Hugo Boss Parfümler

Parfümlerinin esansları, kalitesi ve kalıcılığı ile dikkat çeken Hugo Boss parfümler, erkek ve kadınlar için özel olarak formüle edilir. Marka başta tekstilin önde gelen isimlerinden biri olarak üretim hayatına başlamış olsa da, zaman içinde parfümleri ile de kadın ve erkeklerin en sevdiği ürünleri sunmayı başarmıştır.

Hugo Boss Parfüm

Hugo Boss, lüks tüketim ürünlerini pazara sunan bir Alman firmasıdır. Kadın, erkek ve çocuklar için kıyafetler, aksesuar ürünleri tüm dünyada bilinir. Erkek ve kadın için özel olarak parfüm de üretmeye başlaması tekstilden daha sonradır. Tüm ürünlerinde, trendleri takip etmesi, kalitesi ve tasarımları ile dikkat çeker. Yıllar içinde oluşturduğu Hugo Boss stili ile birçok ülkede popüler bir marka haline gelmiştir.

Genellikle parfümlerinde, meyve, baharat ve odunsu kokuları kullanmayı tercih eder. Hafif bir meyve kokusu ile başlayan serüven, odunsu kokular ile son bulur ve gün boyu sizinle kalır. Parfümleri temiz tene ve istenilen sıklıkta uygulanabilir. Her cilt tipi için uygun parfümler, tercihe bağlı olarak çantada taşınarak gün içinde tazeleme amaçlı kullanılabilir.

Hugo Boss Bayan Parfümü

Hugo Boss Women, Hugo Boss Femme ve Hugo Boss Ma Vie Pour Femme markanın en çok tercih edilen eau de toilette ve eau de parfüm türleri arasında yer alır. Kadının güçlü ve zarif etkisini bir arada pekiştiren kokular sunar. Hem sofistike hem de günlük sportif parfümleri ile her tarzdan kadına ayrı ayrı hitap etmeyi başarır. Böylece iş hayatında şık bir stili tamamlayan parfümler haricinde, hafta sonu rahatlığında konforu tamamlayacak kokuları da Hugo Boss’ta bulabilmeyi sağlar.

Kadınlar için formüle ettiği kokularda meyve notalarını sıklıkla kullanan Hugo Boss, çoğu zaman dip notayı çiçek kokuları ile sonlandırarak kadının tazeliğini yansıtır. Elegan kokular iş hayatında ve resmiyetin hüküm sürdüğü alanlarda sizden bir iz bırakır. Daha fresh kokular ise, kadının kendi rahatlığını ve benliğini rahatça sergilediği ortamlar için formüle edilir. Markanın ürünlerinden kullanım alanınıza ve ten özelliklerinize uygun olan bir seçim yaptıktan sonra, her güne başlarken temiz tene uygulayabilirsiniz. Gün içinde tazelemek ve kokuyu teninizde sabitleyebilmek için aynı ürünün deodorantından alarak sürekli çantanızda taşıyabilirsiniz.

Hugo Boss Erkek Parfümleri

Hugo Boss Soul, Hugo Boss Buttled ve Hugo Boss Just Different markanın en çok tercih edilen eau de toilette türlerdir. Sıcak, elegan, sofistike olarak tanımlanan Hugo Boss erkek parfümleri, farklı tarzlara hitap eden ürün serisi ile her yaşta ve stilde erkeğe ayrı formüller sunar. Bu şekilde sunumlarda bulunması sayesinde iş hayatında, günlük stilde, hafta sonu konforunda her zaman farklı bir Hugo Boss parfüm bulunabilir.

Erkekler için ürettiği parfümlerde, meyveler ile başlayan koku, yerini baharat ya da odunsu notalara bırakır. Daha fresh kokularda ise, ağırlığı nane, fesleğen gibi ferahlık veren esanslardan yana kullanır. Erkeğin çekiciliğini etkin olarak ifade etmesinde sözsüz bir dil kullanan Hugo Boss parfümleri, her gün temiz tene uygulanabilir. Gün boyu kalıcılığı sağlayabilmek için aynı ürünün deodorantını iş yerinizde bırakabilir, spor çantanızın içinde sürekli olarak bir adet bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Hugo Boss Parfüm Fiyatları

Parfüm fiyatları, ürünün türüne ve miktarına göre farklılık gösterebilir. Geniş bir ürün yelpazesi bulunan markanın, ürün açıklamalarını inceleyerek teninize uyum göstereceğini düşündüğünüz bir kokuyu tercih edebilirsiniz.

Ürün fiyat oranının her zaman dengede olduğu Hugo Boss, bu yönüyle her bütçeye göre bir koku seçebilmeyi sağlar. Kadın ve erkek parfümleri arasında, kendiniz ve sevdikleriniz için uygun bir kokuyu mutlaka bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hugo Boss Parfüm Fiyatları ve Çeşitleri

96 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Parfüm
Parfüm
Erkek Parfüm
Erkek Parfüm
Kadın Parfüm
Kadın Parfüm
Lüks Parfüm
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 96 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?