Mutfaklarında, kaliteden ödün vermeyenlerin markası olan Emsan; tencereden tavaya, sofra takımlarından mutfak yardımcılarına, elektrikli küçük ev aletlerinden çeyiz setlerine kadar birçok farklı ve pratik ürünü satışa sunuyor. 1973’ten beri sofralarınıza şıklık getiren Emsan; paslanmaz çelik, granit gibi özel malzemeler ile üretilen tencereleri ve tavaları ile uzun yıllar, sağlıklı yemekler pişirmenize olanak tanıyor. Hayatınızı kolaylaştıran çeşitleri ile öne çıkan Emsan düdüklü tencereler; Füzyon, Fastcook, Ares ve Burcu gibi özel serileri ile de herkese özel eşsiz bir yemek pişirme deneyimi ve kolaylığı yaşatıyor. Yemek pişirmeyi seven herkesin favorisi olan Emsan düdüklü pişiriciler, pratiklikleri ile olduğu kadar, şıklıkları ve teknolojik yapıları ile de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Düdüklü tencereler hızlı bir şekilde yemek pişirme şansı sunması ile en çok beğenilen yemek pişiricileri arasında yer alıyor. Kadınların vazgeçilmezi haline gelen, mutfakların baş tacı edilen düdüklü tencereler, Emsan'ın koleksiyonlarında birçok farklı modeli ile karşınıza çıkıyor.

Emsan Düdüklü Tencere Modelleri

Yemekleri hızlı bir şekilde, besin değerlerini kaybetmeden pişiren Emsan düdüklü tencereler, buharın dışarıya kaçmasını önleyecek şekilde, en güvenli teknolojik mekanizmalarla üretiliyor. Yemekleri hızlı pişirmek için buhar gücünden yararlanma prensibi ile çalışan düdüklü tencereler, yemekleri tamamen kapalı halde, yüksek ısıda pişiriyor. Yemeklerin pişme sürelerini en aza indiren düdüklü tencereler; hem zamandan, hem de enerjiden maksimum tasarruf edebilmenizi sağlıyor. Mutfağınıza şıklık, yemeklerinize lezzet katan Emsan düdüklü tencere modelleri, geniş bir ürün yelpazesinde hazırladığı tencereleri ile herkese uygun seçenekler sunuyor. Kullanımı son derece basit ve pratik olan tencereler, yemekleri buhar ile pişirmeleri sayesinde, besin değerlerinin de korunmasına ve daha sağlıklı yemekler pişirebilmeye olanak tanıyor.

Mutfaklarınıza ve sofralarınıza şıklık katan Emsan, Füzyon yeni nesil düdüklü tencereleri ile pişirme işlemini neredeyse basınçsız, kapalı bir işlemle gerçekleştiriyor. Pişirme sürelerini önemli ölçüde azaltıyor ve enerji tasarrufu sağlıyor. Yiyeceklerinizi dilediğiniz şekilde pişirmenize olanak tanıyan Emsan düdüklü tencere, yemekleri istediğiniz gibi terbiye edebilmenize, pişirme sırasında baharat veya sıvı eklemesi yapabilmenize olanak tanıyor. Füzyon düdüklü tencere ile yemeklerde vitamin vitaminler ve mikro besinleri korunarak daha sağlıklı yemekler hazırlanabiliyor. Emsan düdüklü tencere içerisinde, az miktarda oluşan basınç sayesinde, 100 derece sıcaklığın biraz üzerinde bir sıcaklığa ulaşılıyor ve yemekler en etkili şekilde pişiyor. Yemekler yalnızca buharla piştiği ve su ile temas etmediği için, buhar sepetiyle mükemmel bir pişirme sağlanıyor, özellikle besin koruması için ideal oluyor. Birbirinden canlı renkleri ile öne çıkan Emsan Düdüklü tencereler hem göze hem de damaklara hitap ediyor.

Emsan Düdüklü Tencere Fiyatları

Paslanmaz çelik gövdeli Emsan Fastcook düdüklü tencereler, yemekleri buhar gücüyle hızlı ve lezzetli bir şekilde pişirmeye yardımcı oluyor. Çift kademeli pişirme basıncı ayarı ile büyük kolaylık sağlayan pişirici, geniş hacmi ve ebatı sayesinde yemek miktarını ayarlamanız için esneklik tanıyor. Kısa sürede son derece lezzetli yemekler hazırlanabiliyor. Elektrik, doğal gaz, seramik, büten gaz, halojen ve son teknoloji üretimi ocaklarda yüksek performansı ile öne çıkan Emsan Burcu düdüklü tencereler ve Emsan Ares düdüklü pişiriciler, paslanmaz çelik gövde ile uzun ömürlü ve sağlıklı kullanımın yanı sıra bulaşık makinesinde yıkanabilir olması ile de pratiklik sağlıyor. Birbirinden farklı ve son derece işlevsel Emsan düdüklü tencereleri üstün pişirme özelliklerinin yanında güvenli kullanıma uygun olarak üretilen ve maksimum koruma sağlayan özellikleri ile de güvenliği ön plana çıkarıyor.

Yemekleri pişirme kaliteleri, kolay kullanımları ile öne çıkan Emsan düdüklü tencereler rengarenk tasarımları, paslanmaz çelik malzemeleri, estetik görünümleri ve ergonomik tutma bölümleri ile mutfakların vazgeçilmez parçası oluyor. Emsan düdüklü tencereler, sağlıklı yemekler pişirirken, lezzetiyle damaklara, görüntüsüyle gözelere hitap ediyor. Öğlen ve akşam yemekleriniz için vazgeçilmez olan düdüklü tencereler, şıklıkları ile de masalarınızı süslüyor. Estetik tasarımları sayesinde sofralarınızın şıklığını tamamlayan düdüklü tencereler, her zevke hitap eden tasarımları ve fonsiyonellikleri ile sizleri bekliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Emsan Düdüklü Tencere Fiyatları

26 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Emsan Düdüklü Tencereler
  2. Tefal Düdüklü Tencereler
  3. Fissler Düdüklü Tencereler
  4. Schafer Düdüklü Tencereler
  5. Korkmaz Düdüklü Tencereler
  6. İNTER ÇELİK Düdüklü Tencereler
  7. Taç Düdüklü Tencereler
  8. Kahramanlar Düdüklü Tencereler
  9. OMS Düdüklü Tencereler
  10. Hascevher Düdüklü Tencereler
  11. WMF Düdüklü Tencereler
  12. Manheim Düdüklü Tencereler
  13. Remetta Düdüklü Tencereler
  14. Aryıldız Düdüklü Tencereler
  15. Sofram Düdüklü Tencereler
  16. Falez Düdüklü Tencereler
  17. Hisar Düdüklü Tencereler
  18. Bonera Düdüklü Tencereler
  19. Kuhn Rikon Düdüklü Tencereler
  20. Safinox Düdüklü Tencereler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Hacim A-Z
  1. 6 L
  2. 4 L
  3. 4 - 6 L Set
  4. 8 L
  5. 4 - 6,5 L Set
  6. 6 lt
  7. 10 L
  8. 7 L
  9. 8 lt
 5. Türü
 6. Taban Çeşidi
  1. İndüksiyon
  2. Alüminyum
  3. Kapsül
  4. Cookstar
 7. Fotoğraflı Değerlendirme
 8. Güncel Değerlendirme
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Renk
 11. Satıcı A-Z
 • Marka Emsan
DSACategoryId/2147483637/22500/80667013/17006471/emsan
Başa dön