Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Daewoo 8 programlı Bulaşık Makinesi D-Tr Dw 0801 W

Daewoo
6.799,01 TL
( / adet)
Ürününüz için ek hizmet önerilerimiz
%0
163,00 TL 163,00 TL
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483637/235604/22156

Daewoo 8 programlı Bulaşık Makinesi


Daewoo 8 programlı Bulaşık Makinesi D-TR DW 0801 W, yüksek kapasiteli, enerji tasarruflu, çok programlı bir bulaşık makinesidir. Boyutu fark etmeksizin her bardak, tabak, tencere ve benzeri diğer tüm mutfak eşyaları Daewoo bulaşık makinesi ile yıkanabilir. E sınıfı enerji ile doğa dostudur. Yarım yük opsiyonu ile az sayıda bulaşığın uygun koşullarla yıkanmasını sağlar. Böylece su kullanımını ve enerji tüketimini minimum düzeye indirir. Daewoo 8 programlı Bulaşık Makinesi D-TR DW 0801 W yorum ve değerlendirmeleri inceleyerek ürün hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

Daewoo Bulaşık Makinesi Özellikleri

Daewoo Bulaşık Makinesi, birçok teknoloji ve farklı yıkama programlarına sahip olan bir üründür. Geniş program seçeneklerine sahiptir. Daewoo Bulaşık Makinesi 30 dakikalık programı ile zamandan tasarruf etmek isteyenler için uygun bir üründür. Daewoo Bulaşık Makinesi aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • E sınıfı enerjilidir.
 • Derinliği 60 cm’dir.
 • Genişliği 58 cm’dir.
 • Yüksekliği 85 cm’dir.
 • Kullanım şekli solodur.
 • 8 programlıdır.
 • Ses düzeyi 57 desibeldir.
 • Dijital ekranı vardır.
 • Yıllık enerji tüketimi 261 kWh’dir.
 • Metal filtresi vardır.
 • Yarım yük opsiyonu vardır.
Daewoo Bulaşık Makinesi Avantajları

Daewoo Bulaşık Makinesi LED ekrana sahiptir. LED gösterge sayesinde program seçme, makineyi başlatma ve bekletme işlemleri kolaylıkla yapılır. LED ekran sayesinde makine çalışırken makinenin hangi aşamada olduğu da görülür. Üründe hassas yıkama programı bulunur. Hassas ve genellikle elde yıkanan bulaşıklar için geliştirilmiş bir programdır. Hassas yıkama programı ile bulaşıklar 40 derecelik sıcaklık ile yıkanır. Üründe katlanabilir raflar bulunur. Fincanları koyarak yerden tasarruf sağlanabilecek 4 adet ayarlanabilir fincan rafı üst sepette yer alır. Bulaşık makinesinde zaman erteleme seçeneği bulunur. Bu sayede istenilen program seçilerek gün içerisinde istenilen zamana ertelenir ve belirlenen zamanda yıkama işlemi başlar. Makinenin katlanabilir tarakları mevcuttur. Alt sepette yer alan 4 adet katlanabilir tel tamamen yatırılarak geniş yer kaplayan büyük bulaşıkların kolayca yerleştirilmesine olanak sağlar. Ayrıca üst sepette yer alan 4 adet katlanabilir tel de bulaşıklara uygun olacak şekilde ayarlanabilir.

Daewoo Bulaşık Makinesi Fiyatı

Daewoo 8 programlı Bulaşık Makinesi D-TR DW 0801 W fiyat ve performans olarak da kullanıcıların beğenisini kazanır. ürün fiya-tı, makinenin sahip olduğu teknik özelliklere ve geliştirilmiş teknolojik özelliklerine göre belirlenir. Bulaşık makinesi bütçe dostu bir üründür. Uzun süreli kullanıma uygundur. Daewoo 8 programlı Bulaşık Makinesi D-TR DW 0801 W en ucuz ve uygun fiyatlı ürünler arasında yer alır ve size maliyet olarak da fayda sağlar. Daewoo 8 programlı Bulaşık Makinesi D-TR DW 0801 W satın alan kullanıcıların değerlendirmeleri ve yorumlarını inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız mümkündür. İşlevsel özelliklere sahip ve uzun ömürlü Daewoo bulaşık makinesine Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz.

Daewoo Bulaşık Makinesinin Kullanım Kolaylıkları Nelerdir?

Ürün, size bulaşık yıkama esnasında kolaylık sağlar. Erteleme seçeneği ve hassas yıkama size hem zaman tasarrufu hem de uzun ömürlü kullanım sağlar. Ürün içerisinde yer alan raflar ile düzenli bir şekilde bulaşıklar yıkanabilir. Kolay ve hızlı kullanım özelliklerine sahip olan ürün, kullanıcıların beğenisini kazanır.

Daewoo Bulaşık Makinesi Tasarruflu Bir Ürün müdür?

Bulaşık makinesi yarım yük opsiyonu ile az sayıda bulaşığın uygun koşullarla yıkanmasını sağlar. Böylece su kullanımını ve enerji tüketimini minimum düzeye indirir.

Daewoo Bulaşık Makinesi Hassas Bulaşıkları Yıkamaya Uygun mudur?

Daewoo Bulaşık Makinesinde hassas yıkama programı bulunur. Hassas yıkama programı ile yıkanırken dikkat edilmesi gereken bulaşıklar yıkanabilir. Böylece ürünlerde çizilme olmadan yıkanır. Size kolaylık ve avantaj sağlar.

Daewoo 8 programlı Bulaşık Makinesi D-Tr Dw 0801 W Özellikleri

AB Yeni Enerji Sınıfı E
Derinlik (cm) 60
Dijital Ekran Var
Ekonomik Program Enerji Tüketimi 0,94 kWh
Ekonomik Program için Kapasite (Kişi) 13
Ekonomik Program Su Tüketimi 9 lt
Ekonomik Program Süresi 222 Dakika
Enerji Sınıfı E
Genişlik (cm) 58
Kullanım Şekli Solo
Program Sayısı 8
Renk Beyaz
Ses Gücü Düzeyi Db(A) 57
Ses Gücü Sınıfı D
Ses Seviyesi (dB) 57
Su Tüketimi (lt/program) 9
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 261
Yükseklik (cm) 85
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002PCQ09
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön