Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Haluk Aydın Kuruyemiş
Haluk Aydın Kuruyemiş Hurma Medine 500 gr

Haluk Aydın Kuruyemiş Hurma Medine 500 gr

Haluk Aydın Kuruyemiş
140,00 TL
( / adet)
miktar
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483619/28001469/28001473/80738003
Haluk Aydın Kuruyemiş Hurma Medine 500 gr
Medine Hurmasının Faydaları Nelerdir?

 

Medine Hurması  Bol Miktarda Protein, Mineral Ve Vitamin İçermektedir. Ayrıca İçeriğindeki Lif Miktarı Sayesinde Metabolizma Hızlandırıcı İşlevi Bulunmaktadır.
İnsan Vücudunun İşlevlerini Yerine Getirebilmesi Ve Sağlıklı Bir Şekilde Hayatına Devam Edebilmesi İçin Gerekli Olan Bir Çok Element Bulunmaktadır. Medine Hurması Gerekli Olan Elementlerin Pek Çoğunu Bünyesinde Barındırmaktadır. Hatta Sağlıklı Bir Birey Hayatını Sadece Su Ve Hurma İle Yıllarca Sürdürebilir. Bunun En Bilinen Örnekleri Sahabe Efendilerimizdir. Günlük Bir Hurma Hayatta Kalmaya Yetmiştir.
Medine Hurması  Özellikle Okul Çağındaki Çocuklar Ve Gençler İçin Çok Faydalıdır. Hafızayı Güçlendirir. Bu Nedenle İlerleyen Yaşlarda Meydana Gelen Alzheimer Gibi Hastalıkların Oluşmasına Engel Olur. Çağımızda Yapılan Bir Araştırma Hafıza İçin Faydalı Olan Ve Beta Kroten Adı Verilen A Vitamini Türünün Medine Hurması İçerisinde Bol Miktarda Bulunduğu Tespit Edilmiştir. Ayrıca Bu Madde Hücrelere Zarar Veren Molekülleri De Yöneterek Kanserin Oluşmasına Engel Olur.
Medine Hurması  Bünyesinde Bol Miktarda Lif Barındırmaktadır. Lif Açısından Zengin Beslenen Bireyler Birçok Kanser Hastalığından, Bağırsak Şikayetlerinden Ve Mide İle Kalp Hastalıklarından Korunmuş Olur.
Çağımızda Yaşanan Pek Çok Hastalıktan Korunabilmek İçin Antioksidan Özelliği Bulunan Besin Maddelerinin Tüketilmesi Gerekir. Medine Hurması Çok İyi Bir Antioksidandır. Antioksidan Bir Çeşit Gençlik İksiridir Ve Vücudu Damar Tıkanıklıklarına Karşı Çok İyi Korur.
        

- Ürünlerimizi, Uzun Süre Aynı Tadı Alabilmeniz İçin Defalarca Ağzı Açılıp Kilitlenen Özel Ambalajda Hizmetinize Sunuyoruz.
    Kilitli Ambalaj Özelliği : 
1- Ambalaj İçinde Oksidasyon Asgari Düzeyde Kalır.
2- Tazeliğini Korur.
3- Doğal Nemini Muhafaza Eder.
4- Tad Ve Kokusunu Muhafaza Eder.
5- Üzüm, Kayısı Vs. Gibi Ürünlerin Sertleşmesini Önler.
Türü Medine
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000K4I05
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön