Göz Kalemi

Göz Kalemi Fiyatları

Makyaj sırasında uygulama yapılabilecek bölgeler bulunmaktadır. Makyaj göz ve cilt bölgesi olmak üzere iki şekilde uygulanmaktadır. Cilt makyajında olduğu gibi göz makyajı da kadınlar tarafından dikkatle yapılmaktadır. Göz bölgesine uygulanacak makyaj için kullanılabilecek pek çok ürün bulunmaktadır. Göz kalemi bu bölgeye yapılacak olan makyajları daha canlı ve güzel göstermektedir. Göz kalemleri eski ve günümüz şartlarında makyajlarda fazlasıyla kullanılmaktadır. Makyaj için gerekli özel ürünlerden olan bu kalemler, daha şık bir görünüm kazandırmaktadır. Makyajda göz bölgesi dikkat edilmesi gerekene yerlerden bir tanesidir. Şık ve zarif bir makyaj elde etmek için tüm makyaja uygun olan bir göz kalemi tercih edilmelidir. Makyajın tamamıyla uyumlu olunmasını sağlayan kalemler, gözünüzün öne çıkmasını sağlar.

Ayrıca göz bölgesinin öne çıkmasının yanı sıra far ve eyeliner gibi kullanılabilecek olan ürünleri de bulmak mümkündür. Böyle bir kullanım için malzemenin yapısına dikkat edilmelidir. Yumuşak yapılı ürünler farklı amaçlar için kullanılabilir. Yumuşak göz kalemlerini eyeliner ve far olarak da değerlendirebilirsiniz. Kadın makyajının vazgeçilmez malzemelerinden biri olan kalemleri cilt ve göz özelliklerinize göre tercih edebilirsiniz. Göz, kirpik ve kaş yapınıza göre uygun olan kalemlerle şık makyajları bulabilirsiniz. Bu ürünler özellikleri ile farklı makyajların elde edilmesini sağlamıştır. Makyajınız için pek çok göz kalemine ulaşabilirsiniz. Farklı ürünler arasında özellik ve kullanıma göre fiyat farklılıkları olabilir. Göz kalemi önerileri ile cildinize uygun olan malzemeyi satın alabilirsiniz. Bu sayede makyajınızın ihtiyaç duyacağı en uygun kalemi bulabilirsiniz. Göz kalemleri arasında kullanım alanına göre seçim yapabilirsiniz. Makyajınızın sürekli olması için malzemeler bulabilirsiniz. Ayrıca parlak ve farklı renk tonlarında da göz kalemlerine ulaşabilirsiniz.   

Göz Kalemi ile Zarif Makyajlar

Göz bölgesine uygulanan makyaj önemli bir yere sahiptir. Göz ve kaşın şık olması tüm makyajın daha da zarif gözükmesini sağlar. Makyajın tamamlayıcısı olan göz kalemlerinin kullanılması oldukça önemlidir. Bu kalemler renk ve özellikleriyle farklı kullanımlar sunar. Yumuşak veya sert uçlara sahip göz kalemleri kullanıma göre seçilebilir. Ayrıca bu iki türdeki ürünler farklı malzemelerin yerine de kullanılabilir. Tüm ürünlerin ortak özelliği makyajın tamamlayıcısı olması ve zariflik kazandırmasıdır. Kalemleri kullanırken farklı renk ve tonları seçebilirsiniz. Yapmak istediğiniz makyaja göre uygun özelliklere sahip olan kalemi bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra göz özelliklerinize göre de malzeme alabilirsiniz. Yumuşak veya sert uçlara sahip kalemleri farklı amaçlarda değerlendirebilirsiniz. Yumuşak yapıdaki ürünler eyeliner ve far olarak kullanılabilir. Eyeliner ile sunulan renk ve canlı tonları yumuşak uçlu göz kalemleriyle elde edebilirsiniz. Makyajın aynı şekilde kalması için akmaması gerekir. Bu nedenle terleme veya suyla temas edeceğiniz zamanlarda akmayan modelleri seçmeniz gerekir. Akmayan göz kalemi sayesinde makyajınız akmaz ve göz bölgenizin şıklığı aynı şekilde devam eder. Makyajda kullanılan ürünlerin akmaması gerekir. Bu bakımdan akmayan kalemler kadınların en iyi yardımcılarından bir tanesi haline gelmiştir. Kadınların makyajı için vazgeçilmez haline gelmeyi başaran göz kalemlerinde suya dayanıklı ürünleri alabilirsiniz.

