Electrolux Hava Temizleme Cihazı

Günümüz koşullarında özellikle şehir hayatında havanın ne kadar kirli olduğu herkes tarafından dert yakınılan bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Hava temizleme cihazları kapalı ortamlardaki havanın temizlenmesini ve hava içerisindeki zararlı maddelerin yok edilmesini sağlayan cihazlar olarak son zamanlarda sıklıkla kullanılıyor. Electrolux hava temizleme cihazı bulunduğu alana etkin bir şekilde nüfuz ederek son derece temiz ve sağlıklı bir hava sunuyor. Özellikle çocuk, yaşlı ve hastaların olduğu ortamda temiz hava nefes almayı büyük oranda etkilediği için hava temizleme cihazları adeta hayat standartlarını yükseltiyor.

Electrolux Hava Temizleme Cihazı ile Sağlıklı Ortam

Hava temizleme cihazı iç mekandaki havanın sürekli olarak temizlenmesini ve daha sağlıklı bir ortam oluşmasını sağlıyor. İçinde yer alan ön filtre, antibakteriyel filtre, yüklü hepa filtre, aktif karbon filtre ve ionizer filtreden oluşan 5 katmanlı filtre sayesinde mikroskobik ortamda görülebilecek tüm maddeler mekandan filtreleniyor. Wi-Fi bağlantısı ile uzaktan da kontrol edilebilen hava temizleme cihazını evde yokken aktif hale getirebilir ve evinizde etkin bir temizlik sağlayabilirsiniz. Ayrıca çok sessiz bir çalışma kapasitesine sahip olduğu için çalışırken, yemek erken, televizyon izlerken, hatta uyurken bile sizi rahatsız etmiyor.

Evinizi Tüm Zararlı Partiküllerden Arındırın

Ev içerisinde gün boyu biriken ve havayı olumsuz olarak etkileyen birçok zararlı madde bulunuyor. Öyle ki evin havası değişsin diye açılan pencereden, balkondan bile ev içerisine milyonlarca zararlı partikül giriyor. Havada asılı kalan toz, evcil hayvan tüyü ve derisinden kalan tortular, çiçeklerden kaynaklanan polenler, yemek pişirdikten sonra ya da evcil hayvandan kaynaklanan kokular gibi birçok istenmeyen partikülü havadan emiyor. Electrolux hava temizleme cihazı alerjisi olan insanlar için de büyük bir fayda sağlıyor ve nefes almayı kolaylaştırıyor.

Electrolux Güvencesiyle Havanızı Değiştirin

1919 yılında İsveç'te kurulan köklü firma beyaz eşya ürünleri ile adını tüm dünyaya duyurarak günümüzde kadar geliyor ve dünya pazarında hatırı sayılı bir yere sahiplik yapıyor. Electrolux beyaz eşya üretimiyle çıktığı yolculuğunda teknolojik gelişmeleri takip ederek birçok ürünle yelpazesini genişletiyor ve her geçen gün yeni ürünler tasarlıyor. Hava temizleme cihazıyla da adından bahsettiren Electrolux bu ürününde nem, sıcaklık kontrolü gibi özelliklerle de tercih edilirliğini artırıyor. Hava kalitesini yükseltmeyi hedef edinen ürün sadece evlerde değil, iş yeri, hastane, okul gibi alanlarda da kullanılabiliyor.

Soru 1: Hava temizleme cihazlarının sağladığı avantajlar nelerdir?

Cevap 1: Electrolux hava temizleme cihazı kullanılan alandaki havayı her an temizleyerek sağlıklı bir ortam sunuyor. Hava içerisindeki toz, kötü koku ve gaz gibi birçok maddeyi içerisinde yer alan filtreler sayesinde hapsediyor. Solunum yolu rahatsızlığı bulunan hastalar için de kullanılması sağlık açısından gerekli görülebilecek derecede olumlu etki sağlıyor.

Soru 2: Electrolux hava temizleme cihazı nasıl çalışıyor ve nasıl temiz hava sağlıyor?

Cevap 2:  Electrolux hava temizleme cihazı ortamda 360 derece hava akışı sağlayarak bütün havayı temizliyor ve mikron boyuttaki partiküllerin havadan emilmesini sağlıyor. Oldukça geniş alanlara kadar yayılan etkisi sayesinde havanın sürekli olarak temiz kalmasında rol oynuyor.

Soru 3: Electrolux hava temizleme cihazını uzun süreli kullanmak için ne yapmalıyım?

Cevap 3: Hava temizleme cihazını uzun süreli sağlıklı bir şekilde kullanmak için bakım ve temizliğine dikkat etmeniz büyük önem taşıyor. Elektrikli ev aletleri arasında yer aldığı için ortamda elektrik bağlantısıyla ilgili problem olmaması gerekiyor. Electrolux hava temizleme cihazının içerisinde yer alan filtreleri temizlemekte uzun süreli kullanım için önemlidir. Kullanma kılavuzunda yer aldığı gibi bazı filtrelerin yıkanarak temizlenmesi mümkün, bazılarının ise kirlendiğinde değiştirilmesi gerekiyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Electrolux Hava Temizleme Cihazı

5 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
DSACategoryId/2147483638/17071/17175/80162058/electrolux