Göz makyajının temel taşlarından olan göz kalemleri ile birçok yaratıcı göz makyajı yapılabilir. Yok gibi görünen makyajlardan porselen makyajlara kadar her tarz uygulamada kullanılabilen göz kalemleri, geniş renk seçenekleri ile sunuluyor. Siz de göz makyajlarınızı daha etkili ve yaratıcı hale getirmek istiyorsanız, Flormar Göz Kalemleri ve Fiyatları - Hepsiburada.com aracılığı ile sizleri bekliyor.

Flormar Göz Kalemi Çeşitleri Nelerdir?

Flormar göz kalemleri arasında siyah, mavi, yeşil ve beyaz gibi birçok renk seçeneği bulunuyor. Özellikle siyah göz kalemleri arasında buğulu göz makyajı yapabileceğiniz modeller mevcuttur. Buğulu göz makyajına uygun göz kalemleri, normal göz kalemlerine kıyasla daha yumuşak ve kolay dağıtılabilir bir forma sahiptir. Göz kaleminin gün boyu kalıcı ve yoğun pigmentli olmasına önem veren makyajseverler için kajal göz kalemleri ve dipliner'lar da bu kategoride bulunuyor.

Kajal Göz Kalemi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Hint sürmesi geleneğinden günümüze kadar gelmiş kajal göz kalemleri, standart göz kalemlerinden daha kalın ve yumuşak bir uca sahiptir. Yalnızca hafifçe bastırılarak uygulandığında bile yoğun ve etkili bir sonuç alınabilir. Kajal göz kalemleri kolay dağıtılabilir yapıları sebebi ile buğulu göz makyajı uygulamalarında da sıklıkla tercih ediliyor.

Dipliner Nedir, Nasıl Kullanılır?

Dipliner, göz kapağının üstüne sürülen ve kirpik diplerini belirginleştirerek etkileyici bakışlar yaratmayı sağlayan bir üründür. Özellikle likit dipliner'lar, eyeliner çekmekte zorlanan ya da sivri bir uca sahip aplikatörleri tercih edenler için kullanım kolaylığı sağlıyor. Keçe uçları sayesinde göz kaleminden daha ince fakat belirgin bir hat çizmek isteyenlerin favori tercihleri arasında yer alıyor. 

Flormar Göz Kalemlerinin Özellikleri Nelerdir?

 • Tüm cilt tiplerine sahip kişiler tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilirler.
 • "Waterproof" ibaresi bulunan göz kalemleri suya dayanıklılık ve kalıcılık özelliğine sahiptir. Islanma, terleme gibi durumlarda dahi akma ya da bulaşma gibi problemler yaşatmaz. 
 • Bir göz makyaj temizleyicisi yardımı ile kolaylıkla temizlenebilirler.
 • Buğulu göz makyajı için uygun göz kalemleri kendinden aplikatörlüdür. Üründe bulunan yumuşak sünger ile kolaylıkla dağıtarak göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz.
 • Vitaminler ile zenginleştirilmiş formülleri sayesinde kirpik diplerini beslerler. Gözü tahriş etmez, kirpik dökülmesi problemine neden olmazlar.
 • Kalem formundaki modeller kolaylıkla kalemtraş ile açılıp tekrar kullanılabilir. Asansörlü modelleri ise çevirerek kullanabilirsiniz.

Flormar Göz Kalemleri Ne İşe Yarar?

Flormar göz kalemleri ile etkileyici makyajlar yapmanın yanı sıra göz şeklinizi de istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz. Kirpik diplerinize ya da gözünüzün içine çektiğiniz hattın şekline göre farklı bakışlar yaratabilirsiniz. Makyaj yapmak için çok kısıtlı bir zamanınız olduğunda bile oldukça hızlı bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Flormar Beyaz Göz Kalemleri Ne İşe Yarar?

Beyaz göz kalemleri oldukça fonksiyonel ürünlerdir. Yalnızca gözünüzde değil, makyaj yaparken birçok amaçla kullanabilirsiniz.

 • Göz pınarlarınıza ve gözünüzün içine beyaz göz kalemi uyguladığınızda gözlerinizin daha büyük ve ayrık görünmesini sağlayabilirsiniz.
 • Dudak çevresine bir hat halinde çekilen ve sonra dağıtılan beyaz göz kalemi, dudakların daha dolgun ve rujun daha güzel görünmesini sağlıyor.
 • Beyaz göz kalemini kaşlarınızın altına uyguladığınızda kaşlarınız daha kalkık ve biçimli görünüyor.
 • Kontür uygulamalarında da sıklıkla biçim verilen burun ucu, beyaz göz kalemi ile daha kalkık görünüyor.
 • Beyaz göz kaleminizi göz kapağınıza sürüp dağıttığınızda göz farları için bir astar görevi görüyor. Özellikle az pigmentli ya da kolay dağılan farlardan önce uygulayabilirsiniz. Böylece farınız daha canlı ve kalıcı durabilir.
 • Eyeliner, dipliner ya da farın bittiği noktaya uygulandığında daha keskin ve etkileyici bir bitiş sağlıyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Flormar Göz Kalemi Fiyatları

187 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 187 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341425/32010965/32010985/flormar