Suya dayanıklı göz kalemi sayesinde yüz bölgenize su temas etse bile makyajınız hiçbir şekilde bozulmaz. Çekik yapıda göze sahip olan kişilerin akmayan veya suya dayanıklı kalemleri seçmesi tavsiye edilmektedir. Göz kapağı ve kirpiklerin temas etmesinden dolayı dayanıklı ürünlerin kullanılması önerilmektedir. Makyajınızda tamamlayıcı nokta olan göz kalemlerinde farklı renk seçeneklerini bulabilirsiniz. Uygulayacağınız beyaz göz kalemi veya diğer modellerin tüm makyajla uyumlu olması gerekmektedir. Uyumlu yüz makyajı daha şık olmanızı sağlar. Özellikle diğer ürünlerle renk uyumu yakalandığında makyajınızın zarifliği ortaya çıkabilir. Bu nedenle kullanmak istediğiniz kalem ve diğer ürünlerin uyumlu olması gerekir. Kahverengi göz kalemi ya da diğer renk seçeneklerini birlikte kullanabilirsiniz. Makyaj tarzın yansıtılması için önemli bir aşamadır. Bundan dolayı kaleminizi kendi tarzınıza göre seçebilirsiniz. Zarif ve şık bir makyaj için zevklerinizi öne çıkaracak renkleri kullanabilirsiniz. Kalemleri özel veya günlük yaşantınız için seçebilirsiniz. Özel bir gecede şık elbiselerinizle uyumlu olacak göz makyajını tercih edebilirsiniz. Ayrıca günlük hayatınızda öne çıkmayan ve yüzünüz ile uyumlu göz kalemlerini kullanabilirsiniz. Göz kalemini kullanma amacınız ne olursa olsun en zarif ve belirgin göz hatlarını elde edebilirsiniz.        

Makyajınızın Tamamlayıcısı Göz Kalemleri

Makyaj sırasında her ayrıntının birbiriyle uyumlu olması gerekir. Malzemeler ile uygulanan tüm işlemler makyaja farklı bir hava katmaktadır. Günümüzde kadınların yüz makyajı için en fazla kullandığı malzemelerden olan göz kalemleri uyum açısından şıklık sunmaktadır. Göz kalemleri doğru bir kullanım ile makyajınızı tamamlayan bir parça haline gelmektedir. Makyajınızı şık bir detayla belirginleştirmek için uygun göz kalemini tercih etmeniz gerekir. Makyajlar arasından farklılıklar olmaktadır. Bundan dolayı her kadının makyajında tercih ettiği malzemeler de değişiklik göstermektedir. Makyajların detayları kadınların tarz ve zevklerine göre belirlenmektedir. Yapacağınız makyaj tarzına göre uygun göz kalemini bulabilmeniz için farklı özellik ve renklere sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Göz kalemi almak istediğinizde markaların çeşitli özelliklere sahip kalem modellerine ulaşabilirsiniz. Kalemlerde en canlı renklerin yanı sıra kapalı ve pastel tonlara ulaşabilirsiniz. Siyah göz kalemi sayesinde kirpik ve göz renginizi öne çıkarabilirsiniz. Ürünü kullanım amacınıza göre yumuşak veya sert uçluları seçebilirsiniz. Siyah detaylar makyajınızın en şık tamamlayıcılarından olabilir. Temel renkler kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bazı durumlarda ten rengini öne çıkaracak olan makyajlar uygulanmaktadır. Ten rengini öne çıkarmak için yapılabilecek farklı türde makyajlar bulunmaktadır.

