Görkito

Görkito kozmetik alanında ve kişisel bakım malzemeleri konusunda zengin içeriklere sahiplik eder. Bununla birlikte Görkito kozmetik malzemesi fiyatları konusunda da oldukça uygun fiyatlandırmalar sağlar. Kadın kozmetik ve kişisel bakım malzemeleri alanında ihtiyaç duyulan sağlıklı ve vegan malzemelerin hepsi dermatolojik olarak da test edilir. 

Görkito Kozmetik ve Bakım Malzemeleri 

Pek çok farklı Görkito kozmetik ve bakım malzemesi bulunur. Gündelik makyajda kullanılabilecek, makyaj temizleme esnasında ihtiyaç duyulacak türden içeriklere sahiptir. Aynı zamanda kişisel bakım sürecinde vücudun nem dengesini koruyacak köpük ve kremler de vardır. Görkito kapatıcı, ruj ve dudak kalemleri ile de vegan içeriklerle makyaj yapılabilir. 

Görkito Ruj Renkleri 

Kozmetik ve kişisel bakım alanında pek çok farklı alternatif sunan Görkito ruj seçenekleri ile de mat bir görünüm kazandırır. Dudak kalemleri ile desteklenebilen veya lipgloss ile parlaklık katılabilecek türden ruj seçenekleri arasında CherryBerry ve IndependentShoes renkleri vardır. Pembe, kırmızı veya bordo renk tonlarında rujlar ile gündelik ya da özel gün makyajı yapılabilmesi mümkündür. 

Görkito Vücut Losyonu ve Kremleri 

Ellerin, ayakların, yüzün ve tüm vücudun uygun nem oranına sahip olması canlı ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlar. Bu kapsamda vücut losyonları ve vücut köpüklerini kullanarak aranan parlak ve sağlıklı cilt görünümüne kavuşulabilir. Vanilya aromalı ya da kakao aromalı vücut köpükleri cildin nem dengesini sağlarken hoş bir koku yayılmasında da etkilidir. Bununla birlikte cilt tabakasının güneşten ve diğer UV ışınlarından korunabilmesi için de Görkito güneş kremi tercih edilebilir. 

Görkito Dudak Kalemleri

Mat veya parlak bir görünüm için Görkito dudak kalemi seçenekleri geniş bir skalaya sahiptir. CherryBerry, IndependentShoes ve NudeStiletto renk tonlarına sahip olan dudak kalemleri ile mat bir görünüm elde etmek mümkündür. Aynı zamanda parlak bir bitiş sunan Görkito lipgloss seçenekleri de dudak makyajında kullanılan alternatif ürünlerdendir. CottonCandylipgloss ile dudakların dolgun ve parlak görünümü sağlanabilir. 

Görkito Makyaj Süngerleri 

Yüz makyajında sıklıkla tercih edilen fondöten, bb veya cc kremle birlikte kapatıcıların dağıtılması için de süngere ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda transparan pudra gibi makyaj malzemelerinin kullanım süreçlerinde de makyaj süngerleri alternatif bir seçenek olarak değerlendirilebilir. Lila ve bordo renk seçeneklerine sahip olan, farklı ebatlarda bulunan Görkito makyaj süngerleri ile kolayca fondöten ve kapatıcıları dağıtmak mümkündür. İşlem sonrasında makyaj süngerini yeniden kullanabilmek için yıkanması tavsiye edilir. 

Görkito Makyaj Temizleme Malzemeleri 

Gün içinde yapılan ağır ya da hafif makyajın gün sonunda temizlenmesi cilt ve yüz sağlığı açısından önemlidir. Bu doğrultuda Görkito yıkanabilir makyaj temizleme pamuğu tercih edilebilir alternatif seçeneklerden biridir. Yumuşak bir yapıya sahip olan temizleme pamuğu makyaj temizleme suyu kullanılarak makyaj olan bölgelere sürülür. Böylelikle yüzdeki makyaj cildi tahriş etmeden pamuğa geçerek yüzün temizlenmesini sağlar. Temizleme pamuğunu yıkayarak sürekli olarak kullanmak mümkündür. Bununla birlikte MiracleBall ile de makyaj veya yüz temizleme işlemleri gerçekleştirilebilir. 

Görkito Kapatıcı Seçenekleri 

Makyaj yaparken öncelikli olarak tercih edilen malzemeler arasında göz altı ve leke kapatıcıları yer alır. Görkito makyaj süngeri ile kolayca dağıtılabilen kapatıcılar çeşitli cilt tonlarına uyum sağlar. Cilt tonuna bağlı olarak farklı numaralarda kapatıcı seçenekleri bulunur. Beyaz tenli, buğday tenli ya da koyu tenli ciltler için alternatif kapatıcı seçenekleri mevcuttur. Kapatıcılar, göz altında oluşan damarlı görünümü engellemek ve yüz renk tonunu eşitlemek için faydalı bir makyaj malzemesi olarak değerlendirilebilir. 

