ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Hardline Nutrition
Hardline ARG 1250 Mg 120 Kapsül - (Arginine, Arjinin )

Hardline ARG 1250 Mg 120 Kapsül - (Arginine, Arjinin )

Hardline Nutrition
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
19 Ocak 2012, Perşembe
ülkemizde güvenerek kullanabileceğiniz pek fazla ürün yok, özellikle son zamanlarda buna benzer ürünlerle insan sağlığınla düşüncesizce oynuyorlar.hardline ın performans arttırıcısı hem günlük hayatta bir enerji artışı sağlıyor hemde akşamları performansta etkili oluyor. öyle anormal etkileri yok ancak sağlıklı ve gerçek bir destek ürünü olarak tavsiye ederim. bu tarz bir ürün kullanmayı düşünüyorsanız en sağlıklı yolu bu üründür. dünyadada bu şekilde kullanılıyor.
DSACategoryId/60001546/2147483635/354020/354033
Hardline ARG 1250 Mg 120 Kapsül - (Arginine, Arjinin )
Hardline Arginin ARG1250 120 Tablet 1250 mg 120 Tablet 
1250 mg
120 Tablet


 

.
.

Hardline Nutrition üretici Firması KAVİ Gıda

Kavi Gıda 19 yıllık sektör tecrübesiyle 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir. Türkiyede’ki markaları içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Hardline Nutrition, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında bugüne kadar 3.000.000 ’u aşkın ürünle kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuarı, TÜBİTAK ile yürütülen projeler ile 400.000 $’lik yatırım yapılarak sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuar olmuştur. Kavi Gıda üretimini TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile gerçekleştirmekte ve üretimde kullanacağı hammaddeleri konusunda dünya lideri olan, patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal etmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır. İnsana ve doğaya saygısı ile sağlıklı, güçlü ve zinde bir toplum için sağlıklı ve yüksek kaliteli beslenme ürünlerinin bilimsel çalışmalarını artırmak amacıyla Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile işbirliği yapan Kavi Gıda, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek ürün yelpazesini genişletmektedir. Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Firmamız, dünya çapında geçerli bağımsız bir belgelendirme birimi olan İsviçre merkezli SGS tarafından belgelendirilmiştir. Standartın tüm koşullarının sağlanması ve denetlenmesi için, her üretimde mikrobiyolojik ve kimyasal analizler yapılmaktadır. HARDLINE NUTRITION aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vucut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motorsporları Klüplerini, Hardline Spor Klübü Derneği bünyesinde kurarak herzaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.


Hardline Nutrition Uluslararası Üretim Standartları

Üretimde Yüksek Standartlar
"Türkiye'nin Tek Helal sporcu gıda markası HARDLINE olarak ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretimin her aşamasını izliyoruz ve yerinde kontrol ediyoruz." HARDLINE olarak üretim sürecinde ilk dikkat ettiğimiz unsur üretim ortamıdır. Üretim ortamının nemi, sıcaklık değeri ve hijyen prosedürlerine uygunluğunu düzenli olarak kontrol ediyoruz. "İlk giren ilk çıkar" (fifo) prensibi ile üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine göre üretiyoruz. ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemimiz Dünya ‘nın en güvenilir Denetleme Kurumu olan SGS tafından; Helal Gıda üretim kriterlerimiz ise yine Dünya’nın en güvenilir Helal Gıda Belgelendirme Kurumu JAKIM’den akredite KASCERT tarafından denetlenmekte ve onaylanmaktadır. TÜBİTAK desteği ile kurduğumuz Ar-Ge laboratuvarında tasarlanan ürünleri, tablet, kapsül, toz ve sıvı formda üretiyoruz. Üretime giren her hammadde ve üretimden çıkan her parti üretimin mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel analizlerini dünya standartlarına göre yapıyoruz. Türkiye'de kendi alanında en çok üretim yapan markayız
Kaliteli Hammadde Seçimi

