Karaca Mutfak Araçları ve Gereçleri 

Karaca mutfak araçları ve gereçleri, her evin ihtiyacı olan ürün gruplarından oluşmaktadır. Karaca markası, 1973 senesinden bu yana mutfak araç ve gereçleri üretmektedir. Her mutfağın olmazsa olmazı olan ürün seçenekleri, favoriler arasında yerini almaktadır. Örneğin, markanın imzasını taşıyan çaydanlık ve tencereler, bir hayli popüler hale gelmiştir. Bunun yanı sıra, çatal bıçak setleri de oldukça farklı işlemelerle mutfağınıza anlam katmaktadır. Yemek takımı seçenekleri arasında; 84 ve 24 parça takımlar yer almaktadır. Farklı desen ve renk çeşitleriyle dilediğiniz yemek takımına sahip olabilirsiniz. Karaca markalı yemek takımları, çeyizlik olarak da tercih edilebilir. Kaşık, bıçak ve çatal takımları, bireylerin ihtiyaçlarına bağlı olarak, 84 ya da 72 parça olarak satın alınabilir. Çatal, bıçak ve kaşık takımları, günlük ya da çeyizlik olarak iki seçeneğe ayrılmaktadır. Bunun yanı sıra, çocuklar için de tasarlanan 3 parçalı ve desenli çatal, bıçak ve kaşık setleri Karaca markasının imzasıyla anlam kazanmıştır. 

Karaca markası için imal edilen çocuk yemek setleri, çocukların yemek saatlerinin eğlenceli geçmesine yardımcı olmaktadır. Türk kültüründe çayın önemi büyük olduğu için çay keyfinin sürülmesi adına, farklı işlevselliklerde tasarlanan çaydanlıklar vardır. Karaca markasının izini taşıyan çaydanlık modelleri, hem şık, hem de oldukça kullanışlıdır. Karaca mutfak gereçleri arasında, çaydanlık tasarımları oldukça beğeni toplamaktadır. Geniş aileler için büyük boy olarak tasarlanan çaydanlıklar, yoğun ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra, küçük ve orta boyutlu çaydanlıklar da ihtiyaçlarınıza yön verecek modellerdir. Bazı modellerde demliklerin porselen olması, tasarımların şıklığına şıklık katmaktadır. Senelerin tecrübesine sahip olan Karaca markalı çaydanlıklar ile keyifli çay saatleri geçirebilirsiniz. 

Karaca Mutfak Araçları ve Gereçleri Modelleri

Karaca mutfak araç gereçleri, farklı tasarımlarına ve kullanım şekillerine sahiptir. 7’den 70’e bütün yaş grupları düşünülerek tasarlanan mutfak ürünleri, her türlü ihtiyaca yanıt vermektedir. Kahve keyfini sürmek isteyen aileler için kullanışlı cezve tasarımları yapılmıştır. Bu cezvelerde bebeğiniz için mama pişirebilmeniz de mümkündür. Farklı amaçlar için kullanılabilen cezve takımlarının form olarak da birçok seçeneğe ayrıldığını söyleyebiliriz. Cezve takımları, farklı renk ve desen alternatifleriyle kullanıcıların zevkine sunulmaktadır. Genellikle, 3’lü set şeklinde tasarlanan cezve takımları, Karaca markasının özel desen ve baskılarıyla donatılmıştır. Mutfak gereçleri arasında en önemli olan ürün gruplarından biri de tencerelerdir. Pişirme grubu alanında yerini alan tencereler, farklı malzemeler kullanılarak tasarlanmaktadır. Çelik, granit, döküm ve benzeri malzemeler ile imal edilen çeşitli tencere takımları seçenekler arasında yerini almaktadır. Tencere alanında zengin bir ürün çeşitliliği olan markanın kaplama, düdüklü ve seramik takımları da ilgi görmektedir. Mutfağınızda yemek pişirirken ihtiyacınız olan her türlü pişirme tenceresine marka kategorisi üzerinden sahip olabilirsiniz. 

Karaca kalitesinin konuştuğu tencerelerin 18 cm’den 28 cm’ye kadar farklı boyut seçenekleri vardır. Set halinde de satın alabileceğiniz bu pişirme gereçleri, farklı yemeklerin lezzetli bir şekilde pişirilmesine olanak sağlar. Tencere takımlarının içinde farklı ürün gruplarına da yer verilmiştir. Çaydanlık ve cezve takımları bu ürün gruplarından bir kaçıdır. Mutfakta yemek pişirirken ihtiyacınız olan baharatlıklar da markanın tasarladığı ürünler arasındadır. Baharat takımları, tasarım ve işlevsellik olarak birbiri içinde ayrılmaktadır. Yemeklerinize lezzet katarken kullanacağınız baharat takımlarına, farklı baharatlar koyabilmeniz mümkündür. Pul biber, tuz, karabiber, kimyon, kekik ve nane gibi baharatları içine yerleştirerek rahatlıkla kullanabileceğiniz işlevsel baharat takımları seçenekler arasında yerini almaktadır. Estetik ve işlevsel tasarımlarıyla bu ürünlere mutfağınızda mutlaka yer vermelisiniz. 

