Dünyaca ünlü saç bakım ürünleri üreticisi Schwarzkopf'un piyasaya sürdüğü Gliss markası her saç tipine uygun bakım ve şekillendirme serileriyle tanınıyor. Parlayan, hacimli ve esnek saçlara sahip olmak için Gliss ürünleriyle saç bakımı uygulayabilirsiniz. Mat görünümlü ve kırılgan saçlara uygun bakım ürünlerini kullanarak saçlarınızı canlandırabilirsiniz. Markanın farklı saç tiplerine göre ürettiği şampuan ve saç kremleri saç bakımının öncelikli ürünleri olarak önem taşıyor.

Şampuanlama işlemi sonrasında kullanılan saç kremleri, taranmada zorluk çıkaran saçlar için kolaylık sağlayan ürünler olarak öne çıkıyor. Kremler saçların yumuşamasına, parlaklık kazanmasına ve kolayca taranmasına olanak sağlıyor. Gliss saç kremi yıpranmış, zor taranan saçlar için iyi bir çözüm üretiyor. Sert ve kuru saçlara sahip olan kadınlar kadar erkekler için de tavsiye ediliyor. Özellikle işlem görmüş, boyalı saçlar ya da aşırı klorlu ve kireçli suların sertleştirdiği saçlar için ideal bir ürün olma özelliği taşıyor. Gliss saç kreminin düzenli kullanımı ile saç uçları düzeliyor, kırılmaların önüne geçiliyor, saçın nem gereksinimi gideriliyor ve saçların kolayca taranıp şekil alması sağlanıyor.

Gliss saç kremi çeşitleri saçların şampuanla yıkanmasından sonra saça uygulanıyor ve ardından suyla durulanıyor. Saç diplerine ve saç derisine direkt temas ettirmeden sadece tüm saça masaj yolu ile yediriliyor. Kuruduktan sonra olumlu sonucu görmek mümkün oluyor. Bazı Gliss saç kremi çeşitleri ise sadece nemli ve kuru saçlarda kullanılıyor.

Gliss Saç Kremi Çeşitleri

Gliss bakım ve şekillendirme kremleri farklı saç tiplerine göre üretiliyor. İçerdikleri etkin maddeler saçların özelliklerine göre değişim gösteriyor. Sıvı ve krem çeşitleri ile saçlardaki farklı sorunlara çözüm üreten özellikler taşıyor. Mat saçlar, kırılan saçlar, boyalı ve yıpranmış saçlar ya da kuru saçlar için farklı ürün seçenekleri bulunuyor. Gliss saç kremi çeşitleri içinde yer alan bazı ürünler, kuru uygulama sonrası saçların rahatça taranmasına olanak veriyor. Ayrıca saçların pırıl pırıl ışıması için derinlemesine bir bakım ve onarım işlemi yaparak sürekli parlaklık kazanmasını sağlıyor. Bu nitelikteki Gliss saç kremini her yıkamadan sonra, nemli veya kuru saça durulamadan uygulamak gerekiyor.

Gliss saç kremi içinde bulunan besleyici yağlar, saçtaki çatlakları doldurarak saçın hacimli bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra kolay taranma ve yoğun beslenme katkısı da sunuyor. Saçlardaki çatlakları gidererek saç kırılmalarının önüne geçilmesinde önemli bir rol oynuyor.

Gliss sıvı saç kremleri yıpranmış ve çok kurumuş saçlar için anında etki gösteren bakımlar yapıyor. Bu tarz saçların kolayca taranmasını, daha güçlü olmalarını ve parlak bir görünüm kazanmalarını sağlıyor. İçerdikleri 3 kat yoğunlaştırılmış sıvı keratin katkısıyla saçı yeniden yapılandırıp, hasarları ortadan kaldırıyor. Saç kırılmalarını da %95 oranında azaltıyor.

Gliss Saç Kremi Fiyatları

Gliss saç kremi fiyatları ürünün içerdiği formül özelliklerine, niteliklerine ve miktarlarına göre değişim gösteriyor. Son derece ulaşılabilir fiyat aralıklarıyla satılan Gliss saç kremi çeşitleri pek çok seçenek sunabiliyor. Bu ürünler yıpranmış, güçsüz kalmış saç yapısının çok kısa bir süre içinde canlanmasına, yumuşak ve esnek bir yapı kazanmasına yardımcı olan saç kremleri olarak kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

Saç bakım kremlerinden istenilen sonucu alabilmek için ürünleri her yıkama sonrasında düzenli olarak kullanmak gerekiyor. Kremleri özelliklerine göre ıslak, nemli ya da kuru saça uygulayabilirsiniz. Daha güçlü ve hoş saçlara sahip olmak için Gliss saç kremi fiyatları ve ürün seçeneklerini hemen inceleyebilir, ihtiyacınız olan saç bakım ürünlerine kolayca sahip olabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Gliss Saç Kremi Ürünleri

129 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Gliss Saç Kremleri
  2. Pantene Saç Kremleri
  3. Clear Saç Kremleri
  4. Head&Shoulders Saç Kremleri
  5. Elidor Saç Kremleri
  6. Aveda Saç Kremleri
  7. Davines Saç Kremleri
  8. Ogx Saç Kremleri
  9. Urban Care Saç Kremleri
  10. Kerastase Saç Kremleri
  11. Matrix Saç Kremleri
  12. Elseve Saç Kremleri
  13. Tigi Bed Hair Saç Kremleri
  14. Wella Saç Kremleri
  15. Chi Saç Kremleri
  16. Moroccanoil Saç Kremleri
  17. Loreal Professionnel Saç Kremleri
  18. Schwarzkopf Saç Kremleri
  19. Loreal Paris Saç Kremleri
  20. Milk Shake Saç Kremleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Gliss
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012283/gliss
Başa dön