Hardline Nutrition
Hardline Nutrition Cla One 100 Jel Kapsül (1000mg. Cla)

Hardline Nutrition Cla One 100 Jel Kapsül (1000mg. Cla)

Hardline Nutrition
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
DOĞAL AMA ETKİLİ 14 Nisan 2017, Cuma
İLK DEFA KULLANMAYA BAŞLADIM GEÇEN SENE KARNİTİN KULLANMIŞTIM FAYDASINI GÖRMÜŞTÜM AMA BU SENE BİR ARKADAŞIMLA BERABER İKİSİNİ BİRDEN KULLANIYORUZ VE ÇOK DAHA HIZLI İLERLİYORUZ GÜZEL BİR ÜRÜN BİRDE DOĞAL OLMASI BENİM İÇİN ÖNEMLİ devamını göster devamını gizle
H***** K***** Tüm Yorumlar (126)
DSACategoryId/60001546/2147483635/354020/354265

Hardline Nutrition Cla One 100 Jel Kapsül (1000mg. Cla)

Her kapsül 1000 mg CLA içerir. CLA(Konjuge Linoleik asit) aspir bitkisinden elde edilen linoleik asitin konjuge izomeridir.  

Hardline Nutrition Cla One 100 Jel Kapsül (1000mg. Cla)


.
.

Hardline Nutrition üretici Firması KAVİ Gıda

Kavi Gıda 19 yıllık sektör tecrübesiyle 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir. Türkiyede’ki markaları içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Hardline Nutrition, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında bugüne kadar 3.000.000 ’u aşkın ürünle kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuarı, TÜBİTAK ile yürütülen projeler ile 400.000 $’lik yatırım yapılarak sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuar olmuştur. Kavi Gıda üretimini TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile gerçekleştirmekte ve üretimde kullanacağı hammaddeleri konusunda dünya lideri olan, patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal etmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır. İnsana ve doğaya saygısı ile sağlıklı, güçlü ve zinde bir toplum için sağlıklı ve yüksek kaliteli beslenme ürünlerinin bilimsel çalışmalarını artırmak amacıyla Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile işbirliği yapan Kavi Gıda, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek ürün yelpazesini genişletmektedir. Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Firmamız, dünya çapında geçerli bağımsız bir belgelendirme birimi olan İsviçre merkezli SGS tarafından belgelendirilmiştir. Standartın tüm koşullarının sağlanması ve denetlenmesi için, her üretimde mikrobiyolojik ve kimyasal analizler yapılmaktadır. HARDLINE NUTRITION aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vucut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motorsporları Klüplerini, Hardline Spor Klübü Derneği bünyesinde kurarak herzaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.


Hardline Nutrition Uluslararası Üretim Standartları

Üretimde Yüksek Standartlar
"Türkiye'nin Tek Helal sporcu gıda markası HARDLINE olarak ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretimin her aşamasını izliyoruz ve yerinde kontrol ediyoruz." HARDLINE olarak üretim sürecinde ilk dikkat ettiğimiz unsur üretim ortamıdır. Üretim ortamının nemi, sıcaklık değeri ve hijyen prosedürlerine uygunluğunu düzenli olarak kontrol ediyoruz. "İlk giren ilk çıkar" (fifo) prensibi ile üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine göre üretiyoruz. ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemimiz Dünya ‘nın en güvenilir Denetleme Kurumu olan SGS tafından; Helal Gıda üretim kriterlerimiz ise yine Dünya’nın en güvenilir Helal Gıda Belgelendirme Kurumu JAKIM’den akredite KASCERT tarafından denetlenmekte ve onaylanmaktadır. TÜBİTAK desteği ile kurduğumuz Ar-Ge laboratuvarında tasarlanan ürünleri, tablet, kapsül, toz ve sıvı formda üretiyoruz. Üretime giren her hammadde ve üretimden çıkan her parti üretimin mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel analizlerini dünya standartlarına göre yapıyoruz. Türkiye'de kendi alanında en çok üretim yapan markayız
Kaliteli Hammadde Seçimi

"Dünyanın en önemli hammadde üreticileri Davisco, Alzchem GmBh, Lonza ve Daesang HARDLINE ile çalışıyor." Tüketicilerimize daha sağlıklı ve daha kaliteli ürünler sunabilmek için dünyanın önde gelen hammadde üreticileri ile çalışıyoruz. Seçtiğimiz tüm hammaddeler mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel olarak uluslararası standartlara ve İslami şartlara uymalı, insan sağlığı açısından zararlı bileşenler içermemeli, yüksek hijyen standartlarına uygun olmalıdır. Bu kıstaslardan birine bile uymayan hammaddeleri kullanmıyoruz. Hammadde ithalatını başta Amerika, Almanya ve İsviçre olmak üzere dünyanın değişik bölgelerinden yapıyoruz. Kullandığımız hammaddeler domuz yağı ve bileşenleri ile etil alkol içermemektedir. Bu konuda gerekli tüm incelemeleri yapıyor ve üretim belgelerini tedarikçilerimizden alıyoruz. Whey Proteinlerimizin %100’ü ve tüm ürünlerimizin %80’i Amerika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Almanya ve Belçika’dan, kalan %20’si Kore, Hindistan ve Çin’den konusunda uzmanlaşmış, hammadde üreticilerinden tedarik edilmektedir. Tedariklerimizde Helal gıda kriterlerini ön planda tutuyoruz. Ayrıca hammaddeler, ithalat işlemleri esnasında uygunluk alabilmek için ve milyonda bir hassasiyete sahip Laboratuvar analizlerine tabi oluyor ve helal olma kriterlerine göre değerlendiriliyor. Türkiye'nin İlk Spor Gıdası laboratuvarını TÜBİTAK ile birlikte kuran KAVİ Gıda, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile birlikte ''Whey Proteininin Kas Kütlesi üzerindeki etkisi'' konusundaki ilk araştırmayı yapmıştır.

