Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Decathlon Quechua Erkek Kar Botu - Gri / Siyah - Sh100 X-Warm

Decathlon
1.249,90 TL
( / adet)
ayakkabı numarası
Renk
Loading interface...
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/22003663
RENK: Karbon gri


ÜRÜN FAYDALARI


Sıcak tutma: Hareketsiz halde ölçülen ideal sıcaklık: -9°C. hareket halinde: -18°C 

Su geçirmezlik: %100 su geçirmez tek parça taban (Gövdede su geçirmez membran bulunmaz).

Kavrama: SNOWCONTACT teknolojisinden gelen kaymazlık: tabana özel bileşenler, çıkıntılar

Yol tutuş: 5 mm yüksekliğindeki kramponları ve boşlukları ile karda kaymazlık sağlar.

Giyme / çıkarma kolaylığı: Geniş ağzı, giyilmesini kolaylaştırır ve mükemmel kavrama sunar.


ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİÜRÜN BİLEŞİMİ:

Üstü

60% Stiren Etilen Bütadien Stiren, 40% Polietilen Tereftalat

Astar ve çorabı

100% Polietilen Tereftalat

Dış tabanı

100% Stiren Etilen Bütadien StirenSAKLAMA TAVSİYESİ:

Ürünlerinizi havadar, ışık almayan ve nemden uzak bir yerde saklamanızı öneririz.BAKIM TAVSİYESİ: Kullanımdan sonra duru suyla durulayın. Kuru ve havadar bir yerde kurutun.

TEKNİK BİLGİLER


  • Kış aylarında yaptığım doğa yürüyüşlerinde botumun beni sıcak tutacağından nasıl emin olacağım? : Sizi soğuğa karşı etkili bir şekilde koruyabilmek için sıcak tutan ve ısı yalıtımı sunan bir astar kullandık. Ürünümüz temsili kullanıcılar tarafından hem laboratuvar hem de kullanım testlerine tabi tutulmuştur. Dinlendiğinizde ve yürüdüğünüzde hangi sıcaklıkta size rahatlık sunacağını onayladık, bu sıcaklıklar değişkendir: Hareketsiz halde -9°C, hareket ederken -18°C. Kadın ve erkek fizyolojilerinin farklı dayanıklılık eşiğini göz önünde bulunduruyoruz.
  • Botlarım beni dış koşullara karşı nasıl koruyacak? : Botlarınız kara karşı ayağınızı etkili bir şekilde korumak için yarı yüksek ve su geçirmez bir taban kullanılarak üretilmiştir. Su tutmaz ve sıcak tutan gövde kumaşı sizi soğuğa ve kar girişine karşı etkili bir şekilde korur.
  • Yer tutuş ve kaymazlık arasındaki fark nedir? : Botların yer tutuş kalitesi kramponlarının sayısına ve yapısına bağlıdır. Kaymazlığı ise arabanızın lastiklerinde olduğu gibi ürünün tabanında kullanılan bileşenler ve çıkıntılar belirler. Yer tutuş itiş gücünü artırır, tırmanış sırasında botun geriye doğru kaymasını önler ve dengeli olmasını sağlar. Kaymazlık ise botların düz zeminlerde ya da yağmur, kar, buz gibi zorlu koşullarda kaymasını önlerken tabana daha fazla yer tutuş sunar.
  • Bu bot bana ne tür bir yer tutuş ve kaymazlık sunar? : SNOWCONTACT tabana sahip bu botlar doğa yürüyüşlerinizde yer tutuş açısından maksimum rahatlık, karlı zeminlerde ise maksimum kaymazlık sunmak için tasarlandı. 5 mm boyundaki kramponları ve stratejik olarak yerleştirilmiş olmaları sayesinde karlı zeminlerde yapılan doğa yürüyüşlerinde ideal yer tutuşu sunar. Krampon yüzeyi ve tasarımı sert karın bulunduğu arazide mükemmel yer tutuş sağlaması, kaymaması için fazla suyu boşaltması amacıyla özel olarak geliştirildi.
  • Botlarımın tabanında yer alan SNOWCONTACT teknolojisi hangi avantajlara sahiptir? : SNOWCONTACT tabanlar özel bir bileşen ve benzersiz yer tutuş ve kaymazlık sağlayan bir krampon tasarımı kullanılarak oluşturulmuştur. SNOWCONTACT tabanlı ayakkabılar, klasik ayakkabılara oranla kar üzerinde çok daha etkilidir. Buz üzerinde kullanılması durumunda kramponlarının en büyük avantajı kaymaması ve güvenlik sağlamasıdır.
  • Botlarım düzenli kullanımda dayanıklı olacak mı? : Mühendislerimiz ürünü kullanırken memnun kalmanızı sağlamak için laboratuvar testleri yapmaktadır. Aşağıdaki unsurları doğrularız: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.
  • Karlı havadaki doğa yürüyüşleri için ne tür çorap modelleri tercih etmeliyim? : Kış mevsiminde sıkı giyinmek için aşağıdaki hususlara dikkat edin: Sıcaklık: Sıcak tutan çoraplar sayesinde ek sıcaklık sağlama (belirli oranda yün bileşen içerme) Nefes alabilirlik: Doğa yürüyüşü antrenmanının yoğunluğuna uygun bir çorap seçin ve terin dışarı atılması için özellikle nefes alan modelleri tercih edin. Konç uzunluğu: Çorap konçunu ayakkabının gövde uzunluğuna uygun olarak seçin ve daha fazla koruma sağlasın istiyorsanız çorabı uzun konçlu seçin.
  • Botlarımın teknik özelliklerini kaybetmemesini nasıl sağlayacağım? : Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece kumaş suyu emmez, nefes alır, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem giysinin kullanım ömrü boyunca yenilenmelidir. Mağazalarımızda bu işlem için gereken sprey ya da sıvı ürünleri bulabilirsiniz.
  • Ürünümün garantisi nasıl işler? : Bu ürün kasa fişinde belirtilen satış tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir. Garanti kapsamındaki ürün ücretsiz olarak ikame ürünle değiştirilir. Ürünün garantisi normal aşınma süreci ve düzgün olmayan kullanım şartları sonucunda oluşan yıpranmaların dışında kalan durumları kapsar.
  • Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı : Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler kendi içlerinde karşılaştırılarak ABCDE oluşturulmuştur. Decathlon, bu yaklaşımın gönüllü bir katılımcısıdır. Tüm prosedürlerimiz: http://developpement-durable.decathlon.com/ linkinde bulunur.


Cinsiyet Erkek
Ürün Tipi Kar Botu
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00004A65FZ
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön