40 yılı aşkın süredir tüketiciler için kaliteli ve işlevsel ürünler geliştiren Emsan; elektrikli ürünleri, çeyiz setleri, sofra ve mutfak grubu ürünleri ile fark yaratan markalardan biridir. Emsan’ın en fazla rağbet gören ürün kategorileri arasında yer alan mutfak araç ve gereçleri şık, dayanıklı ve özgün olmaları ile dikkat çeker. İşlevsellik ve pratiklik sağlayan Emsan mutfak ürünleri aynı zamanda şık ve zarif bir dokuya da sahiptir. Farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap etmek adına ürünler birbirinden farklı niteliklerle kullanıcıya sunulur. Pek çok ürün renk, kullanılan materyal ve desen gibi değişkenlerle harmanlanarak çeşitlilik arz eder biçimde satışa sunulur.

Mutfak İşleri Emsan ile Çok Kolay

Sofra grubunda kahvaltı takımları, çatal – bıçak takımları, yemek takımları, çay – kahve takımları, pasta takımları ve sofra servis ürünleri yer alır. 6’lı ve 12’li yemek setleriyle, 12 kişilik çatal, kaşık, bıçak takımlarıyla ya da 6’lı kahvaltı setleriyle sofralarınızda bütünlük oluşturabilirsiniz. Sofra kombinasyonunuzu çay seti, çay fincan takımı, kahve fincanı takımı, pasta takımı, kek servis ürünleri ve kurabiyelikler ile tamamlayabilirsiniz

Mutfak grubunda ise kullanıcıya kolaylık vadeden pişirme, içecek hazırlama ürünleri, kesme ve doğrama aletleri ve mutfak gereçleri bulunur. Mutfak işlerini kolaylaştıran yüzlerce ürün arasından ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olanı Emsan’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Mutfak araç ve gereçlerinin özel fiyatlarla ve avantajlı seçeneklerle tüketiciye sunulduğunu da belirtmek gerekir.

Pişirme Ürünleri

Emsan’ın pişirmeye yardımcı araçları ile leziz yemekler hazırlayabilirsiniz. Tekli tencereler ve tencere setleri, tek tavalar ve tava setleri, düdüklü tencereler, sahanlar, fırın kapları ve kek kalıpları kullanıcıya mutfakta kolaylık sağlar. Çelik materyalden üretilen pişirme ürünleri yeni teknolojilerden beslenir, farklı dizayn, renk seçeneği, boyut ve derinlik ölçüleri ile satışa sunulur. Çizilmelere karşı dayanıklı olan yanmaz, yapışmaz özellikli tencere ve tavalar farklı iç – dış kaplama materyalleri ve yüzeyleri ile pek çok kişiye ve ihtiyaca uygun bir yapı çizer.

Hazırlama Ürünleri ve Düzenleyiciler

Emsan mutfak araçları mutfak alanını düzenlemeye ve yemek öncesi hazırlık süreçlerini kolaylaştırmaya katkı sağlar. Yemek hazırlama süresini kısaltan servis ürünleri ya da paslanmaz çelik ve emaye malzemeden üretilen farklı renk, desen ve iç hacimli süzgeçler mutfaktaki önemli yardımcılardandır. Servis gereçleri arasında salata kurutucu, merdane, şişe açacağı, servis setleri, kağıt havluluk, spatula çeşitleri ve çırpıcı gibi ürünler yer alır. Mutfak için en önemli gereçlerden olan saklama kapları ve kavanozlar da geniş bir çeşitlilik arz eder. Büyük, orta ve küçük boyutlu / tekli ya da set çeklindeki cam ve emaye kavanozlar ya da pek çok gıda ürününü taze biçimde muhafaza etmeye yarayan saklama kapları da farklı biçim, boyut ve renk seçenekleri ile üretilir.

İçecek Hazırlama Ürünleri

Gündelik hayatın olmazsa olmazlarından sayılan içecekleri hem kolay hem de lezzetli şekilde hazırlamak adına Emsan içecek ürünlerini büyük bir özenle tasarlar. Çaydanlıklar, termoslar ve cezve takımları hem göze hitap eder hem de içeceklerin muazzam biçimde hazırlanmasını mümkün kılar. Paslanmaz çelik çaydanlıklar ihtiyaca uygun biçimde mini ve maksi boyutlarda üretilir. Çaydanlık ve cezveler kulp tasarımları ve dış görünüşleri ile geleneksel ya da modern tarzlara hitap eder çeşitliliktedir. Kalitesi göz önüne alındığında uygun fiyatlarla sunulduğu belli olan Emsan mutfak araç ve gereçleri ile lezzetli yemekler pişirebilir, yemek hazırlama sürecini kısaltıp pratik kılarak daha zevkli bir hâle getirebilir, mutfak alanınızı organize edebilir, masanızı şık bir sunumla tamamlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Emsan Mutfak Araçları ve Gereçleri

1179 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Mutfak Gereçleri
Mutfak Gereçleri
Yemek Hazırlama
Yemek Hazırlama
Pişirme
Pişirme
Fırında Pişirme
Fırında Pişirme
Sofra, Servis & Sunum
Sofra, Servis & Sunum
Çay & Kahve Demleme
Çay & Kahve Demleme
Saklama, Düzenleme
Saklama, Düzenleme
Termoslar
Termoslar
Çeyiz Setleri
Çeyiz Setleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 1179 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/emsan