"Dünyanın en önemli hammadde üreticileri Davisco, Alzchem GmBh, Lonza ve Daesang HARDLINE ile çalışıyor." Tüketicilerimize daha sağlıklı ve daha kaliteli ürünler sunabilmek için dünyanın önde gelen hammadde üreticileri ile çalışıyoruz. Seçtiğimiz tüm hammaddeler mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel olarak uluslararası standartlara ve İslami şartlara uymalı, insan sağlığı açısından zararlı bileşenler içermemeli, yüksek hijyen standartlarına uygun olmalıdır. Bu kıstaslardan birine bile uymayan hammaddeleri kullanmıyoruz. Hammadde ithalatını başta Amerika, Almanya ve İsviçre olmak üzere dünyanın değişik bölgelerinden yapıyoruz. Kullandığımız hammaddeler domuz yağı ve bileşenleri ile etil alkol içermemektedir. Bu konuda gerekli tüm incelemeleri yapıyor ve üretim belgelerini tedarikçilerimizden alıyoruz. Whey Proteinlerimizin %100’ü ve tüm ürünlerimizin %80’i Amerika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Almanya ve Belçika’dan, kalan %20’si Kore, Hindistan ve Çin’den konusunda uzmanlaşmış, hammadde üreticilerinden tedarik edilmektedir. Tedariklerimizde Helal gıda kriterlerini ön planda tutuyoruz. Ayrıca hammaddeler, ithalat işlemleri esnasında uygunluk alabilmek için ve milyonda bir hassasiyete sahip Laboratuvar analizlerine tabi oluyor ve helal olma kriterlerine göre değerlendiriliyor. Türkiye'nin İlk Spor Gıdası laboratuvarını TÜBİTAK ile birlikte kuran KAVİ Gıda, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile birlikte ''Whey Proteininin Kas Kütlesi üzerindeki etkisi'' konusundaki ilk araştırmayı yapmıştır.

Yatırım ve İnovasyon

Sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini tüketiciyle buluşturmak çok aşamalı süreçleri kapsar ve bilimsel bilginin niteliklerine hakim olmayı gerektirir. İnsan sağlığının işin merkezinde olduğu üretim sürecine hazırlanırken en çok önem verdiğimiz iş kolu Ar-Ge'dir. Ar-Ge çalışmalarımız hem üretim hem de yatırımlarımızı destekler. Üretim çalışmaları için Türkiye'nin ilk ve tek spor gıdası laboratuvarını TÜBİTAK desteği ile kurduk. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile Whey proteinin kasları beslediğini, kas kütlelerini arttırdığını ve enerji sağladığını, aynı çalışma doğrultusunda HARDLINE ürünlerinin doping maddesi içermediğini yaptığımız ortak çalışma ile bilimsel olarak kanıtladık. HARDLINE olarak ürün geliştirme süreçlerinde Türkiye'nin en önemli kurumları ile çalışmalarımızı sürdürerek, yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Bilimsel çalışmaların yanı sıra üretim miktarını ve çeşitliliğini artırmak için KOSGEB ile birlikte yürüttüğümüz ”Ar-Ge, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı” bünyesinde yeni makine parkurları kuruyoruz. Kurulan yeni parkurlar ile üretim kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimizi çoğaltıyoruz.
Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İşletme Kayıt Belgesi
.
SGS (Uluslararası Bağımsız Denetleme Firması)
HELAL Sertifikası
.
WADA (Doping İçermez)

SGS Sertifikası

Ürünlerimiz, Dünya çapında geçerliliği olan İsviçre menşeili SGS firması tarafından denetlenerek sürekli mikrobiyolojik ve kimyasal analizler ile belgelendirilmektedir. Uluslararası Standartizasyon Örgütünün oluşturduğu, Dünyada Gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan GMP ( Good Manufacturing Practise ) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP ( Hazard Analysis and Critical Control Points ) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