Bu makyajlarda kullanılan tekniklerde farklı malzemeleri değerlendirebilirsiniz. Ten rengi makyajınız için uygun olan göz kalemi modellerini bulabilirsiniz. Ten rengi göz kalemi modellerinde her cilde göre ürün bulmak mümkündür. Açık veya esmer renklerdeki makyajınızda gözlerinizi öne belirginleştirmek için kalem kullanabilirsiniz. Her tenin kendisine göre özelliği olduğu için kalem rengi seçiminde uygunluğa dikkat edilmelidir. Ten rengi göz kaleminiz ile her anınızda zarif makyajları elde edebilirsiniz. Ayrıca makyajlarda doğal renkler bulunması önemli bir konudur. Kapalı, mat ve pastel renkteki ürünlerle doğal renkleri elde edebilirsiniz. Pastel göz kalemi arasında bulabileceğiniz pek çok malzeme bulunmaktadır. Parlama ve ışıltı olmayan pastel kalemler sayesinde doğal yapıda makyajları yakalayabilirsiniz. Ten renginin yanında göz renkleri de makyajda önemlidir. Göz rengi makyajlarla uyumlu kullanıldığında şıklık sunmaktadır. Göz renginize göre canlı tonlarda kalemleri seçebilirsiniz. Yeşil göz kalemi ile gözünüzün asıl rengini makyajınıza yansıtabilirsiniz. Ayrıca göz renginin yanı sıra yapısına uygun olması için de farklı renkleri bulabilirsiniz. Çekik veya açık yapıdaki göz yapısı için kalem tercih edebilirsiniz. Makyaj bir bütün içerisinde ele alınır. Bu nedenle göz kalemlerinin makyaj bütünlüğüne uygun olması gerekmektedir.            

Göz Kalemlerinde Çeşitli Renkler

Makyajlarda dikkat edilmesi gereken en önemli detay renklerdir. Yapılacak olan makyaja göre uygun renklerde ürün kullanılmalıdır. Renklerin bir bütün halinde kullanılması makyajınızın belirgin ve güzel gözükmesini sağlar. Farklı renk ve detaylara sahip makyajlar yapabilirsiniz. Bunun için göz kalemi ve diğer ürünlerin birbirleriyle uyumlu olması gerekmektedir. Seçilecek olan renkler makyajın temelini belirler. Açık, koyu, ten rengine göre yapılacak makyajınız için göz kalemi seçebilirsiniz. Tüm ürünlerin bir araya gelerek oluşturduğu renk ve stil yüz güzelliğinizi açığa çıkaracaktır. Yüzünüzde uygulayabileceğiniz farklı göz kalemleri bulunmaktadır. Bu kalemlerin kullanım amacı özelliklerine göre değişmektedir. Yumuşak, sert ve orta sertlikteki ürünleri farklı malzemelerin yerine kullanabilirsiniz. Göz kalemi almak istediğinizde her renkte ve tarzda malzemeleri tercih edebilirsiniz. Pek çok renk ve detay seçenekleri kalemlerde yer almaktadır. Markalar ürünlerinin rengini belirlerken kullanım amacına göre farklı detaylar eklemektedir.

Yüzünüzde canlılığı yakalamak için renkli göz kalemi modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Renkli modellerde her türlü zevke göre malzeme bulunabilir. Bu modellerde temel renklerin yanında ara ve birbiriyle karıştırılmış renkler sıklıkla kullanılmaktadır. Renk tercihinizi sadelik ya da canlılığa göre belirleyebilirsiniz. Göz makyajınızı öne çıkarmak için canlı ve pastel renkleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Belirgin gözler için mor, kırmızı, mavi, yeşil, gri gibi tonlarda renkleri sürebilirsiniz. Kırmızı göz kalemi ile renkler arası geçişi ve makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Renk tercihinde göz rengine dikkat edilmelidir. Bu nedenle göz rengi fark etmeksizin kırmızı ve bu tonlara yakın renkleri göz bölgenize sürebilirsiniz. Doğru renk seçimiyle en güzel makyajlar yakalanabilir. Açık tonlardaki kalemler genellikle göz yapısını daha büyük ve alıcı gösterebilmek için tercih edilmektedir. Bu bakımdan beyaz ve açık tonlara yakın renkler ile göz yapınızı daha büyük gösterebilirsiniz. Makyajınızda canlılık getirmek için maviye yakın renkleri seçebilirsiniz. Bunun için mavi göz kalemi modelleri kullanıma uygundur. Mavi hatlar ile gözünüzün beyaz ve renkli bölgeleri daha canlı gözükecektir. Mavi, yeşil ile birlikte göz renginin en güzel şekilde gösteren renklerden bir tanesidir. Göz bölgesinde canlılık için renklerin yanı sıra farklı özelliklerdeki kalemleri de seçebilirsiniz. Sim her malzemede olduğu gibi göz kalemlerinde de bulabileceğiniz bir üründür. Simli göz kalemi sayesinde parlaklığı yakalayabilirsiniz. Parlaklığı öne çıkarmak için sime uygun bir makyaj yapmanız gerekir. Simin parlak ve canlı yapısı sayesinde göz alıcı bir güzelliği yakalayabilirsiniz.            