Karaca Mutfak Araçlar ve Gereçleri Tasarımları

Özel tasarım teknikleri kullanılarak imal edilen Karaca markalı mutfak araç ve gereçleri, stil sahibi mutfaklarda muhteşem bir görünüm oluşturmaktadır. Yenilikçi ve nostaljik tasarım şekilleri kullanılarak imal edilen mutfak araç ve gereçleri, estetikliği yüksek olan ürünlerdir. Örneğin, Karaca 4’lü mutfak seti olarak satışa sunulan elektronik ürünler, renk, form ve teknolojik yapı açısından farklı özelliklere sahiptir. Bu elektronikler sayesinde, tost, ızgara yemekleri pişirebilirken, aynı zamanda kahve ve çay gibi içecekler de pişirebilirsiniz. Çünkü, mutfak setlerinin içinde yer alan elektronikler, bu işlemleri yapabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Tasarlanan servis tabakları ise çay saatlerinde muhteşem bir şıklıkla kullanacağınız ürünlerdir. Yuvarlak, üç katlı, desenli, düz, iki katlı olarak farklı tasarım yapılarına sahip olan servis tabakları, günlük ve özel günlerde kullanabileceğiniz seçeneklere ayrılır. Sofralarınızı süsleyecek olan servis tabakları ve diğer ürün grupları, kendi zevkinizi yansıtacak özelliklerde tasarlanabilmektedir. 

Karaca markalı çerezlik ve kaseler de çorba, salata ya da meyve servislerinde size eşlik edecektir. Farklı yiyecek gruplarını bu kaselerde servis ederek, mutfağınızdaki şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Kullanım amacınız doğrultusunda, uyumlu boyutlara sahip olan ve mutfak dekorasyonunuza yön veren kase ve çerezliklere yönelebilirsiniz. Takım halinde ya da tekli şekilde satışa sunulan bu ürünleri, kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda satın alabilirsiniz. Karaca markalı mutfak gereçlerinin alt kategorisinde sofranızı süsleyecek estetik ekipmanlara yer verilmiştir. Estetikliğinin yanı sıra, bu ürünlerin son derece kullanışlı olduğunu da söyleyebiliriz. Bu ürünleri peçete halkası, şekerlik, peçetelik, tereyağlık olarak farklı kategorilere ayırabiliriz. Aynı zamanda, kaşıklık, şekerlik, servis kaşıkları gibi ürünler de tüm kalitesiyle kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. 

Karaca Mutfak Araçları ve Gereçleri İçindekiler 

Karaca, mutfaktaki her ihtiyacı en ince ayrıntısına kadar düşünen bir markadır. Kurulduğu günden bu yana da tasarımlarını genişleterek, kullanıcıların her türlü ihtiyacına yanıt vermeyi başarmıştır. Mutfak araç ve gereçleri içinde yer alan ürünler, her öğünde ihtiyacınız olan desteği kullanıcılara sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, yemek pişirme anında ihtiyacınız olan pişirme grubunu da marka ürünleri arasından temin edebilirsiniz. Mutfak araç ve gereçleri içindeki geniş ürün grupları sayesinde, sofrada ve mutfaktaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Örneğin, kahvaltı hazırlığı yaparken, yemek takımından bağımsız olan kahvaltı takımlarını satın alabilirsiniz. Kahvaltı sofranızı hazırlarken, şık ve kullanışlı kahvaltılar etmek için tasarlanan kahvaltı takımları, oldukça şık görünümlere sahiptir. 

Kahvaltı takımları, her zevkten bireye hitap eden tasarım ve desen seçeneğine ayrılmaktadır. Tasarlanan takımların parça seçenekleri ise 24, 32, 34 ve 42 olarak kategorize edilmiştir. Bu alternatifleri aile fertlerinizin sayısı doğrultusunda satın alabilirsiniz. Kahvaltı takımları, çocuklara özel olarak da tasarlanabilmektedir. Çocuklar için sevimli desenlerin yer aldığı 2’li kahvaltı tabakları, seçenekler arasında yerini almaktadır. Kahvaltı takımı tasarımları içinde, servis tabağı, demlik, tuzluk, çay kaşığı gibi farklı parçalar yer almaktadır. Aynı zamanda, mutfakların olmazsa olmazı olan ekmek kutusu ve saklama kapları da Karaca markasının estetik bakış açısıyla tasarlanmaktadır. Mutfaklara ulaşan ürün gruplarından bir tanesi de saklama kaplarıdır. Yemeklerinizi buzdolabında muhafaza etmenize yardımcı olan bu ürünlerin büyüklüğü ve formu birbirinden farklıdır. Dolayısıyla kullanıcılar tarafından en fazla tercih edilen ve kullanılan ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Ekmeklik ve saklama kapları da farklı mutfak dekorasyonlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. 