.
Adeti 120
Aroma Aromasız
Besin Çeşidi Amino Asit
İçerik Tipi Tablet
Son Kullanma Tarihi -
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu SPORHRD08
Hardline ARG 1250 Mg 120 Kapsül - (Arginine, Arjinin )
Çok İyi
(41)
Çok İyi (41)
%71
İyi
(12)
İyi (12)
%21
Ne İyi / Ne Kötü
(2)
Ne İyi / Ne Kötü (2)
%4
Kötü
(1)
Kötü (1)
%2
Çok Kötü
(1)
Çok Kötü (1)
%2
Ortalama Puan
4,6
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Ürün Puanı
Satıcı
Sadece satın alanlar (18)
Fotoğraflı değerlendirmeler (0)
Bu ürün ile ilgili 57 değerlendirme var.
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 57 değerlendirme var.
ÖI
ÖI
daha önce yıllarca ağır sporlar yapmış biriyim.son yıllarda yapamıyorum.bu ürünü destek amaçlı kullandım(5. kutudayım)herhangi bir yan etki görmedim. insana direnç veriyor. diyet yaparken düşük karbonhidratla birlikte çok iyi...kaslarınızı daha yüksek tonuslu hissediyorsunuz..
(44)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
KU
KU
ülkemizde güvenerek kullanabileceğiniz pek fazla ürün yok, özellikle son zamanlarda buna benzer ürünlerle insan sağlığınla düşüncesizce oynuyorlar.hardline ın performans arttırıcısı hem günlük hayatta bir enerji artışı sağlıyor hemde akşamları performansta etkili oluyor. öyle anormal etkileri yok ancak sağlıklı ve gerçek bir destek ürünü olarak tavsiye ederim. bu tarz bir ürün kullanmayı düşünüyorsanız en sağlıklı yolu bu üründür. dünyadada bu şekilde kullanılıyor.
(50)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MK
MK
Kampa girenlere tavsiye ederim, çalışırken güç artışını tüm kaslarınızda hissediyorsunuz. Kaslarda büyümeyi gözle görülür hızla arttırıyor. Kullanırken bir sıkıntı yaşamadım, araştırmalarıma görede kullananlardan hep olumlu tavsiye aldım. Kalitesi ve fiyatınında uygun olması, bir Türk üretici firması için çok iyi olduğunu düşünüyorum.
(48)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Daha önce de kullandığım bir üründü. Makul fiyatlı olmasından dolayı tercih ettiğim bir markadır. Spor yapanlara ya da günlük yaşamını daha aktif kılmak isteyenlere öneriyorum.
(60)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Ürünü kullanıyorum vücut geliştirme konusunda da iddalı sanırım kendimde değişiklik olduğunu hissettim,performans olarak iyi hissettiriyor devamllı zinde ve kuvvetli oluyorsunuz.Natremandan önce alındığında direk agırlığa girebiliyorsunuz sonucu iyi oluyor.
(45)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
EE
EE
argininin etkilerini araştırdıkdan sonra alınabilecek en güvenilir markalardan birinin hardline olduğunu gördüm,hem fiyat,hemde kalite açısından iyi.on gündür, spora başladıktan sonra kullanmaya başladım.kronik sinüzit ve dizimdeki ağrılardan dolayı her gün sabah akşam ilaçlar alırdım,artık ağrı kesici ilaçlardan uzaklaşmaya başladım sporla beraber kendimi daha iyi hissediyorum.
(50)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
progainerla birlikte öneririm hem ciddi enerji artışı sağlıyor hemde büyümeyi hızlandırıyor, hardline ürünleri kalitesi gerçekten iyi ve Türk firması. benim için en iyi firmadır, hepsiburada.com siteside ayrıca tek alış veriş yaptığım site, bir sorun yaşamadım.
(37)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MT
MT
ben yapılanmak için progainerla birlikte kullandım ciddi ciddi enerji artışı ve bir hareketlilik sağlıyor. kendimi daha iyi hissetmemi sağladı. kilo almak için progainer kullanmaya başladıktan sonra yapılanmak için sporada başladım ve orada etkisini çok iyi hissedebildim. yaptığım araştırmalara görede sağlıklı ve sürekli kullanılabilecek güzel bir ürün. bitkinlik yorgunluk filan kalmıyor
(30)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ZG
ZG
ben sporcu değilim ama haftada en az bir defa aktivitede bulunurum ayrıca işim gereği fiziken çok hareketliyim. arg1250 bana çok iyi geldi hem spordaki başarım arttı hemde her gün kullandığımdan günümü çok daha enerjik ve dolu dolu geçiriyorum. beni ciddi anlamda rahatlattı. deneyince ne demek istediğimi anlayacaksınız