Göz Kalemi Kullanımı

Göz kalemi modelleri özellikleriyle yüz makyajının vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarmıştır. Kadınların sıklıkla kullandığı kalemler arasında çok farklı özellik ve amaca sahip kalemler bulunmaktadır. İyi bir makyaj için farklı özelliklerdeki kalemlerin uygun bir şekilde kullanılması gerekir. Göz kalemi ve diğer ürünlerin uyumu güzelliğinizi yansıtmanızı sağlar. Kadınların günlük veya özel gecelerde kıyafet, aksesuar gibi tüm parçalarla uyumlu olarak yaptığı makyajlarında gözler önemli bir yere sahiptir. Gözlerin güzel ve alıcı bir görünüm kazanması için kalemler kullanılır. Gözler her zaman ifadeyi ve görünüşü yansıtmakta dikkat çeken bölgelerdendir. Bu nedenle kalemler de bu ifade ve belirginliği desteklemek için tasarlanmaktadır. Göz kalemi tek başına veya diğer ürünlerle birlikte kullanıldığında bölgeyi öne çıkarır ve yüz ifadesini güçlendirir. Yüz ifadesinin açığa çıkmasında güzelliğin de yansıtılması gerekir. İfadeyi öne çıkarabileceğiniz bu ürünlerin kullanımı oldukça kolay ve rahattır. Makyaja ilk başlayan veya sürekli yapan kadınlar göz kalemlerini rahat bir şekilde kullanabilir. Ürünlerin rahat kullanılmasında pratik ve kolay sürülebilir yapıda olması önemli bir yere sahiptir. Renk seçenekleri ve kolay kullanımı sayesinde kadınların hemen her alanda değerlendirdiği bir ürün haline gelmiştir. Mor göz kalemi ile yüz ve gözlerinizi daha bir hale getirebilirsiniz. Bu belirginliği yüzünüze uygun olan diğer malzemelerle de bulabilirsiniz. Göz kalemi modelleri renklerine bakılmaksızın büyük etkiler yaratmaktadır. Kızıl kahve göz kalemi veya diğer modelleri kirpiklerinize uygulayabilirsiniz.

Ayrıca kirpiklerin yanı sıra göz kapaklarınıza da kalem sürebilirsiniz. Kullanım alanı fark etmeksizin sürülen bölge ve detaylar düzgün bir şekilde durmalıdır. Sürülen bölgelerde solukluk ve dalgalanma olmamalıdır. Göz kalemi kullanırken inceliğe dikkat etmelisiniz. Kirpik veya diğer bölgeler için kullandığınız gri göz kalemi çizgileriyle düzgünlük kazanmış olmalıdır. Ürünü kullanma tarzınız yüz, göz ve makyaj özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Bu ürünlerin temel amacı göz bölgesini öne çıkarmak ve makyajın tamamlayıcısı olmaktır. Bundan dolayı tüm yüz hatlarına uygun ve ifadenizi zayıflatabilecek herhangi bir kalem kullanmamanız gerekmektedir. Kalıcı göz kalemi veya suya dayanıklı tüm modelleri göz yapınıza göre seçmeniz gerekir. Kalem ile kalıcı renkler elde edebilirsiniz. Göz kaleminizi günde bir kere kullanabileceğiniz gibi yerine göre ihtiyaç anlarınızda da kullanabilirsiniz. Makyajınız zarar gördüğünde kaleminizi kullanarak tazeleme yapabilirsiniz.         

