Ruhsal ve bedensel olarak sağlıklı ve huzurlu hissettiren kişisel bakım ürünlerinin başında farklı saç tipleri için geliştirilen malzemeler geliyor. Saç tipinize uygun olan şampuanlar, saç bakımının önceliği olurken saçı ve saç köklerini derinlemesine besleyen saç maskeleri, bakım kremleri, losyonlar, spreyler, saç serumları, saç parfümler ve yağ iksirleri de eksiksiz bir bakımın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Birbirinden kaliteli ve sağlıklı ürünleriyle kişisel bakım kategorisinin önde gelen markalarından Gliss; saçı besleyen ve canlandıran pek çok ürünün içeriğinde farklı özler barındırıyor, her saç tipine ve bakım çeşidine hitap ediyor. 

Canlılık Kazandırmak İçin Saç Kesmeye Son!

Saç bakım kategorisinde yer alan ürünlerden serumlar özellikle cansız ve yıpranmış saçlar için kurtarıcı oluyor. Her gün yıkanan, çok sıcak ya da çok soğuk havaya maruz kalan, fön makinesiyle her gün kurutulmak zorunda olunan, düzenli olarak boya işlemine tabi tutulan saçlar zaman içinde hacimli görünümünü yitiriyor, çok daha kırılgan ve hasarlı hâle geliyor. Saçlara canlılık kazandırmak için pek çok kişi çareyi kuaföre gidip saçlarını kestirmekte buluyor. Ancak Gliss saç bakım ürünleri; içeriğinde bulunan, özel olarak geliştirilmiş formüllerle saçları kısaltmaya gerek kalmadan besliyor ve canlılık kazandırıyor. Özünde repair amino-protein serumu ve keratin bulunan Gliss saç maskeleri saçı ve saç diplerini derinlemesine besleyerek saç uçlarını da bakımlı, diri bir görünüme kavuşturuyor. Saçı, kendi özünde var olan bileşenlerle buluşturan, saç tellerindeki çatlakları doldurarak özel besleyici yağ ile onarıcı etkisi olan ürünler sadece bir kaç uygulamayla saçınızın cansız ve yıpranmış yapısında harikalar yaratıyor, saçı çok daha güçlü ve yumuşak yapıyor. 

Gliss Saç Bakım Maskeleri ile Teknolojik Devrim

Saç bakım maskeleri, içeriğindeki sıvılaştırılmış keratin ve omegaplex teknolojisiyle de öne çıkıyor. Saçlardaki mikro bağlara karşı üstün koruma sağlayarak %80'e kadar daha az kırılma etkisi yaratan maskeler aşırı işlem görmüş saçlar için yoğun bir terapi sunuyor. Saçlarda onarıcı etkiyi kuvvetlendiren bir teknoloji de keratin bağlama teknolojisi. Tüm saç tipleri gözetilerek geliştirilmiş olan bu yeni nesil teknoloji, saç lifinin içinde 3 boyutlu bir ağ meydana getirerek yeni bağların oluşturduğu üç yüklü iyon yapısıyla öne çıkıyor. Yıpranmış saçlara karşı etkili bir formül olan ve onarıcı süt proteini içeren bakım krem ürünlerinin teknolojisi saçları onarırken güzelleştirmesiyle tercih ediliyor. Saç bakım losyonları ve spreyleri kategorisinde yer alan parfümler ise kök hücre kompleksi ve gül suyu ile güçlendirilmiş formülleriyle öne çıkıyor. Saçı kökünden ucuna dek onarma etkisine sahip olan yenileyici formül, ağırlaştırma yapmadan saçta nemlendirme hissi yaratıyor ve beraberinde hoş bir koku veriyor. Kuru veya ıslak saça uygulanabilen, hafif şekilde kökten uca doğru püskürtülen spreyler durulanmıyor. Gliss bakım kremlerinde bir başka öne çıkan teknolojiyse, yenilikçi laminasyon teknolojisi. Saç yüzeyinde milyonlarca ışık yansıması oluşturarak parlak bir görünüm vermeyi hedefleyen teknoloji, sıvılaştırılmış saç bileşenlerini içeren özel formülüyle saç tellerine tek tek maksimum parlaklık uyguluyor. Bunu yaparken dipleri ve saç tellerini derinlemesine onaran maske, saç yüzeyini pürüzsüzleştiriyor ve göz alıcı parlaklığa kavuşmasını sağlıyor. 

Gliss Saç Maskelerinin Faydaları

  • Gliss saç bakım ürünleri yıpranmış saçlarınızı, içeriğindeki özel formüllerle onararak saç uçlarına ve köklerine canlılık kazandırıyor, böylece saçlarınızı kestirmenize gerek kalmıyor.
  • Gliss saç maskeleri; omegaplex, laminasyon, keratin bağlama gibi özel olarak geliştirilmiş teknolojilerle tüm saç tiplerine karşı etkili bir koruma sağlıyor. 
  • Bu teknolojilerle saçlardaki mikro bağlar korunuyor ve güçlü iyon yapısı ile 3 boyutlu güçlü bir ağ oluşuyor. Saç tellerinin her biri bir ayna görevi görüyor ve saçlarda göz alıcı bir parlaklık oluşuyor. Parfüm esanslı bakım yağları saçlarda ağırlaştırma yapmadan nemlilik hissi veriyor.
  • Sıvılaştırılmış keratin formülü ve amino-protein serum bileşeni saçın özünde var olan tüm vitaminleri saça dışarıdan enjekte ediyor; hem saç tellerini hem de saç köklerini derinlemesine besleyerek deriye masaj yapıyor. 
  • Saç bakım ürünleriyle saçlarda yaşanan kırılmalar gözle görülür şekilde azalıyor, saçlarınız çok daha sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşuyor. 
  • Gliss bakım ürünlerinin bazıları kuru saça durulanmadan uygulanabileceği gibi banyo esnasında ıslak saça da uygulanabiliyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gliss Saç Maskeleri,Bakım Krem,Losyon ve Spreyleri

144 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 144 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012285/gliss