(42)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SD
SD
bu kadar güçlü olacağını tahmin etmemiştim. hardline ürünlerini filan duyuyordum ama bu arg bir başka çıktı ciddi enerji artışı veriyor. öneririm, sizi şaşırtabilir.
(46)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ST
ST
L-Arjinin elzem amino asitlerden biridir. Vücutda erimiş gaz formunda bulunan Nitrik oksit, Arjinin’den yapılır. Arginin’den üretilen Nitrik oksit, damarları genişletir (vazodilasyon) ve kan basıncını düşürerek kalbin yükünü hafifletir. Vücuttaki kan akışının hızlanması daha fazla besinin kaslara taşınarak burada oluşacak yıkımı azaltır ve antreman sonrası ağrıların azalmasını sağlar. Nitrik oksit seviyesinin artması, antreman sonrası yenilenmeyi ve adalenin dolgunluğunu sağlar, glutamin seviyesini arttırır ve diğer amino asitlerin emilimine yardımcı olur. Kısacası her sporcu için uygun sağlıklı ve sağlam bir besindir. Günlük kullanımına başlandıktan birkaç gün içinde faydalanmaya başlanıyor. Antreman zorluk derecesinide argininle sürekli arttırarak gelişimi rutine sokuyorum.
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SG
SG
normalde spor yaptığım günlerde kullanıyordum feci enerji artışı sağlıyor ama birkaç haftadır her gün kullanmaya başladım. uzun süredir ara ara tüketirim çok faydalandığım bir ürün ve bence en iyisi bitkinlik yorgunluk atmak isteyenlere özellikle öneririm benim gibi spor yapanlar ise kesin kullansınlar bana teşekkür edecekler
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
arginini saç için öneriyorlardı diye biliyordum geçen ay fitness tan arkadaşların kullandığını öğrenince buradan sipariş ettim gerçekten dedikleri kadar var. performans artırarak kendimi çok daha iyi hissetmemi sağladı. antreman yaparken bayağı iyi oluyor onun haricinde günlük hayattada farkını hissediyorum. yorgunluk hissimi aldı, güzel ürün.
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MO
MO
Her yaş ve her gurup insan için kullanılması gerektiğine inanıyorum.Kalite her bakımdan önceliğimiz olmalıdır.Hardline ve siteye teşekkür ederim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(54) - Elazığ
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
EA
EA
geçirdiğim birkaç üst üste olaydan sonra çok zayıflayan saçlarım için araştırarak buldum çok faydasını gördüm. özellikle bayan arkadaşlara öneririm. çok ciddi güç veriyor. kendimi bayağı iyi hissediyorum ve ayrıca saçlarım eski halinden bile daha iyi duruma geldi.
(34)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
EG
EG
ilk defa kullandım bayağı beğendim yorumlar doğru çıktı teşekkür ederim
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÖZ
ÖZ
bence fiyatına göre büyük iş yapıyor öyle kimyasal ürünler kullanmaktansa böyle sağlıklı aminoasitleri tercih ederim. güzel ürün
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MY
MY
Arkadaşlar 2. gün kargo elimdeydi.Kullanalı 1 gün oldu ama 2 saate yakın vücut çalıştım ve bir önceki gün kadar yorulmadığımı söyleye bilirim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(35) - Kocaeli
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MB
MB
arginin önemli bir amimoasit çeşidi ara ara tüketimini öneririm hissedilir enerji artışı sağlar hardline arg arginin olarak kullandığım 2. markadır weider kuyllanmıştım ama ister inanın ister inanmayın bunun yanında yarısı kadardı arg tamamdır bence uzun süredir başka marka arayışında bile olmadım istediğimi sağlıyor
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
EA
EA
Arginin katkılı şampuanlara tonlarca para ödemek yerine direk hapını almak daha mantıklı. Geçen sene masamda saçlar olurdu yerlerde de keza, yazın spor için destekleyici olması için kullanmıştım birkaç supplement dün farkettik ki saçlarım dökülmüyor eskisi gibi.
(29)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.

Popüler aramalar

Başa dön