Yalnızca ülke genelinde değil dünya çapında bir porselen devi olan Kütahya Porselen, 1970 senesine dayanan köklü bir üretim geçmişine sahip bulunuyor. Marka, günümüzde tam 52 ülkeye ürün ihracı gerçekleştirerek ne denli önemli bir firma olduğunu gösteriyor. Porselen devi, zengin ürün çeşitliliğini sunduğu son derece farklı ürün grupları ile gösteriyor. AR-GE yatırımına, yenilik ve gelişim gibi üretim kriterlerine büyük önem vermesinden ötürü sektöründe belirleyici konumda olan marka, yalnızca evlerinin estetiğine dikkat eden kullanıcılar tarafından değil, otel ve restoran gibi kaliteli ve elit görünüme önem gösteren kuruluşlar tarafından da tercih ediliyor. Kütahya Porselen, evlerin ve yemekli tüm mekanların olmazsa olmazlarından olan porselen kahvaltı takımları ile de adından söz ettirmeyi ve kullanıcıların favorilerinden biri olmayı başarıyor. Kahvaltı masaları estetik ile buluşuyor. Kahvaltılar daha keyifli bir hal alıyor. Porselen kahvaltı takımları aynı zamanda sevdiklerine kusursuz ve göz alıcı bir hediye vermek isteyenler için de iyi bir seçenek olarak görünüyor.

Kütahya Porselen Kahvaltı Takımı Modelleri

Kütahya Porselen kahvaltı takımı modelleri sürekli üst düzey kalite sunmak adına belli standartlarda üretiliyorlar. Porselenler, desen ve renk deformasyonu yaşanmaması için sır içi olarak yani 1200° C derece sıcaklıkta ısıya dayanıklı boyalar kullanılarak fırına veriliyorlar. Boya ve desen, sır katmanının içine gömülüyor. Kaygan bir yüzey elde ediliyor. Parlak ve hoş bir görüntü meydana geliyor. Renk ve desenler, uzun seneler kullanıldıktan sonra bile canlılıklarını koruyor. Kütahya Porselen kahvaltı takımı modelleri, yıllara meydan okuyan görüntüleri ile kahvaltı masalarına zarafet ve estetik katıyor. Porselen kahvaltı takımları, şık tasarımları ve kullanışlı yapıları ile kahvaltının yanı sıra çay saatlerinde de rahatlıkla kullanılabiliyorlar. Böylelikle çok yönlü kullanım için de ne kadar elverişli olduklarını gösteriyorlar. Birçok desen ve renk seçeneği olması, kahvaltı takımlarının en uygun mutfak ve masa tasarımına göre seçilmesine de olanak sağlıyor.

Kütahya Porselen Kahvaltı Takımı Fiyatları

Kütahya Porselen kahvaltı takımı fiyatları, sunulan kalite ve ürünlere gösterilen alaka dikkate alındığında kullanıcılar tarafından makul bulundukları anlaşılıyor. Porselen kahvaltı takımları, tasarımları ve parça sayıları itibarı ile farklılık gösterdikleri için doğal olarak her takım için farklı bir fiyat söz konusu oluyor. Porselen kahvaltı takımları, standart olarak 6 kişilik üretiliyorlar. Parça sayıları ise detaylara göre değişiklik gösteriyor. Her kahvaltı takımı standart olarak takım kaç kişilik ise o sayıda servis tabağı, çay fincanı ya da takım içeriğine göre çay bardağı, çay fincanı tabağı ve yumurtalık içeriyor. İlave olarak her kahvaltı takımında birer adet tuzluk, biberlik, demlik ve demlik kapağı da bulunuyor. Bazı porselen kahvaltı takımı modelleri ise kayık tabaklar ve kaseler de içeriyor. Parça adedinin fazla olduğu bazı takım modellerinde ise ekmek tabağı, pasta tabakları, bölmeli tabaklar, farklı ebatlarda kayık tabaklar, joker kaseler ve elektrikli ısıtıcı gibi parçalar ile de karşılaşılabiliyor. Markanın kahvaltı serisi, çocuklar için geliştirilmiş olan mama takımlarını da içeriyor. Standart olarak tek kişilik üretilen mama takımları birer adet servis ve pasta tabağı, yumurtalık, kase ve kupa içeriyor. Bebekler için özel olarak tasarlandıklarından çok renkli görüntüleri ve eğlenceli desenleri ile ilgi çekici olmayı başarıyorlar. Ayrıca bazı kahvaltı takımlarının parçalarına tek olarak ulaşmak da mümkün oluyor. Bir Kütahya Porselen kahvaltı takımı edinmek, kalitesi ve uzun ömrü ile kahvaltıları her daim zevkli kılan bir kahvaltı takımına sahip olmak anlamını taşıyor.

Kütahya Porselen Kahvaltı Takımları

93 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kütahya Porselen
  2. Korkmaz
  3. Schafer
  4. Emsan
  5. Pierre Cardin
  6. Bambum
  7. Karaca
  8. Keramika
  9. Tantitoni
  10. Taç
  11. Güral Porselen
  12. Aryıldız
  13. Neva
  14. Esse
  15. Biev
  16. Kosova
  17. Refikadan
  18. Lav
  19. Thanx Co
  20. Goldmaster
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Kütahya Porselen
DSACategoryId/2147483637/22500/17008153
BAŞA DÖN