Görkito Yüz Temizleme Cihazları

Buzun mucizesi olarak da nitelendirilen Görkito yüz temizleme cihazları oldukça sağlıklı ve hijyenik bir yapıya sahiptir. Miracleball olarak belirtilen yüz temizleme cihazları uzun süre boyunca yenileyerek kullanılabilecek türden bir özelliktedir. Tonik etkili ya da yüz temizleme ihtiyacını karşılayacak türden hazırlanan sıvı bir kür içeriği Miracleball içeriğine döküldükten sonra derin dondurucuya atılır. Tamamen donmuş hale gelen Miracleball tonik bazlı olarak yüzde uygulanmaya hazır hale gelir. Buz eridikten sonra yeni bir kür hazırlayarak dondurma işlemi gerçekleştirilebilir. Bu kapsamda Miracleball sürekli yenilenerek kullanıma uygundur. 

Görkito Kozmetik ve Makyaj Seti

Dudak kalemi ve ruj birlikte kullanıldığında dudaklarda istenilen doygunluğu ve canlılığı arttırır niteliktedir. Bu kapsamda Görkito kozmetik ve makyaj seti içeriğinde farklı renk seçenekleri ile dudak kalemi ve ruj yer alır. Dudakların belirginleştirilmesi ve dudak hatlarının ön plana çıkarılabilmesi için dudak kalemi uygulanabilir. Sonrasında ise dudak kalemi ile aynı renk tonuna sahip olan ruj çerçevelenmiş olan çizgilerin içeriğini dolduracak şekilde sürülebilir. Böylelikle Görkito makyaj seti ile istenilen ipeksi ve mat dudak görünümü elde edilebilir. Kırmızı ve bordo renk seçenekleri bulunan Görkito makyaj seti oldukça uygun bir meblağdadır. 

görkito fiyatları

Görkito Bebek Şampuanları 

Yetişkinler için olduğu gibi bebeklere uygun bir içeriğe sahip olan Görkito bebek şampuanı kullanmak da mümkündür. Kendinden köpüren bir yapıya sahip olan bebek şampuanı aynı zamanda göz yakmayan bir içeriğe sahiptir. Durulama işlemi de kolayca gerçekleştirilebilen bebek şampuanı içeriğinde papatya özü bulundurur. Rahatlatıcı bir etki oluşturan papatya özünün yanı sıra 5.5 pH değeri ile de alerjen bir etki oluşturmaz. Bebeklerde henüz gelişim aşamasında olan hassas saç derisine uygun bir yapıda bulunur. Cildin nem dengesinin de korunmasını sağlayan bebek şampuanı ayrıca hoş bir koku yayar. 

Görkito Bakım Kremi 

Sahip olduğu sebum dengesi ile dikkat çeken Görkito bakım kremi aynı zamanda derin gözenek temizliği konusunda da etkin rol oynar. Ağır makyajların temizlenmesinde ve cildin nem dengesinin sağlanmasında başarılı bir içeriğe sahiptir. Bunun yanı sıra Remove it All olarak da nitelendirilen Görkito bakım kremi parfüm ve alkol içeriği bulundurmaz. Tamamen doğal ve sağlıklı malzemelerden hazırlanan bakım kreminde E vitamini ve jojoba yağı bulunur. Ciltte yağlı bir hissiyat ve görünümün oluşumu önlenerek istenilen pürüzsüzlüğe kavuşmak mümkündür. Düzenli kullanımlarda Görkito bakım kremi etkisi yakından da fark edilebilir niteliktedir. 

Görkito Tırnak Bakım Malzemeleri 

Pek çok farklı değerli yağdan oluşan Görkito el ve tırnak manikür pedikür peeling 300 Gr fiyat bakımından da uygunluk gösterir. Düzenli olarak el ve ayak tırnaklarına bakım yapılması sağlık açısından da önemli bir noktada bulunur. Bu bağlamda manikür ve pedikür için tercih edilebilecek alternatif seçeneklerden biri de Görkito tırnak bakım peeling olarak belirtilebilir. Limon kabuğu yağı, jojoba yağı, kayısı çekirdeği yağı ve tatlı badem yağı gibi tırnak ve parmaklar için çeşitli faydaları olan yağlar sayesinde peeling etkisi ilk andan itibaren hissedilebilir. Yumuşamış olan tırnak etine uygulanarak kullanılan manikür ve pedikür peeling ile etkili sonuçlar görülebilir. 