Pek çok farklı renk, desen ve formdaki yemek takımları da Karaca’nın koleksiyonları arasında yerini almaktadır. Yemek takımları, günlük ya da özel günler için tasarlanarak, kullanıcıların isteklerine yön vermektedir. Bu takımların içinde, kaşık, çatal ve bıçak takımları da yer almaktadır. Bunun yanı sıra, tencere takımları da yemek takımına dahil edilebilen pişirme ürünleridir. Karaca markası, küçük ev aletleri üretimi konusunda da kendini kanıtlamıştır. Tost makinesi, çaycı, elektrik süpürgesi, kahve makinesi, su ısıtıcısı, yumurta pişirme makinesi, mutfak robotu gibi ürün grupları küçük ev aletleri arasında yerini almaktadır. Dolayısıyla mutfağınız için normal ürünler ile elektronik ürün gruplarını Karaca markasından temin edebilirsiniz. 

Karaca Markalı Pratik Mutfak Araç ve Gereçleri 

Karaca markası, kurulduğu günden bu yana kendini yenileyen ve geliştiren tasarımlara imza atmaktadır. Teknolojik gelişime uygun tasarımlara imza atan markanın pratik ürün grupları vardır. Evlerinizin vazgeçilmezi olan mutfak gereçleri, kalite düzeyi yüksek bir şekilde Karaca tarafından üretilmektedir. İnsanların yeme ve içme ihtiyacı çok fazla olduğu için düzenli olarak bu ihtiyaçların mutfak gereçleri tarafından karşılanması gerekir. Mutfağınızdaki yiyecek ve içeceklerin hazırlanmasına yardımcı olan mutfak gereçleri, oldukça işlevsel bir şekilde tasarlanmıştır. Mutfak gereçleri setiyle ön plana çıkan Karaca markası, kase ve tabak gibi ürünleri porselen ve seramikten üretmektedir. Aynı zamanda, tasarladığı baharat takımları ve servis setleri de en kaliteli malzemeler kullanılarak işlevsel şekilde üretilmektedir. Mutfakta kullanıcıların ihtiyacı olan araç ve gereçleri piyasaya süren marka, bu yönüyle ön plana çıkmaktadır. Yemek yaparken, kullanacağınız spatuladan çay içerken ihtiyacınız olan çay bardağına kadar farklı ürün grupları seçenekler arasındadır. Bunun yanı sıra, yemek masanızı süsleyecek olan masa aksesuarları da markanın ürün gamı içinde yer alır. 

Yemek masalarının üzerinde genellikle, peçetelik, baharatlık, kaşıklıkların olduğunu görebilirsiniz. Karaca markası ise bu ürünleri, porselen ya da cam materyaller kullanarak imal eder. Eğer gıda depolama amacıyla ürün arayışı içine girdiyseniz, saklama kabı ve kavanoz gibi ürünleri markanın ürün gamı içinden seçebilirsiniz. Son derece işlevsel, şık ve pratik mutfak araç ve gereçleri sayesinde, gözünüze hitap eden görüntüler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, kullanım ve depolama anlamında da bu ürünlerin oldukça avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Mutfak araç ve gereçleri modelleri, her kesimden kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Mutfakta şeker, tuz, karabiber gibi baharatları kullanabilmeniz adına, tasarlanan baharatlıkları da satın alabilirsiniz. Baharatlıklar, düzenli bir şekilde tezgah üzerine koyabileceğiniz tasarımlara sahiptir. Tasarlanan kaşık, çatal ve bıçak takımları ise sofranızı süslerken, aynı zamanda kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlar. Karaca markası, tabak altlarında kullanılabilmesi adına tasarladığı Amerikan servisleriyle de dikkat çekmektedir. Birbirinden şık desen ve renklerle donatılan Amerikan servisler, tabakların altında muhteşem bir görünüme sahip olmaktadır. 

Karaca Mutfak Araçları ve Gereçleri Özellikleri

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Karaca Mutfak Araçları ve Gereçleri

4324 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Mutfak Gereçleri
Mutfak Gereçleri
Yemek Hazırlama
Yemek Hazırlama
Pişirme
Pişirme
Fırında Pişirme
Fırında Pişirme
Sofra, Servis & Sunum
Sofra, Servis & Sunum
Çay & Kahve Demleme
Çay & Kahve Demleme
Saklama, Düzenleme
Saklama, Düzenleme
Termoslar
Termoslar
Çeyiz Setleri
Çeyiz Setleri
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Hepsiburada Limiti
Toplam 62 / 4324 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?