En Uygun Göz Kalemi Seçimi

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri arasında yer alan göz kalemlerinde oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Ürün çeşitliliğinin fazla olması sayesinde her kadının ihtiyaç ve zevklerine göre kalem bulması mümkün hale gelmiştir. Oldukça eski zamanlarda da kullanılan göz kalemleri günümüzde daha pratik ve kalıcı hale gelmiştir. Bu sayede her kadının makyajı bozulmadan uzun süreler boyunca aynı şekilde kalmaktadır. Göz kalemleri kullanım olarak oldukça rahattır. Dakikalar içerisinde istediğiniz detayları kaleminiz ile oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler kullanım ile birlikte bazı avantajlar sunmaktadır. Ürünler arasındaki bazı modeller eyeliner ve far olarak da değerlendirilebilmektedir. Modellerin özelliği farklı amaçlar için kullanım oluşmasını sağlamıştır. Göz kalemi seçiminde pek çok özellikte ürünle karşılaşabilirsiniz. Bu kalemler kozmetik ürünü olduğu için dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Ürün seçiminde ilk olarak kaliteye dikkat edilmelidir. Kaliteli kozmetik malzemeleri insan sağlığına zarar vermez ve uzun süre kullanılabilir. Bu nedenle almak istediğiniz malzemenin antialerjik göz kalemi kapsamında olmasına dikkat etmelisiniz. Göz bölgesine uygulanan bu ürünler antialerjik olması sayesinde sağlığa zarar vermez. Alerjik olmayan modelleri kaliteli göz kalemlerinde bulabilirsiniz. Markalar kaliteli göz kalemlerini her ihtiyaca yanıt verebilmek için çeşitlendirmiştir. Böylece aradığınız kaleme ulaşmanız mümkün hale gelmiştir.

Modeller arasından tarz ve zevklerinize göre tercih yapabilirsiniz. Makyaj tarzı açığa çıkarmada önemli bir detaydır. Bu nedenle tarzınıza göre çeşitli renklerde kalemleri seçebilirsiniz. Pembe göz kalemi ile canlı ve belirgin detayları elde edebilirsiniz. Ürünler günlük ve kalıcı olacak şekilde kullanıma uygundur. Bu bakımdan kalemlerinizi çantanızda taşıyabilir ve ihtiyaç anında makyajınızı tazeleyebilirsiniz. Renk seçeneklerinde lacivert göz kalemi veya daha sade modellere bakabilirsiniz. Renk tercihleriniz sayesinde makyaj ve gözlerinizi öne çıkarabilirsiniz. Açık, mat, kapalı, pastel gibi büyün türlerde göz kalemleri bulabilirsiniz. Kirpik ve gözün farklı yerlerine uygulanabilen bu malzeme, kendir rengini her yerde yansıtır. Göz renginizi belirginleştirmek isterseniz açık veya kapalı renklerde kullanabileceğiniz kalemler bulunmaktadır. Göz kalemi seçiminizi zevk ve makyaj özelliklerinize göre belirleyebilirsiniz. Kalem modellerinin her birinin farklı özelliklerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Markaların göz kalemi çeşitleri oldukça fazladır. Her türlü zevk ve ihtiyaca göre ürün bulmak mümkündür. Ürünlerde çeşitliliğin fazla olması fiyatların farklılık göstermesini sağlamıştır. Uygun fiyatlardaki her ürün arasında özellik ve kullanıma göre farklılıklar oluşmaktadır. Kendinize göre göz kalemini uygun fiyatlarla Hepsiburada’yı ziyaret ederek satın alabilirsiniz.   

Göz Kalemi Ne İşe Yarar?

Kadınlar göz bölgelerini öne çıkarmak için kalemler kullanmaktadır. Göz kalemleri makyajın tamamlayıcısı olur ve bölgenin daha belirgin olmasını sağlar.

Göz Kalemi Nasıl Temizlenir?

Göz kalemlerinin kendisine uygun kapakları bulunmaktadır. Kalemin temizliği için nemli bir bezden yardım alabilirsiniz.

Nasıl Göz Kalemi Çekilir?

Göz kalemi kirpik ve göz diplerine uygulanabilir. Rahat bir kullanım sunan bu kalemler ile ince çizgiler çekilerek güzel detaylar elde edilebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Göz Kalemi Fiyatları

1594 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 1594 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341425/32010965/32010985