Yatırım ve İnovasyon

Sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini tüketiciyle buluşturmak çok aşamalı süreçleri kapsar ve bilimsel bilginin niteliklerine hakim olmayı gerektirir. İnsan sağlığının işin merkezinde olduğu üretim sürecine hazırlanırken en çok önem verdiğimiz iş kolu Ar-Ge'dir. Ar-Ge çalışmalarımız hem üretim hem de yatırımlarımızı destekler. Üretim çalışmaları için Türkiye'nin ilk ve tek spor gıdası laboratuvarını TÜBİTAK desteği ile kurduk. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile Whey proteinin kasları beslediğini, kas kütlelerini arttırdığını ve enerji sağladığını, aynı çalışma doğrultusunda HARDLINE ürünlerinin doping maddesi içermediğini yaptığımız ortak çalışma ile bilimsel olarak kanıtladık. HARDLINE olarak ürün geliştirme süreçlerinde Türkiye'nin en önemli kurumları ile çalışmalarımızı sürdürerek, yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Bilimsel çalışmaların yanı sıra üretim miktarını ve çeşitliliğini artırmak için KOSGEB ile birlikte yürüttüğümüz ”Ar-Ge, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı” bünyesinde yeni makine parkurları kuruyoruz. Kurulan yeni parkurlar ile üretim kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimizi çoğaltıyoruz.
Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İşletme Kayıt Belgesi
.
SGS (Uluslararası Bağımsız Denetleme Firması)
HELAL Sertifikası
.
WADA (Doping İçermez)

SGS Sertifikası

Ürünlerimiz, Dünya çapında geçerliliği olan İsviçre menşeili SGS firması tarafından denetlenerek sürekli mikrobiyolojik ve kimyasal analizler ile belgelendirilmektedir. Uluslararası Standartizasyon Örgütünün oluşturduğu, Dünyada Gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan GMP ( Good Manufacturing Practise ) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP ( Hazard Analysis and Critical Control Points ) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

.
Adeti 100
Aroma Aromasız
Besin Çeşidi CLA
İçerik Tipi Kapsül
Menşei Türkiye
Son Kullanma Tarihi -
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu SPORHRD18
Hardline Nutrition Cla One 100 Jel Kapsül (1000mg. Cla) Yorumları
Tüm yorumları gör (126)
 • DH
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  çok hızlı

  supplementler satıcısından sipariş verdim ve gerçekten çok hızlı. dün akşam sipariş ettim bu sabah elime ulaştı. bu hızda hizmet için teşekkür ediyorum.

  KAPAKLI - Tekirdağ

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • ÇD
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  ürün

  hiçbir işe yaramıyor bi aya yakın kullanıyorum hiç faydasını görmedim

  SULTANGAZİ - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (6)

 • BS
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Asla tavsiye etmiyorum / Protein kaçağı

  Yorumlara bakarak bi hevesle aldım. Evet etkisi güzel ama değişik yan etkileri var ve ilgililere sorduğumda ürünümüzün böyle bir yan etkisi Yok diye cevap aldım. Test etmek adına ürünü kullanmayı bırakıp aynı etkiyi yapacak mı diye ablama kullandırdım. Ve aynı yan etki onda da görülmeye başlandı.

  SİLOPİ - Şırnak

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (5)

 • EK
  ben çok memnunum ama çok

  cla one inanılmaz faydalı bir ürün ne olduğunu araştırıp öğrenmeden almayın bence !

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • YY
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Kötü

  Başka marka cla kullandım işe yaradı ama bu hiç etki yapmadı. Spor diyet yapmama rağmen boşuna para tuzağı daha ucuzunu almıştım daha iyiydi önermem.

  KARTAL - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (9)

 • JA
  memnuniyet tam :)

  diyet yapan arkadaşlara öneririm ben başlarken vücutta zayıflasanızda kurtulamadığınız birikintilerde etkili diye verdiler ama genel olarak vucut çalışma düzenim değişti kilo vermem hızlandı

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (1)

 • PG
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  hızlı kargo tesekkurler

  merhabalar ürün bugün elime ulaştı. Bugün itibari ile 1 ay boyunca kullanıp 1 ay sonra ise yarayıp yaramayacağını yorumlayacağım 1ay sonra görüşmek üzre.

  FATİH - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (4)

 • HY
  yeni başlamama rağmen bende değişiklikler başladı memnunum

  2. siparişleri veriyorum bende hardline thermo karnitin ile kullanıyorum ve memnunum arkadaşlar. başarılı ürünler

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (1)

 • MK
  cla one + hardline thermo karnitin önerilir

  basit bir diyet, günlük 45 dk gibi tempolu yürüyüş ve sağlıklı beslenmeyle birlikte birkaç hafta oldu kullanmaya başlayalı çok ciddi değişim yaşamaya başladım çok daha iyi hissediyorum ve sonuca doğru ilerliyorum. bu sefer olacak galiba :)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (0)

 • GB
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  mükemmel

  ürün tek kelimeyle mükemmel tavsiye edilir

  MERKEZ - Afyon

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (126)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN