Hastane hasta bakım ürünleri kategorisi içerisinde, sağlık personellerinin ve evde hasta bakımı yapanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak hasta bakım ürünlerinin yanı sıra, tanı ürünleri de yer alıyor. Kalite standartlarına uygun malzemeler kullanılarak üretilmiş olan hasta bakımı, sterilizasyon ve tanı ürünlerini, onlarca kaliteli marka arasından ihtiyacınıza yönelik olarak seçebilirsiniz.

Hastane - Hasta Bakım Ürünleri

Hastanede hasta bakımı yapan sağlık personelinin, tanılamada kullandıkları; steteskop, otoskop gibi cihazlar, hastanede ve evde hasta bakımı yapan personelin ve hasta refakatçilerinin hasta bakımında kullandıkları; kulak tıkacı, steril muayene eldiveni, tekerlekli sandalye gibi yardımcı ekipmanlar, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden seçenekleri ile hepsiburada.com kullanıcısına sunuluyor. Ayrıca, hastane ve hasta bakım ürünleri kategorisinde, cihazları ve yardımcı ekipmanları sterilize etmekte kullanılan, çeşitli markalara ait sterilizatörlere de ulaşmak mümkün.

Hastaların banyo zamanlarını kolaylaştırabilmek adına üretilmiş olan kulak tıkaçları; vazelinli, ayarlanabilir, ipli ve farklı boyut seçenekleriyle her tür ihtiyacı karşılıyor. Uyku zamanlarında sessiz bir ortam yaratılamayan durumlarda, hastaya konforlu ve sessiz bir uyku sağlayabilmek için yardıma ihtiyaç duyan hasta yakınlarının, hasta bakıcıların ve sağlık personelinin yardımına da yine, her ihtiyaca uygun olarak bulabileceğiniz kulak tıkaçları koşuyor. Tanılamada kullanılan steteskoplar da ihtiyaca uygun olarak, klasik steteskop, pediatrik steteskop ya da hem pediatrik hem yetişkin hastalar için kullanılabilen ve genellikle hekimlerin tercih ettiği gelişmiş modelleri ile tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Hasta bakımında; hem hastane ortamında hem de evde çokça ihtiyaç duyulan tekerlekli sandalyeler ile de bakım sürecinde, hem hastanın konforu sağlanırken, hastaya bakan kişiye de büyük bir rahatlık sunuluyor. Ayrıca tanı ve bakım ürünlerinin sterilizasyonunu yapılabileceğiniz sterilizatörleri de bulabileceğiniz hastane ve hasta bakım ürünleri kategorisinde, uygun yardımcı bakım ekipmanları da sizlerin beğenisine sunuluyor.

Hijyenin özellikle önemli olduğu hasta bakımında, ellerin sürekli steril tutulabilmesi mümkün olmasa da, ürünler arasında görebileceğiniz steril muayene eldivenlerinin kullanımı ile, hasta sağlığının azami ölçüde korunması amaçlanıyor. Tek kullanımlık olan steril muayene eldivenleri, hem hasta bakımını üstlenen hasta yakınları hem de başta hekimler ve yardımcı sağlık personeli olmak üzere, hasta ile birebir temas halinde olan tüm personel tarafından tercih ediliyor. Diğer hastane personeli tarafından da kullanılması gereken steril olmayan tek kullanımlık, tekli ya da çoklu olarak satılan lateks ya da lastik eldivenlere de en iyi fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak; şeker ölçüm cihazları gibi medikal tanı cihazlarının, strip (şerit) ve lancet (iğne) gibi aparatlarını da bulabileceğiniz kategoriden, ihtiyaç duyduğunuz an medikal tanı cihazlarınızın eksik ya da tükenmiş olan yedek parçalarını rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Genellikle yenidoğan bakım ünitelerinde kullanılan kızıl ötesi ışık ışını ısı kaynakları, üşüyen hastalarınızı yanma riskine maruz bırakmadan gönül rahatlığıyla ısıtabilmenizi mümkün kılıyor. 360 derece görüntü alabilen ve Android ve iOS uygulamaları ile uzaktan kontrol edilebilen bebek izleme monitörleri, bebek hastalarınızı ya da sürekli gözleme ihtiyaç duyulan yetişkin hastalarınızı siz yanlarında değilken bile izleyebilmenize ve her an gerekli ihtiyaçlarını karşılayabilmenize olanak tanıyor.

Gerekli teknik özelliklerine ve indirimli fiyatlarına da ulaşabileceğiniz tüm tanı ve bakım ürünlerinin, size uygun olanlarını, filtreleme seçeneğini kullanarak rahatlıkla bulabilir ve iki ürün arasında kıyas yapmak ihtiyacı duyduğunuzda, ürün karşılaştırma opsiyonu ile ürünler arasından size en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Hastane hasta bakım ürünlerinden ihtiyacınıza uygun olana hemen sahip olarak güvenle kullanmak için, kategoriyi inceleyebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Hasta Bakım Ürünleri

1.922 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Isolab
  2. Medialp
  3. Moda Canel
  4. Noon Collection
  5. Alışveriş Burada
  6. Belnido
  7. Isotherm
  8. Oxy
  9. Hizmetmed
  10. Palmiye Üniforma
  11. Rekmed
  12. Aber İstanbul
  13. Medusa Forma
  14. Okanmed
  15. Emel Şahin Tekstil
  16. Esdem
  17. Owlet
  18. Nur Ortopedi
  19. Art Face
  20. Cosplay
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001547/2147483633/339715/26012218
Başa dön