Görkito Vücut Yağları 

Yüz bakımı ve tırnak bakımı kadar tüm vücut sağlığına da dikkat edilmesi önemlidir. Bu doğrultuda mevcut olan vücut yağları ve vücut köpükleri başlıca tercih edilebilecek seçenekler arasında yer alır. Görkito vücut köpüğü ve vücut yağları vegan bir içeriğe sahip olmakla birlikte hayvan dostlarına zarar vermeden hazırlanan bir içeriğe sahiptir. Cilt bakım yağı olarak da nitelendirilen vücut yağı içeriğinde +E vitamini bulunur. Aynı zamanda leke karşıtı bir etkiye sahip olan kuşburnu yağı cilt bakım yağı içeriğinde yer alır. Siyah üzüm çekirdeği yağı, avokado yağı ve jojoba yağı da mevcut olan yağ içeriklerinden bazılarını oluşturur. 

Görkito Kişisel Bakım Setleri 

Görkito kozmetik ve bakım setleri oldukça uygun fiyatlandırmalar arasında sunulan içeriklerdendir. Set içerikleri incelendiğinde yer alan malzemelerden biri yüksek korumalı güneş kremidir. Dört mevsim etkili ve kullanıma uygun olan güneş kremi 50+ oranında yüksek koruma özelliğine sahiptir. Bununla birlikte Remove it All temizleme balmı da sürekli olarak kullanılabilecek türden bir malzemedir. Bakım konusunda hassas olanlar için Görkito kişisel bakım setleri oldukça avantajlı bir şekilde yer alır. Bunun dışında Görkitomiracleball ile de dudak nemlendirme işlemi dört mevsim boyunca kolayca gerçekleştirilebilir. 

Görkito Göz Serumu 

İçeriğinde 8 farklı doğal yağ bulunduran Görkito göz serumu aynı zamanda cilt bakım yağı olarak da nitelendirilir. Yağ bakımından zengin bir yapıya sahip olan göz serumu canlandırıcı ve aydınlatıcı bir etkiye sahiptir. %100 doğal yağ içeriğinden oluşan göz serumu paraben ya da silikon içermediği gibi vegan bir yapıdadır. Bununla birlikte leke oluşumuna ve kırışıklık görünümüne karşı bir etki oluşturur. Aynı zamanda anti – aging etkili olmasıyla kırışıklıkların, göz altındaki koyulukların giderilmesinde faydalı bir içerik sağlar. Nem dengeleyici özellikte olmasının yanı sıra besleyici ve yatıştırıcıdır. 

Görkito Allıkları 

Kozmetik malzemeleri arasında yerini alan Görkito allık sahip olduğu pigmentasyonu ile tek katta istenilen etkiyi oluşturur. Doğal içeriklerle hazırlanan allık Pink Boquet olarak da nitelendirilir. Mat bitişe sahip olan allık modeli ince bir yapıya sahip olduğundan yüzde herhangi bir ağırlık da oluşturmaz. Bununla birlikte yanaklarda doğal bir pembelik oluşumu da ilk sürüş sonrasında gözlemlenenler arasında yer alır. Pudra yapıda olan allık, allık fırçası yardımı ile kolayca sürülebilir. Uzun süre kalıcılık gösteren pinkboquet allık ile doğal pembe yanaklar elde edilebilir. 

Görkito Kozmetik ve Bakım Malzemesi Fiyatları

Doğal ürün içeriklerine sahip olacak şekilde hazırlanan ve doğa dostu olan Görkito fiyatı bakımından da kozmetik ve bakım malzemelerinde makul bir skalada yer alır. Cilt bakımı, tırnak ve el bakımı malzemelerinin yanı sıra kozmetik alanında da tercih edilen allık, ruj, dudak kalemi gibi alternatif seçeneklere yer verir. Görkito kozmetik alanındaki malzeme fiyatları değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte güneş kremleri, tırnak bakım malzemelerinde de fiyat değişikliği söz konusudur. Genel olarak Görkito kişisel bakım ve kozmetik ürün fiyat skalası bütçeye uygun olacak şekilde yer alır. 

Görkito Makyaj ve Kişisel Bakım Malzemeleri Vegan mı?

Paraben içermeyen ve doğa dostu içeriklerle hazırlanan Görkito kozmetik ve kişisel bakım malzemeleri aynı zamanda vegan bir şekilde üretilir. Bu bağlamda vegan makyaj malzemeleri ve kişisel bakım ürünleri Görkito malzemeleri arasında mevcuttur. 

Görkito Kapatıcıları Hangi Renk?

Görkito kapatıcıları üç farklı cilt tonuna uygun olacak şekilde bulunur. Beyaz veya açık tenliler, buğday tenler ve koyu tenler için uygun kapatıcı tonuna sahip numaralar mevcuttur. Ten rengi ile uyum sağlayan Görkito kapatıcıları yüksek kapatıcılık özelliğine sahiptir. 

Görkito Set İçeriği Nasıl?

Dört mevsim seti olarak da nitelendirilen Görkito set içeriğinde yüksek koruma özellikli ve vegan bir içeriğe sahip olan güneş kremi bulunur. Aynı zamanda temizleme balmda set içeriğine dahil olan ürünler arasında yerini alır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Görkito

19 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler