleyen diğer bir özellik yıkanabilir parçalar oluyor. Dijital göstergeye yer verdiği ürünlerinde dijital göstergeleri çıkararak ürünleri makine de yıkayabilirsiniz.

Markanın öne çıkan diğer bir özelliği de Dünya Sağlık Örgütü ile %100 uyumlu ürünler üretmesi oluyor. Aynı zamanda güvenliği TÜV SÜD gibi çeşitli sertifikalar ile güvenceye alınmış, yüksek standartlı ürünler sunuyor. Ürün çeşitlerinin yanında tasarladığı sürahi artıma cihazları için yedek filtrelerde kullanıcıya sunuyor. Kireç arıtma teknolojisi ile zamanla kirlenen filtrelerin kullanım ömrü dört hafta olarak belirleniyor ve sağlıklı su içmek için filtrenin değiştirilmesi gerekiyor. İkili ve tekli ürünler olarak piyasada bulabileceğiniz yedek filtrelere kolayca ulaşabilirsiniz. Filtrelerini pratik bir şekilde değiştirebileceğiniz ürünler, kullanımdan temizlemeye kadar oldukça işlevsel bir kullanım sergiliyor. Estetik açıdan da mutfaklara yakışacak kaliteye sahip olan Brita markasının ürünlerini mavi, beyaz, kırık beyaz, gri gibi renk seçenekleri ile bulabilirsiniz. Musluk suyunu sağlıklı ve lezzetli bir şekilde tüketmenize imkan veren ve ekonomik yapısı ile aile bütçenizi koruyan Brita sürahi su arıtma çeşitlerini ve yedek filtreleri inceleyebilir, markanın ürünlerini tercih ederek güvenle kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...