Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Flavel
Flavel Flv 11 Tf Yağlı Radyatör 11 Fin Fanlı Timer Lı

Flavel Flv 11 Tf Yağlı Radyatör 11 Fin Fanlı Timer Lı

Flavel
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/80081037
Flavel Flv 11 Tf Yağlı Radyatör 11 Fin Fanlı Timer Lı

Gelişmiş özellikleri ile yüksek bir ısınma performansı sunan Flavel FLV 11 TF 11 Dilimli Yağlı Radyatör Fanlı, benzer ürünlerden ayrılan birçok nitelik taşıyor. Ayarlı termostatı, güvenli kullanım özellikleri ve üç kademeli sıcaklık ayarı ile fark yaratan ısıtıcı modelinin öne çıkan özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Güvenli ve Konforlu Bir Kullanım

  • Flavel yağlı radyatör, 2500 W ısıtma gücü ile ortalama büyüklükteki bir salonu kolaylıkla ısıtabiliyor. Ayrıca 11 dilimli yapısı ile orta büyüklükteki ısıtıcılar arasında yer alıyor.
  • Havanın dengeli bir şekilde ısınmasını sağlayan yağlı ısıtıcı da fanda bulunuyor. Fanı sayesinde sıcak havanın ortamda hızlı bir şekilde etrafa yayılmasını sağlıyor ve böylece ortamın daha hızlı bir şekilde ısınmasına olanak veriyor
  • Üç farklı sıcaklık kademesi bulunan yağlı radyatör, ortama göre ayarlanabiliyor. Aynı zamanda otomatik termostatı ile odayı istenilen sıcaklığa getiren model, 24 saat programlama özelliği de taşıyor. Zaman ayarı sayesinde istenilen saatte çalışan ürün, pratik kullanımı ile kullanıcı tarafından beğeniliyor.
  • Aşırı ısınma emniyeti ile sıcaklığın belli bir derecenin üstüne çıkması halinde kendini kapatan cihaz, devrilme emniyeti sayesinde kapanarak daha büyük kazaların oluşmasını önlüyor.

Verimli Bir Çalışma için Detaylı Teknik Özellikler

  • Çalışma Gücü: 2500 W
  • Dilim Sayısı: 11
  • Isı Kademesi: 3
  • Aşırı Isınma Emniyeti: Var
  • Devrilme Emniyeti: Var

Güvenilir ve Pratik Kullanım

Esnek tekerlekleri ile yeri kolayca değiştirilen ürün, kurulum gerektirmeden kullanılabiliyor. Kablo yuvası ile kullanılmadığında düzenli bir şekilde muhafaza edilebiliyor ve taşıma bölümü sayesinde gerektiğinde kolayca kaldırılıp yeri değiştirilebiliyor.

Flavel Markası

Arçelik ve Beko şirketlerinin yan markalarından biri olan Flavel, ısıtıcıdan elektrikli ev gereçlerine kadar birçok ürün üretiyor. Genellikle ürettiği ısıtıcılarla tanınan marka, hoparlör gibi ürünleri de bünyesinde bulunduruyor.Genel Özellikler
1.000 -1500-2500 W - Fan : 400 W Max Isıtma Gücü : 2.900 W ,
Ayarlı termostad Aşırı ısınma emniyeti, 24 Saat programlama Otomatik termostadı ile mekanı istenen sıcaklığa getirme
Devrilme emniyet sistemi ile tam güvenlik Üç kademeli sıcaklık ayarı İkaz Işığı, Düşük ses seviyesi
Dilim Sayısı : 11 Çevreci Yağ S Şeklinde genişletilmiş fin alanı
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön